لیبرال فرماندار که در بر داشت یک راه برای جلوگیری از تهمت حملات

سیاست نیوجرسی فرماندار فیل مورفی در مورد دولت را تلاش برای کاهش آن coronavirus عفونت و پایین تر از آن نرخ

توسط NEWS-SINGLE در 12 اردیبهشت 1399
ران آنتونلی / بلومبرگ / گتی

فیل مورفی تلفن زنگ زد و زنگ زد. او را نادیده گرفته دو تماس. سپس یک مشاور گفت: فرماندار نیوجرسی که تماس گیرنده سعی کرده بود برای رسیدن به او از طریق خانواده اش. آن بود که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. مورفی تا به حال به آن را.

Coronavirus همه گیر تبدیل شده و بسیاری از فرمانداران به چهره های ملی. اندرو کومو روزانه گروه-جلسات درمانی تبدیل شده اند باید تماشای تلویزیون است. گاوین Newsom عملکرد متقاعد کرده و حتی شرق ساحل رسانه ها به توجه به کالیفرنیا. فلوریدا ران DeSantis در زمان یک دست کردن رویکرد در اولین هفته از وقوع و پس از تلاش برای نشان می دهد که او این وضعیت را در دولت خود را تحت کنترل است. گرچن Whitmer را از دست داده و میشیگان بحران باعث شده است که او می تواند تبدیل به جو بایدن همسر در حال اجرا. اوهایو جمهوریخواه فرماندار مایک DeWine منجر موثر depoliticized پاسخ که برنده ستایش از اعضای هر دو طرف است.

پس از آن وجود دارد مورفی. New Jersey دوم بالاترین COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده و به عنوان مورفی با اشاره به این ویروس کشته شدن بیشتر مردم از دولت از دست داده بودند در جنگ های جهانی اول و دوم جنگ کره و ویتنام جنگ خلیج فارس و جنگ افغانستان, جنگ عراق, جنگ Superstorm شنی و حملات 11 سپتامبر—ترکیب شده است. اما با وجود اینکه یک لیبرال دموکرات است که برای سال های برافراشته در برابر تهمت مورفی نگه داشته است هر دو مشخصات پایین و یک رابطه بهتر با کاخ سفید از همسایه خود در آلبانی است.

مورفی در مورد نیوجرسی, اولین مورد تایید شده از این ویروس در مارس 4, زمانی که او در بیمارستان بود خود دروغ گفتن در تخت خواب در اتاق بهبودی پس از یک تومور برداشته شده از کلیه—تا او را در معرض خطر. قبل از او فرماندار او ساخته شده است به اندازه کافی از ثروت کار در گلدمن ساکس به خود صندوق خود 2017, کمپین و هنوز هم دوستان در سراسر جهان مالی یا اصرار او برای بازگشایی اقتصاد و یا هشدار دهنده او را به نگه داشتن مردم پناه در محل. او یک دارایی سابق رئیس کمیته ملی حزب دموکرات و احساس است تاکید کرد در مورد آوردن مردم با هم برای یک تاخیر کنوانسیون در ماه اوت—یا احتمالا لغو این رویداد است. و او یک سفیر سابق آلمان به طوری که او فکر می کند که اغلب در مورد نظم جهانی و چه مقدار از آن را در حال تغییر است.

مورفی ارزیابی آمریکا پاسخ تا کنون: "منظورم این است که ما فقط آماده بودند. من مطمئن هستم که من درک می کنم همه این دلایل که چرا ما نیست, آماده, اما من می دانم که ما نمی شد آماده است."

ما صحبت کرد و برای آخرین قسمت از بلیط پادکست:

اشتراک بلیط: اپل پادکست | Spotify | Stitcher | Pocket Casts (چگونه به گوش دادن)


این متن ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

ادوارد-اسحاق Dovere: شما در معرض خطر برای عفونت است. چگونه است که چشم انداز اطلاع تفکر خود را ؟

فیل مورفی: هر روز ما با خواندن چند اعلامیه و تتم برخی از زندگی های از دست رفته [به طوری] که آن را هرگز می شود فقط یک سوال از اعداد که آن را همیشه مورد خاص انسان و زندگی می کردند. بنابراین من فکر نمی کنم آن تا کنون شده اند انتزاعی, اما من به شما بگویم که زندگی می کردند از طریق به چالش کشیدن بحران بهداشتی خودم و در حال حاضر رفتن را از طریق این قطعا آن را ساخته شده است آن را حتی واقعی تر و ملموس تر از آن در غیر این صورت می شده اند. آن را در پشت ذهن خود را. من نمی ساکن در آن است. این فقط یک واقعیت است که من قبول می کنم.

Dovere: وجود داشته است معترضان در نیوجرسی و سایر متحده خواستار آن است که دولت بازگشایی کسب و کار. آنچه را که شما به آنها می گویند و دیگران که می گویند از آن زمان به بازگشایی?

مورفی: من از مردمی " حق اعتراض. من درک این واقعیت است که آنها ممکن است تغذیه با cabin fever همه که. که نمی خواهند برای به دست آوردن رشد اقتصادی در آن ، ما شده ایم خرد شده با بیکاری است. کسب و کارهای کوچک خرد شدن به طور کامل. اما ما باید همچنان به تصمیم گیری بر اساس داده های مبتنی بر علم مبتنی بر حقایق است. ما باید مطمئن شوید که ما نمی پرش تفنگ و ما نمی پس از این مراحل است. این مراقبت های بهداشتی بازیابی و سپس آن را بهبود اقتصادی.

Dovere: شما یک دموکرات که موفق به دریافت همراه با رئیس جمهور از طریق این. چگونه ؟

مورفی: من صرف بی اندازه از مقدار از زمان به عنوان شما می توانید تصور کنید با کاخ سفید و یک مقدار عادلانه از زمان با رئیس جمهور خود را. نیوجرسی—با نیویورک و فلوریدا—یکی از سه کشور او می داند که بهترین است. او خانواده است. او سرمایه گذاری است. او یک محل که در آن او صرف مقدار زیادی از هوای گرم-آب و هوا تعطیلات آخر هفته در بهار و تابستان است. من رفته از طریق زحمت با رییس جمهور با, معاون رئیس جمهور با تیم خود را دقیقا همان چیزی است که تلفات شده است در کشور ما چگونه آن را گشوده است. حداقل در اینجا من اعتقاد دارم که او می داند که ما از راه دور در نزدیکی منطقه پایان.

آن را بسیار "ما نیاز شما آقای رئیس جمهور ؛ من به کمک شما با ارتش سپاه?" چند هفته پیش پنکه. بحث ما در مورد "چگونه آن را نگاه کردن وجود دارد؟" بستری شدن در بیمارستان. "چه شما را میبینند؟" او می داند که من تا به حال مسائل مربوط به سلامت پس به اعتبار خود او را تقریبا در هر زمان از من بپرسید که چگونه من احساس بدیهی است که بدین ممنون میشم.

معاون رئیس جمهور نیز بسیار درگیر در بسیاری از موارد بسیار خاص مکالمات. من می خواهم به یاد مردمی برای تمایز بین واقعیت و بر اساس گرفتن اقساط از آنچه ما نیاز داریم در مقابل داشتن همه چیز ما نیاز داریم. کسانی که دو واقعیت های مختلف. اما واقعیت این است که هیچ تماس ما در محل که رفته جواب داده نشده. حتی اگر ما نمی خواهید پاسخ ما دریافت پاسخ.

Dovere: چرا شما فکر می کنم که خیلی متفاوت از چگونه رئیس جمهور عمل می کند در جلسات?

مورفی: من نمی تماشای جلسات. ... من اخبار را نشان می دهد و در شب من سازمان دیده بان برجسته. من انکار نمی کنم که من می دانم که آنها وجود داشته باشد. من اصلا این نوع از مکالمات [مانند اتفاق می افتد در جلسات] خصوصی. شاید آنها اتفاق می افتد, اما آنها به اتفاق نمی افتاد.

Dovere: هنگامی که شما ببینید امریکا پیشرو جهان در عفونت و مرگ و میر چه که به شما بگویم ؟

مورفی: ما آماده نیست به عنوان یک کشور به عنوان یک آزمایش مهم است. و ما در حال رفتن به نیاز به انجام یک کمیسیون 9/11-مانند مرگ در جایی که ما که در آن ما در حال, که در آن ما نیاز به. اما بسیاری از چیزهای که ما قصد داریم به توافق بر این است که خارج از حوزه این واقعیت است که خانه در آتش در حال حاضر. و من نیاز به کمک با تیپ آتش است.

Dovere: کاخ سفید پیشنهاد کرده است که کمک های دولت ممکن است به اجبار متحده به بازگشایی شده است. آنچه را که برای خود دولت ؟

مورفی: من می خواهم برای باز کردن. من شادترین مرد در امریکا هرگز به ذهن نیوجرسی هنگامی که ما باز است. اما در اینجا مشکل این است با کمک دولت: ما باید هزینه های که از طریق سقف. درآمد که سقوط کردن یک صخره. و ما در حال کمک به همه از "شما را از دست" به "شما در بیمارستان" به "شما یک کسب و کار کوچک و قصد دارید تا بر روی صخره ها." من نمی دانم که واقعا فکر می کنم این طریق در حال حاضر, اما به ویژه برای مردمی که در سال مالی که ما در ما [در] اواسط سال اواسط تقویم سال مالی و بسیاری از کشورهای در حال—اگر ما نمی تواند کمک به دولت در اعداد بزرگ ما یک آرماگدون در شرایط استفاده از خدمات است که ما نمی توانیم ارائه اخراج خواهد شد که گسترده است. آن را به ما هیچ شادی برای انجام هر یک از آن. اما ما هیچ چاره ای. ما نمی توانیم چاپ پول است. من یک قانون اساسی نیاز به تعادل بودجه. از کمک های دولت است که به شدت مورد نیاز است.

Dovere: اگر رئیس جمهور تماس دوباره و به شما می گوید که او می خواهد شما را به باز دولت, چه چیزی شما را به او بگویید ؟

مورفی: تا کنون که گفتگو و احترام بوده است از واقعیت در نیوجرسی. از آن شده است در ارتباط با هر گونه کمک های مالی در آینده ما را از کنگره و یا در جای دیگر. ... اگر ما در حال قرار دادن زندگی به صراحت در معرض خطر من نمی توانم آمار "برو" را فشار دهید. و هیچ کس به من گفت که برای انجام این کار ، و من امیدوارم که آن باقی می ماند که راه.

Dovere: اگر شما در زندگی در گلدمن ساکس, چگونه می توان فکر کردن در مورد سرمایه گذاری در حال حاضر ؟

مورفی: من قصد ندارم به مردمی مشاوره سرمایه گذاری. اول از همه, من می خواهم به کار از خانه است که من نه در حال حاضر. ... من فقط و گفت این به مثبت باشد. هر کسی به نظر می رسد در سهام بیش از چند دهه دوره. به عبارت دیگر شما در حال تلاش برای خرید یا فروش به پول نقل قول را تمام کردن این هفته یا امروز. اما شما دنبال آن هستید در زندگی چه چیزی به نظر می رسد بیش از یک دوره طولانی از زمان. و شما را که نمودار به عنوان طولانی-ذوب یک جدول زمانی که ممکن است. شما در حال رفتن به پیدا کردن که شما هوشمند برای نگه داشتن سهام. که فقط همیشه مورد. و من می دانم که در دراز مدت واقعیت است. پیشنهاد من این نیست من یک جواب خوب برای شما را به آنچه شما را از این هفته به بعد. اما ما در حال رفتن را از طریق این. این فقط کارت های وحشی اینجا واقعا کارت های وحشی. من فقط نمی دانم چه زمانی.

Dovere: چه چیزی شما فکر می کنم یک بهبود اقتصادی در اینجا خواهد بود ؟

مورفی: طوفان به عنوان بد آن را به عنوان است—و خدا می داند که ما پرداخت یک قیمت بزرگ در نیوجرسی برای چیزهایی مانند Superstorm شنی و دیگر بلایای طبیعی—اما آنها می آیند, آنها به شما از طریق بازسازی روند. شما سعی می کنید برای رسیدن مردمی روی پای خود. این پیچیده تر است. این یک لحظه عمیق در تاریخ ما به عنوان یک ملت است. منظورم این است که ما فقط آماده بودند. من مطمئن هستم که من درک می کنم همه این دلایل که چرا ما نیست, آماده, اما من می دانم که ما آماده است.

Dovere: شما در سابق کمیته ملی حزب دموکرات مالی صندلی. شما بوده ام به بسیاری از کنوانسیون. باید کنوانسیون اتفاق می افتد این تابستان ؟

مورفی: آن به تعویق افتاد. شاید که خوب بود گام موقت. شما می دانید که ما انجام داده ایم موقت برخی از مراحل را مانند زمانی که شما لازم نیست که تمام حقایق است که شما می خواهید به. من نگاه adjacencies ، وجود ندارد بسیاری از چیزهایی که با تجمع جرم در ارتباط با آنها در تابستان است که به تعویق افتاده است. بیس بال ممکن است. من امیدوارم که آن را ایفا کرده است اما آنها در مورد صحبت کردیم حتی بیس بال در حال بازی با طرفداران. ... من امیدوارم که ما را در یک محل که در آن بر اساس حقایق علم داده که آنها می توانید پیش بروید.

Dovere: افرادی وجود دارند که می ترسند در مورد آنچه که در آینده نگه می دارد با توجه به آنچه که ما دیده ایم دو ماه گذشته. شما هستند ؟

مورفی: من نمی ترسم. من نمی خواهد با استفاده از آن کلمه. و راه, اجازه دهید فراموش نکنید که این ایالات متحده آمریکا است. ما واقعا استثنایی کشور است. و هنگامی که ما به نظر می رسد تا در برابر آن—را فراموش کرده ام چگونه ما در برابر آن—ما باید زمان و وقت و زمان دوباره مورد ضرب و شتم برگشت و متوجه شد راه ما را از طریق به پیروزی هر چه که ممکن است معنی. من خوش در پایان روز برای, با وجود این عوارض که بسیار زیاد است در کشور ما. چند جنگ هم اضافه شده متعدد 9/11s هم اضافه شده است. پس از آن دلهره آور است. اما به اعتقاد من با تمام قلب من, ما از این طریق دریافت کنید. آنچه من می توانم به شما بگویم این است که. من می دانم که ما باید تلفات; ما در حال حاضر هزاران نفر و ما باید بیشتر در. متاسفانه من نمی توانم به شما بگویم که ما در پایان روز "برنده." و این می تواند بسیار طولانی تر از هر یک از ما می خواهید. اما ما را از این طریق دریافت کنید. و ما هیچ چاره ای اما برای مبارزه با. و ما را به مبارزه در دوره. و ما مبارزه تا زمانی که ما آن را برد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب