چه جریان: بهترین فیلم های کره ای فیلم بایگانی

Park Chul-soo را "301, 302," از سال 1995 تبدیل به یکی از اولین فیلم کره ای نمایشی منتشر شده در ایالات متحده اس

توسط NEWS-SINGLE در 28 خرداد 1399
A woman glares at another woman as she eats.
Park Chul-soo را "301, 302," از سال 1995 تبدیل به یکی از اولین فیلم کره ای نمایشی منتشر شده در ایالات متحده است.منبع: کره ای کلاسیک فیلم / YouTube

آمریکایی ها هماهنگ کره ای فیلم مانند قبل از هرگز. بیداری آمد و با تسلط از این گذشته سال جوایز اسکار توسط بونگ جون-هو را "انگل" که چهار اسکار شامل نه فقط بین المللی فیلم سینمایی, اما بهترین تصویر بی سابقه پیروزی برای یک غیر انگلیسی زبان فیلم است. در بیست سال گذشته منتقدان و فیلم-جشنواره habitués همواره رتبه کره جنوبی صنعت فیلم در میان هیجان انگیز ترین در جهان است, اما بسیاری از گاه به گاه علاقمندان به سینما به نظر می رسد هنوز هم نیاز به مجوز و پروانه از هالیوود استقرار قبل از نمونه برداری از میوه آن است.

هر آنچه که آنها فکر می کنم بونگ احشايی داستان کلاس جنگ در سئول بینندگان جدید به سینما کره را متوجه طولانی مجزا به سازمان ملل متحد-هالیوود-مانند طعم غذا در دهان. آنها ممکن است تعجب آنچه که دیگر چشمگیر و نگران کننده تصاویر بیرون آمدن از یک کشور که محبوب ترین صادرات فرهنگی تاریخی شده اند استادانه درست شده (اگر دقت فرمولی) پاپ-موسیقی فیلم و تلویزیون درام. پاسخ این است که در یوتیوب که در آن فیلم کره ای بایگانی (KOFA) حفظ کانال از نزدیک به دو صد فیلم از نوزده-سی سالگی از طریق پایان قرن بیستم همه رایگان و با زیرنویس انگلیسی در دسترس است. ایجاد شده در سال 2011 کانال تبدیل به یک منبع ارزشمند به خصوص در حال حاضر که بسیاری از ما از جان گذشته برای جریان سرگرمی.

بخشی از کره جنوبی وزارت فرهنگ ورزش و گردشگری KOFA فقط یک محصول از دولت حمایت قابل توجهی را برای داخلی خود را در صنعت فیلم. در علاوه بر این به بازگرداندن اغلب ضعیف حفظ فیلم از گذشته KOFA نیز به اجرا فیلم رایگان کتابخانه و تئاتر در سئول رسانه های دیجیتال شهرستان که هر دو من آباد پس از ورود به کره جنوبی. در آن زمان من اغلب خواسته شده است به همین دلیل من آمد در اینجا در وهله اول و برای که من می تواند به اعتبار دیگر دولت بودجه سازمان: فیلم کره ای شورا (KOFIC) توزیع کره ای کلاسیک بر روی دی وی دی که من اتفاق افتاد پس از یک روز سرنوشت ساز در دانشگاه کتابخانه. با وجود داشتن بالید خودم در وسعت من مشاهده عادات من هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا مانند کسانی که کره ای نوبت به دقت ساخته شده و به ظاهر بداهه هر یکی رنگی با طیف وسیعی از احساسات است که غربی نوع کنوانسیون punctiliously جداگانه.

از ویژگی های متمایز از کره جنوبی فیلم نمی تواند پذیری از ویژگی های متمایز از کره جنوبی تاریخچه: پایه و اساس آن توسط بخش خود را فشرده صنعتی آن ناگهانی اجتماعی و سیاسی دررفتگی. در آن هفتاد و یک سال از وجود این کشور به تحمل نوسانات شرایط اقتصادی صنعتی, سیاست و تاثیر بازرسان آن صنعت فیلم نیز oscillated بین دوره بارور و آیش. و در عین حال هر فصل از تاریخ کره تولید کرده است, فیلم تکان دهنده وقار و خلاقیت و بینش. در اینجا ده تا از بهترین آنها را در حال حاضر رایگان به تماشای در KOFA's کانال یوتیوب.

"مادام آزادی": اولین عصر طلایی سینمای کره ای آغاز شد به زودی پس از جنگ کره به پایان رسید و در آن ارتفاع را دیدم کشور تولید بیش از صد ویژگی یک سال است. در سال 1956 مدیر هان داداش-mo scandalized مخاطبان توسط dramatizing یک کار را در امور خارج از زناشویی. افت یک جامعه دست و پنجه نرم کردن با مدرنیته: ورود قطار رفت و آمد مناسب برای, کالاهای لوکس, جاز, باشگاه, حتی فیلم های خود را. این تحول تعیین شده بود در حال حرکت چند دهه قبل توسط کره ژاپنی استعماری حاکمان اما اواسط نوزده-پنجاه و آب گرفتگی در کشور با بیش نفوذ غرب به ویژه از همیشه قبل از. هان فیلم رفتار که بی پروا عصر هر دو وضوح بیشتر و بیشتر ماهرانه از آن منبع مواد آموزشی رمان که در نهایت دو طرف با علمی, شوهر بیش از این افسار گسیخته ،

"یک گل در جهنم": در سال 1978 کره جنوبی فیلمساز شین سنگ-ok ربوده شده بود به دستور رهبر کره شمالی پس از آن-دیکتاتور کیم جونگ ایل فیلم عاشق, قصد ساختن کشور خود را در صنعت فیلم. کیم به رسمیت شناخته اند در اول کار از نوع احساسی و زیبایی نشاط است که کره شمالی سفت متقاعدکننده productions همیشه فاقد به خصوص در اوایل این قابلیت توسط مدیر از سال 1958. او همچنین قدردانی ضد آمریکایی تم داستان آن است که در آن یک جوان سیاه-فروشنده در تلاش برای غارت یک پایگاه نظامی ایالات متحده و دوست دختر خود را از زندگی او را از فحشا. یک اصطلاح غربی شاهزاده غذا به نظامیان آمریکایی, او با بازی شین است Choi Eun-hee در چه بود و سپس شصت و شجاعانه عملکرد یکی پس به یاد ماندنی شاید که کیم تا به حال او را ربوده ،

یک صحنه از یو هیون-mok را "بی هدف گلوله است."منبع: کره ای کلاسیک فیلم / YouTube

"بی هدف گلوله": این تظاهرات که سرنگون کره جنوبی اولین رئیس جمهور Syngman Rhee در سال 1960 نیز در طلیعه یک عصر طلایی در سینما کره را عصر طلایی. این دوره قابل توجه ترین دستاورد آن "بی هدف گلوله" یو هیون-mok را بی امان کیفرخواست پس از جنگ کره جامعه است. گفت: با توجه به ترکیبی از مدرن و واقع گرا و تکنیک همراه با چند نوع لرزش فیلم به شرح زیر است دو جنگ-پناهنده برادران در تلاش برای ارائه برای خانواده خود را تحت باطل شرایط غیر انسانی—زمینه است که مقامات کره ترجیح داده اند رفت و نهان. در واقع یو دیدگاه از یک سئول پر از حلب آباد و مجرمان از جان گذشته خود را به دست آورده movie بان کی مون از دولت است. تنها حمایت از یک مشاور آمریکایی به تازگی تاسیس شده, کره ای, ملی فیلم تولید مرکز امن و انتشار آن; تا به حال فیلم ساخته شده در طول قریب الوقوع هجده سال سلطنت عمومی تبدیل جمهور پارک چانگ هی آن نمی دیده اند نور روز.

"غبار" (یا "شهر مه آلود"): تقریبا هر دانش آموز کره ای خوانده شده داستان "سفر به Mujin." نوشته شده در 1964 توسط کره رمان نویس Kim Seung-ok آن را شرح یک جوان دارویی اجرایی به عنوان او سفرهای خارج از گرما و سر و صدا از یک industrializing سئول و به نبود او ساحلی شهر است. این شهر نام "Mujin," دارای معانی از دفاع از اسلام از متعلق به "هیچ جایی" و در فیلم اقتباسی, Kim Soo-yong ارائه هر دو شهر و کشور با یک بافت از واقعیت. شخصیت و Mujin یک معلم با او در نهایت به سقوط به تخت در حال بازی های برگزار شده توسط شین Seong-il و Jeong Yoon-hee دو تا از بزرگترین ستاره های کره ای, فیلم تاریخچه و کیم بی پروا و رویا تجسم خود برخورد کرده است خالی از سکنه نسل از filmgoers.

"حشرات زن": سینمای کره ای تخصصی است در ملودرام به اندازه کافی بلند برای تولید برخی از بعید ارقام مانند ملودرام دانستن ترسناک نشان می دهد از کیم کی جوان است. در این فیلم که KOFA شامل یک لیست پخش از بونگ جون-هو را مورد علاقه های شخصی کیم آثار با امضای خود مواد: "سبک غربی, خانه, لوازم خانگی, مواد غذایی و دیگر appurtenances جدید بورژوازی" به عنوان فیلم محقق کریس بری لیست آنها را در کنار "حسادت زنا ارواح, جادو گری, موش, پارانویا, اختلال عملکرد جنسی روانی توهم و قتل وحشتناک." نوزده-هفتاد grindhouse Grand Guignol آن مطالعات ویران می شکند زمانی که یک سئول بازرگان حرکت او استاد-شوهر, معشوقه, به زیر زمین خود را. این نه تنها زمان کیم گفت مانند یک داستان اما به ندرت به او بگویید که آن را با چنین بیش از حد بالا استعداد با کیفیت است که به او اطمینان داد (پس از کار خود را به کشف دوباره در نوزده-نود) جایی در میان تاثیرگذارترین کره فیلمسازان از همه زمان.

"سفر شبانه": در نوزده-هفتاد کره ای, توزیع کنندگان حق به واردات فیلم های هالیوودی بود مشروط بر تولید فیلم کره ای که منجر به فراوانی از ارزان ساخته شده است "سهمیه بوس." پوشش نقره ای می نویسد سئول-بر اساس فیلم آمریکایی منتقد دارسی Paquet بود که فیلمسازان "آمادگی برای مقابله با عجله برنامه و کم ارزش تولید" می تواند کار "با کمی دخالت از بالا و یا فشار به مطابقت تجاری انتظارات است." Paquet نام "سفر شبانه" را به عنوان یک گوهر اما Kim Soo-yong را تصویر ثروتمند و در عین حال به طور فزاینده ای دوزخی سئول آغاز سال مبارزه با سانسور. در این فیلم سئول را فراهم می کند تنظیم از پیاده روی های طولانی گرفته شده توسط یک اجتماعی و جنسی نا امید کارمند بانک (Shin Seong-Il ادامه همکاری با کیم آغاز شد که در "غبار") که رانده همیشه عمیق تر به این شهرستان محض خستگی از زندگی تحت دیکتاتوری نظامی.

"سن موفقیت": Ahn Sung-ki که débuted به عنوان یک بازیگر کودک در نوزده-پنجاه است و پس از تبدیل شدن به یک زندگی موضوع را از طریق کره جنوبی تاریخ سینما, ستاره, به عنوان یک مجری تبلیغات به نام کیم پان چوک به معنای واقعی کلمه "ارتقاء فروش کیم." نام خود را مناسب با طنز نوبت گسترده و تاریک که رنگ های Jang خورشید وو در فیلم که می گوید داستان از کیم پان چوک افزایش به (و سقوط اجتناب ناپذیر از) قدرت در نوع کنگلومرا که سوار کره اقتصادی "معجزه در رودخانه هان" در نوزده-دهه هشتاد. این دهه همچنین شاهد ظهور, کره ای, موج جدید رهبری جنگ و دیگر فیلمسازان جوان پرورش در سینمای اروپا. اقتصادی "معجزه" این فیلم نشان می دهد ایجاد می کند انسان به عنوان ظالم و هدف به عنوان کیم که fantasizes در مورد فروش نمودار در حالی که آهسته دویدن می دهد و Sieg heil سلام به یک عکس از چهره خود را در ده-هزار-برنده لایحه هر روز صبح.

"Gagman": مانند "بی هدف گلوله" Lee Myung-se début ارگاسم در یک بانک سرقت رفته چپ چپ. اما ناامیدی از شخصیت های آن و بیهودگی مبارزات خود را که تراوش تلخ ناامیدی در اوایل دهه شصت در اواخر دهه هشتاد همچنین می خندد. Ahn Sung-ki که در آن دوران لذت بردم فقط نوعی از موفقیت که فراموش شخصیت های خود را در اینجا نقش یک بی منطق امینی کمدین می شود و کارگردان فیلم—تصور کنید یک نسخه کره ای از روپرت Pupkin—جاروب در یک تند و شدید بازیگر جوان طرح به سرقت مقداری پول و اجرا به هالیوود است. یکی می توانید ببینید که چرا این فیلم رتبه به عنوان یکی دیگر از بونگ جون-هو را انتخاب: بی شماری به آن jabs در کره صنعت فیلم—برای آن اعتیاد به فانتزی خود را slapdash روش آن تقلید از غرب—زمین فقط به عنوان مستقیما بر روی کره جامعه خود را.

یک صحنه از Im Kwon-taek را "Seopyeonje."منبع: کره ای کلاسیک فیلم / YouTube

"Seopyeonje": لیستی از کره جنوبی بالا-پرفروش فیلم این است که در حال حاضر توسط, جرم, حوادث, و, وب, -, طنز, سازگاری, اما فیلم اول به فروش یک میلیون بلیط در سئول بود در مورد یک خانواده فقیر از سفر نوازندگان ساخت راه خود را در سراسر روستا. این فیلم توسط مدیر Im Kwon-taek در ابتدا باز در یک صفحه نمایش تک در شهر, اما در آن زمان فقط حق: اوایل دهه نود که منتقد تونی Rayns به نام کره "ترین cinephile کشور در جهان است." مشکوک که واقعا فیلم کره ای فرهنگ شده توسط وارداتی هالیوود, محصول, filmgoers بيشتر آماده برای Im را درمان pansoriیک شکل سنتی موسیقی داستان سرایی مشخص عمیق محزون غم و اندوه است. این فیلم داستان یک قربانی کردن مبارزه با مدرنیته دعوت تمثیلی خواندن در مورد وضعیت کره صنعت فیلم, اما من همچنین تساوی زیرکانه تشابه بین pansori را مخلوط rawness و پالایش و که از سینمای کره ای خود را.

"301, 302": پس از آمدن به شهرت به عنوان بخشی از کره ای, موج جدید, Park Chul-soo ساخته "301, 302," از سال 1995 که تبدیل به یکی از اولین فیلم کره ای نمایشی منتشر شده در ایالات متحده است. این فیلم باقی مانده است نگران کننده به یک ربع قرن ، در هنگامی که دار و ترسناک از آن مراحل یک نبرد بخواهد بین دو زن در سی سالگی خود را با همسایه در یک آپارتمان شیک ساختمان. Song-hee که ازدواج به هم ریخت چرا که او می خواهم رشد چربی در خود اسراف آشپزی نیروهای بشقاب پس از بشقاب غذا بر Yun-hee یک دچار سوء تغذیه به دنبال نویسنده است. Yun-hee شده مورد آزار قرار گرفته توسط قصاب پدر قادر به شریک شدن در لذت از حواس و او recoils از آهنگ-hee هر پیشنهاد. عدم امکان همزیستی حل به یک تابو-نقض dénouement—که حاکی از شهرت برای اندام که کره ای سینما خواهد به دست آوردن در سال به آمده است.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب