دریایی به طور کلی مبارزه برای نگه داشتن فروشگاه های مواد غذایی مواجه نگردند

سیاست لری نیکلسون پس از رهبری 10,000 سرباز در افغانستان; در حال حاضر او را مطمئن شوید که شما دان ' تی اجرا

توسط NEWS-SINGLE در 6 فروردین 1399
سرجوخه اد گالو) ویلیام هستر / DVIDS / کتی مارتین / اطلس

دو سال پیش سپهبد لری نیکلسون بود که منجر حدود 30,000-قوی اعزامی نیروی دریایی در ژاپن است که بخشی از امریکا پس از جنگ جهانی دوم حضور در آسیا. در یک نقطه فرمان او در مورد 20,000 نیروهای نظامی در ولایت هلمند ترین خشونت آمیز در این کشور در آن زمان برای مبارزه با طالبان است. بنابراین زمانی که بازنشسته شد در سال 2018 پس از تقریبا چهار دهه از خدمات نقل مکان کرد و به تنسی به مدیریت زنجیره تامین لجستیک در Knoxville او فکر او می خواهم پشت سمت چپ میدان جنگ برای همیشه لطفا برای.

و در حالی که درست بود. او خود را صرف زمان بازدید از انبارها صحبت کردن به تیم کارکنان درباره گرفتن غذا و دارو به راحتی در فروشگاه های سراسر کشور. اما با کروناویروس اپیدمی فراگیر در کشور نیکلسون است یک بار دیگر در جنگ—تلاش برای نگه داشتن مواد غذایی و دارو مواجه نگردند به نگه داشتن امریکا تغذیه بدون به خطر انداختن سلامت رانندگان packagers و مدیران.

نیکلسون است که یک معاون رئیس جمهور در عمده H. T. Hackney که 4,000 کارکنان و خدمت 20,000 فروشگاه از میامی به دیترویت. من و او صحبت کرد اخیرا در مورد او چگونه اعمال خود را تجربه میدان جنگ به شغل خود را چگونه coronavirus بحران است و بسیاری از تشابه با افغانستان (از جمله توالت-کاغذ کمبود) و چه ناپلئون ممکن است به مواد غذایی و تدارکات. گفتگو ویرایش شده و تغلیظ شده برای طول و وضوح.


کتی Gilsinan: شما انتظار داشتند در دوران بازنشستگی است که زندگی خود را نمی خواهد به عنوان پر تنش به عنوان آن را در تفنگداران دریایی?

لری نیکلسون: من این انتظار نیست. من فکر کردم من می خواهم به بخش خصوصی و یادگیری زیادی در مورد زنجیره تامین و امیدوارم قادر به مشارکت در برخی از مناطق. من هرگز انتظار می رود در یک بحران مانند این. وجود دارد مقدار زیادی از تشابه به من زندگی قبلی.

Gilsinan: آنچه که شما در حال دیدن در حال حاضر ؟ چه خود را روز به روز است ؟

نیکلسون: آن را بسیار بسیار دوست دارم که در ارتش. ما در آماده باش. وجود دارد چیزهایی که شما را برای مسلم است که فروشگاه ها در حال رفتن به کامل که قفسه ها در حال رفتن بود و من فکر می کنم ما در حال کار را از طریق بحران در اینجا. وجود دارد یک حس بالایی از خدمات این معنا که ما رانندگان انبار ما بچه ها همه احساس می کند مانند "هی, شما می دانید, ما ضروری است." ما ارائه به 20 ، 000 فروشگاه ها. مشتریان ما و جوامعی که به آنها خدمت می کنند هرگز بیشتر وابسته به ما وجود دارد فقط این حس تعهد. ما یک انتقادی بخش مهمی از زنجیره تامین به عنوان یک عمده فروش توزیع به این شرکت ها.

در طول این دوره برای بسیاری از مردم محلی [فروشگاه] به ویژه در مناطق روستایی که جایی که آنها در حال خرید مواد غذایی خود را. جایی که آنها در حال خرید شیر و تخم مرغ و یا محصولات کاغذی اگر شما می توانید آنها را پیدا کنید. بر اساس نقش ما در زنجیره تامین ما در نظر گرفته شود ضروری شرکت که رو به خارج وجود دارد. بنابراین کارکنان ما سخت در محل کار. بسیاری از آنها را به انجام می گذرد; در برخی از کشورهای خاص آنها باید قادر به نشان می دهد که.

Gilsinan: چگونه می توانم به شما فکر می کنم تجربه خود را در نظامی کمک می کند تا شما در حال حاضر ؟

نیکلسون: فوق العاده. منظور من فقط فراتر از رهبری چیزی درک تدارکات. شما می دانید قدیمی نقل قول [گاهی اوقات نسبت به ناپلئون]: "آماتور بحث تاکتیک; حرفه ای بحث تدارکات." این که آیا شما در افغانستان و یا عراق و یا در اینجا در خانه شما نمی تواند موفق باشد مگر اینکه که زنجیره تامین در حال کار برای شما.

Gilsinan: چه تشابه بین شما بودن در مرجاه افغانستان, تلاش برای به دست آوردن مهمات به نیروهای مقابل مطمئن شوید که وجود دارد کاغذ توالت در فروشگاه رفاه در دیترویت?

نیکلسون: من فکر می کنم در مورد چگونه خوش شانس ما حتی در مناطق دور افتاده از عراق و افغانستان [به عملکرد] زنجیره تامین است. مهمات یک چیز است اما [همچنین] مواد غذایی, بهداشت و اساسی نجات بخش پشتیبانی—چیزهایی که شما نیاز به نگه داشتن مبارزه با نیروهای سالم و در مبارزه است. من فکر می کنم ما احساس می کنیم بسیار بسیار به همان شیوه در اینجا. ما چیزهایی که ما نیاز به خارج شدن به جامعه است. اما همه ما قابل درک در عراق و افغانستان است که بدون یک زنجیره تامین است که در واقع پاسخگو و عملکرد ما را موفق نخواهد بود. و ما احساس می کنیم همان راه را در اینجا.

Gilsinan: آیا شما تا به حال تجربه یک توالت و کاغذ کمبود در افغانستان است ؟

نیکلسون: Um, کتی, من به شما بگویم که ما رفت و به راههای جایگزین. گاهی اوقات آن رفت و کاغذ توالت. گاهی اوقات وجود دارد چیزهای دیگر. بدون گرفتن بیش از حد گرافیک, بعضی از آنها بهتر از دیگران است. اما من فکر می کنم برای اکثر, اگر ما خوب پیچ و تابدار رول کاغذ توالت ما تا به حال چیزی که آه که در زمان مراقبت از این کار است.

Gilsinan: بنابراین آیا شما در پیدا کردن زنجیره تامین در واقع قابل اعتماد تر زمانی که شما در افغانستان در مقابل در حال حاضر ؟ آیا چالش شما در حال حاضر است که شما را نمی بینم ؟

نیکلسون: نه, من فکر می کنم در زنجیره تامین قابل اعتماد است و احساس من این است که ما اصلا کمبود کاغذ توالت—مردم با استفاده از کاغذ توالت از آنها یک ماه پیش. آنها فقط احتکار آن را در جایی. من می دانم که کاغذ-تولید کنندگان محصول در حال استارت کردن بیشتر. و کار ما این است که فقط نگه داشتن فشار محصول وجود دارد.

Gilsinan: حال شما چطور نگه داشتن کارمندان خود را امن است چرا که آنها باید در خارج وجود دارد ؟

نیکلسون: دو تا از بزرگترین چیزهایی که برای ما در حال انجام ماموریت و مراقبت از مردم خود را. در دریایی سپاه, من استفاده می شود به صحبت در مورد [چگونه کسانی هستند که تنها دو] دلیل ما باید رهبران و افسران.

ما در حال رفتن به طول های بزرگ برای نگه داشتن ما مردمی سالم است. تا کنون ما فوق العاده خوش شانس بوده ام; در این مرحله ما صفر COVID-19 مثبت است. ما در حال گرفتن افراد تست شده و کسی نیست که احساس بزرگ حتی نمی فکر می کنم در مورد آینده به کار می کنند.

اما از 32 مکان های مختلف در هر روز وجود دارد مسائل شما در حال تلاش برای حل و شما را به بهترین تصمیمات است که شما می توانید. در بسیاری از راه های مبارزه با شباهتها هستند [مناسب]. شما هرگز کامل اینتل در میدان جنگ است. شما فکر می کنم شما کردم یک ایده بسیار خوبی از آنچه که دشمن انجام, اما شما لازم نیست که کامل اینتل. و این همان چیزی که در اینجا; ما هرگز کامل اینتل و تیم ما این است که در خارج وجود دارد راه رفتن به فروشگاه هر روز ارائه. موفقیت کاملا مبتنی بر مردم ما و توانایی خود را به انجام کار خود را و [حفظ] آنها سالم است. بنابراین ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم.

Gilsinan: چگونه باید از این پروتکل برای درایور های خود را تغییر روز به روز ؟

نیکلسون: کامیون در حال نورد; آنها مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست آنها رو دستمال مرطوب. بعد از هر زايمان [درایور] از طریق بهسازی فرایند که در آن همه چیز آنها را لمس و آنها را تمیز می کند. بنابراین حتی در فروشگاه آنها در حال پاک کردن مناطق آنها هستیم.

Gilsinan: چه چیز دیگری شما را به یاد افغانستان تجربه ؟

نیکلسون: بچه های ما به طور مستقیم خود را درک نقش حیاتی در بحران اینجا. نکته دیگر این است که برای تیمی که به طور بالقوه در معرض ما ارائه بهترین مراقبت ؟ شما می دانید که چگونه ما به سرعت پاسخ به شرایطی که کسی ممکن است در تماس با ؟ راه همان است که ما با تمرکز بر توجه فوری پزشکی به "ساعت طلایی" در تلاش برای مراقبت از ما تفنگداران دریایی. "ساعت طلایی" در عراق و افغانستان بود به این معنا که اگر شما می توانید یک زخمی دریایی به resuscitative مراقبت های جراحی در یک ساعت شانس خود را از بازمانده افزایش نمایی. اگر آن را در زمان بیش از یک ساعت پس از آن شانس خود را از بقا به طور قابل توجهی کاهش یافته.

Gilsinan: پس چگونه شما استفاده از این مفهوم در حال حاضر زمانی که شما فکر می کنم در مورد کارکنان که ممکن است در معرض?

نیکلسون: ما خودمان پروتکل هایی است که اطمینان حاصل شود که آنها به توجه فوری پزشکی.

ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به مطمئن شوید که ما مردمی که نیاز به آزمایش می شود آزمایش هستند و این مردمی که ما نیاز به قرنطینه ما شده است. این سناریوی وحشتناک است اگر شما مردم را به کار وجود دارد که می تواند آلوده. بنابراین ما فوق العاده محتاط و همیشه در سازمان دیده بان برای هر کسی که نیاز به مراقبت های پزشکی به مطمئن شوید که آنها آن را دریافت کنید. شما می دانید, تفنگداران دریایی می دانستم که اگر من ضربه, مرد, من می دانم من قصد دارم به کلاس جهانی مراقبت های پزشکی حق دور. من فکر می کنم ما کارکنان باید بدانند که همان صادق است در اینجا.

Gilsinan: شما اشاره کردید ناقص اینتل مثل شما در یک نقطه بودند و انگیزه مردم را برای رفتن به خارج از سیم و آنها را لزوما می دانم که اگر آنها را به عقب می آیند. و در حال حاضر شما باید 4000 نفر که در حال رفتن به محل کار و نه لزوما مطمئن شوید که اگر آنها در حال رفتن به مریض. چگونه شما رسیدگی به این مشکل ؟

نیکلسون: این تحویل رانندگان توقف در 14, 15, 20 فروشگاه در روز, و آنها در حال رفتن به این فروشگاه چندین بار با دست کامیون پر از مواد غذایی و سپس [آنها] در یک کامیون و [حرکت] به بعد ، برای هر یک از کسانی که مردمی بدیهی است که خطر وجود دارد. آنها نوع از قهرمانان گمنام این مبارزه ما باید نکته ما کلاه به آنها را به خاطر آنها وجود دارد. آنها نگه داشتن این فروشگاه به عنوان کامل به عنوان ما می توانیم. من قطعا درک کنند که کارگران در معرض بیشترین خطر در این دوره در حال متخصصان پزشکی. . بنابراین من همیشه فوق العاده افتخار ما تفنگداران دریایی و توانایی خود را برای ادامه به خارج وجود دارد و پس از دشمن. و من به همان اندازه افتخار امروز ما مردمی که در اینجا درک این خطر است. و در عین حال هنوز هم هر روز برای آنها در جاده هستید و آنها هدف قرار دادن کسانی که در فروشگاه ها.

کتی: شدت افغانستان تجربه من مطمئن هستم که هنوز هم چیزی است که شما را حمل با شما. می خواهم بدانم چه خواهد بود کابوس سناریو در حال حاضر برای شما و کار خود را ؟

نیکلسون: نگرانی این است که همیشه ما فقط نمی دانم از کجا این چیزی که می خواهم. هیچ یک از ما می دانیم که چگونه این گذشته خواهد شد.

Gilsinan: آیا شما یک سناریو است که در آن بچه های خود را به مقیاس در تحویل?

نیکلسون: من فقط می توانید تصور کنید که [آنها] خواهد بود. که خواهد بود یک کابوس سناریو از آنجا که این بدان معناست که همه چیز رفته اند وحشتناکی اشتباه به عنوان مهم به عنوان ما در حال حاضر به نگه داشتن افراد سالم است. شما می خواهید قوی سیستم ایمنی بدن است. خوب شما بهتر است مطمئن شوید که آنها به خوبی تغذیه.

Gilsinan: این بسیار مضطرب زمان برای بسیاری از مردم است. این یک اضطراب است که اکثر آمریکایی ها فکر می کنم تجربه نکرده اند. اما شما خودتان را در شرایط شدید و برخورد با استرس بود. به عنوان یک رهبر شما باید هر یک از کلمات حکمت برای مقابله با عدم قطعیت مثل این ؟

نیکلسون: چیزی که ما را تشویق رهبران ما به انجام شود وجود دارد ثابت خواهد بود قوی تشویق مردم. نگه داشتن خود را حس شوخ طبعی است. همه طول می کشد نشانه خود را از رهبران. و اگر خود را رهبر است, اعتماد به نفس او می تواند در سراسر اهمیت حیاتی این ماموریت و به همین دلیل همه را به انجام کار خود را در اینجا برای کمک به ملت ما از طریق این.

برای بسیاری از این افراد وجود دارد امیدوارم هرگز یک بحران در زندگی خود را. آنها نمی شده است به مبارزه با. و این خواهد بود که بزرگترین آزمون تعداد زیادی از این بچه ها در صورت.

Gilsinan: افغانستان چنین پیچیده تعارض و من نمی دانم که آن را همیشه روشن به نیروهای ایالات متحده بر روی زمین چرا دقیقا آنها وجود دارد. این ماموریت در اینجا واضح تر?

نیکلسون: برای بچه ها در زمین [در افغانستان] است که در واقع انجام ماموریت های روزانه من فکر می کنم وجود دارد یک حس باور نکردنی از ارضاء. [پس از] طالبان, اما همچنین کمک به مردم, من فکر می کنم آنها می تواند برخی از این شهرها دوباره به زندگی است. آنها می توانید ببینید مدارس باز است. آنها می توانید ببینید بازار باز. همیشه وجود دارد زمان به بعد به بحث در مورد اینکه آیا ما باید یا نباید داشته باشد [وجود دارد]. وجود خواهد داشت بدون بحث در آینده در مورد این که آیا ما باید همچنان به خوراک ملت ما. که نوع یک با شدت بهم زدن غوطه دادن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب