این MacGyvers مصرف در ونتیلاتور کمبود

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعدما باید بیشتر هواکش. COVID-

توسط NEWS-SINGLE در 8 فروردین 1399

ما باید بیشتر هواکش. COVID-19 حملات ریه ها; هواکش کمک به تنفس شما هنگامی که شما دیگر قادر به انجام این کار در خود. وجود دارد حدود صد و هفتاد هزار هواکش در ایالات متحده, اما با توجه به بدترین برآورد برخی از نه صد و شصت هزار نفر به زودی نیاز به یک. "دستگاه تهویه مصنوعی هستند به این جنگ چه موشک به جنگ جهانی دوم" اندرو کومو فرماندار گفت: به تازگی.

در این جنگ غیر نظامیان شده اند سهمیه بندی (نگاه کنید: خالی توالت-کاغذ راهرو; عجله در شیر جو; L. A. Times تیتر " 'ما هرگز فروخته شده از گوشت خوک در الاغ قبل از' "). اما رزی پرچ کن نیست رفته—او فقط کار از خانه. روز دیگر, Bruce Fenton, از پورتسموث ارسال شده در یک تماس برای داوطلبان بر روی وب سایت رسانه است. او پیشرو چیزی به نام یک پروژه—crowdsourced تلاش به آدرس کمبود. این پروژه دو گل فنتون نوشته بودند برای کمک به موجود ونتیلاتور تولید کنندگان سطح شیب دار بالا تولید و به طراحی یک منبع باز برنامه ای برای ارزان و ساده اضطراری ونتيلاتور که بیمارستان ها می توانید استفاده کنید. به عنوان الهام بخش او خاطر نشان کرد هر کس که آپولو 13 فضانوردان ایجاد کربن دی اکسید اسکرابر از قطعات یدکی.

فنتون به دکتر نیست; او یک blockchain فعال. اما در سال 2019, پسر خود را در حال back-to-back جراحی مغز و او به یاد می آورد جراحان مغز و اعصاب با استفاده از یک آچار گشتاور برای اتصال پین به پسرش جمجمه و چند کیسه شن و ماسه برای نگه داشتن سر پسر خود را هنوز هم بر روی تخت بیمارستان. "اینها دو عمل جراحی" فنتون گفت. "و آنها در حال صحبت کردن در مورد چه مقدار شن و ماسه برای قرار دادن در این چیز." جراحان تا به حال اجرا از مواد طبیعی برای این روش کسانی بودند طبیعی مواد. غذای آماده? پزشکان راحت عجیب و غریب با استفاده از ابزار و روش های کهنه و حتی خارج از چارچوب اضطراری.

ونتیلاتور پروژه را سه صد و پنجاه داوطلب انجام بسیاری از آنها طوفان مغزی در این برنامه چت شل. چند پیشنهاد: repurposing CPAP ماشین آلات (خواب-آپنه ماسک) به عنوان هواکش مهندسی تک هواکش برای درمان چند بيمار و با استفاده از گراندد هواپیما به عنوان درمان امکانات به منظور استفاده از سربار ماسک اکسیژن. بسیاری از شرکت کنندگان حرفه ای پزشکی مانند استوارت سلیمان یک استنفورد متخصص بیهوشی است که بسیج تجهیزات است که توابع مشابه به هواکش (مانند بیهوشی ماشین آلات). فنتون نیز استخدام وکلا به این امید که باید یک جامد طراحی ظهور از پروژه تولید انبوه این هواکش—و استفاده از آنها در بیمارستان ها—نمی توان متوقف شده توسط تنظیم کننده مانند F. D. A. و او را به نام "مهندسین و سازندگان و MacGyver نوع است که می تواند به ساخت یک حلال ونتیلاتور" از "Home Depot نوع قطعات."

بسیاری از داوطلبان MacGyver انواع. و یا آنها MacGruber نوع ادعا می شود MacGyver انواع—آنلاین می توان آن را سخت به بگویید که تفاوت. دو هفته پیش مردی به نام پل Côté که تخصص عبارتند از: 3-D مدل سازی و محاسباتی دینامیک سیالات پرسید: "می تواند یک روش ساده آب-دستگاه الکترولیز به عنوان یک کار موقت متمرکز کننده اکسیژن?"

"خطر انفجار از هیدروژن" سابق tech مهندس به نام علامت Proffitt پاسخ داد. هفته آینده Proffitt ساخته شده یکی دیگر از سهم: او نوشته شده یک ویدیو یوتیوب با عنوان "فوق العاده Jank ونتیلاتور" است که در آن دائما لعن کانادایی نشان می دهد خود را جلال جاذبه بونگ. ("ممکن است بیشتر صلح آمیز به خفه تر باید که چیزی رو به شما" یک نفر نظر داد.)

چگونه janky بیش از حد janky در مواقع اضطراری ؟ "پزشکان نیست, احمق" فنتون گفت. "آنها در حال رفتن به استفاده از برخی از آشغال ونتیلاتور مگر اینکه آنها نیاز به. امیدوارم آن را نمی خواهد آشغال. شاید آن می تواند نیمی به عنوان موثر به عنوان یک ونتیلاتور عادی اما این یک معامله خیلی بهتر از هیچ ونتيلاتور."

یکی از امیدوار کننده ایده این است برای بازگشت به مدرسه هواکش از گذشته است. زمان طرح های پیچیده تری هستند نسبت لازم برای درمان متوسط COVID-19 بیمار و بسیار دشوار است برای تولید در یک کارخانه تسلا. دیو Empey تنفسی است درمانگر است که مشغول به کار با فن های پس از دهه هفتاد و قبل از باتری پشتیبان گیری, دیجیتال, صفحه نمایش, و نظارت از راه دور. او نوشت: "به نظر من این ممکن است برای پاره کردن این طرح مورد نیاز است."

"هر کسی که دارای تجربه با هری الماس آزمایشگاه اورژانس ارتش تنفسی'?" الکس Izvorski یک مهندس پزشکی خواست با اشاره به دهه شصت دوران کنترل فشار دستگاه تنفس مصنوعی. "من در تلاش برای به دست آوردن یکی از مهندسی نمونه—از یک موزه از همه جا."

فنتون مطمئن است که این گروه قادر خواهد بود به ساخت هواکش اعم از طراحی و یا از مد افتاده از خلاء, تمیز کننده, کیسه. (یک تیم در ایتالیا موفق شده است در نرم غواصی دنده پنج صد نفر در حال حاضر استفاده از آن به نفس.) اما به عنوان مورد با بیت کوین فنتون پیش بینی یک "آخرین مایل مشکل است." "اجازه دهید می گویند ما ساخت بیست هزار هواکش در جنگ جهانی دوم به سبک, تلاش," او گفت:. "این می تواند به پایین آمدن به O. K. که از لحاظ جسمی در بیمارستان را تحویل؟" یا "چگونه یک دکتر می دانم که آن را O. K. استفاده از این فن? آیا شما چاپ یک تکه کاغذ گفت: این اورژانس F. D. A. تایید و مهر آن را در هر یک؟" او گفت: "می توانید یک دکتر آموزش در این تجهیزات در یک ساعت؟" و اگر به اندازه کافی وجود دارد هواکش اما نه به اندازه کافی پزشکان به آنها عمل می کنند? چه خواهد شد ما پس از آن ؟ ♦


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de