این ماموریت ناسا نمی خواهید برای به تعویق انداختن

علم تا کنون همه گیر نیست توقف آژانس فضایی از حرکت رو به جلو با یک تاریخی SpaceX به فضا پرتاب خواهد کرد.

توسط NEWS-SINGLE در 26 فروردین 1399
Edmon De Haro

T-منهای سه, دو, یک, صفر است. به عنوان موشک موتور ignite خلق و خوی داخل راه اندازی اتاق کنترل را شناور جایی بین انتظار و اضطراب است. همه را گردن خواهد جرثقیل به سمت بالا به عنوان آنها به تماشای یک توپ از آتش افزایش یابد از طریق آسمان حمل یک زن و شوهر از فضانوردان به سمت لبه فضا. صحنه را شبیه هر فضانورد راه اندازی از کیپ کاناورال به جز یک جزئیات کوچک: هر کس در اتاق ممکن است با پوشیدن ماسک و ایستاده شش فوت از هم جدا.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد ایالات متحده SpaceX در ناسا از طرف در حال آماده سازی برای پرتاب فضانوردان از سواحل فلوریدا در آمریکا پروازهای فضایی تاریخ است. ماموریت عازم ایستگاه فضایی بین المللی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اواسط تا اواخر ماه مه.

در این لحظه یک فضانورد راه اندازی ممکن است به نظر می رسد در مقابل از همه چیز آمریکایی ها دستور داده شده است انجام دهید برای محافظت از خود و یکی دیگر: پرتاب مردم بیرون نمی کند و کاملا در خط با یک رشد در سراسر کشور و ضربه به نوبه خود به سمت داخل. این ماموریت را گشوده در برابر واقعا بی سابقه پس زمینه; حتی جنگ های ملی و درگیری های, یک فضای مورخ به من گفت: نمی مطرح شده یک چالش برای آمریکا برنامه فضایی شبیه به این بیماری همه گیر است.

ناسا مدیر جیم Bridenstine به تازگی اذعان کرد که این شرایط در نهایت می تواند تاخیر در راه اندازی اما حداقل در حال حاضر این سازمان است که هنوز هم هل دادن جلو. کشور Bridenstine معتقد است واقعا می تواند استفاده از این حق در حال حاضر. "این رفتن به بالا بردن امریکا گفت:" اخیرا در یک مصاحبه با CNBC. "ما نیاز داریم که لحظه ای در حال حاضر در تاریخ آمریکا است." تاریخی, راه اندازی, منطقی به نظر می رسد گرفته اهمیت در طول یک زمان دشوار است.

مانند بسیاری از مردم دیگر در سراسر کشور بسیاری از کارکنان ناسا در حال کار از خانه برای آینده قابل پیش بینی. این بیماری همه گیر در حال حاضر رهبری این سازمان برای توقف توسعه برنامه های متعددی از جمله یک موشک به معنای بازگشت مردم به ماه و یک لوله تلسکوپ فضایی طراحی شده بود قوی تر از هابل. اما بهره برداری از این ایستگاه و همچنین تلاش برای تامین آن با فضانوردان تلقی شده است "ماموریت ضروری است."

این SpaceX پرواز بوده است در آثار قبل از COVID-19 آورده جهان به وقفه. پس فضا-شاتل برنامه به پایان رسید در سال 2011 ناسا پرداخت کرده است روسیه به پرواز آن فضانوردان از پایگاه فضایی در قزاقستان در حالی که شرکت های ایالات متحده مشغول به کار در آمریکا ساخته شده است گزینه بازگشت به خانه. (ناسا فضانورد راه اندازی شد به ISS فقط در هفته گذشته نشسته شانه به شانه با دو فضانورد روسی.)

تحت شرایط عادی لیزر-تمرکز بر روی یک ممکن است راه اندازی قابل درک است. ناسا را تحمل کرده است و تقریبا یک دهه گله مند از نمایندگان مجلس که می خواهند به گردش ایالات متحده از گران اتکا سابق جنگ سرد رقیب; قبل از همه گیر آمار تلاش در حال حاضر به حال تجربه کمبود بودجه فنی شکست و حتی یک کپسول-از بین بردن آتش. بوئینگ دیگر شرکت های درگیر در این تلاش در حال آماده سازی برای انجام بیش از یک uncrewed آزمون ماموریت که رفت اشتباه وحشتناکی در سال گذشته و تا زمانی که این اتفاق می افتد SpaceX تنها آمریکایی ارائه دهنده است که ناسا کردم—و گذشته از برخی از آزمون های نهایی به نظر می رسد آماده برای رفتن. روسیه در عین حال دارای مقیاس تولید آن سایوز فضاپیمای پیش بینی است که ایران می خواهد به زودی توقف خرید صندلی. ناسا ترجیح می دهند به خرید بیشتر, به هر حال.

سه فضانوردان آمریکایی در هیئت مدیره هستند ISS در حال حاضر, اما دو برنامه ریزی شده به خانه آمده همراه با یک فضانورد در هفته آینده در یک فضاپیمای سایوز. ناسا قبلا نگه داشته فضانوردان در ایستگاه فضایی طولانی تر از برنامه ریزی شده اما این سازمان نمی تواند آن را انجام دهد در این زمان روسیه و وسیله نقلیه که در حال حاضر در مدار تقریبا 200 روز است و تنها گواهی به اقامت وجود دارد برای حدود 210. آن را نمی توانید بدون آنها یا به سایوز تنها فضاپیما در حال حاضر متصل به ایستگاه که می تواند خدمه در مواقع اضطراری است.

بدترین سناریو برای ناسا خواهد بود که هر کس در خانه بدون وسیله ای برای ارسال هر کسی به بالا و دوباره در حالی که روسیه همچنان به سفر. در آن صورت برای اولین بار در ایستگاه فضایی وجود, آمریکایی, نیمی از کل تلاش خواهد بود از بازی.

چارلی بولدن یک فضانورد بازنشسته و مدیر ناسا تحت, باراک اوباما, پشتیبانی از این سازمان تصمیم به مطبوعات در آستانه با وجود شرایطی; هر چه زودتر ایالات متحده به پایان می رسد وابستگی آن به روسیه بهتر است او به من گفت. بنابراین آیا شان اوکیف مدیر قبل از او تحت جورج دبلیو بوش است. "شما نمی توانید فقط به نوبه خود چراغ و می گویند ما خواهید بود به عقب" اوکیف به من گفت. "[ایستگاه فضایی] یک دارایی است که نیاز به ثابت عملیاتی توجه است."

لری Garver سابق ناسا معاون مدیر تحت اوباما مخالف است. Garver بود ثابت قدم حامی این برنامه در حالی که در سازمان باقی می ماند و یکی در حال حاضر -- اما او تعجب است که کارفرمای سابق خود در حال حرکت است به جلو با ماموریت ماه آینده. هنگامی که اکثر مردم از شنیدن واژه ضروریآنها فکر می کنم از کارکنان پزشکی و مواد غذایی-فروشگاه کارمندان نه فضانوردان. فضانورد راه اندازی, او به من گفت به تعویق افتاده اند به مراتب کمتر از فشار دادن دلایل مانند آب و هوای بد و او نگرانی در مورد ناسا و اسپیس ایکس کارکنان است که باید در به کار برای این تلاش است.

"من مطمئن هستم که خطر زندگی بسیاری برای راه اندازی دو نفر به همان محل بوده ایم که برای 20 سال باید اولویت بندی" Garver به من گفت. "آسیب در حال انجام است در حال حاضر به دلیل نگه داشتن [اندازی] تاریخ به معنی هر کار در حال حاضر."

هیچ کس می خواهد به هر کسی که بیمار چه رسد به این ویروس شانس به دزدکی حرکت کردن بر روی ایستگاه فضایی که در آن "شش فوت دور" نیست واقع بینانه راهنما. Bridenstine CNBC گفت که 350 کارکنان و یا به طوری که در این برنامه تمرین های اجتماعی-فاصله اقدامات مانند بقیه از ما, پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی و کاری در چرخش شیفت. مردم کمتر از حد معمول در حال تعامل با فضانوردان برنامه ریزی شده به پرواز در ماه آینده—داگ هرلی و باب Behnken دو جانبازان فضایی شاتل عصر—و آنها را تهدید و به دور از خانواده های خود برای دو هفته قبل از راه اندازی روش استاندارد برای هر کسی که رفتن به فضا است.

ناسا نیز در نظر گرفتن مراحل برای محافظت از مردم است. در فضایی شاتل روز هزاران نفر از مردم همگرا در کیپ کاناورال به شاهد راه اندازی نارسایی بزرگراه ها مانند مرغان در یک ساحل شنی. این منطقه احتمالا بسته به تماشاگران که باید در خانه هر حال. "آن را مانند یک بازی بسکتبال با هیچ کس در غرفه" بولدن به من گفت.

هنوز هم با هل دادن به جلو با ماموریت آن ممکن است به نظر می رسد به عنوان اگر برتر جهان آژانس فضایی نادیده گرفته شده است به عنوان خوانده شده ، به Garver ناسا به نظر می رسد به سقوط بر روی عمیقا ریشه دوانده سنت باور می توانید آن را غیر ممکن است و حتی در بسیاری از موقعیت های نامهربان و لجبازی باور است که شکست یک گزینه نیست.

"فضای جامعه در اغلب نظر خود را در سطوح مختلف تا حدودی منحصر به فرد و ویژه در نداشتن به رعایت همان قوانین به عنوان دیگران—به دلیل آنچه که آنها در حال انجام است که بسیار مهم است, آن را هنوز هم باید انجام شود" Garver گفت. "من نمی شود شگفت زده اگر مکان آن را پیدا می کند نه آنچه آنها مشاهده خواهد به عنوان" ضروری است.'" من فقط فکر می کنم اکثر مردم خواهند گفت: 'خوب مردم در حال مرگ هستند در اینجا.'"

ناسا امیدوار است اثر مخالف است. بسیاری از حوادث که معمولا ارائه یک حس رفاقت و یا غرور ملی شده است لغو و یا به تعویق افتاد—بازی های المپیک, ورزش, لیگ, موسیقی, جشنواره ها و مردم می تواند با استفاده از چیزی برای تشویق. چند چیز می تواند استنباط احساس تعجب و الهام بخش مانند خروشان پرتاب موشک حتی در یک live-stream. "هیچ ویروس قوی تر از میل انسان به کشف" Bridenstine گفت: هفته گذشته پس از آخرین دسته ای از فضا مسافران برداشته از قزاقستان. آن را تکان دهنده خط و نوع تمایلات شما می خواهم انتظار از یک محل شناخته شده برای کشیدن به ظاهر غیر ممکن است اما این مرز در foolhardiness: ویروس ها, بعد از همه, نمی مراقبت در مورد هر یک از آن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن