اختراع پلیس

چینی تیم ملی بدنام خشن واحد پلیس در سان فرانسیسکو در سال 1905.عکس حسن نیت ارائه میدهد Bancroft, کتابخانه دانشگ

توسط NEWS-SINGLE در 24 تیر 1399
The Chinatown Squad
چینی تیم ملی بدنام خشن واحد پلیس در سان فرانسیسکو در سال 1905.عکس حسن نیت ارائه میدهد Bancroft, کتابخانه دانشگاه کالیفرنیا در برکلی

به پلیس برای حفظ نظم و قانون, اما این کلمه مشتق از پلیس—یونانی برای "شهر" یا "سیاست"است و راه politiaلاتین برای "تابعیت" و آن را وارد زبان انگلیسی از فرانسوی میانه پلیسکه به معنای نه پاسبان اما دولت. "پلیس" به عنوان یک نیروی مدنی به اتهام بازداری جرم به ایالات متحده آمد از انگلستان و به طور کلی در ارتباط با سلطنت—"نگه داشتن پادشاه صلح"—که باعث می شود آن را تعجب آور است که در antimonarchical ایالات متحده آمریکا, آن, آنقدر, بزرگ, بسیار سریع است. به این دلیل است که عمدتا, برده داری.

"لغو پلیس" را به عنوان پاره ای خرما به سال 1988 (سال است که N. W. A. ثبت "Fuck tha Police") اما قبل از هر کسی خواهان لغو آن کسی که تا به حال اختراع پلیس: یونان باستان پلیس تا به حال برای تبدیل شدن به پلیس های مدرن. "به توان سیاسی به زندگی در پلیساین معنا بود که همه چیز تصمیم گرفته شد از طریق کلمات و اجبار و نه از طریق زور و خشونت" هانا آرنت نوشت: "وضعیت بشر است." در polis مردان استدلال و بحث به عنوان برابر تحت قانون. خارج از پلیس در خانواده های تحت سلطه مردان زنان و کودکان و بندگان و بردگان تحت یک حکومت از زور. این بخش از دولت میره پایین رودخانه از زمان مانند یک قایق و گرفتن ضرب و شتم بلکه بزرگتر جمع آوری چوب و گل است. پادشاهان اظهار داشت یک حکومت از نیروی بیش از افراد خود را بر اساس این ایده که پادشاهی بود و خانواده خود را. در سال 1769 ویلیام استون در "تفسیر در قوانین انگلستان" استدلال کرد که شاه به عنوان "pater-familias ملت" هدایت "عمومی پلیس" ورزش وسیله ای است که "افرادی از دولت مانند اعضای یک به خوبی اداره خانواده ملزم به مطابقت خود را به طور کلی رفتار به قواعد نزاکت خوب همسایگی و رفتار خوب و شایسته کوشا و inoffensive در ایستگاه های مربوطه خود را." پلیس شاه مردان.

تاریخچه آغاز می شود با ریشهشناسی اما آن را می کند پایان ندارد وجود دارد. این پلیس نیست و پلیس. انقلاب آمریکا سرنگون قدرت پادشاه بر مردم خود در امریکا "قانون پادشاه است" Thomas Paine نوشت—اما نه قدرت یک مرد بر خانواده است. قدرت پلیس است و ریشه در این نوع از قدرت است. تحت حاکمیت قانون مردم برابر است; تحت حکومت از پلیس به عنوان نظریه پرداز حقوقی Markus Dubber نوشته است ما نه. ما بیشتر مانند زنان و کودکان و بندگان و بردگان در یک خانواده در یونان باستان افرادی که مجاز به بخشی از پلیس. اما برای قرن ها از طریق مبارزات برای استقلال, رهایی, امتیاز و حقوق برابر ما شده است مبارزه برای ورود به پلیس. یک راه فکر کردن به "لغو پلیس" است که به عنوان یک استدلال است که در حال حاضر که همه ما باید در نهایت چیتی ما راه را به پلیس و پلیس در حال منسوخ شده است.

اما هستند ؟ بحران در پلیس اوج یک هزار دیگر شکست—شکست از آموزش و پرورش, اجتماعی, خدمات, بهداشت عمومی, تفنگ, تنظیم, عدالت کیفری و توسعه اقتصادی است. پلیس مشترک زیادی با آتش, E. M. T. s و امدادگران: آنها وجود دارد برای کمک به, اغلب در فداکاری بزرگ و با قرار دادن خود در راه آسیب است. می گویند که این همیشه کار نمی کند, اما نمی شروع به پوشش این اندازه مشکل است. کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس نمی توان آرزو دور به عنوان یک پرت. در هر یک از پنج سال گذشته پلیس در ایالات متحده کشته شدن حدود یک هزار نفر است. (طول هر یک از کسانی که در همان سال حدود صد افسر پلیس کشته شدند در حین انجام وظیفه.) یک مطالعه نشان می دهد که دو سوم از آمریکایی بین سنین پانزده تا سی و چهار است که تحت درمان قرار گرفتند در اتاق های اورژانس دچار صدمات وارده توسط پلیس و ماموران امنیتی مورد به عنوان بسیاری از مردم به عنوان تعدادی از عابران مجروح توسط وسایل نقلیه موتوری. شهری نیروهای پلیس هستند و تقریبا همیشه سفیدتر از جوامع آنها گشت. قربانیان خشونت پلیس در حال نامتناسب نوجوان سیاه-سن پسران: کودکان است. به می گویند که بسیاری از خوب و قابل تحسین مردم افسران پلیس اختصاص داده شده و شجاع خدمتگزاران مردم است که البته درست است به شکست به آدرس هر دو ماهیت و ابعاد این بحران و میراث قرن ها از نژادی و بی عدالتی است. بهترین مردم بهترین نیات خود را انجام می دهند نهایت نمی تواند رفع این سیستم از درون.

وجود حدود هفت صد هزار افسر پلیس در ایالات متحده حدود دو برای هر هزار نفر یک رای است که پایین تر از متوسط اروپا است. تفاوت در این است که اسلحه. پلیس در فنلاند اخراج شش گلوله در تمام سال 2013; در یک برخورد در یک روز در سال 2015 در پاسکو واشنگتن سه پلیس اخراج هفده گلوله زمانی که آنها به ضرب گلوله کشته و یک غیر مسلح سی و پنج ساله باغ کارگر از مکزیک است. پنج سال پیش هنگامی که نگهبان شمارش پلیس قتل را گزارش داده است که "در اولین روز 24 2015 پلیس در آمریکا به ضرب گلوله بیشتر مردم از پلیس را در انگلستان و ولز ترکیب بیش از گذشته 24 سال است." پلیس آمریکا در حال دندان مسلح با بیش از هفت میلیارد دلار' ارزش مازاد تجهیزات نظامی کردن-بارگذاری شده توسط پنتاگون به هشت هزار و اجرای قانون از سال 1997. در همان زمان آنها بیشتر به شدت مسلح جمعیت غیر نظامی در جهان: یک سوم آمریکایی ها صاحب یک تفنگ به طور معمول بیش از یک است. خشونت اسلحه تضعیف زندگی غیر نظامی و debases همه. یک مطالعه نشان داد که با توجه به نابسامانی های استرس سفید نر افسران پلیس در بوفالو یک عمر بیست و دو سال کوتاه تر از آن است که از متوسط آمریکا نر. بحث در مورد پلیس نیز با همه پول که صرف پرداخت به شدت مسلح به نمایندگی از دولت برای انجام کارهایی که از آنها آموزش دیده برای انجام و سایر موسسات را انجام دهد بهتر است. تاریخ ثابت شده این بحث مانند یک گلوله خورده شبح.

که تاریخ آغاز می شود و در انگلستان در قرن سیزدهم که به حفظ پادشاه صلح شد وظیفه یک افسر دادگاه به نام پاسبان کمک خود را watchmen: هر مرد بالغ می تواند نام خود را به نوبه خود راه رفتن را از یک بخش در شب و اگر مشکل آمد برای بالا بردن رنگ و گریه. این عمل برای قرن ها به طول انجامید. (یک نسخه ماندگار: جورج زیمرمن زمانی که او به ضرب گلوله کشته و Trayvon مارتین در سال 2012 به خدمت شد و در محله خود را تماشا کنید.) ساعت کار نمی کند به خوبی به خصوص در انگلستان—"متوسط پاسبان است که یک شخص کاملا بی سواد می داند که کم و یا هیچ چیز از قانون" استون نوشت و آن کار نمی کند به خوبی به خصوص در انگلستان مستعمرات. مردان ثروتمند پرداخت ضعیف مردان خود را در سازمان دیده بان به این معنا که اکثر نگهبانان بودند یا بسیار مسن یا بسیار فقیر و بسیار خسته از کار در تمام طول روز. بوستون تاسیس سازمان دیده بان در سال 1631. نیویورک سعی پرداخت مراقبان در سال 1658. در فیلادلفیا در سال 1705 فرماندار با بیان این که ارتش می تواند شهر را امن تر از تماشای اما شبه نظامیان قرار نیست به پلیس این افراد پادشاه آنها شد و قرار است در خدمت دفاع مشترک—به راه انداختن جنگ علیه فرانسه مبارزه مردم بومی که در تلاش بودند برای حفظ سرزمین خود و یا سرکوب برده قیام.

دولت برده داری بود و نه یک قانون. این یک قاعده ، در سال 1661 انگلیسی مستعمره باربادوس تصویب اولین قانون برده; تجدید نظر در 1688 آن مقرر شده است که "سیاهان و دیگر بردگان" شد "کاملا بی حد و حصر به حکومت قانون . . . ملت ما" و ابداع در عوض یک مجموعه خاص از قوانین "برای تنظیم و مرتب سازی آنها را." ویرجینیا اتخاذ اقدامات مشابه شناخته شده به عنوان برده کدهای 1680:

آن را نمی باید lawfull برای هر negroe یا دیگر برده به حمل و یا arme himselfe با هر باشگاه staffe, کان, شمشیر یا هر سلاح دیگر از دفاع و یا جرم و نه به goe یا ترک از خود کارشناسی ارشد زمین بدون یک گواهی نامه از استاد خود mistris یا ناظر و اجازه چنین نیست به اعطا می شود اما پس از perticuler و لازم است موارد; و هر negroe یا برده سؤ متخلف نمی کون بزرگ, گواهی به عنوان فوق shalbe بعدی فرستاده می شود پاسبان که بدینوسیله enjoyned و نیاز به گفت negroe بیست ضربه شلاق در برهنه خود را به عقب به خوبی مقعد و تصدیهای دولتی به خانه فرستاد و به او گفت: استاد mistris یا ناظر . . . که اگر هر negroe یا دیگر برده وجود ندارد و باید خود را از استادان خود خدمات و اب قلیایی مخفی و کمین در مکان های ناشناخته comitting آسیب به ساکنان و باید مقاومت در برابر هر فرد و یا افرادی که shalby هر lawfull اقتدار بود imployed به دستگیری و گفت: negroe که پس از آن در مورد مقاومت آن shalbe lawfull برای چنین فرد و یا افراد را به کشتن گفت negroe یا برده سؤ دروغ گفتن و مقاومت در برابر.

در قرن هجدهم نیویورک یک فرد برگزار می شود به عنوان یک برده نمی تواند جمع آوری در یک گروه بیش از سه; نمی تواند سوار اسب; نمی تواند برگزاری یک مراسم تشییع جنازه در شب; نمی تواند از یک ساعت پس از غروب آفتاب بدون فانوس; و نمی تواند فروش "ذرت هند هلو یا هر میوه دیگر" در هر خیابان یا بازار در این شهرستان است. توقف و frisk, توقف و شلاق شلیک برای کشتن.

"آیا شما مانند creepily مودب کودکان از غریبه ای؟"
کارتون توسط Carolita جانسون

پس از آن بود که برده گشت. مسلح اسپانیایی باند به نام hermandades شکار کرده فراری در کوبا آغاز در پانزده سالگی هم یک عمل است که به تصویب رسید و توسط انگلیسی ها در باربادوس یک قرن بعد. آن را تا به حال تعداد زیادی مشترک با انگلستان پس comitatus یک گروه از مردان تنومند که یک county sheriff می تواند احضار به تعقیب کردن یک فرار جنایی. کارولینای جنوبی تاسیس شده توسط slaveowners از باربادوس مجاز آن برده گشت در 1702; ویرجینیا به دنبال آن در سال 1726 کارولینای شمالی در 1753. برده گشت عروسی دیده بان به ارتش: خدمت در گشت لازم بود از همه سالم مردان (اغلب گشت زنی محشور از شبه نظامیان) و patrollers با استفاده از رنگ و گریه به تماس برای هر کسی در شنوایی فاصله برای پیوستن به تعقیب. نه ساعت و نه ارتش و نه گشت زنی بودند "پلیس" بودند که در فرانسه و در نظر گرفته مستبد. در آمریکای شمالی شهر نیواورلئان بود متمایز در داشتن la police: مسلح شهرستان پاسداران که عینک نظامی به سبک لباس و دریافت دستمزد یک شهری برده گشت.

در سال 1779 توماس جفرسون ایجاد یک صندلی در "قانون و پلیس" در کالج ویلیام و مری. معنی کلمه تغییر کرد. در سال 1789, جرمی بنتام و اشاره کرد که "پلیس" به تازگی وارد زبان انگلیسی در چیزی شبیه به آن, مدرن, مفهوم, ساخته شده است این تمایز: پلیس حفظ صلح; عدالت مجازات اختلال است. ("نه عدالت بدون صلح!" Black Lives Matter معترضان فریاد در خیابان.) سپس در سال 1797 در لندن دادرس نام پاتریک Colquhoun انتشار "رساله در پلیس کلان شهر." او بیش از حد برجسته صلح نگه داشته در خیابان از عدالت اداره شده توسط دادگاه ها: پلیس مسئول تنظیم و اصلاح رفتار و " پیشگیری و تشخیص جرائم."

اغلب گفته است که بریتانیا ایجاد پلیس و ایالات متحده کپی آن. یکی می تواند استدلال می کنند که معکوس درست است. Colquhoun خود را صرف نوجوانی و اوایل بیست سالگی در استعمار ویرجینیا تا به حال به عنوان یک عامل برای پنبه تولید کنندگان و متعلق به سهام در مزارع شکر در جامائیکا. او می دانست که همه چیز در مورد برده و کدهای برده گشت. اما هیچ چیز آمد از Colquhoun ایده های در مورد پلیس تا 1829 زمانی که دبیر خانه رابرت پوست—در پی یک معامله بزرگ از اعتراضات کارگری و پس از سالها سرکوب کاتولیک شورش ایرلند در ظرفیت خود به عنوان وزیر ایرلندی—متقاعد مجلس برای ایجاد شهری پلیس یک نیروی برخی از سه هزار مرد به رهبری دو غیر نظامی قضات (که بعدا به نام "کمیسیون") و سازمان یافته مانند یک ارتش با هر سرپرست نظارت بر چهار بازرسان شانزده sergeants و یک صد و شصت و پنج پاسبان, که عینک کت و شلوار آبی با کلاه بالا هر یک اختصاص یک شماره نشان و یک باتون. لندن آمد برای تماس با این مردان "کم" برای بابی پوست کندن.

این است که اغلب گفت که آمریکایی مدرن شهری پلیس آغاز شد و در سال 1838 وقتی ماساچوست مقننه مجاز به استخدام افسران پلیس در بوستون. این هم نادیده نقش برده داری در تاریخ پلیس. در سال 1829 سیاه و طرفدار الغای برده داری در بوستون به نام David Walker منتشر شده "تجدید نظر به رنگی شهروندان جهان" خواستار خشونت شورش: "یک مرد سیاه و سفید می توانید به مرگ شش سفید مردان است." واکر مرده پیدا شد, در سال و بوستون پس از آن تا به حال یک سری از اراذل و اوباش حملات علیه اطناب از جمله تلاش برای لینچ ویلیام لوید گاریسون ناشر از این ازاد در سال 1835. واکر کلمات وحشت زده جنوب slaveowners. فرماندار کارولینای شمالی نوشت: دولت خود را سناتور "من به شما التماس خواهد وضع این ماده قبل از اینکه پلیس از شهر خود و دعوت خود را اعلان توجه به ضرورت دستگیری گردش خون کتاب." توسط "پلیس" او به معنای برده گشت: در پاسخ به واکر "تجدید نظر" کارولینای شمالی با تشکیل یک ایالت "گشت کمیته."

نیویورک تاسیس یک اداره پلیس در سال 1844; نیواورلئان و سینسیناتی به دنبال آن در سال 1852 و سپس بعد از آن در هجده پنجاه فیلادلفیا و شیکاگو و بالتیمور. رشد جمعیت گسترش نابرابری آورده با انقلاب صنعتی و افزایش جنایات مانند فحشا و دزدی از همه کمک به ظهور شهری پلیس. بنابراین آیا مهاجرت به خصوص از ایرلند و آلمان و خصومت به مهاجرت: یک حزب جدید را می دانید-هیچ چیز به دنبال جلوگیری از مهاجران از رای گیری, برگزاری, اتاق کار و تبدیل شدن به شهروندان است. در سال 1854 بوستون منحل باستانی آن و به طور رسمی تاسیس اداره پلیس; که در سال می دانم-هیچ چیز جاروب شهرستان در انتخابات ،

پلیس آمریکا متفاوت از همتایان انگلیسی خود را: در آمریکا پلیس کمیسیون سیاسی در انتصاب سقوط کرد تحت کنترل محلی با نظارت محدود و اجرای قانون بود غیر متمرکز و در نتیجه قضایی بیشه. در سال 1857 در پلیس ضد شورش نیویورک پلیس شهری اجرا شده توسط دفتر شهردار مبارزه در مراحل تالار شهر با متروپولیتن نیویورک پلیس اجرا شده توسط دولت است. این کلان شهر به عنوان متس نیویورک. که در سال یک تازه تیم بیس بال به همین نام تاسیس شد.

همچنین بر خلاف خود همتایان انگلیسی و آمریکایی پلیس از اسلحه انجام شده در ابتدا خود را. در هجده شصت, کلت سلاح گرم شرکت شروع به ساخت یک جمع و جور هفت تیر به نام جیب پلیس مدل قبل از متروپولیتن نیویورک پلیس شروع به صدور خدمات سلاح. پلیس آمریکا از اسلحه انجام شده چرا که آمریکایی ها انجام اسلحه از جمله آمریکایی ها زندگی می کردند که در بخش هایی از کشور که در آن آنها برای غذا شکار و دفاع از خود را دام از حیوانات وحشی آمریکایی ها زندگی می کردند که در بخش هایی از کشور که تا به حال هیچ پلیس و آمریکایی ها زندگی می کردند که در بخش هایی از شمال امریکا که در ایالات متحده است. خارج از شهرهای بزرگ ماموران اجرای قانون کمیاب شد. در سرزمین که نیست هنوز متحده وجود دارد مارشال آمریکا و نمایندگان افسران از دادگاه های فدرال است که می تواند عمل به عنوان بالفعل اما تنها برای به اجرا درآوردن قوانین فدرال است. اگر یک قلمرو یک دولت در آن استان ها را انتخاب کلانترها. در ضمن آمریکایی ها شد, اوباش, به خصوص به احتمال زیاد به کشتن مردم بومی و به لینچ مردم از رنگ. بین 1840 و نوزده-بیست سالگی, اوباش, اوباش و ماموران قانون از جمله تگزاس رنجرز بدون محاکمه اعدام برخی از پانصد مکزیکی و مکزیکی-آمریکایی ها کشته و هزاران نفر دیگر را نه تنها در تگزاس و همچنین در سرزمین های که شد ایالت کالیفرنیا و آریزونا و نوادا, یوتا, کلرادو و نیومکزیکو. یک سان فرانسیسکو هوشیاری کمیته تاسیس در سال 1851 دستگیر و محاکمه و به دار آویخته مردم آن افتخار عضویت در هزار است. یک L. A. هوشیاری کمیته هدفمند و بدون محاکمه اعدام مهاجران چینی.

ارتش ایالات متحده به عنوان یک اداره پلیس نیروی بیش از حد. پس از جنگ داخلی در سوریه و شبه نظامیان سازماندهی شده بود به هفت بخش دائمی ارتش ایستاده: وزارت داکوتای وزارت Platte وزارت Missouri Department of Texas, وزارت اقتصاد, وزارت کالیفرنیا و وزارت کلمبیایی. در هجده-هفتاد و هشتاد ارتش ایالات متحده درگیر در بیش از یک هزار عملیات مبارزه با افراد بومی است در سال 1890 در Wounded Knee, داکوتای جنوبی, پس از تلاش برای خلع سلاح یک لکتا حل و فصل یک هنگ از cavalrymen قتل عام صدها نفر از لکتا مردان و زنان و کودکان. نزدیک به یک قرن بعد در سال 1973 F. B. I. عوامل با مگس کش زدن تیم های فدرال و نیروهای نظامی و دولت مارشال گذاشته محاصره به زخمی زانو طول یک اعتراض به خشونت پلیس و شکست به درستی مجازات شکنجه و قتل یک Oglala سو مردی به نام ریموند زرد تندر. آنها اخراج بیش از نیم میلیون فشنگ بازداشت و بیش از یک هزار نفر است. امروز با توجه به C. D. C., آمریکایی های بومی به احتمال زیاد کشته شده توسط پلیس از هر نژادی یا قومی ،

مدرن آمریکایی پلیس آغاز شد و در سال 1909 که اوت Vollmer شد رئیس اداره پلیس در برکلی کالیفرنیا است. Vollmer refashioned پلیس آمریکا به یک نظامی آمریکایی. او می خواهم خدمت با هشتم ارتش سپاه در فیلیپین در سال 1898. "سال تا کنون پس از ده روز مطالعه کردم تاکتیک های نظامی و استفاده از آنها را به اثر خوب در گرد کردن تا کلاهبرداران" او بعدها توضیح داد. "پس از همه, ما در حال انجام یک جنگ یک جنگ در برابر دشمنان جامعه است." بودند کسانی که دشمنان ؟ انجمن bootleggers سوسیالیست آشوبگران strikers, اتحادیه سازمان مهاجران و مردم است.

داخلی پلیس Vollmer و همسالان خود را سازگار با انواع تاکتیک ها و سلاح هایی که تا به حال مستقر شده علیه آمریکایی های بومی در غرب و در برابر استعمار مردم در دیگر نقاط جهان از جمله کوبا و پورتوریکو و فیلیپین به عنوان جامعه شناس جولیان رفتن نشان داده است. Vollmer نهاد آموزش مدل تقلید در سراسر کشور توسط ادارات پلیس که اغلب led و کارکنان توسط دیگر سربازان ایالات متحده در جنگ از فتح و اشغال. یک "سروان پلیس یا ستوان باید اشغال دقیقا همان موقعیت در ذهن است که به عنوان یک کاپیتان یا ستوان در ارتش ایالات متحده" دیترویت کمیسر پلیس گفت:. (امروز ماموران پلیس در حال نامتناسب جانبازان جنگ امریکا در عراق و افغانستان رنج می برند بسیاری از استرس پس از سانحه. مارشال, پروژه تجزیه و تحلیل داده ها از آلبوکرک پلیس را داشت که ماموران که در حال جانبازان هستند احتمال بیشتری از خود را غیر جانباز همتایان درگیر در تیراندازی منجر به مرگ است. به طور کلی در آنها بیشتر احتمال دارد به استفاده از زور و بیشتر احتمال دارد به آتش تفنگ خود را.)

Vollmer دوران پلیس اجرا نوع جدیدی از برده کد: Jim Crow قوانین که تا به حال تصویب شده است در جنوب آغاز و در اواخر هجده-هفتاد و تایید توسط دیوان عالی کشور در سال 1896. William G. Austin شد ساوانا فرمانده پلیس در سال 1907. قبلا به دست آورده بود یک مدال افتخار برای خدمات خود را در ایالات متحده سواره نظام در Wounded Knee; او همچنین مبارزه در جنگ آمریکا و اسپانیا. توسط 1916 آفریقایی-آمریکایی کلیساها در این شهر شکایت شد به دشت روزنامه ها در مورد "کل مقیاس دستگیری سیاه پوستان زیرا آنها سیاهان—دستگیری که ساخته نمی شود اگر آنها تحت شرایط مشابه است." آفریقایی-آمریکایی ها نیز مواجه Jim Crow پلیس در شمال شهرستانها که آنها به طور فزاینده فرار کرد. جیمز رابینسون فیلادلفیا رئیس پلیس ابتدا در سال 1912 خدمت کرده بود پیاده نظام در طول جنگ اسپانیا و آمریکا و فیلیپین-جنگ آمریکا. او خود را بر اساس نیروی آموزشی در دفترچه راهنما استفاده شده توسط ارتش ایالات متحده در Leavenworth. برو گزارش می دهد که در سال 1911 در حدود یازده درصد از مردم دستگیر شدند آفریقایی-آمریکایی; تحت رابینسون این تعداد افزایش یافت و به 14.6 درصد در سال 1917. توسط نوزده-بیست سالگی یک چهارم از کسانی که دستگیر شده بودند آفریقایی-آمریکایی که در آن زمان نشان داده شده فقط 7.4 درصد از جمعیت.

Progressive Era, Vollmer به سبک پلیس به جرم سیاهی به عنوان مورخ خلیل جبران محمد استدلال خود را در سال 2010 کتاب "محکومیت سیاهی: مسابقه, جرم و ساخت شهری مدرن آمریکا است." پلیس گشت سیاه محله و بازداشت مردم سیاه نامتناسب; دادستان کیفرخواست صادر مردم سیاه نامتناسب; داوران در بر داشت مردم سیاه گناه نامتناسب; قضات به مردم سیاه نامتناسب جملات طولانی و سپس بعد از این همه دانشمندان علوم اجتماعی رعایت تعدادی از مردم در زندان تصمیم گرفت که به عنوان یک ماده زیست شناسی, مردم سیاه و سفید بودند نامتناسب تمایل به جرم و جنایت.

اخیرا بين جدید Jim Crow و جرم از مهاجرت و زندانی کردن مهاجران در بازداشتگاه این واقعیت تنها رشد بدتر است. "توسط جمعیت با سرانه حبس نرخ و هزینه های ایالات متحده بیش از همه کشورهای دیگر در چگونه بسیاری از شهروندان آن پناهجویان و مهاجران مستند نشده تحت نوعی از عدالت کیفری نظارت" محمد می نویسد: در مقدمه کتاب خود. "تعدادی از آمریکایی های آفریقایی تبار و Latinx مردم در آمریکا زندان و زندان های امروز بیش از کل جمعیت برخی آفریقایی و اروپای شرقی و کشورهای کارائیب."

پلیس رشد شدیدتر در مترقی دوران و با ظهور دولت-نیروهای پلیس تعدادی از پلیس رشد بیش از حد. با ظهور خودرو, برخی, مانند کالیفرنیا شروع به عنوان "بزرگراه گشت." دیگران از جمله دولت با پلیس در, نوادا, کلرادو, و اورگن شروع به خصوصی طرف مقابل باید از صنعتگران که شاغل جدیدترین آمریکا مهاجران: مجارها ایتالیایی ها و یهودیان است. صنعتگران در پنسیلوانیا تاسیس آهن و زغال سنگ پلیس برای پایان دادن به اعتصاب ها و اتحادیه های سینه از جمله ایالات معدن کارگران; در سال 1905 سه سال پس از آنتراسیت و زغال سنگ اعتصاب ایالتی پنسیلوانیا پلیس آغاز شده و عملیات. "یک دولت پلیس باید قادر به تحمل صد خارجی" رئیس جدید آن گفت.

ایالات متحده گشت مرزی آغاز شد و در سال 1924 سال است که کنگره محدود مهاجرت از جنوب اروپا. در اصرار جنوبی و غربی agriculturalists کنگره معاف مکزیکی از آن مهاجرت جدید سهمیه به منظور اجازه می دهد تا کارگران مهاجر برای ورود به ایالات متحده است. گشت مرزی آغاز شد به عنوان یک نسبتا کوچک و برگ مسئول اجرای قانون مهاجرت فدرال و متوقف کردن قاچاقچیان در تمام مرزهای کشور است. در میانه دهه از قرن بیستم آن را به رشد ملی شبه نظامی متمرکز در پلیس جنوب مرز در مبارزات توده بازداشت و اخراج اجباری مهاجران مکزیکی با کمک پلیس محلی مانند بدنام وحشیانه, L. A. P. D. به عنوان مورخ کلی Lytle هرناندز به وقایع. چه شد Chicano جنبش آغاز شد و در جنوب کالیفرنیا با مهاجران تظاهرات از L. A. P. D. در طول نیمه اول قرن بیستم و حتی به عنوان یک فیلم رشد صنعت لنگ کردن امکانات مورد Klansmen شکار سیاه مردم کابوی کشتار سرخپوستان و پلیس تعقیب مکزیکی. اخیرا شما می توانید نسخه به روز شده از این داستان در L. A. Noire یک بازی ویدیویی مجموعه در سال 1947 و از دیدگاه یک به خوبی مسلح L. A. P. D. افسر رانندگی در امتداد غروب آفتاب بلوار عبور فاسد رها شده مجموعه از D. W. Griffith را 1916 فیلم "عدم تحمل" تصور آثار بی رحم سن.

دو نوع پلیس به نظر می رسد در اواسط قرن تلویزیونی آمریکایی. خوب بچه ها حل جرم و جنایت در زمان نخست پلیس procedurals مانند "تور یا دام" شروع و در سال 1951 و "Adam-12," ابتدا در سال 1968 (هر دو برجسته L. A. P. D.). بچه های بد شوکه امریکا وجدان در اخبار شبانه: Arkansas state troopers محرومیت دانش آموزان سیاه پوست از ورود به لیتل راک مرکزی دبیرستان در سال 1957; بیرمنگام پلیس چماقی و دستگیری برخی از هفت صد کودکان سیاه و سفید, در اعتراض به تبعیض نژادی در سال 1963; و ایالت آلاباما troopers ضرب و شتم رای گیری-حقوق راهپیمایان در شهر سلما در سال 1965. این دو چهره از پلیس کمک به توضیح دهید که چگونه در نوزده-دهه شصت بیشتر مردم در اعتراض به خشونت پلیس پول بیشتر دولت به ادارات پلیس.

در سال 1965 رئیس جمهور لیندون جانسون اعلام کرد "جنگ با جرم و جنایت" و کنگره به تصویب اجرای قانون کمک قانون که تحت آن دولت فدرال خواهد عرضه پلیس محلی با درجه نظامی, سلاح های, سلاح های که در حال استفاده در جنگ ویتنام است. در طول شورش در وات که در تابستان اجرای قانون به کشته شدن سی و یک نفر دستگیر و بیش از چهار هزار; مبارزه با معترضان سر از L. A. P. D. گفت "بسیار شبیه به مبارزه با Viet Cong." آماده شدن برای یک رای گیری مجلس سنا تنها چند روز پس از قیام به پایان رسید, رئیس کمیته قضایی مجلس سنا گفت: "برای برخی از زمان بوده است من احساس می کنم که وظیفه سازمان های اجرای قانون است که واقعا بسیار متفاوت از نیروهای نظامی; یعنی برای جلوگیری از جرم و جنایت قبل از آن رخ می دهد فقط به عنوان ما نظامی است که با هدف بازدارندگی از تجاوز."

"شما شراب است."
کارتون توسط Pia Guerra و ایان Boothby

به عنوان الیزابت Hinton گزارش "از فقر به جنگ با جرم و جنایت: ساخت توده حبس در امریکا" از "سربازان خط مقدم" در جانسون جنگ با جرم و جنایت—Vollmer دوران policing همه را دوباره و دوباره—از صرف مقدار نامتناسبی از زمان گشت سیاه محله و دستگیری مردم سیاه و سفید. سیاستگذاران به این نتیجه رسیدند از کسانی که دیفرانسیل دستگیری نرخ که مردم در معرض ابتلا به جنایتکاری با این نتیجه که پلیس به سر برد و حتی بیشتر از زمان خود را در گشت زنی سیاه و سفید محله, که منجر به یک هنوز هم بالاتر دستگیری رای دادن. "اگر ما مایل به خلاص شدن از شر این کشور جرم اگر ما مایل به توقف نرم در آن شاخه فقط ما باید قطع ریشه های آن و تخلیه آن باتلاقی پرورش زمین زاغه" جانسون گفت: مخاطبان از پلیس سیاستگذاران در سال 1966. سال آینده شورش را در نیوآرک و دیترویت. "ما نمی شورش در برابر همه شما سفید پوستان" یکی نیوآرک مرد گفت: یک خبرنگار طولانی نیست قبل از پلیس کشته. "ما در حال riotin' در برابر' خشونت پلیس." در دیترویت پلیس دستگیر و بیش از هفت هزار نفر است.

جانسون بزرگ جامعه اساسا به پایان رسید زمانی که او خواسته کنگره به تصویب اتوبوس کنترل جرم و امن خیابان ها عمل می کنند که در اثر انحراف از برنامه های اجتماعی به پلیس. این مجله آن را به نام "قطعه ای از عوام فریبی ابداع از شرارت و تصویب در هیستری." جیمز بالدوین نسبت داده و آن را "غیر مسئولانه شدت" به "برخی از رنگ پریده قانع کننده کابوس—قریب به اتفاق مجموعه های خصوصی کابوس." حقیقت این بود تیره تر به عنوان جامعه شناس استوارت شریدر وقایع در سال 2019 کتاب "مدالها بدون مرز: چگونه جهانی ضد شورش تبدیل آمریکایی پلیس." در طول جنگ سرد از ایمنی عمومی در U. S. A. I. D. ارائه کمک به پلیس در حداقل پنجاه و دو کشور و آموزش به افسران نزدیک به هشتاد به منظور مقابله با شورشیان—سرکوب یک پیش بینی انقلاب است که مجموعه ای از خصوصی کابوس; به عنوان O. P. S. گزارش آن کمک "ابعاد بین المللی به دولت جنگ با جرم و جنایت است." ضد شورش boomeranged و آمد به ایالات متحده آمریکا به عنوان پلیس.

در سال 1968 Johnson, جدید, جرم, لایحه تاسیس اجرای قانون کمک های دولت در وزارت دادگستری که در دهه آینده و نیم پرداخت وجوه فدرال به بیش از هشتاد هزار جرم و جنایت-کنترل پروژه. حتی بودجه در نظر گرفته شده برای پروژه های اجتماعی—اشتغال جوانان به عنوان مثال همراه با دیگر سلامت آموزش و پرورش و مسکن و برنامه های رفاهی—توزیع شد به عملیات پلیس. با ریچارد نیکسون هر گونه عناصر از جامعه که تا به حال جان سالم به این فاجعه پایان جانسون ریاست جمهوری بودند به شدت کاهش با افزایش تاکید بر پلیس و زندان-ساختمان. بیشتر آمریکایی ها به زندان رفت بین سال 1965 و در سال 1982 از بین سال های 1865 و 1964 Hinton گزارش. تحت رونالد ریگان هنوز هم بیشتر خدمات اجتماعی بسته شد و یا گرسنگی از بودجه تا زمانی که فوت کرد: روانی, بیمارستان ها, مراکز درمانی, مشاغل, برنامه های, اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش است. 2016, هجده متحده شد و هزینه های بیشتر در زندانها از کالج ها و دانشگاه ها. فعالان که امروز تماس برای defunding پلیس استدلال می کنند که برای دهه ها آمریکایی شده است defunding نه تنها خدمات اجتماعی اما در بسیاری از ایالت های آموزش و پرورش خود را. بیشتر ساییده شده بافت اجتماعی بیشتر پلیس مستقر شده اند به اصلاح آویزان موضوعات.

این طرح برای اجرای قانون از نیکسون به ریگان از دانشگاه هاروارد علوم سیاسی James M. Wilson بین سال 1968 در کتاب "انواع پلیس رفتار" و در سال 1982 در مقاله ای در اقیانوس اطلس با عنوان "پنجره های شکسته." از یک طرف ویلسون معتقد است که پلیس باید از اجرای قانون برای حفظ نظم توسط گشت زنی و انجام آنچه که به نام "پلیس جامعه." (برخی از توصیه های خود را نادیده گرفته شدند: ویلسون به نام برای حرفه ای دیگر برای رسیدگی به آنچه که او نامیده می شوند "سرویس توابع" از پلیس"کمک های اولیه نجات گربه ها, کمک به خانم ها و مانند آن"—که یک اصلاح مردم خواسته اند امروز.) از سوی دیگر ویلسون به نام پلیس برای دستگیری مردم برای جرائم در این نظریه که آنها کمک به جرائم جدی. ویلسون کار مطلع برنامه هایی مانند دیترویت استرس (جلوگیری از سرقت, لذت بردن از امن خیابان) آغاز و در سال 1971 در دیترویت که پلیس گشت شهر مخفی در نمایش است که شامل همه چیز از یک تاکسی-راننده به یک "رادیکال استاد دانشگاه" و کشته شدن بسیاری از جوان مردان سیاه و سفید است که یک سازمان از افسران پلیس خواستار آن است که واحد بود منحل گردید. کمپین برای پایان دادن به استرس مسلما مشخص شده آغاز بسیار از پلیس مخالفت با بردگی. استرس در دفاع از آن روش. "ما فقط راه رفتن و شلیک کسی" یک فرمانده گفت. "ما از او بخواهید برای جلوگیری از. اگر او نمی کند ما شلیک کنید."

برای چندین دهه جنگ و جنایت بود دو حزبی و حمایت قابل توجهی از کنگره سیاه حزبی. "جنایت ملی است-دفاع مشکل" جو بایدن گفت: در سنا در سال 1982. "شما در آنجا معرض خطر در خیابان ها به عنوان شما را از موشک های اتحاد جماهیر شوروی." بایدن و دیگر دموکرات ها در سنا قانون که منجر به جامع کنترل جرم عمل 1984. یک دهه بعد به عنوان رئیس کمیته قضایی مجلس سنا بایدن کمک کرد پیش نویس جرم و جنایت خشونت آمیز کنترل و اجرای قانون عمل می کنند که مقررات شامل اجباری محکوم شدند. در ماه مه سال 1991 دو ماه پس از ضرب و شتم رادنی کینگ بایدن معرفی افسران پلیس' منشور حقوق ارائه شده است که در حمایت پلیس تحت بررسی است. N. R. A. اول حمایت از یک نامزد ریاست جمهوری ریگان در سال 1980; برادرانه منظور از پلیس این کشور بزرگترین اتحادیه پلیس برای اولین بار تایید یک نامزد ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش در سال 1988. در سال 1996 آن را تایید و بیل کلینتون.

تا حدودی به دلیل بایدن رکورد از دفاع از اجرای قانون انجمن ملی پلیس و سازمان های تایید اوباما-بایدن بلیط در سال 2008 و 2012. در سال 2014 پس از پلیس در فرگوسن میسوری به ضرب گلوله مایکل براون اوباما تاسیس نیروی کار پلیس در قرن بیست و یکم. گزارش خود استدلال کرد که پلیس تا به حال تبدیل شدن به رزمندگان هنگامی که آنچه را که آنها واقعا باید نگهبان است. بسیاری از توصیه های آن اجرا شد هرگز.

در سال 2016 برادرانه منظور از پلیس تایید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که "ما اعضای این باور او را به امریکا امن دوباره." پلیس اتحادیه های کارگری در حال پوشش پشت مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره این سال است. "ما هرگز لغو پلیس ما و یا ما بزرگ دوم متمم" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در Mt. Rushmore به مناسبت چهارم جولای. "ما نمی خواهد مرعوب بد مردم بد."

مغلوب ساختن پیشی جستن است نه پادشاه; قانون پادشاه است. پلیس نیست شاه مردان; آنها بندگان عمومی است. و مهم نیست که چگونه به شدت مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهم آن را پس, پلیس واقعا یک مسئله حزبی. از سکون از خاموش کردن صدای اعتراض کرده اند غرش مانند تابستان تندر. اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی از هر دو طرف حمایت از اصلاحات عمده در آمریکا انجام ندادی. و کل بسیاری از پلیس هجوم خود اتحادیه های کارگری و همچنین حمایت از این اصلاحات است.

این تغییرات نمی خواهد آدرس مقدار زیادی از بزرگتر بحران نه به خاطر این مشکل از پلیس نمی تواند حل شود و بدون پرداختن به این مشکل از اسلحه. اما این بسیار روشن است: پلیس تغییر کرده و پلیس را مجبور به تغییر بیش از حد. ♦


مسابقه پلیس و زندگی ماده تظاهرات

  • مرگ جورج فلوید در زمینه.
  • مدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون بررسی سرخوردگی و ناامیدی در پشت تظاهرات.
  • که دیوید Remnick می پرسد که درست همزن پشت نژادی ناآرامی ؟
  • یک جامعه شناس به بررسی اصطلاح ستون های سفیدی که جلوگیری از سفید آمریکایی ها از مقابله با نژادپرستی است.
  • سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنیانگذار شرکت عقیق Tometi در آنچه در آن به معنی به پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و چه می آید بعدی.
  • تلاش برای تبدیل ایالات متحده نمی تواند محدود به چالش کشیدن خود را وحشیانه پلیس.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب