کشنده تهدید Coronavirus مجالس ترحیم

Edmon de Haro

من یک دوست است که باعث می شود زندگی خود را در میان مردگان است. در این گوشی در هفته گذشته صدای او بود unfamiliarly سنگین است. “هر کس در دفتر تاکید شده است” او به من گفت. “آن را مانند خشم و ادراک ترکیب شده است.” اندرو د Michaelis, 31, تا به حال فقط از یک تغییر در خود, خانواده, کوره های آدمسوزی در اورنج کانتی, کالیفرنیا. او در حال آماده شدن برای ماندن تا دیر وقت با برادر کوچکترش را به نقشه از برنامه های خود را برای چند هفته آینده شاید ماه به عنوان COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در منطقه است. “این سخت است نه به می خواهید به فریاد کسی می شود و مانند” گوش دادن و درک آنچه که من به شما گفتن—آن را بدتر از شما فکر می کنم.'”

انجام است معروف اثبات رکود اقتصادی. قبل از ورود به صنعت هولوکاست د Michaelis مشغول به کار در یکی از آن دو هجا شیوه زندگی, شروع یو پی اس که شاهین twee محصولات خانگی. شما احتمالا دیده می شود تبلیغات: تخت فونت های نقاشی با مداد رنگی, پس زمینه, آرام, شخصیت های زندگی بی سر و صدا کمی زندگی می کند. تا چند هفته پیش این “premiocre” اشیاء که با صدای تلپ خود را در حصیر یا فرش جلو ممکن است به شما داده می شود این حس کاذب از تقریبا داشتن زندگی خود را با هم. در حال حاضر پول خرج کردن در چیزی به جز غذا و کاغذ توالت احساس احمقانه و هر جعبه های جدید که می رسد با یک دست کشیدن احساس می کند مانند یک تهدید. چگونه بسیاری دست لمس آن ؟ آن سرفه ، چه مدت طول خواهد آن فرضی قطرات معطل? شاید شما coronavirus اضطراب نگه داشته است ذهن خود را رومینگ بیشتر این مسیر: که من از دست دادن در این سال ؟ من به خداحافظی?

نرخ مرگ و میر به طور معمول افزایش بعد از فصل کریسمس و مراسم تشییع جنازه کسب و کار ثابت است در طول سال. اما چشم انداز ناگهانی افزایش مرگ و میر به هر دلیلی—حداقل نه یک بیماری همه گیر—یک زیرساخت کابوس. د Michaelis کسب و کار طول می کشد حدود یک هفته به بازیابی بدن, آماده, آن, فروشگاه آن سوزاندن آن و ارائه خاکستر به خانواده است. یک تقاضا از بدن را افزایش می دهد وحشتناک شانس مخلوط کردن. “صد در صد از هولوکاست به 100 درصد 100 درصد از زمان” او گفت:. “شما نمی توانید به اشتباه.”

مرده سوزخانه د Michaelis با این نسخهها کار در حجم بالا به معنی تیم خود را incinerates صدها بدن هر ماه و چند هزار سال است. شب ما سخن گفت و تخمین زده می شود که 60 اجساد در سردخانه در سردخانه واحد حدود 10 از ظرفیت. به عنوان فرمانداران تقلا برای مقاوم سازی مراکز کنوانسیون و خوابگاه موقت به بیمارستان برای نجات زندگی, بسیاری از در سردخانه صنعت در حال تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید با تمام بدن. در اسپانیا و مقامات تبدیل مادرید یخ را به یک سردخانه موقت.

“این یک اثر آبشاری,” د Michaelis به من گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا انجام بهترین خود را برای کمک به بیمارستان و آنها اولین کسانی که به آن نیاز دارید. ما آخرین بخش بنابراین ما حتی کمتر ارشاد” او گفت:. “اگر ما یک روز در رفت و وجود دارد بیش از حد بسیاری از اجساد به جا, جایی که آنها بروید ؟ و آیا ما باید از دولت حمایت ؟ ما حتی نمی دانم که به تماس. شده است وجود دارد هیچ مراسم تشییع جنازه و صنعت ارتباطات است.”

به دلیل این است که یک رمان coronavirus محققان هنوز نمی دانند که چه مدت می تواند زندگی می کنند در داخل یک فرد را می کشد. این عدم قطعیت خطری نه تنها به مراقبت های بهداشتی کارگران در تلاش برای نجات یک زندگی است اما برای کسانی که بیش از زمانی که زندگی به پایان می رسد. کارگران که بازیابی بدن از بیمارستان و رسیدگی فیزیکی اعمال هولوکاست هستند در بالاترین خطر ابتلا به عفونت. به عنوان این هفته چند تا از سردخانه 17 کارکنان در حال کار از خانه. در همین حال کارمندان و مشاوران مانند ده Michaelis برادران که در برخورد بیشتر با خانواده های مرده در حال تلاش برای اتخاذ اجتماعی-فاصله شیوه در یک محل ارائه می دهد که صمیمی جمعی عزادار. آنها در حال حاضر به حالت تعلیق در تمام مجالس ترحیم سنتی. “امروز من تا به حال به کسی بگویید که می خواستم یک مشاهده است که آنها فقط می تواند به ارمغان بیاورد دو نفر و جیغ گرفت—شما در حال رفتن به اشک مادرم کردن مادر بدن!” را د Michaelis به من گفت.

مانند بیمارستان ها فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها, سردخانه تلقی شده است ضروری کسب و کار توسط دولت های ایالتی معنی آنها را نمی خواهد به طور موقت به کمک به صاف منحنی. اما آنچه پس از افتخار “باز کردن درب” ایجاد شده است مجبور به قفل ورودی آن برای به حداکثر رساندن ایمنی برای کسانی که در داخل. این بالا-تماس با عملیات با مشتریان جدید در آینده هر روز گسترش بالقوه ویروسی محافل برای خود و کارگران است. کارکنان در حال حاضر پوشیدن ماسک و دستکش برای هر چهره به چهره تعامل با مشتریان است. شده است در برقراری ارتباط با پرستاران از طریق Instagram در مورد انتقاد از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). هفته گذشته او در شکار برای N95 ماسک برای همکاران; او به من گفت که یک بسته 10 در آمازون به فروش برای $200. آنها به تازگی آغاز شده و آنچه که او خواستار یک “درایو-از طریق” خدمات است که در آن یک کارمند hustles کوزه خاکستر به معطل ماندن خودرو به حداقل رساندن تماس نزدیک.

حتی وجود ندارد و یک بیماری همه گیر که در راه رفتن بیش از حد زده به وضوح فکر می کنم. اندرو د Michaelis گفت: کار خود را به نگه داشتن دست کسی را به عنوان آنها تکمیل وظایف مختلف در حالی که در حالت شوک اغلب پاسخ دادن به سوالات مانند: تماس بگیرم اجتماعی امنیت ؟ آیا من مجبور به انصراف از تمام کارت های اعتباری خود را?

جنوب کالیفرنیا اعتقاد بر این است به مراتب از آن coronavirus apex و تعداد مرگ و میر قابل پیشگیری مطمئنا افزایش به عنوان سیستم بیمارستان غرق می شود. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: من همکار تاد S. Purdum که او معتقد است شهر “شش تا 12 روز” پشت های ترسناک اتفاق می افتند در نیویورک است. “من احساس می کنم آن می تواند به یک نقطه در دو هفته که در آن دولت باید درگیر” د Michaelis گفت. “و در صورتی که آنها باید در حال حاضر درگیر.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>