لانست ویرایشگر سوار وحشی از طریق Coronavirus همه گیر

چگونه ریچارد هورتون توازن علم و سیاست است.عکس های آنتونیو المس / نگهبان / eyevine / Reduxدر ژانویه 24th, چهار

توسط NEWS-SINGLE در 7 تیر 1399
چگونه ریچارد هورتون توازن علم و سیاست است.عکس های آنتونیو المس / نگهبان / eyevine / Redux

در ژانویه 24th, چهار روز پس از جمهوری خلق چین در اولین بیانیه عمومی در مورد coronavirus لانستیک British medical journal شده است که در چاپ هفتگی پس از سال 1823 منتشر بالینی حساب چهل و یک بیمارانی که آلوده شده است در ووهان. هفت-صفحه کاغذ که تا به حال بیست و نه نویسندگان و بودجه توسط آکادمی چینی علوم پزشکی ذکر شده علائم COVID-19 که جهان در حال حاضر می داند که توسط قلب. در روشن فوری شرایط, مقاله توضیح می دهد که چگونه دوازده نفر از بیماران توسعه یافته حاد تنفسی-سندرم زجر و چگونه سیزده نیاز به درمان در بخش مراقبت های ویژه. آن صحبت کرد سايتوکين طوفان—خطرناک overreactions سیستم ایمنی بدن و پیشنهاد نگران کننده مرگ و مير بالا. شش نفر از بیماران در این مطالعه درگذشت.

ریچارد هورتون که ویرایش لانست از سال 1995 با نزدیک شدن کاغذ به عنوان یک هیجان زده ویرایشگر—به دنبال مشکلات جاری که از آن ساخته شده حس. این تنها زمانی بود که مقاله ای در چاپ ظاهر شد که او شروع به طور کامل ارزیابی عمومی-پیامدهای بهداشتی. (در اواخر نوزده-هشتاد هورتون تمرین به عنوان یک دکتر.) "من واقعا فکر کردم اوه خدای من. سهم بسیار زیادی از بیماران در حال بستری در I. C. U." او به من گفت: اوایل این هفته. "این در حال آمدن است." در آن زمان هورتون نیز در کار بود دیگر COVID-19 مقالات. لانست به چاپ پنج مقاله در شیوع در آخرین هفته از ماه ژانویه است. در بریتانیا حداقل هورتون احساس کرد که مقامات نیست بتواند جاذبه بحران است. در ژانویه 25, او پرسیدم چند کشور بالینی ظرفیت برای رسیدگی به این حجم از شدت بیمار بیماران. هنوز هیچ بحث است."

از آن پس هورتون که پنجاه و هشت تبدیل شده است یکی از بیشترین منتقدان عمومی-بهداشت و درمان, پاسخ به همه گیری در بریتانیا و ایالات متحده و کشورهای دیگر که دولت شکست خورده اند جمعیت خود را. لانست برای تلفن های موبایل مانند—و—و نه منع انتشار. بر خلاف دیگر پیشرو مجلات علمی آن را تولید نمی کند ساده نسخه از مقالات آن. "لانست نیست اکونومیست," هورتون می گوید. "ما لازم نیست به صرف مقدار زیادی از زمان تلاش برای ترجمه تحقیقات برای مصرف عمومی." اما هورتون نیز یک ال بحی و جدل. توییتر خود زیستی آمده است: "خوش آمدید به دائم حمله در حال حاضر." او توضیح داده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به برداشت منابع مالی از سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک جنایت علیه بشریت است. او despairs از Jair Bolsonaro در برزیل است. او متهم کرده است بوریس جانسون از "سوء رفتار در دفتر عمومی" یک جرم جنایی است که می تواند مجازات حبس ابد برای دست زدن به او از بریتانیا شیوع است که منجر به کشته شدن حدود شصت هزار نفر است. "اگر کسی به من می گوید:" چرا شما اینقدر عصبانی؟,' من می گویند, 'نگاهی به تعداد مرگ و میر,' " هورتون به من گفت. "هر شهروند این کشور باید خشمگین."

در یک شیوه ای است که غیر معمول برای سردبیر یک مجله علمی, هورتون پریدم است به سیاست از این بیماری همه گیر. تماشای روزانه coronavirus جلسات از خیابان داونینگ که به پایان رسید در این هفته پس از جانسون حاکی از پایان بریتانیا "خواب زمستانی" هورتون نگه داشته تا acerbic تفسیر impugning وزرای کشور و اکثر دانشمندان ارشد. "COVID-19 خواهد بود یک مطالعه موردی در مرگ مستقل مشاوره علمی" او توییتی در آوریل 13th. "این یک توهم جمعی. مقاومت در برابر. مقاومت در برابر. Rebel," او نوشت: در ژوئن 9th. در سه ماه گذشته هورتون داده داغدار شواهد به مجلس; ذکر شده است توسط دولت بریتانیا در دفاع از اقدامات خود (یک تاکتیک است که او با توجه به دروغ); و نوشته کوتاه قهر کتاب "COVID-19 فاجعه"—در حالی که همه در انجام شغل روزانه خود را در لانست و تحت پیوند سلول های بنیادی برای ملانوم پیشرفته یک دوره درمان که او انتظار دارد که برای تکمیل در ماه جولای.

من به صحبت کرد هورتون در زوم در خانه اش در Muswell Hill, در شمال لندن که در آن او شده است از ماه مارس 23rd, زمانی که جانسون اعلام کرد بریتانیا مستند. به خاطر سلامت خود هورتون است به ندرت کرد. او نشسته در یک جدول باغ پوشیدن یک تی شرت تیره در سایه یک چتر قرمز. برگ از خار قاب خالی آسمان تابستان. از من خواسته هورتون به توصیف ویرایش لانست در طول بیماری همه گیر. "ما شده است deluged با مقالات پژوهشی و ارتباطات از سراسر جهان," او گفت:. ارسالی به این مجله در حال حاضر در حال اجرا در چهار یا پنج برابر معمول رای; هورتون و تیم تحریریه رد در حدود نود و پنج درصد از آنها را. "من ثابت اضطراب است که ما اجازه دهید چیزی است که می تواند واقعا مهم است?" او گفت:. "من فکر نمی کنم من تا به حال در یک وضعیت که در آن دانش زیادی تولید شده در فضای کوتاه از زمان." او و مجله تلاش کرده اند به مقابله. "من فکر نمی کنم ما تا به حال از این ظرفیت به راحتی به مقابله با آن که کشیده تا به همه ما" هورتون گفت. "به ناچار در لحظه خواهم که شما را بسیار نگران اشتباهات است."

در مه 22, لانست منتشر شده قابل توجه مقاله در مورد هیدروکسی کلروکین به داروی ضد مالاریا تبلیغ و گرفته شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19. بر خلاف سایر مطالعات بود که صرفا سوال دارو اثر لانست مقاله ادعا کرد که استفاده از هیدروکسی کلروکین انجام شده در معرض خطر بیشتری از آریتمی های قلبی و مرگ. این مقاله استارک نتیجه گیری و حجم نمونه—این ادعا به استفاده از داده ها از 96,032 بیماران در شش قاره—متوقف هیدروکسی کلروکین محاکمه در سراسر جهان است. اما در روز خبرنگاران و کارشناسان بهداشت و درمان متوجه ناهنجاری در این مطالعه داده ها مجموعه ای که ارائه شده توسط Surgisphere یک شرکت با تکنولوژی خارج از شیکاگو است. Surgisphere عرضه شده و تقریبا در زمان واقعی "مبتنی بر ابر بهداشت و درمان-مراقبت از داده ها" از 4,402 COVID-19 بیماران در آفریقا که دیگر محققان دریافتند غیر محتمل است. آن را بیش از حد تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری در استرالیا. سیزده روز پس از این مقاله منتشر شد لانست آن را پس گرفت. یک ساعت بعد, The New England Journal of Medicine, جهان دیگر preëminent مجله پزشکی نیز کردهاند یک COVID-19 مطالعه است که با تکیه بر Surgisphere داده است.

هورتون در توصیف این قسمت به عنوان "به یاد ماندنی تقلب." (در ژوئن 3rd, Sapan دسای مدیر اجرایی Surgisphere گفت: نگهبان بود که "یک سوء تفاهم های اساسی در مورد آنچه که ما سیستم است و چگونه کار می کند.") هورتون گفت که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد هر چند سال. "در برخی از راه, این است, عادی, علم," او گفت:. "علم است و نه مصون داشتن مردم بد است. وجود دارد و مردم بد در جامعه وجود دارد و مردم بد در علم است. علم بسیار آسیب پذیر است به فریب. . . . وقتی کسی تسلیم کاغذ به لانستاولین چیزی که من فکر می کنم من نیاز به در نظر گرفتن تحقیقات سوء?" او اذعان سیاسی درخواست تجدید نظر از هیدروکسی کلروکین مطالعه در نور از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات. "این قطعا هیجان زده سردبیران ما و همکار داوران در مورد امکان پاسخ دادن به این سوال" هورتون گفت. "و ما تمام شده و جمعی از خطا و جمعی اشتباه بود به این باور آنچه که ما گفته بودن."

اما هورتون را رد کرد انتقاد از دیگر لانست مقاله شده اند که کارشناسی شده و منتشر شده در سرعت در طول بیماری همه گیر. در ژوئن 1st, مجله, بررسی بودجه توسط W. H. O. از مطالعات به دنبال اثربخشی نسبی ماسک صورت و اجتماعی فاصله است که برای انتقاد از آن روش های آماری. کاغذ بوده و به طور متناوب اشاره کرد و افشا و خنثی توسط طرف مخالف در بریتانیا بحث در مورد بازگشایی اقتصاد است. "یک مقاله تحقیقاتی است نه یک رویداد. این بخشی از یک فرایند تلاش برای درک یک درمان یا بیماری" هورتون به من گفت. "این بار متفاوت است. هر مقاله ما انتشار طلبه است و جدا. که دارای مزیت است. اما آن را نیز بدان معنی است که گفتگو در مورد تفاوت های ظریف کار—آن را بسیار سخت به آن." هورتون متهم برخی از دانشمندان که سوال مقاله با استفاده از COVID-19 به جایگاه و بالا بردن خود را در رسانه ها و مشخصات. "این بسیار ناامید کننده رفتار," او گفت:.

هورتون منتقدان تعجب می کنم که چرا او هنوز هم یک شغل است. در ماه فوریه سال 1998 کمی بیش از دو سال به سردبیری, لانست به چاپ مقاله توسط اندرو ویکفیلد یک متخصص گوارش در رویال رایگان بیمارستان در لندن positing امکان ارتباط بین اوتیسم و M. M. R. واکسن سرخک ، اریون و سرخجه) در یک مطالعه از دوازده کودکان است. اگر چه این مقاله اندازه گيري شد ویکفیلد به یک کنفرانس خبری مخالف استفاده از این واکسن استفاده کنند. این مجوز و پروانه از لانست را وحشتناک آسیب برساند. ویکفیلد در زمان یافته های خود را به ایالات متحده آمریکا خطاب به اوتیسم, همایش, و به نظر می رسد در "60 دقیقه." در سال 2001 تونی بلر کاهش یافته است می گویند که آیا او جوانترین پسر لئو داده شده بود ، در عرض چند سال M. M. R.-واکسیناسیون رای در میان کودکان انگلیسی افتاده بود با ده درصد. اما حتی اگر ویکفیلد در کار بود و تا حد زیادی بی اعتبار در سال 2004 لانست نمی فسخ مطالعه برای شش سال. "من نمی توانم به سادگی عقب مقالات من نمی خواهم" هورتون گفت نیوزویکدر سال 2009.

این ویکفیلد رسوایی به هورتون شهرت برای بودن خیره پوست نازک و بیش از حد سریع برای سقوط یک داستان بزرگ. هورتون و ویکفیلد شده بود همکاران در رویال رایگان بیمارستان و پس از مطالعه به نظر می رسد هورتون بیان هیچ تاسف در مورد انتشار آن است. "پیشرفت در پزشکی بستگی به آزادی بیان از ایده های جدید," او نوشت: یک کتاب در مورد پزشکی تصمیم گیری در سال 2003. "هیچ کس نمی خواست به این باور وجود چند مورد از ایدز در اوایل 1980s." در طول سال هورتون سیاست آمده اند ابراز می شود در مطالعات که در مجله لانست انتخاب کرده است به انتشار. او به من گفت که او تصمیم گرفت به "غرامت" برای ویکفیلد مقاله با تمرکز بر کودک و نوجوان سلامت. در سال گذشته هورتون دریافت Roux جایزه یک جایزه است که می آید با یک صد هزار دلار برای کمک به سلامت جامعه.

اما شده اند وجود دارد بسیاری از خراش است. در سال 2006 سه هفته قبل از آمریکا انتخابات میان دوره ای, لانست به چاپ یک مقاله مدعی است که وجود داشته است از شش صد و پنجاه هزار مرگ و میر بیش از حد به عنوان یک نتیجه از حمله به عراق بسیار بالاتر از رقم نسبت به اکثر تخمین می زند. هورتون شده است یک منتقد شدید از اسرائیل است. در سال 2014 او چاپ "نامه ای سرگشاده برای مردم غزه" امضا شده توسط بیست و نه فلسطینی پزشکان و دانشمندان که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان ساده و یک طرفه. هورتون پشت جنبش زیست محیطی انقراض شورش است که مراحل نافرمانی های مدنی در سراسر جهان است. در ماه فوریه به نقل گسترده از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه هورتون راه اندازی لانست مهاجرت یک پروژه برای بهبود سلامت مهاجران و مخالفت با ظهور پوپولیسم "است که سوخت و پرکن-نژادپرستی و بیگانه ستیزی و نفرت است." وجود دارد می تواند همه جانبه با کیفیت به هورتون فعالیت. او پرسش های کسب و کار های علمی, چاپ و نشر را از جمله مهم "ضریب تاثیر" که حفظ تسلط مجلات مانند خود. "ما با کمک و تشویق بدترین رفتارها" هورتون نوشت: در یک لانست سرمقاله در سال 2015. "ما عشق 'اهمیت' آلوده ادبیات با بسیاری از آماری افسانه ای. ما را رد مهم تأیید."

در طول همه گیر هورتون به دنبال ادغام تقریبا به طور کامل علمی ماموریت لانست با یک هدف سیاسی در حالی که اجازه می دهد هر طرف برای ادامه با استفاده از روش های مختلف. "یک قسمت از این داستان ما در حال تلاش برای مقابله با آن به عنوان هدف یک راه ممکن و قضاوت تنها در مورد علم" او به من گفت. "اما در همان زمان ما در حال تلاش برای به طور مداوم ارزیابی و وارد در برخی از نتیجه گیری مقدماتی و یا حکم در مورد سیاسی پاسخ. و بدیهی است که نه هدف. است که به وضوح سیاسی و نیاز به ذهنی و اغلب عمیقا پاسخ عاطفی."

خطر این است که خطاها و نفس بیش از حد—در یک طرف این مجله می تواند تضعیف کار خوب دیگر. در گفتگوی ما هورتون اذعان کرد که آن را "بسیار دشوار روبرو می شوند را مدیریت کنید." با اینحال خط بین علم COVID-19 و آن سیاست این است که او انتخاب کرده است برای گشت زنی در حمله به دیگران برای خود اشتباه در روند. برخی از ترین خود با اشاره به انتقادات شده اند از افسر ارشد پزشکی بریتانیا کریس Ersin و دولت و مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel و نمایندگان خود را برای حمایت جانسون botched پاسخ به همه گیر. "ما دیده ایم این بسیار عجیب و غریب تبانی بین دانشمندان و سیاستمداران در راه بی اعتبار است که هر دو" هورتون به من گفت. "من می دانم کریس و من می دانم که پاتریک و آنها هر دو بسیار خوب مردم است. اما چیزی در سیستم و یا صدای خود را در دولت رفت catastrophically اشتباه است. آنها را انکار خواهد کرد این, اما این چیزی است که نیاز به نگهداری."

در اوایل این ماه و سالی دیویس بریتانیا سابق افسر ارشد پزشکی گفت: ناظر که او فکر هورتون شدت در طول همه گیر به وجود آمد در بخشی از یک احساس گناه بیش از M. M. R. امر است. "من فکر می کنم با Covid . . . او را در بازپرداخت بدهی های خود را," او گفت:. هورتون مخالفت کرد. "من قطعا احساس مسئولیت است. اما بود که در سال 1998," او گفت:. "به همین دلیل من صحبت کردن من می گویند که چرا کسانی که پنج مقاله منتشر شده ما در آخرین هفته از ماه ژانویه است. اما بنظر من وضعیت سلامت." هورتون تحت عمل جراحی سه بار برای او ملانوم که آغاز شده به عنوان یک مول در معبد خود را. در بهار گذشته او صرف زمان در رویال رایگان بیمارستان که در آن او و ویکفیلد کار کرده بود. "من اساسا مدیون زندگی من به N. H. S.," او گفت:. در ماه مارس هورتون شروع به دریافت متون و پیام های از پزشکان و پرستاران که در تلاش بودند به منبع P. P. E. و رقابت با افزایش COVID-19 بیماران. دو صفحه از کتاب گرفته تا با تجدید نظر: "ما نیاز به حفاظت از"; "قتل عام"; "بحران انسانی." هورتون در درمان سرطان قطع شد با این بیماری همه گیر. "این بسیار مهم است به مردم یادآوری کند که سلامت کارگران انجام یک کار باور نکردنی," او گفت:. "اما N. H. S., بیش از همه, آیا مقابله به رغم باور نکردنی خود را و است که چرا ما کافی آماده شده است."

از آن شده است در بریتانیا در این هفته است. روز بعد از من به صحبت کرد هورتون جانسون اعلام کرد که بسیاری از کشور coronavirus محدودیت—از جمله بستن, هتل ها, رستوران ها و سالن مو—خواهد بود کاسته ابتدا در جولای 4th. ما برگزار شد یک جشن تولد برای دختر من در پارک. در این روزها که به دنبال تعداد زیادی از مردم به رهبری برای سواحل در سواحل جنوبی باعث شد پلیس به اعلام شرایط اضطراری. همه آنقدر مشتاق برای این کار به بیش از, به فکر چیزهای دیگر. مانند بسیاری از مردم که صرف این سال عامل در تقاطع این بیماری و بسیاری از ما ناقص پاسخ هورتون مجذوب این همه گیری آنفولانزای اسپانیایی از سال 1918. "وجود دارد هیچ حافظه آن حک شده و در فرهنگ ما," او گفت:. "و هیچ کس به طور کامل درک چرا که بود. شاید مردم فقط می خواستم به شدت به نگاه رو به جلو و نه به عقب. و این بسیار قابل فهم است. در واقع شما فقط می خواهید به حرکت به یک زمان های مختلف و خطر وجود دارد . . ." هورتون صدای سوار فقط برای یک لحظه که او به جستجو برای عبارت بعدی که ممکن است از طریق برش. "COVID-19 اخلاقی است تحریک" هورتون گفت. "این فقط یک بهداشت و درمان اضطراری است."


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.
آخرین مطالب