جدید بومرنگ کودکان و نوجوانان می تواند تغییر نمایش آمریکایی زندگی در خانه

عکاسی by کارولین Tompkinsتصویر بالا: Marielle برنر سن 25 در اتاق نشیمن از خانه پدر و مادر در ملویل نیویورک در

توسط NEWS-SINGLE در 13 تیر 1399

عکاسی by کارولین Tompkins

تصویر بالا: Marielle برنر سن 25 در اتاق نشیمن از خانه پدر و مادر در ملویل نیویورک در ماه ژوئن. او با آنها در بعد اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر ساخته شده او را اجاره در شیکاگو غیرقابل تحمل شده است.


Fیا بیشتر قسمتهای همه گیر را محدود کرده است حرکت در امریکا است. اما یک استثنا بوده و در مقیاس بزرگ در سراسر کشور reshuffling انسان بین خانه. قبل از coronavirus به ایالات متحده آمد بسیاری از کشور بزرگسالان جوان مشغول به کار بودند, مطالعه, و ساختمان زندگی خود را. در حال حاضر مقدار زیادی از آنها در حال بازگشت به زندگی با پدر و مادر خود را.

تعداد بزرگسالان آمریکایی که بازگشت به زندگی در خانه بسیار زیاد است. تحلیل های اخیر دولت داده املاک و مستغلات سایت Zillow نشان داد که حدود 2.9 میلیون بزرگسال رفت با پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادر بزرگ در ماه مارس, آوریل, مه, اگر دانشجویان بودند; بسیاری از آنها 25 یا جوان. ناگهانی خود را از پراکندگی به پدر و مادر خود را' خانه است برای برخی نتیجه تعلیق بهار کلاس در دانشگاه و برای دیگران نتیجه بدبختی شرایط اقتصادی است. یک نظرسنجی که از سوی مرکز تحقیقات پیو در ماه مارس متوجه شد که این جوان آمریکایی بالغ است بیشتر احتمال دارد که این بیماری همه گیر است محروم آنها و یا کسی در خانواده خود را از محل کار یا درآمد. اجاره و سایر هزینه ها رو سخت تر برای پوشش و یا به سادگی برای توجیه برای یک گروه بزرگی از مردم به طوری که آنها نقل مکان کرد خانه.

در بسیاری از بخش های جامعه آمریکا زندگی با یکی از والدین دیده می شود به عنوان یک علامت از بی مسئولیتی و تنبلی است. موج بالغين جوان است که به تازگی نقل مکان است نشانه ای از یک قبر اقتصادی و بهداشت عمومی فاجعه اما زندگی در خانه است نه در خود و برای خود یک چیز بد است. در واقع یکی حتی می تواند استدلال می کنند که از آن شده است غیر منصفانه ای ننگ. شاید همه گیر است که به مناسبت—ناخواسته یکی از مطمئن به reappraise زندگی آرایش است که اغلب بدخیم هنوز تا تبدیل شدن بیشتر و بیشتر رایج در بخشی به دلیل چگونه چند دهه گذشته تغییر کرده اند arc آمریکایی بزرگسالی است.

تیاو میلیون ها نفر از افراد جوان زندگی می کنند در خانه به دلیل همه گیر ممکن است به نظر می رسد مانند موقت محصول بسیار غیر طبیعی در شرایط, اما در واقعیت آن است که شتاب از هنجار. در سال 2014 زندگی با یکی از والدین شد رایج ترین آرایش زندگی برای آمریکایی بین سنین 18 تا 34 سرانجام سبقت گرفتن از زندگی با یک شریک رمانتیک. تا سال 2018 حدود 25 میلیون جوان, بزرگسالان که در محدوده سنی زندگی می کردند در خانه هر یک پیو و تحلیل داده ها از اداره آمار.

رکود بزرگ کمک قابل توجهی به این رقم را افزایش مداوم. با توجه به یک اقیانوس اطلس و تحلیل اداره آمار تعداد 25-به-34 ساله در زندگی با پدر و مادر خود را افزایش نزدیک به 1 میلیون از سال 2006 تا 2010. این "بومرنگ نسل" از افراد جوان به خانه بازگشت در این دوره برای بسیاری از دلایل. اقتصادی آنهایی که احتمالا بیشترین توجه: در اواخر aughts یک گروه از کارگران جوان در تلاش بود تا راه خود را در تاریک و دلگیر بازار کار در حالی که در مجموع shouldering فوق العاده مقدار زیادی از بدهی های دانشجویی. البته آنها می خواهم تا پایان زندگی در جایی که نمی اتهام آنها را اجاره.

اما تمرکز تنها در این توضیحات مبهم بزرگتر خط روند. از اواسط دهه 1980 تا اواخر دهه 2000 سهم 25-به-34 ساله زندگی در خانه ماند و در محدوده 10 تا 12 درصد با توجه به اداره آمار. این رقم را شروع به افزایش زمانی که رکود بزرگ آغاز شد اما در ادامه به صعود و پس از رکود اقتصادی بود. این آمار 13 درصد در سال 2010 به 15 درصد در سال 2015 و نزدیک به 17 درصد در سال 2018 است. در پایان 2010s حدود 2 میلیون بیشتر آمریکایی ها در 25-به-34 گروه سنی بودند زندگی با پدر و مادر خود را از ابتدای دهه است.

که نشان می دهد که مستقل از رکود بزرگ چیزی گسترده تر را در چگونه مردم در زندگی خود. "بیشتر مردم در آموزش و پرورش دیگر, و مردم ازدواج کرده و اولین فرزند خود را بعد از" جفری جنسن Arnett, یک استاد روانشناسی در دانشگاه کلارک به من گفت. "شما قرار داده و آن دو چیز با هم و شما باید بیشتر مردم یا خانه باقی مانده و یا در حال حرکت به عقب از خانه درست بود 40 یا 50 سال پیش است." Arnett, با, برچسب های در حال ظهور بزرگسالی برای باز مرحله رشدی پایدار تقریبا از سن 18 تا 29 و نوشت: یک کتاب به همین نام است.

(عرش Raziuddin / اطلس; Data: اداره آمار)

افزایش متوسط سن ازدواج می تواند تا حدودی توضیح داد: با افزایش nonmarital زندگی مشترک بدون ازدواج در میان شرکای عاشقانه و همچنین به عنوان توسط این واقعیت است که برای بسیاری از زوج های ازدواج تبدیل شده است "جایزه"—یک مراسم که نشانه اتمام مراحل اولیه بزرگسالی به جای آغاز از آنها. در ضمن در دسترس بودن گسترده از کنترل تولد به ارتباط بیشتر با آژانس در انتخاب برای به تعویق انداختن والدین. این روند اضافه کردن به یک دوره دیگر در بسیاری از جوانان زندگی مردم زمانی که آنها نیست زندگی با یک شریک یا فرزند و در نتیجه ممکن است ادامه زندگی با پدر و مادر خود را.

دوم در مقیاس بزرگ تغییر است که با آموزش و پرورش—یا واقعا با راه آموزش و پرورش آماده کردن افراد برای کار خود را در زندگی. به عنوان اقتصاد دارای شیب بیش از چند دهه گذشته به سمت کار مبتنی بر دانش مردم با تنها یک مدرسه درجه کمتر مسیر به ثبات مالی. هنگامی که این مورد دو چیز اتفاق می افتد: بسیاری از افراد جوان صرف زمان بیشتری را در کالج یا دانشگاه و کسانی که به دنبال آموزش عالی می تواند مشکل پیدا کردن کار می پردازد که به خوبی به اندازه کافی برای آنها را به طور مستقل زندگی می کنند. هر دو از این روند Arnett گفت: هدایت بیشتر مردم به پدر و مادر خود را. ولی در کل کسانی که با مدرک دانشگاهی هستند کمتر احتمال دارد به در خانه زندگی می کنند نسبت به کسانی که بدون یکی به عنوان زنانی که تمایل به آموزش و پرورش بیشتر و ازدواج زودتر از مردان; در ضمن سیاه و اسپانیایی بزرگسالان جوان هستند بیشتر احتمال دارد به در خانه زندگی می کنند نسبت به آنهایی که سفید.

کارن Fingerman بشر-توسعه و خانواده-علوم استاد دانشگاه تگزاس در Austin اشاره کرد یک عامل اضافی است که ممکن است در بازی: به عنوان سهم پدر و مادر که با هم ازدواج کاهش یافته است و بیشتر انفرادی پدر و مادر ممکن است انتخاب کردن به زندگی با پدر و مادر خود را به طوری که آنها می تواند کمک به بالا بردن کودکان خود را.

در همین حال یکی دیگر از عوامل به زندگی در خانه نیست به طور مستقیم باید با ملاحظات مانند مراقبت از کودک و یا آموزش و پرورش—برخی از خانواده ها به سادگی ترجیح می دهند به چند نسل زیر یک سقف. "آنها شرکت-اقامت زیرا آنها می خواهند به" Fingerman به من گفت.

کسانی هستند که در دراز مدت نیروهای که ساخته شده تا جمعیت زیادی از مردم زندگی در خانه قبل از همه گیر و همه گیر است تنها اضافه تر (به عنوان به خوبی به عنوان آن را باید به ذکر آسیب رساندن به افراد جوان که دیگر نمی توانیم اجاره, اما لازم نیست که پدر و مادر که می توانید آنها را در). این زمان افزایش در افراد جوان در حال حرکت به خانه Arnett گفت: به احتمال زیاد بزرگترین رکود بزرگ.

در حالت عادی زمانی که مردم به حرکت در با پدر و مادر خود را انتخاب خود را به طور معمول به برنامه ریزی حداقل یک کمی در حالی که در پیش است. اما این بهار, تصمیم گیری در مورد که در آن به زندگی می کنند ساخته شد "در میان یک بحران" Fingerman اشاره کرد. "وجود دارد هیچ فکر وجود دارد, هیچ, هی, من می خواهم به زندگی با پدر و مادر من." تصمیم به حرکت به عقب را احتمالا نمی تواند ساخته شده تا به سرعت. بالا بودن هزینه های بالا جلو در حال حرکت به یک آپارتمان جدید به تنهایی و یا با هم اتاقی Fingerman گفت: ممکن است مردم را تشویق به ماندن قرار داده حتی زمانی که خطر همه گیر wanes به خصوص اگر اقتصاد است که به کندی بهبود می یابند.

عمومی-بهداشت بحران کنار افزایش سهم افراد جوان زندگی در خانه در دهه گذشته و نیم است همزمان با توسعه مهم در زندگی خانوادگی. "ما در حال حاضر در حال تغییر به عنوان یک جامعه به سمت قوی تر بین نسلی اوراق قرضه" Fingerman گفت: با اشاره به تحقیقات نشان می دهد که امروز جوان, بزرگسالان در بیشتر تماس مکرر با پدر و مادر خود و دریافت راهنمایی بیشتر از آنها را در عاطفی و مسائل مالی در مقایسه با بزرگسالان جوان چند دهه پیش. در کل Fingerman گفت: این تقویت اتصالات نمایندگی پاداش خوش آمدید شیفت. آنها را به جدید نزدیکی هر چند آنها همچنین می توانید به ارمغان بیاورد تا پیر تنش است.

یکs جوان مردم را حل و فصل به پدر و مادر خود را' خانه های در گیر یک مشکل شده است مرور شده و فضای فیزیکی. "یکی از چیزهایی که من بوده ام به اختصاص برخی از زمان در قرنطینه است که یادگیری چگونه به بازی (درامز)," فلچر لاو 22 سال جدید دانشکده تحصیلات تکمیلی است که به تازگی با خانواده اش در Tulsa, اوکلاهما به من گفت. "من خریداری یک درام کیت الکترونیکی چند هفته پیش. من در تلاش برای حساس به این واقعیت است که من ساکن یک خانه. اما نکته این است که حتی با یک پلاستیک درام کیت, آن را هنوز هم برای رفتن به یک مقدار زیادی از سر و صدا چرا که شما در حال هدف قرار دادن آن بسیار سخت است."

فلچر لاو اخیر فارغ التحصیل کالج در حیاط خلوت خانه پدر و مادر خود در Tulsa, Oklahoma. "من تماشای اخبار با مادر من زیادی" لاو گفت: از زمان خود را در خانه. "این چیزی است که من در دبیرستان بود. آن را از نوع خوب است."

در این دوره از گزارش این مقاله من صحبت با یک زن 21 ساله در کلرادو است که در خواب بر روی یک futon در اتاق نشیمن یک آپارتمان دو خوابه او سهام خود را با مادر و مادر بزرگ ("این تنگ به صداقت"); 21 ساله در ویرجینیا که احساس پرشیب با رجعت به دوقلو اندازه تخت ("آن پایدار نیست"); و 18 ساله در ایالت میسوری بود که محدود کردن روزانه خود را در سفرهای خارج از زیرزمین به صورت میان وعده بازیابی بنابراین نه به برهم زدن پدر و مادر خود را در حالی که آنها ساخته شده و کار تماس نزدیک آشپزخانه ("من فقط باید مراقب باشید در حال حاضر زمانی که من به طبقه بالا").

پدر و مادر خانه را فریبندگی خود را هر چند. اریک ریورا 30 سال در بروکلین نقل مکان کرد که در با پدر و مادر خود را در نیوجرسی آخر هفته گذشته بوده است به دنبال به جلو به "شما به اندازه کافی داشتن یک ماشین ظرفشویی و لباسشویی—تمام این چیزهایی که ما به طور معمول نمی باید در شهر نیویورک است." Marielle برنر 25 ساله که به تازگی نقل مکان از شیکاگو به خانه پدر و مادر در لانگ آیلند خوشحال است به دست آوردن مجدد دسترسی به حیاط خلوت.

این مخلوط از ناراحتی و تجملات اشکال فیزیکی پس زمینه برای بزرگتر درام—گاهی اوقات مملو گاهی رهایی بخش renegotiations از روابط والد-فرزندی در حال حاضر که کودک نیست و در واقع یک کودک دیگر.

این بیماری همه گیر است و قطع بسیاری از افراد جوان است حس پیشرفت آنها را وادار به حرکت به صفحه اصلی. در طول ظهور بزرگسالی Arnett به من گفت: افراد جوان و زمینه سازی برای بقیه زندگی خود و به طور کلی هدف به "پرتاب." "بحران پرتاب یک آچار را به هر آنچه شما انجام می دهند, آیا آن را در محل کار یا مدرسه," او گفت:. "که رو به deflating."

قبل از همه گیر Chrissy واکر و هم اتاقی در نیویورک آمد تا با یک شعار برای سال: "2020: ما سال برای اطمینان حاصل کنید." این شعار در نظر گرفته شده بود به راهنمای واکر 22 ساله و کمتر از یک سال خارج از دانشگاه و هم اتاقی او به عنوان آنها scouted جدید آپارتمان رسم حرفه ای حرکت می کند و برنامه ریزی تعطیلات در طول این هیجان انگیز جدید پست-کالج مرحله از زندگی خود را. شعار نمی خوبی سن: واکر در حال حاضر زندگی در خانه با پدر و مادر خود را در حومه شهر آستین تگزاس است. "این فقط احساس می کند مانند شما در حال صحبت در اطراف مانند شما نمی توانید کامل در شروع همه چیز" او به من گفت.

ریورا 30 ساله که فقط نقل مکان کرد و به نیوجرسی است که بیشتر همراه در بزرگسالی بود اما احساس مشابه. دیدگاه خود را برای چند سال آینده بود برای ادامه پیشبرد حرفه خود را در فن آوری و صنعت ارتباطات; حرکت از خود به اشتراک گذاشته و آپارتمان و محل خود را; و "خرید مبلمان است که از Wayfair نوع از این بزرگتر مراحل است که نماد که بیشتر از بزرگسالان است." اما او گذاشته در ماه مارس او را که منجر به ترک که در آپارتمان مشترک و حرکت در با پدر و مادر خود را حداقل برای بقیه سال.

یک حرکت در صفحه اصلی یک وقفه برای پدر و مادر بیش از حد. آنها به طور کلی وارد یک فاز است که در آن با خود کودکان و نوجوانان از خانه "که به نوبه خود به زندگی خود پس از 20-یا-تا-سال وقفه" Arnett گفت. همه گیر و یا نه, داشتن یک کودک در خانه دوباره ناراحتی خود را ریتم و impinges خود را به تازگی به دست آورد آزادی.

"هر جا که ما می خواهیم به رفتن ما به" پیتر واکر, Chrissy که پدر را 55 به من گفت در مورد آنچه در زندگی بود و پس از او رفت ، "ما تا زمانی که ما می خواهم به کار. ما به تعطیلات بدون در نظر گرفتن در مورد اینکه آیا Chrissy خواهد آن را دوست دارم یا نه." این بیماری همه گیر را گرفته و او را از یک مرحله از زندگی بود که فقط به عنوان مستقل به عنوان یکی دخترش بود.

Chrissy و پدر و مادرش سلیقه و عادات گاهی اوقات برخورد پس از او حرکت می کند به خانه بازگشت. مثلا Chrissy اغلب گرسنه در شب و به عنوان او می خواهم انجام شده است به طور منظم در حالی که زندگی در خود طبخ برخی از غذا برای خودش در 10:30 یا 11 بعد از ظهر بود که یک زحمت به پدر و مادر خود را به عنوان آنها را از رفتن به رختخواب. (در پیتر گفتن آن را بیشتر شبیه نیمه شب.) "آن شد این چیز های غول پیکر, tiff برای دو روز در مورد من [که مایل به] بعد از خوردن 10:30 و آنها را که مایل به رفتن به رختخواب" Chrissy گفت. "احساسات بود 'شما در حال بچه های ما در خانه ما; این قوانین ما و این برای من مثل این بود," خوب, من یک بچه و من واقعا بخواهید به در خانه شما در حال حاضر.'"

وجود دارد خطر Arnett گفت که پس از یک حرکت بازگشت به خانه پدر و مادر و فرزندان خواهد گذشت به خود نقش. اما در همان زمان به عنوان بزرگسالان همه احزاب باید یک فرصت به بازنویسی آن نقش. در واقع در اواخر شب-وعده جنگ حل و فصل شد—Chrissy شروع به خوردن زودتر.

اما برخی از تنش ها بسیار کمتر به راحتی با آن برخورد. اردن در 23 سال اخیر فارغ التحصیل کالج در روستایی در ایالت کارولینای شمالی بیرون آمد و به پدر و مادر خود را به عنوان nonbinary سال گذشته و به تازگی نقل مکان کرد و بعد از اینکه قادر به پیدا کردن کار به دلیل بیماری همه گیر. "پدر و مادر من آمده است یک راه طولانی را در دوست داشتن و حمایت از تجاوز+ جامعه, اما آنها هنوز هم نمی استفاده از ضمایر تمام وقت" اردن گفت: من در یک ایمیل. آنها گفته بودند با توجه به "نیمی به عنوان یک شوخی بلکه نیمه جدی" قرار دادن یک پوستر در اتاق خواب خود را درب ضمایر خود را نشان می دهد. (آنها خواسته است که من از انتشار نام خانوادگی خود را به منظور جلوگیری از آزار و اذیت.)

به برخی از شکاف بین که آنها زمانی که آنها در سمت چپ صفحه اصلی و که آنها در حال حاضر می تواند احساس unbridgeable. "من استفاده از این زمان دور از خانواده من [قبول] من تمایلات جنسی و سیاسی و فلسفی اعتقادات [که اکثر آنها متفاوت از آنها]," تیارا چراغ خوراک پزی های اخیر فارغ التحصیل از جنوب اورگان دانشگاه به من گفت که من از او پرسید که در نزدیکی پایان سال آخر خود را در مورد چشم انداز حرکت به عقب در با پدر و مادر خود را. "رفتن به خانه را به معنای آزادسازی همه که در یک کیسه و پنهان کردن آن را در گنجه." (او در حال حاضر زندگی در یک شهر نه چندان دور از دانشگاه, در, دوست, را در خانه.)

برخی از رگرسيون به پویایی خانواده می تواند لذت بخش است ، "من تماشای اخبار با مادر من زیادی" فلچر لاو مشتاق درامر گفت. "این چیزی است که من در دبیرستان بود. این نوع خوب این روال کمی هستند که reentering زندگی من است که نمی شده است وجود دارد در حالی که."

در واقع زندگی در خانه به نظر نمی رسد به آسیب بیشتر روابط پدر و مادر کودک. 2011 پیو نظرسنجی از 25 به 34 ساله که در خانه زندگی می کردند نشان داد که حدود نیمی از آنها گفت: انجام این کار تا به حال هیچ تاثیری بر روی رابطه خود با پدر و مادر خود را; نیم باقی مانده تقسیم شد تقریبا به طور مساوی بین کسانی که به گفته روابط خود را بدست کرده بود بهتر است و کسانی که به گفته روابط خود را بدتر.

در حال ظهور بزرگسالی مردم "به طور کلی همراه با پدر و مادر خود را خیلی بهتر از آنها به عنوان نوجوانان" Arnett گفت: ارجاع صدها نفر از مصاحبه او با انجام 18-به-29 ساله و پدر و مادر خود را در طول سال. "اجماع قاطع است و ما خوشحالیم که دوران جوانی است چرا که ستیز زمان."

این باز می شود تا امکان گسترده تر-اعم مکالمات و ارتباط عمیق تر. در حالی که نوجوانان مستعد ابتلا به پنهان کردن قطعات خود را از پدر و مادر خود را Arnett گفت: در حال ظهور بزرگسالان معمولا بیشتر در آینده. "این واقعا لذت بخش به پدر و مادر خود را به خاطر پدر و مادر است مقدار زیادی از کار" او به من گفت. والدین نگرش خود را در تجربه است: "در حال حاضر نتیجه نهایی در نهایت می آید."

"این یک برکت و رحمت" پیتر واکر گفت: از داشتن دختر خود را به خانه. "ما برای ارتباط و چت هر زمان که ما می خواهم."

زندگی در خانه نیز اجازه می دهد تا خواهر و برادر به پیوند. "من در کلاس ششم زمانی که من سمت چپ برای کالج و در حال حاضر او را برای ورود به کلاس 10" لاو گفت. "در بسیاری از در حال رشد اتفاق می افتد که بین این چهار سال پس از گرفتن به دیدن او یک شخص واقعی است که واقعا سرد است." هنگامی که برخی از افراد جوان حرکت می کند به خانه آنها نیز مانند پدر و مادر خود را در پاداش موقعیت قابل توجه عزیزان خود بالغ شده اند.

Moréna Espiritual با استفاده از دیوارهای اتاق خواب خود را به عنوان "محراب" نوشتن نماز و تصدیق بر روی آنها. Espiritual شده است زندگی با مادر و مادر بزرگ خود را در شهر نیویورک پس قبل از همه گیر.

Whatever خود را در روابط خانوادگی ممکن است مانند افراد جوان که باید نقل مکان کرد خانه می تواند به مبارزه با نمادهای دیگر زندگی به طور مستقل. "من در حال حاضر مشکلات ناسازگار بودن در واجب اواسط 20s بحران وجودی درست قبل از همه گیر آغاز" Marielle برنر به من گفت. او 25 و تا زمانی که به تازگی زندگی در شیکاگو کار یک کار است که نمی او الهام بخش و یا پرداخت به خصوص به خوبی. او تا به حال دانشجو-بدهی وام و شروع گربه نشسته به مکمل درآمد خود را.

پدر و مادر او—که در ملویل نیویورک—افزایش امکان از خانه در حال حرکت. "من بسیار مقاوم است که فقط به خاطر اینکه از این ایده شده است که ریشه دوانده در بسیاری از جوان Millennials که در حال حرکت در خانه با پدر و مادر خود را یک گام به عقب" او به من گفت. "این ایده آل به خود و به اندازه کافی در زندگی خود باید خود را جای یک کار موفق."

زمانی که این بیماری همه گیر بسیاری از کسب و کار به این بهار برنر اتاقی خود را از دست داد منبع درآمد و تا به حال به حرکت می کند. قادر به پرداخت هزینه اجاره در خود او با اکراه به این نتیجه رسیدند که بازگشت به ملویل ساخته شده بیشتر حس مالی. "من هرگز تصور زندگی کردن در خانه به عنوان یک 25 ساله" او به من گفت که روز بعد از او در نقل مکان کرد. "این جمله فقط احساس می کند مانند یک شکست است." بسیاری از دیگر افراد جوان من مصاحبه به تازگی احساس به همان شیوه در مورد حرکت به عقب در با پدر و مادر خود را حتی اگر آنها تشخیص دهند که شرایطی که منجر آنها را به انجام آن بودند به طور کامل خارج از کنترل خود.

این احساس شکست سخت است به دلیل آن است که محصول فرهنگی برنامه نویسی. با توجه به 2015 از اطلاعات سرشماری اداره برخی از 82 درصد از بزرگسالان آمریکایی فکر می کنم که در حال حرکت در خارج از خانه پدر و مادر است "تا حدودی" "کاملا" یا "بسیار" جزء مهم از ورود به بزرگسالی است. ميانه سن که پاسخ دهندگان به نظرسنجی مشخص برای رسیدن به این نقطه عطف بود 21 و در عین حال کمتر از نیمی از 21 ساله بود و در واقع به آن است.

افراد جوان که آیا رسیدن به این نقطه عطف "در زمان" اغلب ننگ. در سال 2005 زمان مجله فرار یک ویژگی در مورد "بزرگسالان جوان که زندگی کردن پدر و مادر خود را گزاف گویی از شغلی به شغل و هاپ از همسر به همسر," قرار داده و در پوشش آن یک تصویر از یک مرد جوان در کسب و کار-لباس های گاه به گاه نشسته در یک کودک-اندازه گودال ماسهبازی. "چیزی که آنها انتظار دارند ؟ از این که دائم نوجوانان این twentysomething پیتر تابه?" داستان داخل پرسید. "و به همین دلیل نمی تواند آنها رشد می کنند؟" این مقاله پیشنهاد یک نام مستعار برای این نسل که بیش از clunkiness خوشبختانه نگه داشته و آن را از چسبیدن به اطراف: "Twixters" پس به نام دولت بودن "betwixt و بین."

این بی تاب تن است که در پوشش آن ساکن یک مرحله زندگی است که تولید شده توسط تایتانیک اقتصادی و تغییرات فرهنگی است که آنها تا به حال هیچ می گویند بیش از. "توسط Gen Y را زندگی می کنند در خانه, شیوه زندگی, کشتن بازار مسکن ؟" فکر یکی فوربس تیتر چند سال پس از رکود بزرگ. CNBC بود قوی تر در سال 2017 با "وای نیاز به حرکت و زندگی!" در ضمن مقالات روزنامه که در طول سال باید ارائه مشاوره به پدر و مادر که بچه ها همچنان به زندگی در خانه خواندن در زمان مانند آفت-راهنمای حذف.

این موضع می دهد این تصور اشتباه است که افراد جوان در حال محتوای اساسا mooch از پدر و مادر خود را زمانی که آنها با هم زندگی می کنند. "آنها با پول و انواع دیگر مراقبت مانند مراقبت از کودک و غذا و تمیز کردن" مالکوم هریس نویسنده از بچه های این روز: سرمایه انسانی و ساخت Millennialsگفت: من در دفاع از افراد جوان خانواده سهم. "کلیشه زیرزمین بچه پوچ است و بسیار کمی برای انجام با واقعیت است." در واقع پیو داده ها از سال 2011 نشان داد که سه چهارم از 18-به-34 ساله زندگی در خانه تن به تن در صورتحساب برای مواد غذایی و یا آب و برق. و به عنوان همکار من درک تامپسون شده Millennials دنباله نسل های دیگر در خرید خانه و ماشین در کمتر از آنجا که افراد جوان نمی خواهید آنها را از آنجا که آنها تبدیل شده ایم غیرقابل تحمل شده است.

در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان زندگی می کنند در خانه حمل نمی کند, برخی از انجمن های آن در ایالات متحده Fingerman های UT Austin, استاد, به ارمغان آورد تا نمونه هایی از اسپانیا و ایتالیا که نرخ بالایی از بزرگسالان در خانه زندگی می کنند; در ایتالیا به عنوان مثال 66.5 درصد از 25 به 29 ساله شد زندگی با پدر و مادر خود را در سال 2018 است. او گفت: این ممکن است مربوط به در دسترس بودن مسکن در این کشورها اما آن را نیز مربوط به ارزش های فرهنگی. "آنها برای پیدا کردن ترتیب پاداش آنها لذت بردن از یکی دیگر از, و آن را بخشی از زندگی خانواده خود را," او گفت:.

مقدار زیادی از مردم زندگی در آمریکا پیدا ترتیب پاداش بیش از حد. Moréna Espiritual, یک هنرمند و یک مربی در شهر نیویورک است که با استفاده از آنها/آنها ضمایر است و در 20s خود شده است زندگی با مادر و مادر بزرگ خود را پس قبل از همه گیر. به طور جداگانه Espiritual را 33 ساله خواهر متاهل با دو فرزند و 30 سال یک شریک است; همه کسانی که بستگان به اشتراک گذاری یک خانه. "خانواده من بسیار متمرکز ماندن با هم به حمایت از یکدیگر" Espiritual به من گفت.

Espiritual احساس می کند مانند زندگی با خانواده گسترش جهان خود را به جای محدود کردن آن است. "من هنوز هم می تواند در پارتی; من هنوز هم می تواند [معنی] گفتگو" با همسالان آنها گفت: "اما من دوباره به خانه من که در آن من می توانم دیدگاه افرادی که مسن تر از من است."

خانواده خود و دیگران مانند آن را در معرض مشکلات با روایت است که زندگی در خانه شکست است. "برای من به طور خاص و خانواده من بودن دومینیکن و از یک خانواده عمدتا سیاه و بومی مردم راه ما مطرح شده مربوط به هر یک از دیگر است و بیشتر به هم وابسته و جمعی به ویژه هنگامی که بسیاری از خانواده خود را در حال مهاجران که می رسند در اینجا و نه بسیار آگاه از نحوه حرکت جامعه آمریکا" Espiritual گفت. "مردم فقط یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد و احترام به یکدیگر را از مرز به عنوان سن آنها به جای حرکت به دور از هر یک از دیگر." این فلسفه زندگی خانوادگی Espiritual به من گفت که شایع است در میان دوستان خود را در پورتوریکو به عنوان به خوبی به عنوان جمهوری دومینیکن و کلمبیا بسیاری از آنها در 20s و در خانه زندگی می کنند.

Espiritual فکر می کند که بسیاری از مردم اشتباه زندگی مستقل بودن ، "چه در حال رشد چیست ؟ آیا زندگی با خودتان به این معنی است که شما در حال رشد?" گفتند. "از آنجا که من فکر می کنم من آموخته است که چگونه به بهتر ایجاد مرزها و برقراری ارتباط در حالی که زندگی در خانه نسبت به برخی از کسانی که نمی کنند."

متعارف داستان در مورد افراد جوان زندگی در خانه نتواند آن نقطه است. یکی می تواند استدلال می کنند که Espiritual به طور موثر می کند که فضائل از زندگی در خانه شده اند بلعیده محبوب طبقه متوسط آمریکایی, روایت در مورد خودکفایی و موفقیت. بحث از بزرگسالان جوان که با والدین خود زندگی کنند اغلب تمرکز در زمانی که آنها را ترک خواهد کرد و چه چیزی در انتظار آنها را زمانی که آنها انجام می دهند نه از آنچه آنها به دست آورید می توانید از زندگی در خانه در حالی که وجود دارد.

علاوه بر این ننگ مرتبط با زندگی در خانه است و بیشتر ریشه در گذشته از زمان حال است. "بسیاری از مردم هنوز هم نگه قدیمی انتظارات هنجاری—شما قرار است به تبدیل شدن به یک فرد بالغ در زمان شما 21 یا 22—و در میانهی شب تنظیم کرده به واقعیت جدید" Arnett گفت. "من فکر می کنم پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ اغلب نگاه امروز در حال ظهور بزرگسالان و فکر می کنم در حال حاضر در سن خود من انجام شده بود X, Y و Z و آنها به نظر می رسد به هیچ وجه نزدیک انجام آن چیزهایی است. چه چیزی اشتباه است با آنها ؟ آنها نه egocentrically استفاده از هنجارهای جوانان خود را به امروز که کسانی که نمی هنجارهای دیگر." جوان امروز مردم در حال آمدن سن در عصر جدید اما هنوز در حال قضاوت با استانداردهای از یکی از قبلی است. سیستم اقتصادی است که باعث شده است تا بسیاری از آنها را به حرکت در 15 سال گذشته ممکن است به خوبی سزاوار انتقاد است اما پاسخ خود را به آن گویا است.

در قرن 21 یک راه بهتر به فکر کردن در مورد زندگی در خانه Arnett به من گفت آن است که در بسیاری از موارد غیر ارادی اما به ندرت کوتاه قدی. پس Arnett شروع به مطالعه زندگی این مرحله نزدیک به 30 سال پیش او را دیده ننگ در سراسر زندگی در خانه را تضعیف میکند. یک علت این تغییر او فکر می کند که مهاجرت الگوهای چند دهه گذشته است. در مصاحبه با خانواده های جوان, بزرگسالان Arnett متوجه شده است که بسیاری از مهاجران از آسیا و آفریقا و آمریکای لاتین در حال عادت به هنجارهای مختلف در سراسر زندگی در خانه و در نتیجه برگزاری یک نظر مثبت تری از آن. برای برخی از پدر و مادر او به من گفت: "این بیشتر از یک نگرانی ... اگر بچه های خود را حرکت در 20s خود را: آنها نمی مانند پدر و مادر خود را? چرا آنها در حال حرکت به یک آپارتمان یک و نیم مایل دور ؟ چه چیزی اشتباه است با آن خانواده ؟ "

دلیل دیگری است که به سادگی که به عنوان زندگی در خانه بیشتر رایج می شود مردم به تنظیم آن. "آن بیشتر می شود طبیعی است," او گفت:. "ما اظهارات و رسیدن به آن استفاده می شود."

Chrissy واکر تصویر اینجا در پدر و مادر خود را' حیاط خلوت شروع به زندگی در خانه خود در نزدیکی شهر آستین در تگزاس در ماه مارس کمتر از یک سال پس از او از دانشگاه فارغ التحصیل شد. "این فقط احساس می کند مانند شما در حال صحبت در اطراف مانند شما نمی توانید کامل در شروع همه چیز" او گفت:.

در واقع همه گیر ممکن است تولید حتی بیشتر از مایکروسافت و به روز رسانی بیشتر مفاهیم از آنچه در خانه می نماد. "وجود دارد یک چیز است که ما گاهی اوقات تماس فرهنگی تاخیر'—جامعه شروع به تغییر, اما ما باورهای فرهنگی را کمی طولانی تر به عقب" Fingerman به من گفت. "من فکر می کنم که اتفاق می افتد در حال حاضر اما با این افزایش بزرگ در تعداد افراد جوان که در حال رفتن به ساکن با پدر و مادر خود را با یک توضیح بسیار روشن به همین دلیل رخ داده است که من فکر می کنم این فرهنگ تغییر خواهد کرد و مردم را بسیار در نظر بگیرید این یک الگوی طبیعی در حال حاضر." این تغییر در نگرش به خوبی ممکن است کمک کرد تا همراه با این واقعیت است که این موج اخیر مردم خانه در حال حرکت بود که در نتیجه واقعا پیش بینی نشده فاجعه جهانی که تحت تاثیر و حتی کسانی که با اعتبار و مشاغل قبلا سالم صنایع.

Marielle برنر گفت: من در مورد لحظه ای این بهار زمانی که او اجازه رفتن از مخالفان او به خانه در حال حرکت. او videochatting با دو نفر از دوستان در سواحل غرب است. "من نمی دانم چرا آن کلیک کنید با من قبل از, اما آنها مانند" هیچ کس را سرزنش می کنید اگر شما در خانه در حال حرکت در حال حاضر با پدر و مادر خود را'," او گفت:. "من حدس می زنم آن بود که آنها ساخته شده است که آن را خوب است برای من به خودم اجازه می دهد را در نظر بگیرید که تصمیم گیری."

که گفت:, او شگفتی آنچه که مردم فکر می کنم از زندگی در خانه پس از همه گیر. "اگر و زمانی که همه چیز به نوعی عادی و بیکاری پایین می رود," او گفت: "من از ترس که من ادامه خواهد داد به ماندن در اینجا و آن را به عنوان تنبل."

او دلیل خوبی برای ترس است. نوشتن در ماه آوریل در اقیانوس اطلسکه جامعه شناسان ویکتور قهوهای مایل به زرد چن و Ofer Sharone پیش بینی خود را بر اساس دو دهه پژوهش در کارگران بیکار که فاز اولیه گسترده "همبستگی و دلسوزی برای میلیون ها نفر که شغل خود را از دست" به دلیل همه گیر خواهد شد و پس از تجدید حیات "قدیمی کلاله در برابر کارگران بیکار ... به عنوان خاطرات اولیه بحران محو و مردم برای پیدا کردن دلایل جدید به تقصیر دیگران برای کشیدن خود را با خود خندیدن." نگرش عمومی نسبت به افرادی که از نقل مکان به خانه در طول همه گیر می تواند به دنبال همان الگو: همدردی در حال حاضر قضاوت زود. (به همین ترتیب Arnett فکر می کند که کلیشه ها در مورد غیر مسئولانه افراد جوان هستند "قابل ملاحظه ای محکم است.")

اما شاید این بار مردم را واقعا شروع به آغوش جدول زمانی جدید در حال ظهور بزرگسالی است. "بیشتر از همیشه وجود دارد هیچ دلیلی برای عجله به زندگی و مجموعه ای مصنوعی مهلت" Arnett گفت. "هنجارها برای زمانی که شما ازدواج کودکان تبدیل شدن به طور کامل به کار هستند خیلی آرام تر از آنها استفاده می شود. در حال حاضر ما می توانید استفاده کنید که به نفع ما و برخی از فشار خاموش." شاید این بی شتاب و درک ذهنیت خواهد بود که هدایت مردم در حال حاضر در خانه زندگی می کنند که 20 یا 30 سال از هم اکنون کودکان خود هستند انجام همان.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب