سفر به مریخ آغاز می شود در جنوب تگزاس

بوکا چیکا تگزاس—مریم McConnaughey شد از ماشین که موشک منفجر شده در ساحل. فولاد-خرد پشت سر هم فرستاده بالای فض

توسط NEWS-SINGLE در 22 بهمن 1398

بوکا چیکا تگزاس—مریم McConnaughey شد از ماشین که موشک منفجر شده در ساحل. فولاد-خرد پشت سر هم فرستاده بالای فضاپیما پرواز و ابری از بخار billowed به آسمان و در حالیکه به سمت آب.

McConnaughey و برنامه ریزی شده بود به درایو به شهر است که در اواخر ماه نوامبر اما زمانی که آنها بیرون کشیده و بر روی خیابان آنها متوجه موانع یک نشانه روشن است که SpaceX تکنسین ها در حال آماده شدن برای تست سخت افزار. او نمی خواهید به دست هر چیزی پس از او تبدیل شده است به سمت گفتوگو پارک ماشین خود را در انتهای یک خیابان در نزدیکی و دوربین او آماده است.

چشمگیر تست شد یک گام مهم در یکی از Elon Musk گرامی ترین و بلند پروازانه دلیل بسیار, در واقع, او تاسیس SpaceX در سال 2002. هفته قبل از آن مشک بود در مقابل prototype—164 فوت gleaming استیل بنابراین archetypically سفینه فضایی مانند آن می توانست قرض سرپا نگه داشتن از یک فیلم علمی تخیلی—و مخابره شد. او پیش بینی که تکمیل سیستم حمل و نقل یک سفینه فضایی و موشک دسته کوچک موسیقی جاز به نام کشتی فضایی را حمل مسافر به عنوان دور به عنوان مریخ است. چند ماه قبل از انفجار صدها نفر از مردم به تسهیلات در جنوب تگزاس را در لبه ساحل خلیج فارس, برای دیدن سفینه فضایی و بیش از هزاران تماشای آنلاین. "این واقعا میخوام خیلی حماسی است که برای دیدن چیز را خاموش و دوباره" مشک gushed در این مراسم به عنوان اگر او بودند شاهد به پایان رسید و کشتی فضایی در مقابل او.

McConnaughey وجود دارد و حتی مطرح شده برای یک تصویر با مشک. در پایان از او ساخته شده کوتاه سفر خانه به خانه در جاده پوشیده شده با تنومند درختان نخل. McConnaughey زندگی در بوکا چیکا روستای کوچک محله واقع در startlingly نزدیکی به SpaceX امکانات. بسیاری از این روستا ساکنان زندگی می کردند وجود دارد برای سال های طولانی قبل از SpaceX وارد برخی قبل از این شرکت حتی وجود داشته است.

اصطکاک بین بعدی همسایه درب کاملا متفاوت که یکی از آنها یک موشک شرکت. به جای زشت حصار وجود دارد ممکن است زشت حصار عظیم مخازن برودتی مایع در پشت آن. زمانی که ساکنان پیدا کردن مقالات در گیر خود را مقابل درب یادداشت نمی از آنها بخواهید به نگه داشتن سر و صدا کردن و یا تمیز کردن پس از سگ خود را; آنها آنها هشدار می دهند که ویندوز خود می خرد.

بوکا چیکا ساکنان آموخته اند به زندگی با یک موشک شرکت و یا حداقل تحمل آن را بیش از بیش از پنج سال است. اما SpaceX کار است در مورد برای تبدیل شدن به حتی بیشتر مخرب. (انفجار قطعا ساخته شده است. بنابراین این شرکت ارائه شده برای خرید خانه های خود. برخی گرفته اند ارائه دهد. دیگران مانند McConnaughey اند را رد کرد و آن را حتی به عنوان مشک آماده برای راه اندازی یک غول کشتی موشک فقط یک کوتاه هاپ از خانه های خود. SpaceX در حال حاضر سخت در محل کار در آینده کشتی فضایی نمونه اولیه و مشک می گوید: این شرکت ممکن است آن را راه اندازی به مدار به عنوان به زودی به عنوان این سال است. "ما عاشق تگزاس" جیمز Gleeson, یک SpaceX سخنگو در بیانیه ای گفت: "و معتقدم که ما در حال ورود به یک جدید و هیجان انگیز عصر در اکتشاف فضا."

چند نفر در این بخش از جنوب تگزاس تواند پیش بینی اخیر مسیر زندگی خود را هنگامی که SpaceX نقل مکان کرد. آنها را تبدیل به فضای متعصب و کارشناسان حقوقی مشک حامیان و خار در کنار او در تلاش برای ایجاد حس از محل خود را در یک داستان عجیب و غریب است که می تواند روزی end میلیون ها مایل دور از زمین است. زیرا همه آنها به همسایه جدید.

"آنها در اینجا به ماندن" McConnaughey به من گفت: "و آنها می خواهند ما را ترک کنند."

بoca چیکا unincorporated جامعه از حدود 40 خانه ها اغلب یک طبقه خانه با نرم و نارنجی آجری بیرونی در جنوبی نوک تگزاس. وجود دارد هیچ مغازه و یا رستوران و یا امکانات از هر نوع در اطراف از جمله آب شهری لوله; کامرون شهرستان به طور منظم کامیون در گالن آب است که ذخیره شده در مخازن. بسیاری از ساکنان بازنشسته هستند; آنها صرف زمستان در ایالت های شمالی و گله جنوبی برای تابستان مانند پرندگان مهاجر مشتاق برای صلح آمیز سکون از خط ساحلی.

تنها راه برای رسیدن به این روستا از طریق بزرگراه دولت 4 یک جاده دو خط که اجرا می شود از طریق عمدتا زمین خالی. آن سرچشمه به سمت غرب در شهرستان براونزویل و از بین می رود به سواحل بوکا چیکا, ساحل, هشت-کشش مایل دست نخورده شن و ماسه رایگان از boardwalks و مغازه های سوغات. حدود سه مایلی جنوب از طریق ضخیم کویر قلم مو است, Rio Grande سیم پیچ مانند یک فر روبان مرزی است. در یک روز روشن در روستای شما می توانید مستقیم به مکزیک.

ساکنان بوکا چیکا اولین آموخته SpaceX قصد دارد تا در یک جلسه عمومی در بهار سال 2012. SpaceX آماده شد به fly cargo برای ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی برای اولین بار و در راستای افزایش تقاضا برای خدمات شرکت مشک می خواستم برای ساخت "تجاری کیپ کاناورال"—راه اندازی سایت همه SpaceX خود که در آن موشک فالکون 9 می تواند پرواز به عنوان بسیاری از 12 بار در سال است. تگزاس جنوبی یکی از مناطق مختلف تحت بررسی در بخشی به دلیل نزدیکی آن به این سیاره در استوا که چرخش سریع تر از قطب های ارائه خروج موشک با افزایش فوق العاده. SpaceX نیز دارای سابقه ای طولانی در تگزاس; این آزمایش موتور موشک در یک مرکز در مکگرگر شمال آستین برای نزدیک به دو دهه است.

صدها نفر از مردم رفت و به جلسه در براونزویل با توجه به این براونزویل هرالد. برخی از نگرانی در مورد جانوران محلی—بوکا چیکا نشسته در یک پناهگاه حیات وحش ملی که در آن هر سال بیش از 500 گونه از پرندگان مهاجر از طریق قیف و لاک پشت های دریایی در ساحل می آیند برای ذخیره کردن تخم مرغ خود را. اما بسیاری از مردم صحبت در حمایت از این پروژه که SpaceX وعده داده شده را صدها شغل به این منطقه است. به ساکنان بوکا چیکا ایجاد کرد همه چیز به احساس مانند یک پپ رالی. برای براونزویل یکی از فقیرترین شهرهای کشور SpaceX به نظر می رسید به ارائه بعید رویا: این فرصت به نوبه خود یک شهر مرزی به یک قرن 21 فضایی شهر.

"بسیاری از بچه ها هستند که به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت یک کالج آموزش و پرورش معمولا منطقه را ترک می کنند و آنها نمی آیند به عقب" ادی Treviño این شهرستان قاضی برای Cameron County, به من گفت. Treviño رشد در براونزویل سمت چپ برای کالج و سپس بازگشت ، "SpaceX ممکن است در قرعه کشی بچه ها به هم دوباره و یا شاید به ماندن," او گفت:.

چند روز قبل SpaceX خریداری کرده بود اولین قطعه خود را از زمین های از شهرستان. تگزاس تا به حال به شدت استقبال SpaceX پس از سال 2011 با میلیون ها دلار در انگیزه و قانونی که محدود کردن دسترسی عمومی به سواحل خلیج فارس. SpaceX به فکر رفت و می تواند اختیار خط ساحلی به عنوان مورد نیاز است. یک بررسی توسط اداره هوانوردی فدرال در نهایت متوجه شد که موشک عملیات نمی شود هر "مهم" اثرات زیست محیطی پاکسازی راه را برای SpaceX برای گرفتن آغاز شده است. در بهار سال 2013 صدها نفر از مردم نشان داد تا جلسه دیگری در راه اندازی براونزویل تی شرت و یک دولت رسمی و با صدای بلند خواندن نامه ای از حمایت از آن پس-فرماندار ریک پری.

شرکت تکرار سعی کنید برای اطمینان چند روستاییان که با حضور در این جلسه در مورد نزدیک بودن به راه اندازی سایت. "آنها گفتند که ما درست خواهد بود که ما حتی نمی مجبور به پوشیدن حفاظت شنوایی," McConnaughey گفت. "آنها می خواستند به همسایگان خوب."

SpaceX شکست زمین در ساحل در پاییز 2014 و به زودی کامیون ساخته شده سفرهای روزانه به بوکا چیکا بسته بندی شده با خاک خواهد بود که با ارائه یک بنیاد محکم برای گفتوگو در سنگ بستر-کمتر ساحل کمتر از دو مایل از ایجاد کرد. بزرگراه دولت 4 عادت به ترافیک زیادی کشیده و ترک خورده بنابراین خدمه از تگزاس بخش حمل و نقل به دنبال وصله سوراخ. یک جفت عظیم آنتن شکل مانند قارچ و بزرگتر از ساختمان حمل می شد در از کیپ کاناورال به پیگیری SpaceX ماموریت.

McConnaughey خودش را صرف ساعت در خارج تقریبا هر روز یک دوربین آویزان از شانه خود را. او هرگز در نظر گرفته خودش یک عکاس و معمولا در پشت لنز تنها در تعطیلات خانواده است. در حال حاضر او در گرفتن عکس از سخت افزار و عرق تکنسین مانند یک عکاس حیات وحش ماهیگیری را به تصرف خود گریزان موجود است.

او ارسال شده عکس های یک فروم nasaspaceflight.com یک جامعه برای فضای طرفداران با یک علامت از نام کاربری BocaChicaGal در صورتی فونت. او آموخته است که یک زبان جدید نوشتن در این فروم و در نهایت به هزاران نفر از پیروان توییتر—در مورد پا مانت و bulkheads و فولاد ضد زنگ کویل. او آموخته است که به دنبال نشانه هایی از فعالیت های چنین به عنوان یک مطرح ساخت جرثقیل ماند و هنگامی که او را دیدم آنها ارسال شوهرش به شهر به اجرای کارهای بدون او. او معمولا به میشیگان در تگزاس سوزان سامرز اما او ماند قرار داده و در سال گذشته قصد گرفتن فعالیت است.

"بسیاری از آن است که فقط در جای مناسب در زمان مناسب بودن هوشیار" McConnaughey گفت. "شما مجبور به پرداخت توجه به آنچه در جریان است. شما فقط باید صبور و آماده و منتظر است."

در جای دیگر SpaceX شد پیشرفت—مربوط توسط آتشین شعله یا دو. یک موشک فالکون 9 منفجر شد و در طول برخاست. شرکت بهبود یک تقویت کننده موشک پس از راه اندازی آن را به مدار به آرامی هدایت آن را به عقب به زمین یک صنعت ، سپس یکی دیگر از موشک منفجر کرد. شرکت کردم بهتر است در استفاده مجدد از بوستر و بازگشت آنها را در یک قطعه. در فلوریدا افتتاحیه اندازی شاهین سنگین ترین موشک های قدرتمند در عملیات امروز شد یک نقطه عطف برای SpaceX و معلوم شد برای بوکا چیکا ایجاد کرد. "من فکر می کنم آن را به من می دهد بسیاری از ایمان برای ما بعدی معماری ما بین سیارهای سفینه فضایی" مشک گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از راه اندازی در سال 2018 است. فراموش نکنید که در مورد روال فالکون 9 راه اندازی; او می خواست برای تست این خودرو جدید, کشتی فضایی, در شرکت محل در جنوب تگزاس است.

"ما مقدار زیادی از زمین با هیچ کس در اطراف به طوری که اگر آن ضربات آن را سرد" مشک گفت.

که دسامبر, یک برج مرموز رز در SpaceX را در سایت ساخت و ساز در بوکا چیکا. کاربران در nasaspaceflight.com رد و بدل حدس در مورد آنچه سیلندر وصله هم فلز می تواند باشد. یک برج آب احتمالا. اما پس از آن کارگران قطعه قطعه سوراخ به ساختار و آن را داد ،

ژن گور سوار بر یک صبح زود. خورشید تا به حال افزایش یافته است و در عین حال هنگامی که او را دیدم یک نوری در تاریکی بعدی به رمز و راز ، "من هرگز دیده می شود یک موشک اما آن نگاه مانند مخروط دماغه یک موشک" گور به من گفت. "این اولین بار بود که کسی آن را دیده بودند. و پس از آن آشکار بود. آنها واقعا در حال ساخت یک موشک در اینجا."

گور جنوبی تگزاس بومی اجرا شده است, گشت و گذار شرکت در این نزدیکی هست South Padre Island های توریستی شهر رفت و آمد مکرر از سال 1995 و در عمل یک وب کم برای خوانندگان چک بر روی امواج. "هنگامی که آنها شروع به ساخت و شما می توانید آن را ببینید من مانند, "اوه, ما باید نقطه دوربین بیش از وجود دارد' که به نوعی دلخور خوانندگان" گفت: گور که اغلب فرو می رود در بوکا چیکا ساحل. "بنابراین من اشاره کرد و آن را به عقب و پس از آن که عصبانی کردن فضا مردم و سپس گفتم:" من عاشق خرید دوربین دیگر.'" در یک روز روشن شما می توانید ببینید اولین کشتی فضایی نمونه اولیه از جنوبی نوک جزیره, کوچک, سیاه شدن نقره jutting به آسمان آبی.

براونزویل ساکنان شروع به توقف بیش از حد. Austin بارنارد یک دانش آموز در تگزاس Southmost کالج, کشف SpaceX حادثه, زمانی که یک شراب خواری از کارل ساگان ویدئوها رهبری یوتیوب الگوریتم نشان می دهد چیزی از مشک. برای بارنارد بزرگراه دولت 4 "بزرگراه به مریخ" پا برای اولین بار از یک سفر که بشریت به مقصد را. او را دوست دارد به راه رفتن در اطراف حصار-در SpaceX امکانات غوطه ور شدن در برای تلفن های موبایل از ساخت و ساز. در خانه قبل از او شروع به مشق شب خود بارنارد گاهی نشسته در اتاق خود در سکوت تمرین برای آرام انزوا از یک ماه به طول ماموریت به سیاره است.

یکدور زمان "برج آب" نشان داد تا روزماری کارگر بودند در بازگشت از براونزویل با مواد غذایی هنگامی که خودرو متوقف شد در نزدیکی روستا است.

ساکنان استفاده می شود برای بازرسی وجود دارد یک گشت مرزی ایالات متحده توقف در بزرگراه ایالتی 4 هنگامی که شما در حال رفتن به سمت براونزویل و به دور از مرز مکزیک. این پاسگاه متفاوت بود. به جای یک عامل مرز تیره-سبز نظامی و یا یک ماشین خرناس German shepherd, یک SpaceX کارمند با نزدیک شدن ماشین خود و خواسته زن و شوهر که آیا آنها "در فهرست خود را." کارگر حیرت زده شد. او و همسرش را متعلق به خانه خود را در بوکا چیکا برای 20 سال است. "من باید به لیست" کارگر به من گفت. "علاوه بر این که چرا یک SpaceX کارمند باید مجوز برای متوقف کردن من در یک بزرگراه دولت و به من بگویید که من نمی توانم?"

برای دیدار با الزامات ایمنی از فدرال و شهرستان تنظیم کننده های SpaceX مجموعه تا دو ایست های بازرسی در طول راه اندازی عملیات از جمله ظاهرا هر نوع تست. تنها SpaceX پرسنل و ساکنان این روستا می توانند از طریق پاسگاه اولین بار حدود 15 مایل از بوکا چیکا در بزرگراه ایالتی 4; صاحب خانه می توانید با اضافه کردن نام خود به لیست اما بازدید کنندگان باید اقامت خود میزبان ملک در جاده تعطیلی و یا آنها را در معرض خطر دستگیری برای خاطی. هیچ کس مجاز گذشته دومین ایست بازرسی در نزدیکی روستای فراتر از هر خانه و نزدیک به گفتوگو منطقه FAA می گوید نیست امن در طول آزمایش.

جاده بسته شد, واقعیت زندگی در بوکا چیکا. او رسوخ SpaceX عملیات که رسید جدید شدت. تقریبا هر روز در زیر صدای وزش باد طریق علف خشک و قطع شده chirps از blackbirds وجود دارد clanging whirring و وز از تجهیزات ساخت و ساز بالا سخت تن به تن, beeping کامیون ها در عقب و بالا رفتن از جرثقیل بالا موسیقی کارگران قرار داده و به خود سرگرم است. این کار به طول انجامید از طریق شب در زیر نور چراغ صنعتی. بر باد می وزد روز قطعات پلاستیکی بسته بندی زیرفشار از سایت ساخت و ساز و گیر به یوکا درختان. برخی از ساکنان شروع به تماس و ایمیل county, دفاتر, دولت, مقامات آژانس های فدرال—کسی که می تواند به آنها بگویید که آیا هر یک از این تحریم شد.

تمام ساکنان صحبت من با نزدیک به یک دوجین—به من گفت که یک نسخه از همان داستان است. قبل از SpaceX روستا احساس ساحلی بهشت رضایتمندانه جدا از تمدن است. در شب تنها نور آمد از دور هتل برج در South Padre Island به شمال و کهکشان راه شیری سربار. در حال حاضر محل احساس تقریبا claustrophobic.

در ماه اوت Cameron County sheriff کاهش یافته اعلامیه ای در روستا است. زمانی که آنها شنیدن آژیر پلیس این یادداشت گفت: ساکنان باید گام خارج از خانه خود را. بهتر است آنها باید در نظر ترک برای روز. SpaceX برنامه ریزی شده بود برای انجام یک آزمون مهم از Starhopper اولیه کشتی فضایی نمونه اولیه یک اشتباه برای یک برج آب. "این خطر وجود دارد که خرابی SpaceX خودرو در طول پرواز ایجاد خواهد شد بیش از حد فشار رویداد است که می تواند شکستن ویندوز" متوجه بخوانید. "توصیه می شود که شما در نظر به طور موقت تخلیه خود, دیگر سرنشینان و حیوانات خانگی از این منطقه است." قبل از پرواز بود که در آن زمان SpaceX بزرگترین کشتی فضایی تست FAA مورد نیاز SpaceX برای افزایش آن بیمه مسئولیت از 3 میلیون دلار به 100 میلیون دلار.

Starhopper رز به آسمان صعود به ارتفاع حدود 500 فوت قبل از معلق به پایین. McConnaughey تماشا از یک فاصله امن همراه با برخی از SpaceX کارگران که whooped و تشویق آنها به عنوان تماشا. "این فقط شگفت انگیز بود," او گفت:.

مشک در ترس بیش از حد. "تبریک SpaceX تیم!!" او در توئیتر خود نوشت. "یک روز کشتی فضایی به زمین بر روی زنگ زده شنهای مریخ است."

تیاو نامه های چاپ شده بر روی SpaceX سربرگ وارد چند هفته بعد. "هنگامی که SpaceX اولین شناسایی کامرون شهرستان به عنوان یک پتانسیل فضایی محل ما پیش بینی نیست که ساکنان محلی را تجربه قابل توجهی اختلال از ما حضور" توجه داشته باشید به عنوان خوانده شده. "با این حال روشن شده است که گسترش پروازهای فضایی فعالیت ها و همچنین انطباق با اداره هوانوردی فدرال و دیگر مقررات ایمنی آن را به طور فزاینده ای بیشتر به چالش کشیدن برای به حداقل رساندن اختلال برای ساکنان ایجاد کرد." (FAA مسئول تصویب SpaceX راه اندازی فعالیت های در بوکا چیکا.) نامه آمد با قرارداد ارائه مالکان یک معامله برای خرید خانه خود را. کسانی که به فروش می رسد SpaceX وعده داده شد به انجمن خوش آمدید بازگشت برای خصوصی "VIP" راه اندازی-مشاهده رویدادهای کشتی فضایی.

ساکنان این روستا تا به حال مشکوک است که SpaceX می خواهید آنها را از بین ببرد. اما برخی از آنها هنوز هم شوکه نامه به خصوص پس از خواندن آنها چه در داخل بود.

SpaceX حال راه اندازی یک ارزیابی دقیق از خواص خود را بدون دانش خود را و در حال حاضر ارائه آنها را سه برابر و در نتیجه ارزش بازار است. این روند می تواند به کار گرفته شده توسط JLL تجاری شرکت املاک و مستغلات. SpaceX به ساکنان دو هفته برای پاسخ.

برخی از امضا قرارداد اما بسیاری از نمی خواهید به ترک. فروش در سه گانه یک ملک به ارزش قطعا برای تلفن های موبایل سخاوتمندانه. اما اولین وبزرگترین SpaceX استخدام نشده بود و حتی پا در داخل خانه های خود اعلام کرد: برای دیدن جدید لوله کشی و تهویه مطبوع سیستم های آنها نصب شده بود و یا تازه کاشی کاری و gleaming backsplashes. JLL انجام شده یک دوم ارزیابی و در این زمان اولین وبزرگترین در زمان عکس از فضای داخلی. اما زمانی که ساکنان دیدم جدید ارزیابی برخی از آنها توهین—خانه قابل مقایسه appraisers ذکر شده بود شامل وام خانه ها و خواص با مسائل مربوط به بنیاد. (SpaceX کاهش یافته است به نظر ملک مذاکرات است.)

SpaceX هنوز هم سعی کردم به همسایگی در راه است. این شرکت دعوت شهروندان به مشک را Starship ارائه روز پس از نامه آمد. کسانی که پاسخ دهید می خواهم سوار در یک سیاه براق ون به مرکز کنترل که در آن مشک نشان داد آخرین کشتی فضایی نمونه اولیه است. پس از آن ساکنان جمع به یک اتاق مجهز با نوشابه و تنقلات در حالی که در جای دیگر مشک در زمان پرسش خبرنگاران—از جمله در مورد خرید کردن ایجاد کرد. هنگامی که او انجام داده بود او پیوست و آنها را برای حدود نیم ساعت و با کمک یک SpaceX, وکیل, تلاش برای اطمینان بخشیدن به آنها در مورد خریداری روند. مشک و گفت: ساکنان است که آنها می توانند اقامت در بوکا چیکا به عنوان طولانی به عنوان آنها مایل به قرار داده تا با "ناراحتی" از زندگی در کنار درب به یک سفینه فضایی ساخت و ساز سایت McConnaughey گفت. او هشدار داد آنها وجود دارد خواهد بود.

یک هفته قبل از روز شکرگزاری کلیا گارسیا جانسون رو بر روی گوشی با الیزابت Clampitt ارشد معاون رئیس جمهور در JLL و دستياران نقطه تماس برای buyouts. گارسیا جانسون عاشق بوکا چیکا ساحل از او یک دختر کوچک در حال رشد در نزدیکی براونزویل و خرید دو خانه در این روستا یک در سال 1991 و در سال 2004 با این امید که روزی دو پسر او را خواهد آنها را به ارث می برند. مانند برخی از همسایگان او در بر داشت و پرداخت ارزیاب به انجام یک بررسی دیگر که با ارزش های عالی. JLL را رد کرده و ارزیابی. بنابراین گارسیا جانسون گفت Clampitt که او گرفتن نیست SpaceX را ارائه دهد. Clampitt گفت: SpaceX نمی خواهد دوباره با یکی دیگر از.

گارسیا جانسون توصیف گفتگو: Clampitt به او گفت: "من قصد دارم به صحبت کردن با شما مثل من می خواهم به صحبت من مادر یا عمه من کسی که به من نزدیک است. اگر شما نمی فروش در قیمت های ما, ما در حال رفتن به نزدیک کتاب بر شما و خانه های در حال رفتن به شهرستان ها است." (SpaceX کاهش یافته است به نظر این گفتگو و Clampitt نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

SpaceX نمی تواند نیروی ساکنان به ترک است اما این شهرستان می تواند. در سال 2013 county کمیسیون تاسیس شرکت "برای کمک به ارتقاء و توسعه یک پایگاه فضایی پروژه" در کامرون شهرستان است. تحت قانون تگزاس شرکت دارای اختیارات لازم برای ورزش همان حق است که اجازه می دهد تا دولت را بیش از مالکیت خصوصی و جبران صاحبان آن است. هنگامی که ما ملاقات Treviño این شهرستان قاضی به من گفت که در حالی که او همدردی با ساکنان استفاده از دامنه برجسته در بوکا چیکا روستای "احتمالا یک امکان مجزا." این قانون در SpaceX ، یک سال 2005 حکم دادگاه عالی گسترش تعریف استفاده عمومیحقوقی توجیهی برای دامنه برجسته شامل توسعه اقتصادی و پس از آن آمده اند بهره گرفته است که راه گریز: تگزاس مثلا ادعا کرد که ده ها تن از خانه ها به اتاق را برای یک ورزشگاه جدید برای دالاس کابوی ها. "این چیزی است که متاسفانه اتفاق می افتد که راه بیش از آن باید" رنه فلاهرتی یک وکیل در موسسه عدالت غیر انتفاعی شرکت حقوقی در واشنگتن به من گفت.

فلاهرتی برای اولین بار شنیده ام در مورد بوکا چیکا در پاییز. "آن دسته از مردم بودند در حال حاضر وجود دارد و [SpaceX] آورده مزاحمت به آنها و در حال حاضر از آن تشدید شد تا جایی که مزاحم آنقدر شدید است که آنها در حال گفتن آنها را که آنها را مجبور به ترک اموال خود را گفت:" فلاهرتی تگزاس بومی خودش است. اگر بخش جلو حرکت می کند با اقدامات قانونی او معتقد است که باقی مانده و ساکنان را مورد برجسته-دامنه سوء استفاده.

"ما در حال تماشای وضعیت بسیار نزدیک" فلاهرتی گفت. (او شده است در تماس با چند نفر. او نمی آنها را نشان اما با توجه به ساخت یک سفر به بوکا چیکا.) "من نمی خواهم به تهدیدات و من هرگز فراموش را تهدید, اما ما در حال تماشای. من فکر می کنم آن را احتمالا یک چیز بسیار خوب است اگر آنها می دانند که کسی که دارای یک چشم بر روی آنها است."

Tsalim بوکا چیکا است شلوغ تر از همیشه: به عنوان مشک قرار داده و آن را به تازگی SpaceX "رفتن max hardcore" در تولید جدید Starship نمونه. تازه ترک کرده اند به نظر می رسد در آسفالت بزرگراه دولت 4 و این ماه SpaceX خواسته تنظیم کننده فدرال برای کسب اجازه برای راه اندازی جدیدترین Starship خودرو تقریبا در نیمه راه به لبه فضا زمانی در سال 2020 است. مشک می خواهد برای قرار دادن مردم در هیئت مدیره در این سال بیش از حد.

در این روستا ساکنان دیدن SpaceX کارگران در حال حرکت در اطراف خانه های این شرکت در حال حاضر صاحب سقز در مبلمان و رنگ و اجرای پیر فرش. و قضاوت توسط این ماشین که اقامت پارک شده در وآمد شبانه (از جمله Teslas یکی دیگر از محصول در Elon Musk آسمان) ساکنان گمان می کنند که کارکنان را آغاز کرده اند خواب وجود دارد. در یک ملک یک زنجیره لینک حصار جایگزین شده است با یک چوبی و کسی صحافی کوچک چشمک زدن چراغ—نوع که ممکن است روشن دنج, هوای آزاد, پارتی—بیش حیاط. به عنوان برخی از ساکنان در حال بسته بندی برای ترک SpaceX است حل و فصل در.

برای McConnaughey تماشای همسایه بریزد دور شده است دشوار است. او احساس درد شدید و ناگهانی از غم و اندوه زمانی که او را دیدم SpaceX کارگران پیرایش گیاهی ميانه در خیابان. "این تنها چیزی است که ما همیشه انجام می شود," او گفت:.

Cameron County گریه به دور از کیپ کاناورال اما زیرساخت برای پشتیبانی از خروج دروازه از زمین است که به آرامی در حال ظهور. شهرستان صرف میلیون ها دلار برای صنوبر تا یک پارک در انتهای جنوبی South Padre Island به عنوان نخست مشاهده نقطه برای آینده راه اندازی, نصب و راه اندازی یک سالن آمفی تئاتر مرکز رویداد غرفه و boardwalks. SpaceX آغاز شده است دعوت مردم به Stargate با مرکز کنترل در بوکا چیکا به دیدار و مصاحبه با استخدام. ماه گذشته این شرکت نیز برگزار می شود یک کسب و کار عادلانه در براونزویل به طوری که شرکت می تواند "یادگیری در مورد انتخاب محصولات و خدمات در دسترس در ریو گراند دره فروشندگان است." گور با حضور امید او گفت: نیمه شوخی تبدیل به SpaceX رسمی گشت و گذار استاد.

مانند دیگران که بازدید SpaceX امکانات به طور منظم گور و بارنارد فضا-eyed, کالج, دانشجو, دانستن برخی از ساکنان از جمله McConnaughey آنها در نظر بگیرید ، آنها می دانند که آنچه را که مالکان در حال رفتن را از طریق, و آنها احساس بد برای آنها. اما بارنارد می بیند وضعیت خود را از طریق یک بیشتر کیهانی لنز. استدلال معمول برای سفر به فضا به خصوص مشک نسخه از آن است که آن را اجتناب ناپذیر است. البته مردم را روزی ترک زمین و ساخت خانه در سیارات دیگر و مشک است که می توانید آنها را دریافت کنید وجود دارد. بشر آماده است برای تبدیل شدن به یک spacefaring تمدن—برای پیدا کردن نه تنها بقا فراتر از زمین, اما یک زندگی شاد—و برای Barnard, بوکا چیکا ممکن است مهد. "آن شخص" او گفت:. "اما نیازهای بسیاری از سنگین تر بودن از نیازهای چند. ستاره بازحمت حرکت کردن."

به عنوان SpaceX ریشه گیاهان در Cameron County این شرکت به نظر می رسد رشد بی تاب در مورد مردم—حدود 20—کسانی که نمی خواهید به ترک. در اواسط ژانویه دیوید Finlay, SpaceX ارشد مدیر امور مالی به شهر آمد و متوقف شد به خانه های ساکنان که فروخته نشده. "او در اتاق نشیمن من و او عذرخواهی کرد چرا که آنها در حال ساخت ما ترک" اما او گفت: SpaceX مورد نیاز آنها را به زودی گارسیا جانسون به من گفت. هنگامی که او در مورد خواسته های برجسته, دامنه, Finlay گفت: او می تواند بگوید تگزاس مقامات که SpaceX را ترک ممکن است اگر آن را نمی تواند حفظ عملیات در اینجا است که می تواند بی درنگ شهرستان شروع به برجسته-دامنه رسیدگی است. گارسیا جانسون تغییر نکرده ذهن او.

SpaceX کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات مذاکرات خود با ساکنان در بوکا چیکا و امکان دامنه برجسته و با تاکید بر تعهد خود را به آن تگزاس مکان. "هر SpaceX موشک و فضاپیما تست شده است در تگزاس قبل از پرواز به فضا و بازگشت دوباره" گفت: Gleeson این SpaceX سخنگو. "تگزاس جنوبی بازی خواهد کرد به طور فزاینده ای نقش مهمی در تلاش های ما برای کمک به بشریت را چند سیاره ای."

مانند گارسیا جانسون McConnaughey هرگز می خواهد به خانه اش در بوکا چیکا اما او آن را برای آنچه که او احساس می کند یک قیمت عادلانه است به اندازه کافی برای پیدا کردن مشابه با دیدگاه ها و آرام او لذت می برد در این روستا برای سال. اما او نمی تواند تصور کنید که در هر نقطه دیگری به خصوص در حال حاضر. او را دوست دارد مستند چه SpaceX در حال انجام است, حتی اگر او می داند که این شرکت می خواهد او را ترک کند.

McConnaughey به رسمیت می شناسد که خواسته های او ممکن است به نظر می رسد دشوار است برای آشتی دادن اما او را احساس نمی کند تضاد در مورد سرگرمی خود را که او گفت احساس می کند مانند اعتیاد. او آن را انجام نمی, برای عشق SpaceX. (او نمی بینم به درخواست تجدید نظر از رفتن به مریخ یا"آیا این -80 درجه وجود دارد؟"—اگر او می داند که چرا دیگران انجام دهید.) او آن را برای nasaspaceflight.com جامعه که او را تشویق به ارسال تصاویر بیشتر زمانی که او برای اولین بار آغاز شده و در دیگر فضای طرفداران که اصلا این دیدگاه که او می کند. عکس های او در کنار قطعات توسط بارنارد و گور در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در براونزویل موزه هنرهای زیبا به عنوان بخشی از یک نمایشگاه chronicling SpaceX تحول از بوکا چیکا. ماه گذشته هر سه آمیخته در کنار شرکت تکرار در یک کراوات جشن و سرور به مناسبت افتتاح آن.

این هفته من بازدید بوکا چیکا حدود یک ماه قبل از انفجار کوچک در نوامبر SpaceX کارگران برداشته و مخروط دماغه و باله کشتی فضایی نمونه اولیه دادن به آن ظاهر یک uncapped رژ لب. آن را گرم روز ابر و زمین به نظر می رسید به صدای هیس کردن در گرما از خورشید است. کارگران در سخت کلاه و جلیقه بازتابنده وارد کامیون وانت. یک گارد امنیتی راند و از من خواست به گام به دور از حصار. اگر چیزی به سقوط از جرثقیل, او گفت:, ما می خواهم هر دو را در مشکل.

تهویه مطبوع خانه ها در روستا بودند خوش و خنک در مقایسه و ساکنان به من نشان داد در اطراف خانه و حیاط اشاره خود را به صدف مجموعه و جایی که آنها نوشیدن قهوه خود را هر روز صبح با بازدید از اطراف خلیج. McConnaughey آورده کردن یک پشته از اعلامیه در مورد جلسات عمومی و راه اندازی فعالیت های او دریافت کرده بود در طول سال یک دنباله مقاله مستند ساکنان' راکی همزیستی با SpaceX, اوج, با, براق, جزوه آماده شده توسط JLL گفتن آنها چقدر خانه های خود ارزش هستند. "کوچک کلبه های چوبی" McConnaughey گفت: با اشاره به یکی از ویژگی های مورد استفاده برای مقایسه. "به نظر می رسد دوست داشتنی است."

روز بعد بود که باد می وزد و 20 درجه خنک تر است. Heavy rain تا به حال از طریق یک شبه پراکندگی نخل fronds در جاده های و بای تا به حال افزایش یافته و افزایش یافته است, جاری شدن سیل در بزرگراه ایالتی 4 فقط چند مایل از ایجاد کرد. وجود دارد هیچ شدن و یا تا زمانی که آب فروکش ساعت بعد. در یک هتل در براونزویل که در آن SpaceX قرار می دهد تا کارکنان به خارج از شهر چند تکنسین از امکانات شرکت در کالیفرنیا نشسته در لابی. آنها رانده بود به بوکا چیکا در صبح اما گفته شد به ترک به آب رخنه کرد تا بر روی بزرگراه. یکی از آنها به من گفت که آنها آمده بودند تا به سرعت در جاری شدن سیل که آنها تقریبا از دست داده و کنترل خودرو است.

من از آنها خواست آنچه را که آنها قصد انجام برای بعد از ظهر. آنها شانه ای بالا انداخت. "استراحت" است. یکی دیگر از اشاره به یک رنگی مایع در یک فنجان پلاستیکی در مقابل او. "نوشیدنی."

برای چند ساعت آن روز بوکا چیکا روستا قطع شد از بقیه جهان. ساکنان گفت: آنها هرگز دیده می شود خلیج سیل این بد قبل از, اما آنها به نظر نمی رسد به ذهن است. آنها می تواند وانمود کند که ایجاد کرد ایشان بود دوباره حتی به عنوان آنها آماده به چهره واقعیت دادن آن. McConnaughey, گارسیا جانسون کارگر و دیگران گفت: آنها خواهید آن را از چوب به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند, اما آنها می دانند که بوکا چیکا تبدیل به چیز دیگری چیزی سخت تر از به رسمیت شناختن. آن است که عجیب و غریب وجود به حرکت را از طریق آشنا روال از روز خود را بدون دانستن چگونه بسیاری از آنها در سمت چپ خود را تغییر بهشت. یک گارد امنیتی در نزدیکی بزرگ آنتن به من گفت که برخی از ساکنان موج به او در طول پیاده روی روزانه و او می داند که برخی از آنها را با نام. من از او پرسید که آیا او می دانست که SpaceX در تلاش بود برای خرید خانه های خود. "من فکر می کردم این شهرستان یک تصمیم برای آنها در حال حاضر," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im