قابل توجه ترین بخش از ریک روشن را به شهادت

سیاست این افشاگر اطلاعاتی ادعا می کند در مورد دولت عدم COVID-19 مصلی رفت و تا حد زیادی بلامنازع حتی توسط ر

توسط NEWS-SINGLE در 26 اردیبهشت 1399
شاون Thew / AP

آن را تنها یک شور و حکم است که برای اولین بار ساخته شده Rick روشن متوجه بحران همه گیر شد و آینده: "ما در گه."

این هشدار آمده بود در یک ایمیل در اواخر ژانویه هفته قبل از مرگ آغاز شد تا ستون و اقتصاد آمریکا اما تعطیل. رئیس تگزاس ماسک تولید کننده مارک بون بود تایید آنچه روشن تا به حال مدت طولانی شناخته شده است—که این کشور تا به حال هیچ جا در نزدیکی عرضه N95 ماسک آن را به زودی. "از آن لحظه" روشن گفت: یک کمیته مجلس امروز "من می دانستم که ما از رفتن به یک بحران با مراقبت های بهداشتی ما کارگران چون ما نه اقدام. ما در حال حاضر پشت توپ. ما بود که آخرین پنجره فرصت به نوبه خود در آن تولید به صرفه جویی در زندگی کسانی که مراقبت های بهداشتی کارگران و ما نمی عمل می کنند."

روشن شد و سپس مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان فدرال بهداشت عمومی سازمان درگیر در توسعه واکسن و درمان برای حفاظت از کشور از بیماری های همه گیر مانند رمان coronavirus. او در حال حاضر یک میلیون خلاف کاران و آخرین فدرال بوروکرات به بازیگران تهمت و دولت در یک پژمرده نور است.

آن چهار عبارت مربوط توسط یک ناسزا نیز منظمی خلاصه روشن است استارک پیام به کنگره در طول دوره چهار ساعته شهادت: ایالات متحده کاهش یافته است توپ در اوایل بیماری همه گیر و آن باقی مانده است محزون می خوانی آمادگی برای دردناک ماه آمده است. "زندگی در معرض خطر بودند," او گفت: "و من اعتقاد دارم در زندگی از دست داده بودند." بدون به طور قابل توجهی بهبود یافته فدرال پاسخ روشن گفت: قانونگذاران "سال 2020 می تواند سخت ترین زمستان در تاریخ مدرن است."

روشن ابراز شک و تردید است که امن و موثر واکسن در دسترس خواهد بود در 12 تا 18 ماه جدول زمانی که مقامات بهداشت فدرال داده اند—تاخیر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حال حاضر او می خواهد به نصف کاهش دهد. "من هنوز هم فکر می کنم 12 تا 18 ماه است که یک برنامه تهاجمی و من فکر می کنم آن را بیش از است که برای انجام این کار" روشن گفت.

و او هشدار داد که حتی اگر یک واکسن است توسعه یافته در ایالات متحده در حال حاضر فاقد منابع لازم برای آن را جهانی در دسترس و نه آن را یک برنامه در محل برای تهیه آنها. "ما لازم نیست که یک نقطه از رهبری برای این پاسخ روشن است:" گفت: "و ما لازم نیست که یک طرح جامع برای این پاسخ است."

روشن است شهادت ارائه شده به مراتب بیشتر اشاره کرد و آسیب رساندن به نقد دولت از عملکرد Anthony Fauci از راه دور ظاهر قبل از پانل مجلس سنا دیروز; Fauci دارای پنجه دقیق خط در زمان تناقض رئیس جمهور بدون انتقاد او به طور مستقیم. اما هم خود هشدار در مورد ظهور مجدد این ویروس در پاییز به عنوان جدی بررسی عجله به حالت عادی که برنده شده است cheerleading. و آنها به نظر می رسد هدف نه آنقدر در آمریکا است که با توجه به نظر سنجی های به رسمیت می شناسد و به شدت و قدرت ماندن از COVID-19 اما در رئیس جمهور و متفقین فرمانداران جمهوریخواه که در حال هل دادن به بازگشایی سریع تر از بهداشت عمومی کارشناسان بر این باورند امن است.

"ما پنجره ای از فرصت ها بسته است" روشن گفت. "اگر ما موفق به بهبود پاسخ ما در حال حاضر من از ترس همه گیر خواهد شد بدتر و طولانی مدت."

روشن شد شهادت امروز به دلیل تهمت و دولت برداشته شود او را از خود پس از عمل او می گوید موجب شد با اعتراض او مطرح شده به مقیاس گسترده ای توزیع ضد مالاریا مواد مخدر است که رئیس جمهور تا به حال ترویج به عنوان یک درمان برای COVID-19. هفته گذشته روشن خود را از طریق وکلای واصل 89-صفحه whistleblower شکایت با اداره فدرال ویژه مشاور ترسیم اتهامات او. او به کنگره گفت که خود را تکرار زود هنگام هشدار در مورد کمبود عرضه و coronavirus تهدید توجهی نشد رفت. "به من گفته شد که من urgings شد و باعث اغتشاش و من حذف شد از کسانی که در جلسات" روشن گفت.

روشن منتقل شد به یک سطح پایین تر در موسسه ملی بهداشت و او در حال حاضر جذاب به کار خود در بردا بازگشت. مدت کوتاهی قبل از این جلسه آغاز شد صبح امروز مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم کرد و او را به عنوان "یک کارمند ناراضی" که "با نگرش نباید کار برای دولت ما." روشن است که بخشی از یک گروه از خبرچین که متهم به دولت و در برخی موارد رئیس جمهور به طور مستقیم از ناشایستگی و یا بی کفایتی بیش از سه سال گذشته است. و اگر اجتماعی-دورى سیاست همه گیر محروم این جلسه از حد معمول بصری, درام, روشن کیفرخواست از دولت کمتر ویرانگر است.

بر خلاف Fauci که خود quarantining پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه به coronavirus روشن و شهادت در فرد در کاپیتول هیل. او عینک یک ماسک زمانی که او وارد شده و اکثر اعضای کمیته عینک ماسک به جز در حالی که آنها صحبت شد. در یک محیط که در حال حاضر به مراتب از حالت عادی روشن است سخن از چهار تا حرف ناسزا رسمی تلویزیونی شنوایی به سختی به نظر می رسید برای ثبت نام با قانونگذاران. برای اکثر جمهوری خواهان او را با درمان بیشتر خویشتن داری از رئیس جمهور را در توییتر اگر چه برخی از گسله او را برای او چگونه مطرح نگرانی های خود را در درون دولت است. بر خلاف در طول سال گذشته استیضاح جلسات هنگامی که رژه از زمان و رسمی مقامات فدرال صحبت کردن در برابر تهمت وجود دارد چند تملق گوی اوباما در دفاع از رئيس جمهور.

آنچه قابل توجه بود, اما و شاید باید بیشتر مشکل عمومی است که حتی در حزبی محیط زیست از کنگره شنوایی اتاق روشن, هسته مشاجره—که دولت فدرال آماده نیست برای تجدید حیات یک بیماری همه گیر است که می تواند طول می کشد و ده ها هزار نفر بیشتر زندگی می کند این پاییز و زمستان—رفت و تا حد زیادی بلامنازع.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب