اخلاقی فوریت رای گیری از طریق پست

ایده های رای گیری باید یک موضوع مرگ و زندگی است. رابرت رس عکاسی / Jason Kolenda / اطلس هفته گذشته

توسط NEWS-SINGLE در 26 فروردین 1399
رابرت رس عکاسی / Jason Kolenda / اطلس

هفته گذشته ویسکانسین رای دهندگان مواجه ناامید کننده ای انتخاب: از حق رای خود و یا حفاظت از سلامت و ایمنی خود را. به عنوان coronavirus گسترش بسیاری از رای دهندگان برای اعمال رای غایب قبل از 7 آوریل اولیه که انتخابات نمی تواند ارسال آنها را در زمان. قوه مقننه حال حاضر به تعویق انداختن انتخابات; دادگاه رد فرماندار تونی Evers تلاش برای تغییر قوانین اجرایی سفارش. بنابراین رای دهندگان که تا به حال خود را دریافت کرد absentee ballot تا به حال برای رفتن به پای صندوق های رای با وجود همه گیر; گرفتاری های نظرسنجی کارگران رفت unaddressed. ویسکانسین مورد توضیح داده شد به عنوان "باریک سوال فنی در مورد یک absentee ballot" با توجه به 5-4 نظر اکثریت از دیوان عالی ایالات متحده. آن نمی شد. آن را یک ماده از زندگی و مرگ است.

نتیجه رای دهندگان در ماسک ایستاده در صف های طولانی در پای صندوق های رای بود از همه بیشتر غم انگیز و بی معنی چون متحده باید این گزینه از برگزاری انتخابات به طور کامل توسط ایمیل. پنج متحده در حال حاضر انجام دهید: کلرادو, هاوایی, اورگان, یوتا و واشنگتن است. منتقدان از رای گیری از طریق پست مهمترین جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به تصویر کشیده سیستم به عنوان نا امن و اریب. "پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات و به هر دلیلی کار نمی کند و برای جمهوری خواهان" مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی در توییتر نوشت. من یک دانشمند علوم سیاسی است که مورد مطالعه قرار اورگان پیشگام سیستم در جزئیات بزرگ و تحقیقات من نشان می دهد که این شکایت بی اساس است.

متحده با آینده مقدماتی در این سال باید آنها را تبدیل به رأی-با-پست الکترونیکی انتخابات است. حتی با برنی ساندرز خروج از حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری بسیاری از مهم دولتی و محلی اولیه مسابقات هستند و در عین حال تصمیم گرفته می شود. هر دولت باید با اتخاذ سیستم قبل از انتخابات عمومی ماه نوامبر. ویسکانسین را تجربه نباید تکرار شود.

در اورگان که در آن من زندگی می کنند, رای از طریق پست شده است تنها روش که انتخابات انجام شده از سال 2000. همه رای دهندگان ثبت شده ارسال می شود یک رای گیری حدود سه هفته قبل از روز انتخابات. اگر رای دهندگان دیگر زندگی در این آدرس ثبت رای گیری است فرستاده. پس از برگزاری مراسم رای گیری رای دهندگان قرار می دهد انتخابات در یک پنهان کاری پاکت که حاوی اطلاعات شناسایی. پنهان کاری پاکت قرار داده شده و سپس به یک دوم پستی پاکت. رای دهندگان ملزم به ثبت نام در خارج از این پستی پاکت که سپس آنها را ایمیل و یا به یکی از متعدد افت سایت در این منطقه است. (در بیشتر راحتی برای رای دهندگان اورگن به تازگی نقل مکان کرد و به پیش پرداخت هزینه برای این پستی پاکت نامه.) هنگامی که برگه های رای می رسند و در محلی شهرستان-انتخابات بخش خارج از امضای این است که در مقایسه با اصلی ثبت نام امضای ثبت در دفتر به محافظت در برابر تقلب.

این تدابیر قوی هستند. آن را به عنوان اتفاق می افتد, من دو فرزند—سپس کالج-سن—دو بار ساخته شده یک خطا در خود پستی پاکت (آنها امضا یکدیگر پستی پاکت و یا با استفاده از خط خطی ناخوانا به جای اصلی ثبت نام و امضا). در هر دو مورد انتخابات شهرستان, بخش, گیر افتاد, این, اشتباهات, تماس آنها را برای اصلاح این مشکل و فرزندان من بودند و هنوز هم قادر به رای دادن.

مقدمه ای از رای گیری از طریق پست در اورگان بوده است تدریجی. در سال 1987 قوه مقننه ساخته شده رای توسط ایمیل یک گزینه به صورت محلی و به ویژه انتخابات و اکثریت شهرستانهای سپس رای به تصویب رسید از طریق پست برای انتخابات محلی به دلیل هزینه های اداری کمتر از عامل مراکز رای دهی. در سال 1993 رای های ایمیل مورد استفاده قرار گرفت برای اولین بار در ایالت رای گیری اقدامات است.

در سال 1995 جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی به تصویب یک لایحه که به تصویب رسید رای از طریق پست برای تمام انواع انتخابات است. انگیزه بود و در سطح بالایی از رای گیری غایب (22 درصد) در سال 1994 کلی انتخابات که تا به حال تاخیر در صدور گواهینامه برخی از نژادها برای هفته ها از جمله یک خانه در ایالات متحده صندلی. دلیل این تاخیر در سال 1994 بود که در اصطلاح ترکیبی انتخابات مقامات نیاز به مطمئن شوید که هیچ یک رای هم در انتخابات و با رای گیری غایب. این نادر بود و بعید است اتفاق اما در یک انتخابات نزدیک این امکان تا به حال مورد بررسی قرار گیرد.

جان Kitzhaber اورگان دموکراتیک فرماندار وتو رای-با-ایمیل لایحه با این استدلال که آن را خیلی زود برای اورگان به اتخاذ چنین شدید اصلاحات انتخاباتی بدون مطالعه بیشتر. فرصت بیشتر برای آزمایش به زودی وارد زمانی که سناتور باب Packwood استعفا داد. دسامبر 1995 اولیه و ژانویه سال 1996 انتخابات عمومی برای پر کردن صندلی خود بودند انجام شده توسط پست الکترونیکی. مردم در انتخابات بالا بود. اورگان لیگ از زنان رای دهندگان رهبری موفق دادخواست درایو برای قرار دادن یک رای-با-پست الکترونیکی اندازه گیری در سال 1998 general-انتخابات رای گیری. این رای گیری, اندازه گیری, گذشت, پیروزی 67 درصد از آرا.

سپس توسط رهبران هر دو حزب عمده به حال سرد به این ایده در میان عدم اطمینان در مورد اینکه آیا رای توسط پست الکترونیکی به کمک یک طرف بیش از طرف دیگر است. هنوز هیچ شواهدی وجود ندارد که رای توسط ایمیل به نفع یکی از طرفین بر دیگری. رای گیری از طریق پست به سادگی باعث می شود آن را آسان تر برای رای دادن. آن را کمک می کند و رای دهندگان روستایی که به احتمال زیاد از حزب جمهوری خواه با کاهش تاثیر مشکلات پیش بینی نشده مانند بیماری آب و هوای بد و یا طولانی زمان سفر به این کشور ، رای دهندگان جوان که بیشتر احتمال دارد به دموکرات ها اغلب به صورت انعطاف ناپذیر برنامه کار و یا عدم مناسب حمل و نقل به پای صندوق های رای. برای همه نوع از رای دهندگان رای از طریق پست به سادگی کاهش احتمال که یک بحران غیر منتظره جلوگیری از رای دهندگان به پای صندوق های رای. به عنوان یک حکایت شخصی من به یاد داشته باشید یک انتخابات عمومی قبل از تصویب رای توسط ایمیل که سه تن از اعضای گروه نمی تواند رای در. یکی از جدی دوچرخه تصادف روز قبل از دیگری کشف شده در 5 بعد از ظهر که باتری ماشین مرده بود و من در بیمارستان بود با داشتن یک نوزاد. هنگامی که سه بار دانشمندان علوم سیاسی نمی تواند رای در روز انتخابات سیستم ممکن است فقط نیاز به تنظیم. حوادث اخیر نشان می دهد عمده موجب رای توسط پست الکترونیکی: هیچ کس به صبر کردن برای ساعت ها در صف های طولانی در طول یک بیماری همه گیر!

در حالی که رای های پست الکترونیکی است که به طور کلی محبوب نیست و همه در اورگان و در جای دیگر آن حمایت کرده است. برخی از منتقدان ابراز نگرانی در مورد امکان نفوذ ناروا در رای دهندگان به عنوان هیچ تضمین رأی مخفی است. همسر یا شریک زندگی می تواند به لحاظ نظری اقدام به اجبار رای دهندگان به رای دادن یک راه خاص است. در اورگان انجام این کار خطرات مجازات کیفری. دیگران را با تمرکز بر روی پتانسیل برای تقلب انتخابات که خالی رای گیری به سرقت رفته است توسط دیگری یا به نفی رای دادن و یا استفاده به رای دو بار. اسکن امضا بر روی پاکت پستی به عنوان شرح داده شده در بالا باید ارام کردن چنین نگرانی. اورگان ارسال بیش از 100 میلیون رای از سال 2000 فقط با یک دوجین یا بیشتر موارد اثبات تقلب.

برخی از ناظران تاکید کرده اند که مشکل از "رای گیری برداشت" هنگامی که افراد نابکار رفتن درب به درب در محله شناخته شده به شیب به شدت نسبت به یک طرف ارائه به نوبه خود در برگه های رای—و سپس به سادگی آنها را دور بیندازید. چنین طرح توسط یک جمهوری خواه عمل در کارولینای شمالی منجر به واژگون شدن یک 2018 کنگره انتخابات. همه این نگرانی ها نباید نادیده گرفته شود اما آنها همچنین می توانند به موجود رای گیری غایب در تمام متحده است. با وجود این نگرانی هیچ مدرکی ظاهر شده که رای توسط ایمیل در اورگان منجر به خطرناک نفوذ ناروا و یا تقلب انتخابات. با توجه به ملی رای دادن در صفحه اصلی موسسه دیگر جهانی رای-با-ایمیل متحده نیز تنها چند مورد از تقلب انتخابات. آخرین غایب-مورد تقلب در واشنگتن در سال 2010 و قبل از آن دولت معطوف به 100 درصد رای-با-سیستم پست الکترونیکی. کلرادو به حال یک غایب-رای گیری پیگرد قانونی در سال 2012 و یکی در سال 2017—یکی قبل و یکی بعد از اتخاذ این همه سیستم پست الکترونیکی. اگر هر چیزی رای دهندگان ممکن است بیشتر هشدار به طرح های جعلی و دقت بیشتری در مورد آنها رای خود را به هنگامی که هر کس رای گیری به همان شیوه.

تغییر در سیستم های رای گیری در سراسر کشور می تواند تغییر پویایی مبارزات; هنگامی که ctq و پیت Buttigieg کاهش یافته دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری روز قبل از سه شنبه, برخی از مردم در حال حاضر بازیگران غایب آرا پس از آن. شاید چنین رای دهندگان خواهد بود عاقلانه به پست الکترونیکی و یا رها کردن آنها در انتخابات چند روز بعد در ریاست جمهوری-ابتدایی سال. در عین حال که بسیاری از رای دهندگان در نظرسنجی رای گیری قبل از روز انتخابات, نامزدهای انتخابات و مبارزات انتخاباتی خود را باید در برنامه ریزی فعالیت های خود را بر این اساس. در اورگان و دیگر جهانی رای-با-ایمیل متحده وجود دارد در آخرین لحظه رسانه ها blitzes. به جای تجدید نظر به طور معمول هدف در رسیدن به رای دهندگان یک یا دو هفته قبل از روز انتخابات.

تحقیقات قبلی در رای توسط پست الکترونیکی به طور کلی پشتیبانی این استدلال که رأی-با-ایمیل با فرمت مردم در انتخابات را افزایش می دهد, اگر چه نه برای هر نوع انتخابات است. من تحقیقات قبلی در کل مشارکت مردم در 61 اورگان انتخابات از 1980 تا سال 2016 نشان می دهد که رای توسط پست الکترونیکی و افزایش میزان مشارکت به میزان متوسطی به خصوص در ویژه و انتخابات ریاست جمهوری. اغلب شامل یک صندلی خالی و یا یک رای گیری, اندازه گیری, بسیاری, ویژه انتخابات چه دانشمندان علوم سیاسی تماس "کم محرک انتخابات است." در چنین شرایطی حتی به لحاظ سیاسی آگاه رای دهندگان ممکن است پیدا کردن آن کمتر مهم برای رفتن به محل رای برای یک موضوع واحد اما این رای توسط ایمیل با فرمت باعث می شود آن را آسان تر برای آنها را به رای حتی یک رای گیری, اندازه گیری و یا مسابقه. انتخابات ریاست جمهوری در حال بالا و محرک حوادث و آنها به طور معمول ایجاد انگیزه برای اولین بار رای دهندگان. کسانی که بی تجربه رای دهندگان ممکن است به سختی محل خود را به محل رای گیری سنتی در انتخابات اما هیچ جمله مشکلات زیر رای از طریق پست.

رای گیری از طریق پست ساده ترین راه برای اجتناب از تکرار کابوس ویسکانسین اولیه. دولت ها باید مراقبت در اتخاذ آن به طوری که حفاظت در برابر تقلب انتخابات و نفوذ ناروا در دسترس هستند. اما قانونگذاران در ویسکانسین و در جای دیگر لازم نیست به ابداع این حمایت به عنوان آنها به همراه, به عنوان, اورگان, تا به حال به آنها می توانید کپی چه پنج متحده در حال حاضر انجام می شود. این می تواند انجام شود در چند ماه و قطعا در زمان انتخابات ماه نوامبر. با توجه به ما زمان بحران بهداشتی ما هیچ انتخاب دیگری.

سوئیچ ندارد به طور دائم. هنگامی که این بیماری همه گیر است مشکلاتی روبرو قانونگذاران ایالتی ممکن است انتخاب کنید برای بازگشت به سابق خود سیستم—اما آنها ممکن است به خوبی پیدا است که مردم ترجیح می رای گیری از طریق پست.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب