کمیته بین المللی المپیک اجازه المپیک بوکس مقدماتی اتفاق می افتد با وجود هشدارهای ویروس

حداقل هفت نفر تست مثبت برای coronavirus در اوایل این ماه پس از شرکت در لندن, بوکس, مسابقات واجد شرایط برای توک

توسط NEWS-SINGLE در 9 فروردین 1399

حداقل هفت نفر تست مثبت برای coronavirus در اوایل این ماه پس از شرکت در لندن, بوکس, مسابقات واجد شرایط برای توکیو بازی ها یک رویداد است که اجازه داده شد برای شروع توسط کمیته بین المللی المپیک با وجود گسترده لغو و هشدار در مورد این بیماری همه گیر.

ترکیه فدراسیون بوکس معتقد است سه تن از بوکسورهای و یک مربی گرفتار coronavirus در حالی که حضور در اروپا مقدماتی مسابقات آغاز شده است که 14 مارس ، کرواتی مقامات می گویند دو مربیان و یک بوکسور آلوده شدند در همان رویداد است که لغو شد, پس از سه روز رقابت — دو با تماشاگران حاضر.

مسابقات شروع شد و حتی به عنوان ویروس در حال حاضر در حال حاضر در بریتانیا و رویدادهای ورزشی مهم مانند لیگ برتر فوتبال و NBA بازی بودند ناگهان در سراسر جهان است.

مسابقات بوکس برگزار شد توسط یک کمیته بین المللی المپیک نیروی کار در زمانی که سازمان رئیس جمهور توماس باخ و توکیو مقامات چسبیده بودند به ایده برگزاری این بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده در ماه جولای. المپیک به تعویق افتاد و در اوایل این هفته تا 2021.

"ورزشکار سلامت کاملا در نظر گرفته نشده اول — که کل دلیلی برای نا امیدی گفت:" Eyup Gozgec ترکیه رئیس فدراسیون بوکس.

سه بوکسورهای و سر مربی آزمایش مثبت آنها پس از سفر خانه به ترکیه از لندن Gozgec گفت. کل رفت و آمد بود تا بلافاصله قرار داده شده و در قرنطینه به محض ورود و هنوز در انتظار نتایج برخی از آزمایشات او اضافه شده است.بی بی سی با استناد به یک مقام رسمی از کرواتی بوکس فدراسیون گزارش شده است که دو مربی و یک ورزشکار از کرواسی شد "ثبات" بوده و قرنطینه پس از ابتلا به ویروس. این تیم اپیدمیولوژی بر این باور بودند که قرارداد این ویروس در لندن است.

برای کمیته بین المللی المپیک در این قسمت می آید در یک کبودی زمان. آن را به شدت مورد انتقاد قرار ورزشکاران که فکر آن را در زمان بیش از حد زمان را اجتناب ناپذیر حرکت برای به تعویق انداختن توکیو بازی.

در بیانیه ای که به آن فرستاده شده از طرف آن بوکس وظیفه نیروی بین المللی المپیک گفت: از آن هیچ مدرکی که این ورزشکاران قرارداد این ویروس در مسابقات مقدماتی.

روز جمعه کمیته بین المللی المپیک را به, مدیر ورزشی, کیت مک کانل با ارسال نامه ای به شرکت کنندگان در این مسابقات که به اذعان coronavirus موارد هر چند آن گفت: یک ورزشکار نتایج یک "مثبت کاذب."

اما Gozgec متقاعد شده است که است که در آن هموطنان خود بیمار. او گفت که او نوشته است به دیگر فدراسیونها برای دیدن اگر خود ورزشکاران که در این رویداد به نمایش علائم و نشانه های این ویروس است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن