آخرین قرنطینه فکر می کنم قطعه

smelling flowers from the tv
تصویر توسط Luci Gutiérrez

آنچه جهان نیاز دارد در حال حاضر یکی دیگر از بی پایان غرق در افکار در ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس; C. D. C. اعلام کرده است این قطعه به عنوان یک نشانه ای از COVID-19 است که می تواند درمان تنها با وزش خروپف. زمانی که من مشغول به کار در کار من به عنوان یک همکار خریدار در juniors’ activewear, من, مهتاب, به عنوان در امریکا محبوب ترین منتقد فیلم. اما با کمی محصول تازه حتی اکثر محترم داوران هستند را در یک سردرگمی به همین دلیل است که شما در حال دیدن بسیاری از لیست ده بالا از خارجی, علمی تخیلی, فیلم, 1962. بنابراین به عنوان یک سرویس عمومی, من می خواهم به ارائه تنها راهنمایی شما واقعا نیاز دارید:

1. مطالعه Ivanka توييتها. تا کنون او توصیه ما به ساخت زندگی-اتاق قلعه از آن لذت ببرید با قرن هجدهم عروسک های سایه و به طور مستمر در ستایش او را برای استفاده از واژه “شغل” “توانمند سازی” و “من”. در حالی که من خودم به افتخار بی فایده و خود درگیر Ivanka قرار می دهد من به شرم. من شده است با نظارت که شبیه تمام l’oréal رنگ چرخ; او سنگین Benjamin Moore-درجه آرایش; و او همیشه کمد لباس نامناسب Amish لباس کوکتل. آن را به عنوان اگر رویای خود را برای تبدیل شدن به یک جامعه-بانوی روزنامه نگار در “آنچه را من خط ؟” در سال 1958. هنگامی که او صحبت می کند در breathy Tweety Bird-در-شبانه روزی-مدرسه صدای قل قل اثر کامل است. او یک عروسک آمریکایی با یک صندوق و یک Gucci رايزن مورد.

2. بابا تلویزیون. این نشان می دهد که خود را پدر و ادویه از نرم افزارهای امنیتی و مورد بحث در طول بیش از شام اگر او به عنوان یک مشاور. آنها ممکن است به عنوان به خوبی تمام شود به نام “Law & Order: پدر خود را.” دیک ولف است که پدر خود را Hugh Hefner. مورد علاقه های شما عبارتند از “اف بی آی” که در آن یک تیم از جذاب عوامل حل مجلل جنایت در کمتر از یک ساعت led توسط Missy Peregrym که مو yanked به نگاه حرفه ای و در عین حال مشخص شده است چرا که او در تلویزیون است. “FBI: Most Wanted” به تصویر می کشد گریمر جنایات تلخ در حومه محله با وحشتناک روشنایی. (بد روشنایی و ارزان پیراهن فلانل شناسایی شده اند به عنوان رئیس علل مخدر بیماری همه گیر.)

مامان نسخه از این نشان می دهد پزشکی صابون. من لذت بردن از “مقیم” که در آن جذاب تیم آتلانتا پزشکان درمان فقط در مورد همه چیز را در چهل و پنج دقیقه به رهبری رضایت Matt Czuchry در نصب شده scrubs و یک موتور سیکلت ژاکت همراه با زرق و برق دار, Emily VanCamp به عنوان فوق العاده-پرستار Nic. زمانی که این رویایی جفت پرسه زدن به E. R. همه آه: “خدا را شکر! داغ blonds اینجا هستید.” “نیو آمستردام” است teensy بیت grittier چرا که این مجموعه در نیویورک و جذاب تیم پزشکی (از جمله گی روانشناس) به رهبری Ryan Eggold که می تواند حذف تومورهای فقط با کج کردن سر خود را مانند یک توله سگ شایان ستایش.

هشدار: آیا تماشای این نشان می دهد با یک دکتر واقعی, وکیل و یا افسر پلیس آنجا که آنها شروع به جیغ.

3. هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات مطبوعاتی. آنها شصت و کسل کننده است. به جای گرفتن CNN کلیپ از رئیس جمهور از دست دادن آن و سپس به بررسی Breitbart برای محرومیت از همه چیز او فقط گفت در دوربین. برای یک بازی آشامیدنی را یک جرعه مغلوب ساختن پیشی جستن هر زمان که تماس یک زن روزنامه نگار “تند و زننده” یا یک مرد روزنامه نگار “یک بازنده است.”و در حالی که آن را سرگرم کننده برای پیگیری دکتر دبورا Birx بی نهایت روسری مجموعه خود ارسال مقاله داوطلبانه است و کشنده. Dr. Anthony Fauci تنها قهرمان در اینجا, اما من آرزو می کنم در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است blathering که Fauci خواهد mime سکوت فریاد.

4. سازمان دیده بان اخبار محلی خود را. توجه کنید که در خانه مجریان باید پلاستیک ارکیده در کتابخانه پر از کتابهای از کالج. رعایت “اوه او زندگی می کند در Westchester — که چرا او یک گودال آتش از پنجره به بیرون و یک قاب عکس از همسر اول خود و بچه های خود را.”

5. هنگامی که شما را بر روی خود ماسک و دستکش برای رفتن به تمام غذاهای وانمود شما یک جراح مغز و اعصاب. بخواهید همسر خود را برای کمک به ایجاد برش اول و نزدیک بیمار است. آن را سرگرم کننده برای انجام این کار در تولید راهرو با استفاده از یک سر کاهو.

6. بدون تلاش برای کشف شادی از وعده های غذایی خانواده. من کامل, دختر, جنیفر, که از, فقط به من گفت: “نسل شما نه تنها نابود سیاره است اما من به آینده اقتصادی است. بنابراین من نیاز به یازده هزار دلار برای این بالا ساخته شده از بازیافت scrunchies که من دیدم در Etsy و آنها اهدا سه دلار از هر خرید به خرید مخلوط برای افرادی که نگاه غمگین و متفکر در Instagram.” من وسط مدرسه ابتدایی, Sean ارسال شده توسط Infinite, پوشیدن من شلوار یوگا و شانل warmup کت و انجام رقص او خواستار چرخش در یک بندر. شوهر من جاش که خانه به دلیل ارتودنسی در نظر گرفته شده است انتخابی پزشکی در حال نوشتن یک رمان به نام “خودتان” که او را “بدون نگه می دارد-منع هیجان انگیز در مورد یک ناهموار midtown orthodontist که موجب صرفه جویی در جهان با حل این رمز و راز باستانی یک فرعون overbite و شکست خود را مدرن روز مرگ فرقه با کمک یک زرق و برق دار, فرانسوی, dental hygienist.” بنابراین ما همه موافقت کردند وانمود کند که ما توسط خودمان در آپارتمان, در حالی که من از طریق عکس از Melania کاشت یک درخت در کاخ سفید چمن به مناسبت روز زمین پوشیدن ویکتوریا بکهام trenchcoat و Manolos است که راه خود را از اعلام “ما همه در این با هم” اگر شما از من بپرسید. ♦


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه *نیویورکر* نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش *COVID*{: .کوچک}-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>