زندگی و مرگ ژوئن Sanabria, یکی از شهر نیویورک برای اولین بار Coronavirus قربانیان

ژوئن Sanabria جشن تولد پنجاهمین خود در ماه اوت سال 2017.منبع عکس ها حسن نیت ارائه میدهد Walkiris کروز-PerezFac

توسط NEWS-SINGLE در 13 فروردین 1399
Juan Sanabria.
ژوئن Sanabria جشن تولد پنجاهمین خود در ماه اوت سال 2017.منبع عکس ها حسن نیت ارائه میدهد Walkiris کروز-Perez

در 860 Grand تلاقی چند خیابان یا جاده یک آپارتمان مسکونی ساختمان در برانکس, دربان پست فقط در داخل درب جلو در یک فرود بین دو پرواز از پله ها. یکی از آنها منجر به دفاتر یک دندانپزشک و یک وکیل است که به همراه چند پزشک اجاره فضای تجاری. دیگر آگهی های گذشته دو جفت طلا-رنگ ستون به لابی اصلی که در آن یک سرویس آسانسور هفت طبقه با یک صد و یازده آپارتمان. روز سه شنبه از طریق شنبه بین هشت صبح و پنج در شب, مستاجران بالا آمدن یا پایین از لابی می تواند انتظار تبریک از اصلاح punctilious با نزدیک نابود و لگدمال ، او عینک یک نیروی دریایی-لباس آبی رنگ آویزان است که آزادانه خود را خاموش شانه های باریک. نام او در ژوئن Sanabria.

وجود دارد یک هنر به Sanabria را درود. دانا Frishkorn که زندگی در این ساختمان به مدت سه سال و نیم مینماید که او به نام او نام وقتی او وارد شد و هرگز نتوانست به او بگویید "مراقبت" و هنگامی که او را ترک. در عین حال به نحوی Sanabria می دانستند که آنتونی تاکر که صرف پنج سال در ساختمان ترجیح داده می شود به نام خود و نام خانوادگی. "هی پهلو," Sanabria می گویند گسترش دست خود را برای یک مشت دست انداز. زمانی که تونی چن اجرا می شود که یک بوتیک تور شرکت و زندگی در طبقه هفتم, خمیده به ساختمان یک روز صبح addled توسط التهاب غلاف کف پا Sanabria به او نشان داد یک پا کشش است که کمک کرده است. در یکی دیگر از بعد از ظهر زمانی که مستاجر نشان داد تا در مقابل درب با یک کاناپه بزرگ را به آپارتمان خود را حتی اگر ساختمان قوانین موظف به استفاده از یک درب سمت Sanabria ایستاده بود به تماشای مطمئن شوید که یک meddlesome همسایه نمی پرسه ،

"با خوان شما همیشه به این معنا که او آگاه تر از او اجازه دهید در" Georgeen mark morin که زندگی در این ساختمان برای نزدیک به پنجاه سال به من گفت. عکاسی استاد در CUNYاو توصیف Sanabria به عنوان یک "mensch که قدردانی ironies." او خواهد او را mámiو چشمک هنگامی که او از طریق لابی. آن را فقط که شما خوشحال برای دیدن او, او گفت:. "اگر شما نمی بینید او شما را می خواستم به می دانم که در آن او بود. زمانی که او در اطراف شما احساس است."

نحو نامشخصی, Sanabria نبود در اطراف آخرین هفته از ماه فوریه است. او هشتاد و دو ساله و مادر کسی که با او به اشتراک گذاشته یک آپارتمان در اگدن خیابان بود که مبتلا به آمفیزم; او شده است می خواهم او را به نزدیک ترین بیمارستان. هنگامی که کلمه رو در اطراف ساختمان که Sanabria او بیمار بود و هیچ کس تعجب به یاد بگیرند که او در کنار او. "این بود که او بود" جیمی منتالوو یکی از دیگر doormen به من گفت. منتالوو و Sanabria شد همسایه—منتالوو کردم کار خود را در ساختمان از طریق Sanabria سه سال پیش—و اغلب به حال صبحانه با هم در گوشه bodega; Sanabria همیشه آوردن مواد غذایی برای مادرش منتالوو گفت. "او در زمان مراقبت خوب از او." حتی زمانی که Sanabria بود دور از 860 Grand Concourse, در طول یک استراحت و یا در روز خود را خاموش او به این تصور که او هرگز دور بود. جیمز Tirado کوچکترین و جدیدترین دربان در کارکنان استفاده می شود برای دریافت تماس ها و متون از Sanabria, چک کردن او. "چگونه بعد رفتن؟" Sanabria بپرسید. "همه چیز را از رفتن O. K. برای شما؟"

در زمان سلامت مادر خود بهبود یافته بود و Sanabria بازگشت به کار در مارس 3rd, او شروع به احساس بد خود را. هنوز هم وجود دارد بسیار کمی برای عموم شناخته شده COVID-19 موارد در شهر نیویورک و نشانه ها—سرگیجه و خستگی—هنوز رتبهدهی نشده است به طور گسترده ای در ارتباط با این بیماری است. او سرفه و او نمی باید یک تب. او به خانه رفت و به هر حال به استراحت برای چند روز. روز شنبه, مارس 9th, را روز بازگشت او به 860 بزرگ اجتماع به مشورت با یک دکتر در طبقه اول—خود را "دکتر دوست" او به نام او. او احساس بدتر و در حال توسعه سرفه. Tirado او را متوجه خس خس سینه به عنوان او گذشت دربان پست.

در حالی که او منتظر دکتر Sanabria به نام یکی از stepdaughters, Walkiris کروز-پرز یک پرستار در دانشگاه کلمبیا-پروتستان به دنیا آمد. او در جمهوری دومینیکن در زمان گرفتن کار دندانپزشکی انجام می شود اما او نگران بود به اندازه کافی به او تماس بگیرید و آمبولانس. "او هرگز تماس یکی برای خود," او گفت:. "اما من او را وعده من یک چیز است. من به او گفت: "برو به کلمبیا. به من بیمارستان. آیا رفتن به لینکلن.' "او با اشاره به برانکس بیمارستان که در آن Sanabria متولد شد و برگزار شد که او تقریبا در superstitiously اعتماد به نفس بالا. لینکلن بود که در آن او خود را یک هفته زودتر و از آن جایی که یکی از بهترین دوستان خود مرده بود چند سال قبل است. او حتی در نظر گرفته درخواست برای یک کار پاره وقت وجود دارد به عنوان یک گارد امنیتی.

در آن زمان حدود بیست دقیقه آمبولانس رسید و برای پرستار را به بار او را به عقب. هنوز تب او اصرار داشت—در حد معمول رواقی راه—که او احساس فقط خوب است. چه گفتن هر چند این واقعیت است که او نمی شی را گرفته و به بیمارستان; تقریبا اضطرارا محافظ دیگران او شد و در نهایت واگذاری کنترل به شخص دیگری که زده Walkiris به عنوان نگران کننده است. او صحبت کردیم او را از طریق وضعیت در FaceTime به عنوان Tirado تماشا از درب. آن خواهد بود که آخرین بار کسی از ساختمان دیدم Sanabria.

در این روز پس از Sanabria مرگ خود مستاجرین سابق و همکاران مبهوت بین شوک و غم و اندوه. کمک به بیش از همه حس از دست دادن جمعی خود را تحقق است که در حالی که هر یک از آنها احساس بسیار به او نزدیک آنها در واقع می دانستم که کمی در مورد او. منتالوو مثلا مبهم بود آگاه که Sanabria تا به حال در ارتش خدمت کرده است و در عین حال او هرگز آموخته است که هر یک از جزئیات. یک مستاجر در ساختمان سی-هشت-سال-پرستار و نیروی دریایی reservist به نام فرانکی همیلتون دانست و در مورد Sanabria زمان در نیروی دریایی زیرا آنها جابجا داستان در مورد آموزش در یک مرکز در نزدیکی Throgs گردن در برانکس. اما او نمی داند هر چیزی در مورد Sanabria خانواده. در یک نقطه دیگر از مستاجر به من گفت: "من حفظ شنوایی که او یک دختر است که یک پرستار بود اما همچنین که او دختر بود و یک پلیس. آن بود ؟

او تا به حال دو stepdaughters در واقع یک پرستار و یک N. Y. P. D. افسر. او به صحبت در مورد هر یک از آنها به طور مداوم با یک بی شرم و حتی نوشتاری ساده به شمار میآید حس غرور و افتخار است. در عین حال او به اشتراک گذاشته شده داستان در مورد آنها را در راه های مختلفی را برای افراد مختلف. جولیا Donahue-صبر کنید یک پرستار ثبت شده خودش می دانست که همه چیز در مورد Walkiris حرفه ای. اما او خواهد بود در محل کار در طول روز زمانی که Sanabria دیگر خوانده Waleska اغلب کاهش یافته و در دیدار با او را برای ناهار. Waleska را در حوزه های چهل و چهارم شامل کشش Grand تلاقی چند خیابان یا جاده که در آن Sanabria کار کرده است. چند بار در هفته آنها رفت و به یک اغذیه فروشی پایین خیابان و خوردند در اتاق استراحت در ساختمان است. "هنگامی که من نمی باید ما را ایستاده در درب جلو و بحث در مورد پسر من" Waleska به من گفت. مکالمات خود را حول یکی از سه چیز به او گفت: فرزند خود و یا کار خود را. "او دوست داشت که من یک پلیس. او همیشه به من گفتن در مورد چیزهایی که اتفاق می افتد در اطراف محله."

Sanabria, پسر پورتوریکو پدر و مادر رشد کرد و تا نزدیکی های قدیمی استادیوم یانکی در برانکس. پس از دبیرستان به عضویت نیروی دریایی که در آن او خدمت برای بیست سال آینده. سفر یک وسواس خود را در خدمت او صرف زمان در فیلیپین و باهاما—اما او نیز دوست داشت ساختار و حس معمول است. "من استفاده می شود به او می گویند, 'خوان شما فقط عجیب و غریب!' "میمی روم خود را قدیمی ترین دوست به من گفت. (دو نفر از آنها متولد شد و در همان روز: 13 اوت سال 1967.) "او به همه چیز در نظم. او می خواهم همیشه باید راه خود را از انجام کارها است." پس از او مبتلا به بیماری سلیاک یک اختلال گوارشی است که ارائه شده به او حساسیت به گلوتن او تنظیم رژیم غذایی خود و به آن گیر کرده. "این بود که همیشه همه چیز در حد اعتدال" رومی گفت.

در اواسط سی سالگی Sanabria بازنشسته از ارتش و بازگشت به خانه پیدا کردن یک شغل به عنوان یک سرایدار در مدرسه ابتدایی محلی. جوانترین از چهار فرزند او متعصبانه اختصاص داده شده به پدر و مادر خود را; او مشغول به کار اضافه کاری به طوری که آنها می خواهم که پول برای تعطیلات. در سال 2003 به دنبال یک منبع درآمد اضافی او شروع به کار پاره وقت در 860 Grand Concourse, پوشش عجیب و غریب شیفت و پر کردن در برای دیگر doormen زمانی که آنها بیمار بودند و یا در تعطیلات. او کاملا مناسب برای یک کار است که پاداش اعتماد و جذابیت. Unflaggingly جدی در مورد کار او در عین حال بازیگوش طرف بازی عملی جوک و خنده مردم. "او تا به حال به اهداف در زندگی" رومی گفت. "او می خواست برای رسیدن به همه چیز است. او نمی خواست برای همیشه گیر کرده است. او می دانست که همه چیز در مورد محیط اطراف خود را. او در همه چیز. من استفاده می شود به تماس او را 'اخبار' چرا که او همیشه می دانست که چه می گذرد."

او ملاقات Raquel راموس شریک زندگی خود را از یازده سال در یک dominos بازی در سراسر خیابان را از آپارتمان خود را. او دومینیکن و نه سال ارشد خود را; او نیز تا به حال دو دختر, دو پسر و سه نوه که Sanabria بلافاصله تحت درمان مانند خانواده. از من خواسته Waleska اگر آن را در زمان زمان برای او و خواهر و فرزندان خود را به محبت پاسخ می دهند. "نه در همه," او گفت:. "او یک مرد بزرگ و دیدیم که چقدر او را دوست داشت مادر ما است." زمانی که Waleska ازدواج او وجود دارد, ریاست جمهوری را فقط به عنوان هر پدر خواهد و در زمانی که در سال 2014 او یک طلاق به او کمک او پیدا کردن و پرداخت هزینه برای یک وکیل. "او تنها کسی بود که به من کمک کرد که با" او گفت:. "او نوع انسان من می خواهم پسرم را به تبدیل شدن به. نوع شخص من خیلی دوست دارم برای برادرزاده من به ازدواج."

او همچنین به Walkiris دو دختر که مورد استفاده قرار گیرد به ماندن با مادر بزرگ خود را در حالی که Walkiris بود که در دانشکده پرستاری و بعد بیمارستان. Sanabria تقریبا همیشه وجود دارد. پس از خروج از 860 Grand Concourse او در آپارتمان خود را به مادرش شام و سپس به واشنگتن سفر به ارتفاعات بود با بقیه خانواده اش. Walkiris جوانترین پدر Emeli که در حال حاضر سیزده به انتظار یک پیام متنی از او را هر روز در سه سی فقط او به عنوان ترک مدرسه به مطمئن شوید که او را بیش از برای شام. "زندگی او با مادر خود, مادر, نوه خود و شغل خود را" Walkiris به من گفت.

چند ساعت پس از تماس با یک آمبولانس برای Sanabria, Walkiris کروز-پرز بررسی در با او در FaceTime. او در تخت بیمارستان اما او به رسمیت نمی شناسد دیوار و محیط اطراف را پشت سر گذاشت. "خوان من قصد دارم به لگد زدن الاغ خود را!" او گفت:. این بود که او تا به حال هیچ دلیلی برای بی اعتمادی به مراقبت از او را در لینکلن در بیمارستان, به عنوان مخالف به کلمبیا-پروتستان به دنیا آمد جایی که او کار می کرد; او فقط می خواست او را در تاسیسات او می دانست که این محل که در آن او تا به حال بزرگترین ایمان است. "من در اینجا متولد شد،" "به هر حال من فقط باید سرفه. شما در حال ساخت بیش از حد از این است." همچنین به او گفت: "صورت خود را قرمز است. شما به وضوح باید یک تب. این جدی است."

Sanabria در بیمارستان بستری شد و در روز شنبه, مارس 9th, اما در زمان یکی از شاگردان سابق, Walkiris کروز-پرز وارد بیمارستان او در حال حاضر در قرنطینه. بعد از آن شب او texted او را به مطمئن شوید که او انجام شده بود O. K. در یک نقطه او هیچ جوابی نداد و او عصبی است. در اوایل صبح روز بعد پزشکان قرار داده و او را در یک ماسک. او هرگز آگاهی به دست آورد.منبع: Walkiris کروز-Perez

یک دکتر در یک hazmat کت و شلوار وارد اتاق و پرسید: برای Sanabria تلفن به طوری که او می تواند صحبت می کنند به Walkiris خارج است. آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت نتایج آزمون, او به او گفت اما Sanabria علائم از جمله تصاویری از ریه های گرفته شده از یک CT اسکن همسان مشخصات COVID-19 بر اساس موارد مستند از استان ووهان در چین است. Walkiris پرواز خانه که بعد از ظهر و رفت و مستقیما به بیمارستان. هنگامی که او وارد شدند با چمدان در دو Sanabria در قرنطینه.

شش سال پیش Sanabria خواسته بود Walkiris به بهداشت و درمان-مراقبت از پروکسی. او چهل و شش در زمان و در سلامت خوب است. او هرگز نفهمیدم که چرا او مطرح است ، اما او اصرار داشت—"من می دانم که شما مراقبت خوب از من," او گفت:—و او موافقت کرد. به عنوان یک نتیجه او از نظر قانونی مجاز برای ورود به اتاق خود در لینکلن در بیمارستان هر چند انجام این کار شده اند بسیار خطرناک تحت شرایطی. که دوشنبه شب او به او صحبت کرد و از در خارج از درب خود را دوباره در FaceTime و آنها موافقت کردند که او را به خانه و بازگشت در صبح است. پس از آن او تا به حال کامل پنومونی و گرفتن اکسیژن از طریق یک لوله قرار داده شده در بینی خود را. چهره اش برافروخته بود به قرمز عمیق.

در ساعت هشت صبح روز بعد دکتر به نام و از او خواست برای کمک به متقاعد کردن Sanabria به انتوبه. او رو به وخامت گذاشته و یک شبه و در حال حاضر نیاز به یک ماسک. "من می خواهم به مرگ؟" Sanabria خواسته Walkiris. "هیچ pápi," او گفت:. "آنها در حال رفتن به شما را به خواب در حالی که کمی بنابراین شما می توانید استراحت ریه های خود را. شما در حال تنفس بیش از حد سریع است." او به نظر می رسید خیره شدن. "من فکر نمی کنم او گفت:" با آرامش. "شما اینجا وقتی که من از خواب بیدار؟"

"من شما را از طرف دیگر" او پاسخ داد. "اجازه دهید آنها را انجام دهد." به عنوان پرستاران آماده به intubate او bragged به آنها در مورد چگونه دختر خود را یک پرستار بود. فقط قبل از او رفت و در زیر او فرستاده او یکی از آخرین selfie.

در ماه مارس 10th, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد سی و شش تایید COVID-19 موارد در شهر نیویورک است. مشخص نیست که آیا Sanabria شمارش شد در میان آنها است. به احتمال زیاد او نبود هنوز. این امر می تواند یکی دیگر از چهار روز قبل از روز اول مرگ و میر در این شهرستان شد ، بيماران سالمند—یکی بود هشتاد و دو دیگر هفتاد و نه—و آنها تا به حال در زمینه شرایط پزشکی. به نظر می رسید غیر قابل تصور است که Sanabria خواهد رنج می برند سرنوشت مشابه.

Walkiris بازگشت به بیمارستان حدود شش آن شب. فکر Sanabria دروغ گفتن به تنهایی در بخش مراقبت های واحد رشد کرده بود غیر قابل تحمل بود و او مصمم به دیدن او با وجود خطر آلوده شدن خودش. "من نمیفهمد من می خواهم در حال حاضر شده است در تماس با این ویروس به هر حال" او گفت:. "من نیز ممکن است در معرض به خانواده است." او با نزدیک شدن به اتاق خود اما یک دکتر که تا به حال معرفی خود به عنوان دکتر K. ره او. Walkiris بود گریه و التماس کرد تا اجازه داده شود در داخل. Dr. K. برگزار شد بصورتی پایدار و محکم توسط سلاح و به او گفت به چشم او. "من می خواهم شما را به تجسم یک مکالمه من قصد دارم که در حال حاضر خود را با پدر" دکتر به او گفت. "تصور کنید که من راه رفتن به اتاق خود را به عنوان پزشک خود و درخواست از او اگر او احساس راحتی با شما در آینده به او را ببیند. من گفتن او در مورد خطرات به شما و خانواده خود را اگر شما در رفت وجود دارد. چه خواهد گفت ؟ آیا او به شما می خواهید برای خداحافظی به روح خود را در وجود دارد و یا از اینجا؟" Walkiris به من گفت بعد از آن که در لحظه ای که پزشک ممکن است زندگی او را نجات داد.

این واقعیت به طور کامل تنظیم شده در روز پنج شنبه مارس 12, هنگامی که یک همکار او را دعوت به پیوستن به خصوصی Facebook گروهی از پزشکان و پرستاران در کلمبیا-پروتستان به دنیا آمد. یکی از پزشکان به اشتراک گذاشته بود یک نمودار جزئیات پیشرفت کشنده COVID-19 موارد است. بیمارانی که در نهایت درگذشت از این بیماری وارد اتاق اورژانس با عملکرد طبیعی قلب و سپس دچار مجموع نارسایی تنفسی. تحت شرایط معمولی چنین شکست خواهد همزمان با سپسیس یا شوک اما این مورد برای بسیاری از با COVID-19. این بیماران ممکن است به نظر می رسد برای ایجاد ثبات و حتی بهبود بخشد. در عین حال در عرض چند ساعت وضعیت آنها بدتر خواهد یک بار دیگر و این بار غیر قابل جبرانی و عملکرد قلب را به سرعت کاهش است. "آن را ارائه خود را دقیقا" Walkiris گفت. "من حتی نمی توانم آن را به شما توضیح. این زمانی است که من واقعا می دانستند. All I could do was cry."

بعد خوان فشار خون بشدت کاهش یافته است. Walkiris خواهر و مادر سعی کرد به دیدار او در بیمارستان, بیش از حد, اما تبدیل شد به دور است. آنها گفته Walkiris به دعا. "من مدام به آنها 'نگاهی به این نمودار. او حتی چند روز' " Walkiris گفت. "خانواده من نمی خواهم به آن را بشنوند." او هرگز به دست آورد آگاهی پس از انتوبه; هنگامی که او درگذشت در مارس 17, هیچ کس تا به حال فرصتی برای خداحافظی.

مدیریت شرکت در 860 Grand تلاقی چند خیابان یا جاده با ارسال اخطار به ساختمان ساکنان بعد از آن شب. "ما مطلع شده است که خوان Sanabria در طول روز دربان در گذشت, صبح امروز" آن را گفت. "خانواده خود را به اطلاع مدیریت که او آزمایش مثبت برای کوروناویروس." که تنها مرجع برای او و خانواده اش است که به نظر می رسد در این نامه; بقیه از آن ذکر شده یک باتری جدید از اقدامات احتیاطی که این ساختمان خواهد بود اجرای—افزایش تمیز کردن و ضد عفونی روزانه—همراه با توصیه هایی از شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان برای چگونه برای جلوگیری از گسترش و یا پیمانکاری ویروس. بسیاری از ساکنان قرار داده بودند توسط غیرشخصی تن یکی از آنها یک روزنامه نگار به نام آلیس Speri به من گفت. "من شده فکر کردن در مورد خوان بدون توقف پس از او گذشت. او چنین به طور منظم مبارک بخشی از زندگی روزانه ما است. من می دانم که هر بار که من راه رفتن را از طریق ساختمان درب من نمی قادر خواهد بود به فکر می کنم در مورد او."

Georgeen mark morin در خانه بود زمانی که او موفق به دریافت اطلاع. چند روز قبل منتالوو به او گفته بود که Sanabria بیمار بود. "من فکر می کردم بلافاصله در مورد ویروس" او به من گفت. یک روز صبح در حالی که Sanabria در بیمارستان, او رفت طبقه پایین به درخواست Tirado که در وظیفه اگر او می دانست که بیشتر در مورد وضعیت. "من حتی نمی توانم در مورد آن صحبت کنید," او گفت: او بکاهند. او شروع به بند خودش را برای بدترین"آن را مانند شما بودند اجازه هوا از بادکنک," او گفت:—اما او هنوز آمادگی برای اعلام مرگ او. "این یک پانچ در معده," او گفت:.

اوایل روز بعد mark morin گوش به اخبار در رادیو و تلویزیون. در آن CUNY منتقل شده بود کلاس های آنلاین. جدا شده در آپارتمان او در بر داشت خودش را در تلاش برای قطعه با هم چگونه Sanabria جا به گسترده تر حساب از آنچه که در حال توسعه در این شهرستان است. او شده است می خواهم در میان اولین مرگ و میر. "او یازدهم کسی که فوت کرد ؟ من تلاش برای کشف کردن اگر او دهم یا یازدهم. ساخته شده است که تمام این چیز بسیار واقعی است. قبل از مرگ بودند فقط آمار است. دانستن است که یکی از آنها شد ژوئن آن را به چیزی که در یک چهره است."

در 860 Grand محل اجتماع همه غم و اندوه در حال حاضر آمیخته با ترس است. یک هفته پس از Sanabria درگذشت دیگری وجود دارد مورد تایید شده از COVID-19 در ساختمان است. منتالوو و Tirado در حال رشد بودند کار ناراحت کننده درب و در تلاش بودند به مقیاس ساعت خود را بدون مدیریت docking خود پرداخت. هنگامی که ما آخرین صحبت کرد منتالوو بود در تماس با یک نماینده اتحادیه برای کشف کردن که آیا ماندن در خانه را به تعداد برابر خود بیمار روز. وجود پول بلکه ایمنی را در نظر بگیرید او به من گفت. آنها می شده است در معرض Sanabria خود و در عین حال در برخی از راه است که حداقل آن است. "ما نه فقط ما همکار, درگذشت, هم," او به من گفت.

در ضمن به این دلیل که باعث مرگ شد COVID-19 هیچ یک از سردخانه که Walkiris و خانواده او به نام مایل به انتخاب کنید تا Sanabria بدن; جسد او باقی مانده در سردخانه بیمارستان برای نه روز قبل از یکی از این سرویس در نهایت به توافق کمک کند. تشییع جنازه از سوال بود. همه Sanabria, اعضای خانواده صرف چهارده روز در قرنطینه. تنها یکی از آنها را به نشان می دهد هیچ نشانه ای او بود که تا به حال معده درد و تب با درجه پایین. او در نهایت آزمایش مثبت برای COVID-19 اما نشانه های او باقی مانده خفیف; او پس از بهبود. Waleska رفت و برگشت به کار در روز یکشنبه, مارس 29. او شده بود عصبی در مورد بازگشت به او را ضرب و شتم—نه به این دلیل که از coronavirus یا هر چیزی خاص در مورد شغل. او را برای گشت زنی در گذشته 860 Grand اجتماع. "و این جایی است که من او را" او گفت:.

Sanabria تلفن همراه که در بیمارستان به Walkiris بود پر از یادداشت های صوتی و تماس های از دست رفته. گوش دادن به آنها Walkiris شنیده دوستان خود و بسیاری از آنها او هرگز ملاقات و تماس تلفنی با Juanito و جوانچو. "هر کس تا به حال یک چیز مشخص," او گفت:. او متوجه شد که او می شده است به عنوان قابل اعتماد و روال گرا با دوستان خود را به عنوان او می خواهم همیشه با خانواده اش; مردم خواستار شد چرا که او مورد استفاده قرار گیرد برای چک کردن در آنها را به طور منظم و در زمانی که آنها تا به حال شنیده ام از او را نگران چیزی اشتباه بود. در نهایت Walkiris امضا به او Facebook حساب برای ارسال اخبار است. "خوان Sanabria گذشت با توجه به کروناویروس," او نوشت. "پدرم یک مرد بود که یک احترام و پسر و پدر و پدر بزرگ. لطفا در نور از آنچه در جریان است در جهان لطفا به عزیزان خود را چقدر شما آنها را دوست دارم. هنگامی که این شهر به ما اجازه می دهد یک سرویس به نام او من مطمئن خواهند شد که به اجازه دهید همه بدانند."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب