مغناطیسی آهنگ که Kenny Rogers پایدار ترین میراث

فرهنگ کشور موسیقیدان درگذشت جمعه در سن 81 بود که هرگز بهتر از "سلیمان در جریان" خود را به یاد ماندنی duet

توسط NEWS-SINGLE در 4 فروردین 1399
دالی پارتن و Kenny Rogers انجام در تورنتو در سال 1986مایک کشتار / تورنتو استار / گتی

در سال 1983 یک R&B آهنگ نوشته شده توسط یک دیسکو گروه شد احساس پاپ برای دو نفر از افسانه ای ترین ستاره های موسیقی کشور است. و آن را تقریبا اتفاق نمی افتد.

"سلیمان در جریان" توسط Kenny Rogers و دالی پارتن است بیش از یک انتها نوع-پوشا آهنگ عشق که تمایل به سطح حدود 1 ساعت در شب کارائوکه. با این خبر از راجرز مرگ در روز جمعه در سن 81 آن دوباره خود را به عنوان یکی از پایدار ترین و بلافاصله تشخیص قطعه از خواننده میراث. اما زمانی که نمودار-شکوه دونفری به نظر می رسد در سال 1983 آلبوم چشم که دیدن در تاریکی—منتشر شده روز پس از 45 روز تولد—آن را به مبارزه طلبیده همه شانس برای تبدیل شدن به یک ضربه.

تا به آن نقطه راجرز حرفه ای انفرادی تا به حال زده در یک سری از کشور بازدید که نوسان از lovelorn تازگی از 1977 را "لوسیل" به مجلل balladry از سال 1983 را "،" او تا به حال برخی از وزش موفقیت با دوئت—یعنی سال 1980 "نمی سقوط در عشق با یک خیال باف" با Kim Carnes و 1983 است "ما رو امشب" با Sheena Easton. اما این جفت با خوانندگان پاپ به عنوان خوب به عنوان نتایج احساس کمی ساختگی مانند تاریخ که هرگز فراتر از پیشرفت مودب فنجان قهوه است. راجرز تنها در دراز مدت هنری در ارتباط با یک همکار کشور هنرمند, Dottie غرب تا به حال پراکنده کردن پس از یک رشته از مجرد در اواخر 70s. توسط 1983 آخرین چیزی که در رادار بود که یک تیم با دالی پارتن.

جالب اینجاست که در آن زمان یک دیسکو آیکون را به دو کشور افسانه ها با هم در استودیو. "اولین بار ملاقات کردم Dolly Parton بود در 1970s. از من خواسته شد برای انجام در تلویزیون او را نشان می دهد در نشویل به سادگی به نام دالی," راجرز نوشت: در سال 2012 خاطرات شانس و یا چیزی شبیه به آن. "من می خواهم بگویم که ما شد فوری دوستان اما ما نیست. من فقط یکی دیگر از مهمان در مخلوط از برنامه بسیار شلوغ است." اما زمانی که راجرز شنود گذاشته Barry Gibb از Bee Gees در سال 1983 به تولید آلبوم بعدی او را Gibb تا به حال یک فلش الهام بخش است. آن درگیر یکی از این آلبوم آهنگ "سلیمان در جریان" که Gibb نوشته شده بود با خود Bee Gees bandmates و برادران رابین و موریس.

"من تا به حال کار بر روی آهنگ با بری برای حداقل چهار روز کاری من استفاده می شود به انجام. من در نهایت به او گفتم که من حتی نمی خواهم آهنگ دیگر" راجرز نوشت. "بدون شکستن گشاد گشاد راه رفتن او مطرح شده یک انگشت در هوا و گفت:" آنچه ما نیاز داریم دالی پارتن.'"

به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد پارتن نبود پناه میبرند در نشویل. او در لس آنجلس که در آن راجرز و Gibb ضبط شد. چهل و پنج دقیقه پس از Gibb را تجلی پارتن طریق درب راه می رفت از استودیو و رو به پایین به کسب و کار.

"کودک زمانی که من شما را ملاقات وجود دارد صلح ناشناخته / تنظیم کنم به شما با شانه دندان خوب / من داخل نرم / چیزی وجود دارد در رفتن" راجرز croons به عنوان آهنگ oozes به وجود. او صدای ناهنجار و تنها و بیکس است که تا پارتن می پیوندد در آیه بعدی است: "شما چیزی را به من که من نمی تواند توضیح دهد / Hold me نزدیک تر و من احساس می کنم هیچ درد / هر ضربان از قلب من / ما چیزی در جریان است." خود هماهنگی آخرتی یک آلیاژ شدید و نرم است. پارتن سابق; راجرز دومی است.

آنچه در زیر یاد ماندنی کر که میلیون ها نفر از یوتیوب پخش نمی توانید ارد. "سلیمان در جریان / این چیزی است که ما هستیم / هیچ کس در بین / چگونه می توانیم اشتباه / Sail away with me / به جهان دیگری / و ما با تکیه بر هر یک از دیگر, ah ha / از یک عاشق به دیگری ah ha." راجرز و پارتن تجارت اعلام بی مرگی تعهد—"بیش از حد عمیق در عشق و ما رو به هیچ وجه از"; "ما شروع و پایان به عنوان یک"—با سروپا که نشان می دهد یک نوع خجالتی رمز و راز است. آهنگ خیالبافانه است. این مرزی مسخره است. آن را نیز خیره کننده است.

با آن شرجی تعبیر روشن برنج و سینتی سایزر-بر اساس ترتیب "سلیمان در جریان" منحرف و به دور از سنتی کشور به عنوان کشور سلطنتی تا به حال جرأت قبل از. تگزاس لگدمال از راجرز و تنسی صدای تودماغی از پارتن قرض دادن گرما و خام حسرت به در غیر این صورت twinkly صوتی پس زمینه. که اصطکاک بین soulfulness و پختگی چیزی است که آن را به فروش می رساند.

توسط خود پذیرش راجرز بود که همیشه بیشتر از یک R&B فن از هر چیز دیگری. "من با سام کوک و ری چارلز و کلاید McPhatter و Drifters," او گفت: موسیقی نگار جان Tobler در سال 1989. "قلب من است با R&B موسیقی است." گیب در اصل نوشت: "سلیمان در جریان" با Diana Ross در ذهن اما این آهنگ به پایان رسید تا با راجرز و پارتن.

این دو تفاهم حاوی راجرز ژولیده جذابیت و پارتن را پر زرق و برق آتش. "من زندگی می کردند از طریق زمین لرزه در کالیفرنیا مقدس در کانزاس و طوفان در گرجستان, اما هیچ چیز من آماده برای کار با دالی" راجرز نوشت: در خاطرات خود—اگر چه قابل توجه ترین چیز در مورد "جزایر در جریان" نیست و نیروی خود را, اما آن را داری. چند خواننده در هر نوع به شدت متمایز به عنوان راجرز و پارتن. در عین حال آنها رویکرد آهنگ آزمایشی حتی coyly صدای خود را روشن و خاموش شدن و در هم امیختن. خود شیمی پایدار است نه فرار. آنها بجوش و خروش آمدن اما هرگز فوران. (پارتن است به نقل از راجرز کتاب عنوان کرد و گفت: "ما در حال چه با شما تماس جفت روح یا ارواح قوم و خویشی ممکن است بیشتر دقیق است." او افزود که دوستی خود را تولید لحظات است که "تقریبا به عنوان اگر ما به دنبال در یک آینه است.")

دوئت در تمام سحر و جادو خود رخ نمی داد اگر Gibb تا به حال بازی موسیقی کوپید. آهنگ رفت و به شماره 1 در بیلبورد هات 100 و راجرز و پارتن را به همکاری در های متعدد به ویژه تلویزیون و تورهای جهانی, نه به ذکر است یک دوم دونفری, "عشق واقعی است." میانسال, خاکستری-ریشو و شکم گنده راجرز شد بعید است نماد رابطه جنسی—مناقصه در عین حال ناهموار روباه نقره ای در تصویر-آگاهانه عصر MTV. در همان زمان "سلیمان در جریان" مشخص شده اوج از کشور love affair با پاپ در '80s یک تفنگ ساچمهای در ازدواج که نمی توان تمدید کرد تا Garth Brooks و شانیا تواین رهبری یک نسل جدید از عرصه های بسته بندی هنرمندان کشور یک دهه بعد.

"سلیمان در جریان" ثابت خواهد بود راجرز گذشته عمده پاپ پیروزی. او هرگز نزدیک به رسیدن به آن ارتفاع که در نمودار دوباره اگر چه تصدی خود به عنوان یک سوپراستار ادامه دارد تا زمان مرگ او. در یک ویدیو ارسال شده به توییتر در شنبه پارتن تا به حال این را می گویند از اواخر duet شریک: "من عاشق کنی با تمام قلب من است. قلب من را شکسته و پیر تکه از آن رفته و با او امروز است. و من فکر می کنم که من می توانم صحبت می کنند برای خود و خانواده و دوستان خود و طرفداران خود را وقتی که من می گویند که من همیشه شما را دوست دارم."

راجرز و پارتن تصادفا در سراسر متقابل مغناطیس که reenergized حرفه خود و کمک به تعریف یک دهه است. '80s پرورش هر نوع موسیقی متقاطع از ادی ون هیلن ریز با مایکل جکسون به Aerosmith jousting با اجرای DMC. "سلیمان در جریان" هر چند نمی پرتاب ژانرها با هم در آن به دنبال نقطه شیرین بین آنها است. و در انجام این کار, آن را به دو کشور جانبازان فرصتی برای دوباره اختراع کیمیاگری دو نفره. "همیشه وجود دارد خطر که پس از نزدیک در ارتباط با کسی که شما از دست دادن هویت خود را," راجرز نوشت: از زمان خود را با پارتن. "اگر من قصد دارم به آن را از دست من می خواهم به از دست دادن آن با دالی." که قدرت "سلیمان در جریان است." این سرود برای از دست دادن خود در مشارکت برای حل کردن مرزهای بین روح—و برای پیدا کردن یک صدا در صدای دیگر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب