بعدی وحشتناک, فاز از این بحران

ایده های پس از لغو می آید تریاژ. J. P. Moczulski / ایسنا برای ماه های کارشناسان بهداشت و درمان در

توسط NEWS-SINGLE در 27 اسفند 1398
J. P. Moczulski / ایسنا

برای ماه های کارشناسان بهداشت و درمان در خط مقدم نبرد علیه COVID-19 گفت: جهان برای آماده سازی. Coronavirus است نه مانند آنفلوانزا آنها هشدار داد. آن است که بسیار مسری مبتلا و به مراتب مرگبارتر است. آن را تعطیل کل شهرها اتفاق افتاده در ووهان چین و کل کشور را به عنوان اتفاق می افتد در حال حاضر در ایتالیا است. به جای استفاده از غذای این هشدارها در حالی که وجود دارد زمان به توقف سرایت دولت آمریکا عنوان خطرات و رئیس جمهور ارائه شده خالی اطمینان. "آن را به ناپدید می شوند" او گفت: "مانند یک معجزه است."

غایب رهبری بسیاری از آنها در پاسخ به عنوان بهترین آنها می توانند. اوهایو و کشورهای دیگر را بسته مدارس. NBA لغو آن فصل است. دیزنی جهان توقیف دروازه آن است. اما "لغو همه چیز" استراتژی تنها می تواند کاهش سرعت گسترش این بیماری است. آن را نمی خواهد آن را متوقف کند.

آمریکایی ها باید برای بدترین آماده. این کشور در حال حاضر به احتمال زیاد به وارد کردن یک توده-تلفات سناریو. اولین اولویت خواهد بود شناسایی افراد بیشتر به فوریت نیاز به مراقبت در غیر این صورت شناخته شده به عنوان تریاژ یک عمل به تصویب رسید و از میدان جنگ و پزشکی است که در آن زخمی ها به سرعت طبقه بندی شده اند. پزشکان آمریکایی به زودی این گریم و واقعیت دردناک در بیمارستان ها و دیگر امکانات مراقبت از سراسر کشور است.

تریاژ است همه چیز در مورد استفاده بهینه از منابع است. در جنگ و یا بلایای طبیعی که منابع و کارکنان محدود مراقبت باید جیره بندی. مجروح طبقه بندی شده به گروه درمان با استفاده از رنگ دسته و یا مچبند به شناسایی اولویت سطوح. سبز نشانگر راه رفتن زخمی بیماران مبتلا اما نیاز به توجه فوری. زرد است که بیشتر به طور جدی زخمی که زندگی هنوز در معرض تهدید است. قرمز محفوظ است برای کسانی که می میرند بدون درمان فوری است. وجود دارد یک چهارم دسته—برای کسانی که در حال حاضر متوفی یا با هیچ شانس زنده ماندن. کسی هنوز زنده میان سیاه و سفید ممکن است با آسودگی اما درمان نمی شود.

اولین بار من تجربه چنین رویدادی بود که پس از طوفان هایان در فیلیپین در طی یک ماموریت با تیم مرزی, یک سازمان غیر انتفاعی که اعزام جانبازان به عنوان فاجعه-امداد داوطلبان. تیم من وارد موقت درمانگاه در حال حاضر ضعف با يافتگان. یکی از حاد ترین کمبود بیهوشی بود. فقط روز به تلاش های امدادی مشخص شد که در کلینیک ما خواهد اجرا شود. من به یاد داشته باشید برای تمیز کردن زخم های عمیق برخی از پایین به استخوان بدون مسکن که متعلق به قطع دست و پا و جراحی عمده. من هنوز هم کابوس در مورد این. Haiyan و شکست مقامات برای آماده لوازم کشته شدن هزاران نفر. Coronavirus را می کشند به مراتب بیشتر و بیشتر خواهد شد نیاز به مراقبت های ویژه. ما باید جراحی خودمان را برای آنچه در حال آمدن است و آماده تا آنجا که ما می توانیم حتی با مختصر زمان باقی مانده است.

ما باید برخی از ایده از آنچه انتظار می رود. در ایتالیا بیمارستان اجرا کرده و از تخت و کمبود تجهیزات منجر به دردناک زندگی و مرگ تصمیم گیری. که بیشتر سزاوار درمان ؟ آیا این جوان مادر سه کودک است که ممکن است زنده ماندن بدون ونتیلاتور اما که شانس بهتر خواهد بود با یکی ؟ و یا آن را افراد سالمند بیمار که مطمئنا مردن بدون آن ؟ وجود سرد و علم به این پیچیده با استفاده از فرمول ها و واژه هایی مانند کیفیت-تنظیم زندگی سال برای کمک به پزشکان حق را خواستار شد. اما این واقعیت باقی می ماند: سیاه مچبند به زودی قرار داده شده در زندگی است.

با حق آماده سازی ما می توانیم محدود کردن چگونه اغلب این اتفاق می افتد. اگر ما توجه به هشدارهای کارشناسان پزشکی. امریکا در چند هفته پشت ایتالیا. تنگناها باقی می ماند, به خصوص وقتی که می آید به ارائه تست کیت و انباشت تجهیزات پزشکی. با توجه به آخرین اطلاعات موجود از سال 2010 ایالات متحده در مورد 62,000 هواکش در بیمارستان. علاوه بر این حدود 10000 فن های ذخیره شده در استراتژیک ملی ذخایر فدرال فروشگاه لوازم اضطراری و دارو هر چند تعداد دقیق طبقه بندی شده است. ما خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به چند بار که در ماه های آینده.

کاهش گسترش COVID-19 باقی مانده ضروری استراتژی و "لغو همه چیز" است که این روش درست است. اما در این مرحله یک توده-تلفات رویداد است اما اجتناب ناپذیر است. هر عنصر از امریکا, استراتژیک-قابلیت پاسخ باید فعال شود در حال حاضر. این بدان معناست که راه اندازی فدرال ایستگاه های پزشکی با استفاده از استراتژیک ملی ذخایر. به این معنی فعال کردن گارد ملی و پزشکی سپاه ذخیرۀ واحد و اطمینان از اینکه کارکنان و داوطلبان آموزش دیده برای استفاده از هواکش و تجهیزات دیگر. پزشکی از راه دور و مجازی تماس مراکز باید به سرعت گسترش یافته و با کارکنان کار از خانه برای پاسخ به سوالات در مورد درمان. وزارت امور سربازان سابق که توابع به عنوان امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی از آخرین چاره باید بلافاصله پس از آماده سازی به جای صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان و بیماران است. و ما باید از بین بردن هزینه به عنوان یک مانع برای دریافت تست و یا درمان به طور کامل بودجه فاجعه ملی سیستم پزشکی و اعطای این قدرت به بازپرداخت هزینه های مراقبت های بهداشتی مربوط به virus.

بالاتر از همه آمریکایی ها خود نیاز به یک طرز فکر تغییر. تریاژ در حال آمدن است. بسیاری از موارد این بیماری خواهد بود جزئی و خود تریاژ لازم خواهد بود. ما باید گوش دادن به کارشناسان و درمان بیمار در خانه اگر چنین است توصیه می شود. ما باید پیش بینی سهمیه بندی مراقبت و را از ناکامی های ما در پزشکان و پرستاران که عامل تحت شرایط هولناک.

ترسناک ترین چیز این است: اگر شیوع بیماری می شود به عنوان بد به عنوان برخی از کارشناسان در حال حاضر ترس هواکش نخواهد بود و تنها چیزی که در تامین کوتاه مدت. ما باید بیشتر سیاه مچبند از ما می تواند تصور کنید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب