حداقل دشوار اصلاحات برای پذیرش کالج

ایده های بسیاری از پذیرش مسائل پیچیده هستند, اما تنظیمات برای کودکان از فارغ التحصیلان غیرقابل دفاع.

توسط NEWS-SINGLE در 9 بهمن 1398
جان Bilous / شاتر

در جهان از کالج پذیرش چند انتخاب در مورد چگونه به وزن متقاضیان ساده هستند. چه مقدار وزن باید مدارس را به متقاضیان عملکرد ورزشی برای استاندارد-نمرات آزمون به نیاز به متنوع بدن دانش آموز به کمک های مالی از حامیان ثروتمند? اینها همه سوالات پیچیده. اما دانشگاه جانز هاپکینز فقط ارائه عالی-آموزش و پرورش جهان با حداقل یک تصمیم آسان: میراث پذیرش نیاز به رفتن.

دانشگاه جانز هاپکینز به تازگی ساخته شده یک تصمیم رسیده در سال 2014 اما مخفی نگه داشته تا زمانی که به تازگی برای جلوگیری از دادن پذیرش افزایش به متقاضیان که از یک پدر و مادر که با حضور در دانشگاه جانز هاپکینز است. دادن وزن به وضعیت میراث طول می کشد توجه به دور از در نظر گرفتن یک متقاضی دستاوردهای خام استعداد و توانایی رهبری عملکرد تحصيلی و مهارت های ورزشی. و آن را ندارد که بدون ارائه مقدار در بازگشت: آن را نمی کند اندازه گیری موانع است که یک دانش آموز غلبه بر یا بالقوه برای کمک به همسالان' یادگیری و یا هر ویژگی های دیگر که کالج ها گاهی اوقات در نظر بگیرید. و نه گسترده میراث-پذیرش اولویت تضمین می کنند که فارغ التحصیلان خواهد شد کمک به یک موسسه به هیچ وجه معنی دار—با وجود گسترده و اغلب بلامنازع فرض است که از آن خواهد شد. (این دانش آموزان که ممکن است پذیرفته شده اند اگر نه برای میراث تنظیمات اهدا کنندگان بالقوه بیش از حد.)

قوی ترین میراث متقاضیان خواهد شد و اعتراف کرد به هر حال آنها را تا حدود 3.5 درصد از زمان دانشجوی سال اول کلاس در دانشگاه جانز هاپکینز از حدود 12.5 درصد چند سال پیش. اما کاهش تعداد میراث باعث می شود اتاق در یک کالج کلاس برای دانش آموزان برتر از همه پیشینه; درصد از دانش آموزان که واجد شرایط برای پل کمک در مدرسه بیش از دو برابر شده در طول همان دوره است. دانشگاه جانز هاپکینز تجربه از بین بردن میراث پذیرش رهبری دیگر کالج ها' ادعا می کند که آنها در موتورهای تحرک اجتماعی که آنها را انتخاب کنید و بهترین نامزد از خود استخر عمیق از متقاضیان که روند پذیرش است و اساسا شایسته سالار.

میراث پذیرش نیست افزایش به سطح Varsity Blues, افراد مشهور, رسوایی که در آن ده ها تن از ثروتمند پدر و مادر پرداخت می شود دلار به مشاور برای فعال کردن فرزندان خود را به تقلب در SAT و رشوه به مربیان به ادعا می کنند که کودکان خود را مورد نیاز در تیم های ورزشی. اما آنها نشان دهنده نسخه های مختلف از همان مشکل: ویژه پذیرش برای متقاضیانی که در حال حاضر برخوردار مزیت عمده در زندگی است.

طنز این است که میراث-پذیرش اولویت سیاست پشتیبانی تنها با یک مفهوم مبهم است که غذا به مدت طولانی-پیش التحصیلان در یک موسسه را در دراز مدت منافع جان سالم به در نخبگان موسسات در حالی که اقدام مثبت در حال حاضر چهره وجودی تهدید. یک سیاست است که در آن سیاه و سفید, لاتینی و آمریکایی های بومی متقاضیان می توانید یک افزایش کوچک در پذیرش متعدد مهم توجیه حمایت از آن است. دانشگاه ها و دانش آموزان خود را خوش آمدید تاثیر آن در پردیس زندگی و گفت و گو است. دیگران نظر مثبت عمل به عنوان یک سیاست برای گسترش فرصت به گروه در طول تاریخ کمتر در نخبگان-دانشگاه و یا حتی به عنوان یک شکل از پرداخت غرامت در گذشته برای خروج. در نهایت اقدام مثبت diversifies استخر از رهبران بالقوه در جامعه به طوری که سیاستمداران ما قضات و مدیران و معلمان بهتر ممکن است منعکس کننده جامعه به آنها خدمت می کنند.

در عین حال اقدام مثبت شده است تحت پایدار سیاسی و حقوقی حمله برای چند دهه. نظر سنجی های پس از دهه 1960 به طور مداوم خواسته آمریکایی ها عادی برای نظرات خود را در مورد این موضوع و سیاستمداران بهره برداری از آن برای استفاده سیاسی. برخی را به یاد بیاورید رئیس جمهور بیل کلینتون را به اتهام "ترمیم آن [نه] آن را به پایان." چند متحده تا به حال عمومی همه پرسی منجر به ممنوعیت اقدام مثبت در پذیرش کالج. یک مورد در حال حاضر مشغول به کار راه خود را از طریق دادگاه می تواند خاموش کردن تمرین به طور کامل. چرا میراث پذیرش در مشابه خطر?

آمریکایی کالج ها و دانشگاه ها هستند نازکن مورد اذعان اخلاقی تجارت آف که بدیهی است که آنها را. در حالی که دادستان ها می گویند که پول سابق طنزهای ستاره Lori Loughlin صرف شده برای اطمینان از دخترش پذیرش در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی را شکست قانون 2.5 میلیون دلار است که جارد کوشنر پدر و مادر صرف شده برای اطمینان از ورود او به دانشگاه هاروارد با وجود کوشنر را متوسط عملکرد در دبیرستان به طور کامل قانونی است. این سیاست اساسا فروش صندلی بیشتر به خطر انداخته دانشگاه' ادعای انصاف در پذیرش.

در همان زمان دانشگاه ها به نظر می رسد تکیه بر این کمک های مالی و حتی افراد خارج از یک مدرسه جمع آوری کمک های مالی دفتر هستند قادر به مشاهده این معاملات در خستگی ناپذیر فایده شرایط است. زمانی که من تیم تحقیقاتی در مصاحبه دانشجویان در دانشگاه آیوی لیگ برای من کتاب تنوع مقرون به صرفهبسیاری از دانش آموزان این پیشنهاد مصالحه: اگر یک میراث به معنای پذیرش این دانشگاه می تواند برای پرداخت پنج بسته های کمک های مالی برای دانش آموزان محروم, آن را به ارزش آن است. یکی اجرایی در مدیریت دانشگاه هاروارد شرکت کرده است و حتی پیشنهاد کرد که کالج ها به سادگی حراج تعداد کمی از صندلی به بالاترین مناقصه که از بین بردن نیاز برای ظریف تر پذیرش افزایش داده و به یک مقدار بزرگتر از میراث متقاضیان و کودکان از اهدا کنندگان.

من شخصا بر این باورند که پذیرش افزایش برای کودکان از اهدا کنندگان باید برای پایان دادن به. اما کسانی از ما که به نفع چنین تغییری باید اذعان کرد که دانشگاه نیاز به پیدا کردن یک راه حل به بار مالی این ممکن است به علت وجود برخی از دلیل مکث قبل از توجه به پایان دادن به این عمل بر خلاف میراث پذیرش.

نه خیلی در پذیرش کالج ساده است. چرا که این مدارس که از آن متقاضیان می آیند تفاوت قابل ملاحظه ای در آنها دقت و درجه بندی سیستم های بسیاری از کالج ها استفاده نشسته و مقایسه نمرات به متقاضیان—به ثمر رساند و الگوهای که آزمون استاندارد استفاده شده است به عنوان یک استدلال در برابر اقدام مثبت و میراث پذیرش به طور یکسان. اما شنبه هم ناقص معیار. نمرات آزمون بسیار در ارتباط با درآمد خانوار و آموزش والدین در عین حال بسیار خوبی در ارتباط با واقعی عملکرد تحصیلی در کالج. این مشکلات منجر به رشد جنبش انتخابی کالج که در حال دور انداختن SAT نیاز رفتن SAT-اختیاری است. دانشگاه شیکاگو است آخرین به انجام این کار. طرح دعوی در دادگاه در کالیفرنیا است و حتی با این استدلال که استفاده از شنبه در ورود به دانشگاه کالیفرنیا, دانشگاه غیر قانونی است چرا که آن را معرفی تعصب در برابر فقیر و سیاه و لاتین متقاضیان است.

کالج های انتخابی باید به اهداف متعدد در ذهن زمانی که آنها اعتراف دانش آموزان است. سازش نیاز می شود ساخته شده و سپس توجیه به خانواده های فارغ التحصیلان وکلا و طیف وسیعی از حوزه های دانشگاه—دانشکده مربیان توسعه و بیشتر. دانشگاه نیاز به مطمئن شوید که آنها باقی می ماند مالی صدا به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان بستری شده اند تحصیلی مهارت های لازم برای رشد در دانشگاه برای ترویج متنوع تر رهبری برای دموکراسی آمریکایی و خیلی بیشتر. چرا صرف هیچ انرژی یا اخلاقی سرمایه در دفاع از یک سیاست غیرقابل دفاع مانند میراث پذیرش? همه کالج های انتخابی باید به دنبال دانشگاه جانز هاپکینز منجر شود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب