افسانه فوق العاده طرفداران کانادا افزایش ستاره ها — NBA all-star weekend خاموش است و در حال اجرا

شیکاگو—این خواهد بود که یک آخر هفته برای NBA به افتخار حافظه کوبه برایانت و جشن درخشش مایکل جردن و آنچه در این

توسط NEWS-SINGLE در 27 بهمن 1398

شیکاگو—این خواهد بود که یک آخر هفته برای NBA به افتخار حافظه کوبه برایانت و جشن درخشش مایکل جردن و آنچه در این شهر و به شادی کردن در فراست از اواخر دیوید استرن برای تبدیل بازی به آنچه که آن را تبدیل به.

برای کمی در روز جمعه, هر چند دیگر محلی بزرگ در زمان در مرکز صحنه.

Kevin Garnett ایجاد تغییر و تحول ستاره ای که در اینجا نام یکی از هشت فینالیست برای القای به یادبود مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت بعد از این سال اعلام جاست آینده در زادگاه خود.

آن مقایسه نیست به برایانت استرن و اردن کسانی خواهد بود لحظات احساسی در طی تعطیلات آخر هفته برای اطمینان حاصل کنید — اما Garnett سزاوار برخی از به رسمیت شناختن.

"این یکی از بیشتر قریب به اتفاق مواقع من تا کنون بوده است (در)" گارنت گفت: پس از اعلام.

او پیوست برایانت و سن آنتونیو اسپرز ستاره تیم دانکن در میان فینالیست مرده قفل برای پذیرفته شود در سال اول خود را از واجد شرایط بودن — و آن را به عنوان یکی از بزرگترین کلاس همیشه.

"هنگامی که شما را در آن نگاه کنید تا آنجا که من مبارزه در برابر کوبه تا آنجا که من مبارزه در برابر Timmy این درست است که ما به اشتراک گذاری این مرحله هم" گارنت گفت.

دیگر نامزدها: مربیان ادی ساتون و رودی Tomjanovich از آمریکای شمالی کمیته و بازیکن سابق Tamika Catchings و مربیان کیم willie colon و باربارا استیونس از کمیته زنان. این inductees اعلام خواهد شد در ماه آوریل است.

دو غول از روزنامه نگاری جهان نیز خواهد بود افتخار در تابستان آینده را القاء مراسم: Veteran نویسنده مایکل Wilbon و play-by-play مفسر مایک Breen هستند 2020 کورت Gowdy رسانه ای جایزه دریافت کنندگان.

  • Nav در سالن: این سالن نیز اعلام کرد که افتتاحیه آن فن فوق العاده صفحه نمایش — از جمله تورنتو تاجر منو Bhatia.

"شما یک فن فوق العاده" هال رئیس جری News گفت: از Bhatia در اطلاعیه این گروه از فینالیست برای سال 2020 القایی. "من می خواهم به می گویند با تشکر از شما برای بودن که شما و با تشکر از شما برای اینکه بخشی از سالن از شهرت. و من می خواهم به شما تبریک می گویم برای آن."

Bhatia و اواخر بازیگر/کارگردان پنی مارشال بود که لس آنجلس کلیپرز حامی بخشی از حرم اولین گالری فوق العاده طرفداران.

"من که در حضور چنین بزرگ بسکتبال استعداد در جهان حق در اینجا این است که غیر واقعی" Bhatia گفت. "من هنوز هم در شوک و به همین دلیل من پذیرش این طرف و نه فقط تورنتو طرفداران رپتورز طرفداران اما همه fans — طرفداران بسکتبال و NBA طرفداران در سراسر جهان است. من می خواهم به شما تشکر می کنم."

Bhatia نه تنها تبدیل به صورت گسترده رپتورز فن پایه در این تیم به اجرا 2019 قهرمانی NBA. او با توجه به یک شخصی حلقه قهرمانی و شرکت در این تیم قهرمانی رژه.

  • شماره 44 — و 32: NBA all-star weekend آشغال با ستاره ها از هر اندازه. بازیکنان فعلی, گذشته, آیکون, مشاهیر هر ilk نشان می دهد تا در انواع حوادث است. و رئیس جمهور سابق ایالات متحده ممکن است قطره به طور غیر منتظره.

باراک اوباما پلاک 44 که برش سیاسی خود دندان در اینجا در شیکاگو ساخته شده ظاهر در NBA Cares رویداد — با داوطلبان که پر از کوله پشتی با لوازم مدرسه برای کمک مالی و داشتند حرف زدند تا برخی از ستاره های جوان از این بازی است.

"او را به یکی از شلوغ ترین برنامه برای او به نگه دارید تا با همه ما کلاه به او گفت:" صهیون Wiliamson از New Orleans Pelicans یکی از چند بازیکن در جمعه شب افزایش ستاره بازی که ملاقات اوباما. "من احترام زیادی برای او فقط دانستن ما دانستن آمار ما. او گفت: "حرفه ای-32.' مرد ... دیوانه."

  • صلیب-کانادا معاینه: وسعت جوان کانادایی استعداد در NBA را از دست داده است در Shai Gilgeous-الکساندر.

"این فوق العاده سرد" شهر اوکلاهما تندر نگهبان گفت: از صبح "و این بچه ها از همه بیش از. خودم که از همیلتون و Nickeil (الکساندر واکر) از Scarborough, R. J. (Barrett) است که از Mississauga, Brandon (کلارک) است که از B. C. فوق العاده سرد است."

چهار کانادایی انتخاب شدند برای جمعه شب Rising Stars بازی, بزرگترین کانادا نمایندگی تا کنون. و می تواند از آن شده است یک کانادایی تیم ملی پیش نمایش خیلی خوب فکر رفتن به ماه ژوئن صلاحیت نهایی مسابقات برای سال 2020 توکیو بازی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"آن خواهید بود شانس من برای بازی در یک سطح المپیک گفت:" Gilgeous-الکساندر. "ما بسیاری از بچه ها که با استعداد هستند و می خواهند به رقابت و برنده شوید."

این موضوع در مکالمات خصوصی.

"من نمی توانم صبر کنید" بارت گفت. "صحبت کردن به Shai و Nickeil در مورد آن من واقعا هیجان زده برای بازی با کانادا است."

Doug Smith

تاریخ گفتگو

س:

که بازیکن combos مهارت های شما هیجان زده برای این آخر هفته ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن