کارن در رئیس

ایده های رئیس جمهور تهمت تماس پلیس بر کسانی که او را به چالش حتی اگر هیچ واقعی نقض به زندگی پر از بدبختی ب

توسط NEWS-SINGLE در 9 خرداد 1399
مندل فا نگن / خبرگزاری فرانسه / گتی

ایالات متحده احساس می کند مانند یک ملت از Karens این روزها پس از آن تنها مناسب است که رئیس جمهور خواهد بود که کارن در ارشد.

یک Karen اگر شما به نوعی از دست رفته این یادداشت این است که این نوع از کسی که نیازمند به مدیر و یا تماس پلیس, مانند صاحب سگ که احضار NYPD به پارک مرکزی پس از یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد از او خواست به دسته سه تایی سگ خود را. به عنوان همکار من Kaitlyn تیفانی می نویسد: "آنها با وسواس پیش پا افتاده روند مصرف کننده و شخصی خود را ظاهر و به طور معمول با عنوان جرم جنایی غلط معمولا با صدای بلند و با اعتماد به نفس."

این اصطلاح اغلب به زنان میانسال—اما چرا اطاعت از آن جنسیتی استاندارد است ؟ یک مرد می تواند به راحتی یک کارن به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و اثبات این هفته است. وقتی که تهمت می شود به اندازه کافی عصبانی در مورد هر کسی که جرات انتقاد از او را سریع به کار داوران تلاش برای استفاده از زور قانون به قلدر منتقدان را به تسلیم و سعی کنید برای ارعاب بود و منتقدان از باز کردن دهان خود را. که چه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است در متداول و الکی اتهام قتل در برابر میزبان تلویزیون جو Scarborough و در حال آماده سازی یک فرمان اجرایی به مجازات اجتماعی-شرکت های رسانه ای پس از توییتر جرأت به واقعیت-چک کلمات خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار می تواند اشکال هر دو بیش از حد هدفمند و شخصی و یا گسترده و سیاست های مبتنی بر. برای برخی از زمان ممکن است اما افزایش بیش از چند روز گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن شده است حمله MSNBC میزبان جو Scarborough یک دوست و متحد تبدیل شده گوش خراش منتقد و به دروغ متهم Scarborough قتل در رابطه با سال 2001 مرگ از علل طبیعی از یک کارمند در فلوریدا دفتر هنگامی که Scarborough عضو مجلس نمایندگان ایالات متحده. ادعای جدید نیست; آن ساخته شده است در طول سال اول به سمت چپ و در حال حاضر درست شده است و بارها و بارها و مقتدرانه افشا و خنثی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشتغال از اتهام است malignantly بی رحمانه به عنوان همکار من پیت Wehner می نویسد: اما بدتر از نمونه قبلی به دلیل آن ویژگی های رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا رئیس قوه مجریه خواستار بررسی قتل به یک حریف سیاسی. "همانطور که می دانید هیچ اساسنامه محدودیت ها گفت: در این هفته. "این امر می تواند بسیار خوب و به جاست." چون هیچ اطلاعات جدید, و هیچ مدرکی برای حمایت از اتهامات روشن است که برنده است فقط bristling در انتقاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات آورده تماس از بسیاری از مردم—اکثر poignantly اواخر کارمند را ایم—برای توییتر را به رئیس جمهور توييتها و یا حساب خود را برای سوء استفاده از توییتر قوانین (به عنوان به خوبی به عنوان پایه اخلاق). شبکه اجتماعی demurred که در تعداد اما در روز سه شنبه آن را عمل می کنند زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر گسترش ادعاهای دروغین در مورد تقلب انتخابات مربوط به پست الکترونیکی-در برگه های رای. توییتر اضافه شده یک لینک به خواندن "دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای" برای مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر ارسال مردم به واقعیت-چک ادعا.

حتی این حداقل مداخله خشم تهمت و کاخ سفید در حال آماده سازی یک فرمان اجرایی با هدف قرار دادن رسانه اجتماعی و موتور جستجو شرکت قرار است نقض آزادی بیان و جلوگیری از محافظه کاران است. منظور نشده است ساخته شده و در عین حال هر چند بر اساس یک پیش نویس است که برخی از خبرنگاران را مشاهده و نظرات قبلی این کار را با تفسیر بخش 230 قانون ارتباطات نجابت یک بنیادی قانون است که بر گفتار در اینترنت.

کارشناسان حقوقی مشکوک هستند که تهمت می توانید انجام دهید را به شرکت های اینترنتی به پاشنه بدون اقدام قوه مقننه که بعید است.

"اگر من با خواندن این مطلب به درستی EO ادعا می کند تکنولوژی سیستم عامل در حال انجام چیزی است که آنها در نقض یک تفسیر نادرست از قانون و وظایف سازمان های آن نمی تواند کار را به نگاه به چیزهایی که نمی شود که نمی شود اشتباه" قانونی محقق تیفانی C. Li توییتی.

اما در برخی از راه این مهم نیست که آیا منظور اجرایی است که در واقع قابل اجرا است. به منظور هدایت کمیسیون ارتباطات فدرال و کمیسیون تجارت فدرال به مورد مداقه قرار دادن شرکت ها هزینه آنها را به طور بالقوه مبالغ هنگفتی حقوقی و لابی هزینه. حتی اگر دادگاه در نهایت رد سفارش به عنوان اغلب اتفاق افتاده است پس از مغلوب ساختن پیشی جستن overreaches هر دادخواهی را به زمان و مستلزم هزینه های اضافی.

این رویکرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است با Scarborough همان است که از Karens در همه جا: تماس با پلیس و حتی اگر هیچ واقعی نقض و زندگی پر از بدبختی برای مردم با پلیس به نام آنها. در هر دو مورد نقطه است به مجازات افرادی که جرأت به چالش کشیدن او.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها با استفاده از این تکنیک در برابر شرکت های رسانه ای که او احساس می کند باید تحقیر شده میبیند او. عصبانی در سی ان ان برای منفی پوشش او وعده داده شده برای جلوگیری از ادغام بین AT&T و تایم وارنر سی ان ان شرکت مادر. مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری اقدام به جلوگیری از معامله و وکلا برای شرکت ها استدلال آن بود که با انگیزه های سیاسی گام. یک قاضی در نهایت به تصویب این ترتیب بیش از وزارت دادگستری اعتراض.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین خواستار آن شدند که خدمات پستی ایالات متحده افزایش نرخ آمازون که مدیر عامل شرکت جف بزوس نیز صاحب واشنگتن پستدیگری خروجی است که اغلب بحرانی شده است. در توییت مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت گره خورده حملات خود را در آمازون به بزوس مالکیت از پست.

این بزرگ سیاست مانور با به طور بالقوه گسترده مفاهیم. در موارد دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن کار کرده refs در کوچکتر بیشتر شخصی, راه استفاده از صدای خود را بیش از سیاست های دستگاه های دولت فدرال به مجازات صداهای منتقد. وی ESPN به آتش Jemele هیل در حال حاضر یک کمک نویسنده در این اطلسبرای انتقاد از او را. کاخ سفید نیز به دنبال لغو مطبوعات اعتبار برای روزنامه نگاران نسبت ناروا بداند ناقص و احترام. (امروز مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب توییتر سر از سایت یکپارچگی در یک صدای جیر جیر, روش کارگردانی سوء استفاده راه خود را.)

خبر خوب از یک چک و توازن نظر است که بسیاری از این مراحل با شکست مواجه شده و یا به احتمال زیاد به شکست است. وجود دارد شانس کمی برای یک پرونده قتل علیه Scarborough, از آنجا که وجود دارد هیچ پایه و اساس آن است. AT&T–تایم وارنر ادغام رو به جلو رفت. قضات به اعتبار لغو شک و تردید شنوایی در ماه مارس است. این فرمان اجرایی به نظر می رسد مقصد به زمین در همان پشته قراضه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولین مسلمان بان در نهایت. آمازون سوال این است که کمتر حل و فصل; بزوس و پست نیست flinched اما مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به فشار اداره پست و فقط نصب یک وفادار به عنوان صندلی از آن حکام.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می تواند موفق حتی اگر این فرد حرکت می کند موفق است. او تست مرزهای تلاش برای کشف کردن آنچه که او می تواند و نمی تواند دور با او در حال حاضر آموخته در حوزه های دیگر است که او می تواند دور با بسیار کمی. فراتر از آن است که او را نگه داشتن دیگران در خط. هر شرکت یا فردی فکر تحمیل حتی خفیف پاسخگویی اقدامات در مغلوب ساختن پیشی جستن—آن را سخت به غلو چگونه حداقل توییتر واقعیت-بررسی شد—به روی چیزی حساب کردن با چه پاسخ او ممکن است پیشنهاد.

برای دیدن چگونه این کار نگاه هیچ بیشتر از Facebook و به نظر میرسد که در یک دفاعی و sycophantic, دولا شدن به منظور اجرایی بافندگی. مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ امروز اعطا مصاحبه با فاکس نیوز—در حال حاضر نشانه آن است که او در تلاش برای رسیدن به تهمت و متحدان خود را—که در آن او با انتقاد از توییتر حرکت می کند.

"شما می دانید من فقط به شدت اعتقاد دارند که Facebook نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین است،" "من فکر می کنم به طور کلی شرکت های خصوصی احتمالا نباید بود—یا به خصوص این پلت فرم شرکت—نباید در موقعیت انجام آن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی می توانست نوشته شده نظرات بهتر خود و یا دیده می شود بهتر عهد به اثربخشی استراتژی خود را از توسل به اجرای قانون و تنظیم کننده برای نگه داشتن منتقدان خود را در خط. خود را عادی کارن ممکن است به دنبال قلدر پرنده-مراقب; کارن در ارشد به قلدر میلیاردرهای.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب