این درس از سال 1884

سیاست زمانی که استیفن گراور کلیولند مسجل نامزدی حزب دموکرات و مواجه اتهام سوء رفتار او نوشت: یک راهکار سیا

توسط NEWS-SINGLE در 18 خرداد 1399
C. M. بل / کتابخانه کنگره

2020 انتخابات ریاست جمهوری ویژگی های دو سیاستمداران متهم تجاوز جنسی به هر دو آنها تقریبا خاص خود را امن احزاب نامزد. که واقعیت ندارد به عنوان تعجب آور به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد. بیش از یک قرن پیش یکی دیگر از رئیس جمهور آینده موفق به نه تنها زنده ماندن جنسی-سوء رسوایی, اما به نوبه خود آن را به نفع خود. این داستان به ما می گوید زیادی در مورد سیاست آمریکا—چه تغییر در مورد پاسخ های عمومی به چنین اتهامات و چه نیست.

در هوای مرطوب ژوئیه شب در سال 1884 استیفن گراور کلیولند clambered بر روی بعدی به آخرین پله از سیاسی آمریکا نردبان. او با نام تجاری جدید دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری ایالات متحده—و فورا مجبور به دفاع از خود در برابر اتهام سوء رفتار جنسی.

چهل و هفت و بزرگتر از زندگی (300 شدید پوند انگشتان مانند سوسیس و کالباس و چانه یدکی) کلیولند وعده داده شده به یک جدید جارو باتلاق-تمیز کننده راکد در واشنگتن است. بله او می خواهم که قبلا به عنوان فرماندار نیویورک اما در مقابل حریف خود را—حرفه ای سیاستمدار جیمز بلین—او یک راست-صحبت کردن خارجی ظاهرا از خودخواه جاه طلبی های سیاسی. او می خواهم عمل به قانون خصوصی برای دو دهه ساخت شهرت خود را برای کسب و کار و حدت. "کسب و کار مردان احساس می کنند که می تواند به او اعتماد" جانشین او وودرو ویلسون مشاهده شده بعد از 25 سال "از آنجا که او ... می دانست که منافع کسب و کار از دولت و به منظور محافظت از آنها را ... [p]lain مردان [دیدم که] او هیچ لطيف سیاستمدار اما یک مرد بدون پیچیدگی مانند خود."

کلیولند نبود یک کاندیدای مناسب. وضعیت خود را به عنوان یک مرد میانسال مشکوک بود; او تا به حال شهرت بودن یک کمی بیش از حد نزدیک به زنان جوان جذاب; و او توقف نامشخص سخنران عمومی. هنوز او خواه حریف نبود دقیقا یک شوالیه در زره درخشان. بلین شده بود گل نشسته برای سال با اتهامات فساد—اخیرا که او می خواهم پذیرش رشوه از Union Pacific Railroad برای پیشبرد این شرکت منافع در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

بنابراین این به دموکرات ها مقدار زیادی از اتاق را به موقعیت کلیولند به عنوان طراوت خارجی تحت شعار "دفتر عمومی است که اعتماد عمومی." کلیولند تظاهرات چکش دور در تم مسئولیت مالی probity و اخلاق است. در واقع حامیان او تا به حال او را با نام مستعار "استیفن گراور خوب" سه ماه قبل از سال 1884 دموکراتیک نامزدی کنوانسیون یک کارتون در جن با عنوان "کلیولند مجرد" به او نشان داد تشخیص بیش ایالت نیویورک کسب و کار در حالی که میداد وسوسه از سه ،

و پس از آن که شخصیت را درهم شکست.

در جولای 21, فقط چند روز پس از کنوانسیون بوفالو شب تلگراف را شکست اخبار تکان دهنده تحت عنوان "وحشتناک داستان: یک فصل تیره در مرد تاریخ است." یک دهه قبل از آن (و یا پس از داستان رفت) کلیولند به حال اغوا محترم بیوه ماریا Halpin حال او را آغشته و سپس ربوده Halpin کودک دور متعهد به پناهندگی مجنون و مجبور دیگر خانواده برای پرورش کودک تحت یک نام در نظر گرفته برای حفاظت از شهرت خود را.

این تلگراف به حال این داستان thirdhand. سردبیران شده بود با نزدیک شدن با آن توسط یک محلی باپتیست وزیر جورج توپ. توپ خود را—خواه فعال و ثروتمند سرمایه گذار در برادرزاده خود را' کنسرو-شرکت شیشه—تا به حال بدست آن از یک پزشک, دوست, دوست یکی از جورج لوئیس که ادعا کرد که او تا به حال آن را شنیده و هشت سال قبل از ماریا Halpin خودش. لوئیس هرگز تکرار اتهامات و یا دیده می شود Halpin بار دوم اما کلیولند نامزدی را متقاعد کرده بود او که آن را در نهایت زمان به جلو می آیند.

دیوانگی رسانه ها آغاز شد.

برای چهار ماه بین نامزدی و انتخابات هر کسی که ممکن است در ارتباط با داستان—Halpin قبلی کارفرما او را وکیل او زن مهمانخانه دار سر در پراویدنس مجنون پناهندگی استیفن گراور کلیولند زن—دنبال شد توسط خبرنگاران از هر عمده کاغذ. Halpin خودش باقی ماند و در خفا تا اواخر ماه اکتبر زمانی که او با صدور بیانیه ای اصرار دارد که بله کلیولند بود و او را پسر از پدر خود که "تحت شرایطی که من خراب شد انجام بیش از حد شورش در بخشی از استیفن گراور کلیولند می شود ساخته شده است."

مفهوم تجاوز به عنف بود بلافاصله ضبط شده در توسط مطبوعات. در تظاهرات کلیولند شد و مورد استقبال جمعیت از رای دهندگان جمهوری خواه شعار "Ma Ma, where's my Pa?"

فساد, تجاوز جنسی قربانی درمانده بود ریاست جمهوری در حال حاضر فراتر از خود را رسیدن به ؟

نه برای یک بازیکن ماهر از outsider کارت.

از اولین روز در کلیولند بود موقعیت خود را به عنوان یک اتفاقی سیاستمدار—بیشتر مبارزه برای از مبارزات بیشتر نگران مردم نسبت به خود است. دوستان و هواداران همواره در ترویج این تصویر. قانون او شریک Wilson بیسل اصرار داشت که هنگامی که آن را در ابتدا "پیشنهاد کرد که کلیولند باید نامزدی" برای اولین بار خود را انتخاب اتاق (به عنوان یک کلانتر محلی) "چنین احتمالی هرگز وارد ذهن خود و او در ابتدا کاهش یافته است به گوش دادن به این پیشنهاد. حزب مدیران ... در ظهر با موفقیت خواست بر او اهمیت این موضوع به عنوان یک حزب مهم و وظیفه و تعهد خود را به حزب." کلیولند خود را به طور منظم در بوق و کرنا خود گریزی به سیاست به عنوان معمول نامزد برای اجرا به شهردار بوفالو او اعلام کرد که او می خواهم برای امید "برخی دیگر و شایسته عضو" حزب به دریافت نامزدی, اما او تا به حال هیچ "حق ... به مشورت [من] خود را در برابر تمایل تماس از [این] حزب").

این یک اسطوره بود. هر دفتر کلیولند زد برای یک دقیق گام در عروج او به سمت بالاترین مقام در زمین است. اما او ثابت جدایی خود را از سیاست به عنوان معمول بود canny و لازم است حرکت های آینده در زمانی که مالی misdealings از مقامات منتخب (به خصوص در نیویورک) رسیده بود ابعاد حماسی. جیمز بلین رسوایی تنها یکی از نمره همه آنها غنی سازی خود را فاسد شرکت کنندگان در هزینه از مرد در خیابان. کلی رای دهندگان در سخنان معاصر مورخ هنری فورد جونز بر این باور است که "قانون اساسی ایده آل نجیب است; اما سیاستمداران بد اخلاق."

بنابراین کلیولند انتخاباتی عنوان اتهامات و ramped تا everyman شد. کلیولند دستور داد او را به چشم پوشی از فعالان بلین خود زندگی خصوصی (که شامل چند بی نظمی مانند تولد پسرش قدیمی ترین تنها سه ماه پس از عروسی) به طوری که یک سر به سر مقایسه دو جنسی مردان تاریخ می ماند کردن جدول. به جای کلیولند تظاهرات بودند طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به رای دهندگان که مانند نامزد خود—تا به حال شده است با توجه به علاقه داشتن به آموزش و پرورش نیست به طور مستقل ثروتمند و نمی متعلق به نخبگان سیاسی و یا خودی بکشید. کلیولند بود و حتی در برخی از دردهای به تصویر کشیدن خود را با وجود خود موفق عمل به قانون به عنوان یک دانش آموز فقیر یک nonreader غیر عقلانی.

استراتژی کار می کرد. کلیولند بود "unpretending و ساده" یکی از حامیان توضیح داد:" مردی که با تردید نیست یک لحظه برای نشان دادن به دوستان از فساد است." دوستش ریچارد واتسون Gilder mused در فصل اول کتاب خود استیفن گراور کلیولند "گمان می کنم این واقعیت است که او 'ادبی' بخشی از [خود] جاذبه ... عدم پختگی خود روستایی سادگی فکر کردم ... این واقعیت است که او تحصیل کرده بود به عنوان Taine گفت: از ناپلئون نه با کتاب و یا آکادمی اما actualities."

در ضمن در یک دیدنی و جذاب, قضاوت, Blaine, تصمیم به شرکت در یک "رفاه شام" به افتخار او با 200 از ثروتمندترین مردان در آمریکا است. صبح پس از صرف شام در نیویورک جهان منتشر کارتون قرار دادن بلین و یک دوجین یا بیشتر مردان ثروتمند در بزرگ و پرخرج تنظیم جدول زیر یک بنر که می خواند سلطنتی جشن Belshazzar بلین و پول پادشاهان.

در مقابل میز کهنه کار-خانواده طبقه می ایستد, التماس برای غذا اما هیچ کس متوجه حضور خود را.

کلیولند درک کرده بود چه بلین نمی تواند: این مرد در خیابان بسیار بیشتر روابط شخصی به رئیس جمهور نسبت به یک نماینده یا سناتور. "در این طرح ما دولت ملی" کلیولند خود نوشت: پس از پایان دوره دوم خود در دفتر "در انتخابات ریاست جمهوری است preëminently مردم ، البته همه دفاتر ایجاد شده توسط قانون اساسی ... باید به رسمیت شناخته شده در یک معنا به عنوان دفاتر و سازمان های مردم ... [اما ریاست جمهوری] است به خصوص دفتر مربوط به مردم به عنوان افراد است."

افرادی که می توانستند رای بدهند که: که است که می گویند مردان است. این بود که قبل از اعطای حق رأی به طوری نظر فرود آمد و سفید مردان با اعتماد به نفس کافی برای رفتن به پای صندوق های رای برترین بود. دست در دست با او بیگانه غیر نخبگان ایستاده رفت کلیولند متخصص توانایی به بازی بازی های خوش هیکل بیچاره قربانی یک درنده ، اولین داستان در مورد ماریا Halpin تا حد زیادی ارائه شده توسط جمهوری خواهان به تصویر کشیده و او را به عنوان یک گرگ صفت پرست که تا به حال راضی خواسته های خود را در هزینه های درمانده بیوه سلامت و شهرت. بنابراین کلیولند—در حالی که باقی مانده در بالای نزاع با امتناع از رسیدگی به موضوع خود را—اجازه دموکراتیک فعالان به خراب Halpin شهرت از طرف او. او انکار نمی کند که به عنوان یک مرد مجرد, او می خواهم تا به حال رابطه جنسی با Halpin. اما دور از فضیلت matron او (آنها اصرار داشت) مواج الکلی که در حال حمل شده در سه مردان متاهل به طور همزمان. کلیولند را حذف کودک از Halpin شد نجات عمل می کنند. امتناع خود را به اعتراف پدری فرزند حتی کار را به نفع خود را به دلیل آن را به سمت چپ باز احتمال این که پرداخت خود را در حمایت از کودک یک عمل ترحم برای یک زن بیمار و شخص دیگری درمانده ،

کلیولند استخدام چند محترم خارج از صداها برای تایید این نسخه از برنامه. در میان آنها بودند انجیلی سرود نویسنده فانی کرازبی که تا به حال شناخته شده است او به عنوان یک مرد جوان و کشیش Kinsley ماکل شناخته پروتستان وزیر. ماکل توضیح داده شده به مطبوعات که کلیولند بود و جلب اعتماد او به طور کامل و در آنجا شده بود "هیچ زنا هیچ نقض وعده های بدون تعهد ازدواج است." پس از تولد نوزاد, بعلاوه, کلیولند رفتار شده بود "فوق العاده محترم نشان دادن هیچ تلاشی برای فرار از مسئولیت و انجام همه او می تواند برای دیدار با وظایف درگیر است."

سقوط طعمه به زیبا اما تمایلات جنسی زیاد و ناپایدار زن: این اتفاق می تواند برای هر مرد و رای دهندگان زیاده روی در لرز از همدردی قبل از تبدیل چشم خود را به Belshazzar بلین و امده کیف بغلی.

کلیولند بود مستقر خارجی, استراتژی, بازی های برگزار شده قربانی کارت اجتناب بحث از زندگی شخصی خود و اعتراض به همکار احساس نر رای دهندگان. و در ماه نوامبر سال 1884 او رئيس جمهور از ایالات متحده است.

Ma Ma, where's my Pa? خود را دموکراتیک حامیان اضافه شده یک خط دیگر به شعار: "رفته به کاخ سفید است. Ha ha ha!"

یک قرن بعد در قبل از#MeToo امریکا با یک مقدار تحمل بیشتری برای رابطه جنسی خارج از ازدواج, Gary Hart داد تا پیشنهاد خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری زمانی که او با عکس مدل دانا برنج نشسته در دامان خود. (بدون رابطه جنسی بدون حمله.) هارت بود که تنها یکی از بسیاری از نر سیاستمداران بودند که بدون تشریفات خارج از زندگی عمومی پس از این رسوایی.

در عین حال کلیولند اشغال جهان از ویکتوریا اخلاق که والا مادری و sternly محکوم نر lasciviousness (حداقل در عمومی), میره به پیروزی—حتی متقاعد کردن رهبران انجیلی به پرتاب حمایت خود را پشت سر او.

پیروزی خود را ارائه می دهد چند, نکات, چگونه سیاستمداران—هر دو پس از آن و در حال حاضر آب و هوا در این نوع از بحران. کلیولند نمی تهمت خود را متهم به طور مستقیم اما او قطعا استخدام دیگران برای انجام آن را برای او. او در بر داشت یک چند قدرتمند و محبوب voices—حتی رهبران انجیلی!—به صدای سنج ایجاد کردن در مورد قدرت خود را از شخصیت. او نمی انگشت اشاره در حریف خود را به اتهام سوء رفتارهای جنسی حتی اگر وجود مواد مفید برای بهره برداری; او می دانست که بیشتر رای دهندگان در مورد سوء رفتار جنسی بیشتر سرخورده آنها را تبدیل به.

و او نگه داشته و چشم خود را بر روی پول است. حتی اگر جیمز بلین را در سایه معاملات نمی تواند منجر به اقدام قانونی او جهانی اعتقاد بر این گناه عظیم grift. یک رئیس جمهور متهم جنسی شکار ترجیح داده به یکی که ممکن است دست خود را در رای دهندگان جیب و کلیولند این را می دانست. او منتقل گفتگو از رابطه جنسی به منافع خود از قربانی به حق از نوزادان به رشوه از فیزیکی اشتها به فساد مالی و او به دست آورد.

در اینجا کلیولند راهکار: به حداقل رساندن خود در ارتباط با غنی ممتاز و راحت است. خود را بر طبقه کارگر ریشه های خود را و معایب خود را جدایی از فکری کلاس. اگر شما در واقع یک خارجی وانمود کند که شما هستند. و تمرکز بر روی پول است.

زیرا در پایان, آن را تقریبا همیشه در مورد اقتصاد است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب