هنگامی که یک خانواده و جدایی دائمی می شود

سیاست دو تابستان پیش Idrissa کامارا احضار شد به یخ زمینه ، او تا به حال هیچ ایده از آسیب به آمده است.

توسط NEWS-SINGLE در 12 مرداد 1399
اقیانوس اطلس

On یک صبح جمعه در مارس 2019 یک گارد در مهاجرت و گمرک بازداشتگاه در آرورا کلرادو وارد یک سلول اشغال شده توسط Idrissa کامارا یک زن 31 ساله مهاجر از غرب آفریقا و آگاهانه او را که او تا به حال یک بازدید کننده. کامارا انتظار نیست هر کسی را که ممکن است همسرش, Arri Woodson-کامارا. به طور معمول زندانیان مجاز به صحبت با بازدید کننده تنها از طریق یک پنجره شیشه ای باریک را در یک اتاق ملاقات. در این روز یک نگهبان همراهی کامارا به یک منطقه مشترک و دستور او را به نشستن در یک جدول.

زن و شوهر را برنامه ریزی شده بود به صحبت کردن در تلفن به طور منظم در حالی که کامارا بازداشت شد. وجود دارد سوال در مورد وکلا و مدارک و مهلت است که نیاز به خطاب. جلسه Arri سه سال پیش از آن—هر دو آنها کار می کرد برای همین اجتماعی-خدمات سازمان در Pueblo, کلرادو, Arri وطن—تا به حال شده است در یک لحظه هیجان انگیز در کامارا زندگی. دو نفر از آنها اغلب مورد آینده خود و صرفه جویی در خانه و فکر کردن در مورد شروع یک خانواده. کامارا حال تلاش برای باقی می ماند و امیدوار است که آنها هنوز هم متوجه آن رویاها. به تازگی هر چند او تلاش شد با احساس افسردگی; او احساس او نمی تواند انجام دهد بسیار مورد مشکلات قانونی خود از یک سلول. هفته که زن و شوهر تا به حال زمان زیادی را صرف صحبت کردن در مورد این پرونده است. بنابراین برای دیدن Arri در فرد به هر دلیل برای دیدار او بود تعجب دلپذیر است.

کامارا احساس چیزی اشتباه بود زمانی که او را دیدم که به اتاق راه می رفت: Wayne Payne یک کشیش در کامارا کلیسا در پوبلو. قبل از کامارا قفل شده بود تا او و پین تا به حال ایستاده هفتگی بازی شطرنج و با حضور همان پنج شنبه شب مطالعه کتاب مقدس است. در طول سال ارتباط خود را تبدیل شده بود تقریبا خانوادگی شبیه به یک پدربزرگ و نوه. زمانی که پین نشستم کامارا متوجه اشک در چشم او.

روز قبل از پین بازدید Camara, Arri تا به حال به طور ناگهانی به سمت چپ کار می کنند. او گفت: دوست و همکار کریستی آدامز که او می خواهم فراموش شده او را در خانه ناهار و رفتن به آن را انتخاب کنید. زمانی که Arri نمی آمد پشت Adams شروع به نگران باشید.

در مورد 1 p. m., Adams, بررسی تلفن و متوجه یک متن از Arri که گفت که او در خارج از دفتر. پیام فرستاده شده بود و تقریبا یک ساعت قبل; Adams شلوغ شده بود و وعده ناهار و تا به حال آن را دیده.

او پیامک Arri برگشت: شما شروع [به] من را بترساند. آیا شما ok

بدون پاسخ. آدامز بیرون رفت و به اطراف نگاه کرد و متوجه Arri سفید تویوتا RAV4 پارک شده در کنار به سمت جنوب ساختمان. او با نزدیک شدن به ماشین و دیدم Arri قوز بیش در صندلی راننده. Adams به نام Arri نام در ماشین را باز کرد و سعی کرد او را از خواب بیدار. بدون پاسخ. آدامز 911 تماس گرفته شده.

افسر مسیحی کجا از پوبلو اداره پلیس و شریک زندگی خود را وارد صحنه چند دقیقه بعد. کجا یافت Arri حرکت. وجود یک سوراخ گلوله در پیراهن او و لکه های خون روی شلوار جین. یک افسر دیگر در بر داشت یک هفت تیر در کف سمت مسافر. سه نفر وجود دارد زندگی می کنند دور و دو صرف پوسته پوسته در تفنگ و یک سوم صرف پوسته پوشش در صندلی مسافر. پزشکی قانونی وارد حدود 40 دقیقه بعد و تلفظ Arri مرده است. علت مرگ یک خود وارد گلوله به سمت چپ از Arri قفسه سینه. با توجه به جایی که گلوله وارد شده بود Arri بدن به نظر می رسید که او با هدف به قلب او.

سپس پلیس توجه داشته باشید.

این بیش از حد است. من نمی توانم ایستاده او را در حال w/ من و فکر او را در حال w/ من به سهم آینده ما با هم مثل ما برنامه ریزی شده است. من خسته از گریه کردن در مورد آن را هر شب وقتی که Idrissa سزاوار نیست این ما هر دو نیست. ببخشید من هر کس. من متاسفم Idrissa, I love you, love, همه شما. لطفا بسوزانند من. این درد بیش از حد است. قلب من شکسته است. جرات نمی تماس با من خودخواه. شما نمی دانید که آنچه در این 265 روز شده بود. هر کسی که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند حضور در تشییع جنازه من. شما کمک خراب کردن زندگی من است.

پین گفت کامارا همه از این است که روز بهار. ایستاده با هم در بازداشتگاه آنها را در آغوش در آغوش. زمانی که کامارا بازگشت به سلول خود او فر روی تشک نازک و کشیده و پتو بر سر او.

No یکی می تواند پیش بینی مسیر کامارا را در زندگی خود مورد وضعیت متمایز هستند و در عین حال خود داستان است که چرا مهاجرت طرفداران نگران سیاست را تشویق می کند که بازداشت غیر شهروندان در هر زمان و به هر دلیلی. "در مورد او واقعا نمونه چرا ما شده ایم برای مبارزه با اختیار دادستانی برای یک دهه می گوید:" سناتور ایالت کلرادو جولی گونزالس دیرین مهاجر-مدافع حقوق که قبلا در کامارا مورد به عنوان یک مشاور حقوقی. "داستان خود را نیز نشان می دهد که عواقب آن که مهاجران ترس برای انجام کار درست برای نشان دادن و گرفتن مسئولیت برای تلاش به اذعان اشتباهات گذشته و انجام بهتر و بازسازی."

دانشمندان علوم اجتماعی و دیگر محققین مورد مطالعه وسیع اثرات اخراج و مجبور به جدایی خانواده و دریافته اند که این اقدامات می تواند طنین انداز فراتر از یک فرد یا خانواده موثر بر سلامت کل جوامع است. "مردم آزار بودن این سیاست ها نه تنها افرادی که بازداشت و اخراج می گوید:" UC Santa Cruz روانشناسی پروفسور رجینا روز Langhout نویسنده سرب از یک سال 2018 مقاله در مجله آمریکایی جامعه روانشناسی خلاصه سه دهه کار بر روی این موضوع است.

تحقیقات نشان داده است که مردم به کسی شده است که هدف یخ بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت آنها تمایل به تبدیل شدن به بیشتر ترس از نهادهای عمومی. در مطالعه پس از مطالعه پاسخ دهندگان گزارش تماس با پلیس کمتر حتی اگر آنها قربانی یک جرم; حضور در کمتر مذهبی خدمات; با استفاده از پارک های عمومی به عنوان اغلب و به دنبال کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی. "هنگامی که ما را متوقف اعتماد در سیستم های طراحی شده اند که به ما کمک می کند که منجر به بیشتر انزوای اجتماعی" Langhout به من گفت. "هنگامی که ما بافت اجتماعی تجزیه است که لطمه می زند همه است."

کامارا شده بود بخشی از بافت اجتماعی ایالات متحده برای نزدیک به دو دهه قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور انتخاب شد و در زمان به خصوص خط سخت در مهاجرت. بزرگترین فرزند از پنج فرزند کامارا متولد شد و در گینه یک ملت کوچک در امتداد سواحل غرب آفریقا. او در پایتخت در یک مشغول خانه پر از خانواده گسترده. زمانی که او 12 بود او در سفر خود به آمریکا با ویزای توریستی با چند عموزاده. تنها پس از او فرود آمد در شهر نیویورک او یاد بگیرند که حرکت بود ، کامارا صرف تقریبا یک سال در هارلم با عموی خود را قبل از سوار شدن یک تازی اتوبوس عازم کوه های راکی که در آن پدر و نامادری زندگی می کردند.

هنوز در تلاش برای درک اساسی زبان انگلیسی کامارا تلاش آکادمیک. او شروع به شکستن حکومت نظامی و وارد شدن به دعوا. در 16 پدر و مادر خود را فرستاده او را به یک گروه خانگی برای مشکل جوانان است. او عمل وجود دارد بیش از حد و در نهایت گرفته شده برای دیدن یک دکتر که تشخیص داده کامارا با اختلال دوقطبی با ویژگی های روانی. تجویز دارو یک داروی آنتی سایکوتیک به نام Haldol ساخته شده او را کسل و بی قرار و او با تجربه لرزش و سفتی در مفاصل. کامارا پر از قرص و داروها را در یک کشو را فراموش کرده و در مورد آنها. عاطفی بالا و پایین از وضعیت او به زودی بازگشت به اوج خود رسید در دستگیری او در مارس سال 2007 در سن 18 سالگی. در این میان آنچه کامارا توصیف به عنوان یک توهم قسمت او فروخته هشت توپ کرک کوکائین برای $90 به محرمانه خبرچین همکاری با پلیس. "من احساس می کردم در یک فیلم بود و من فقط بازی نقش" کامارا به من گفت. "من فکر کردم این مثل این است که Boyz n the Hood."

در ازای مشروط شدن کامارا التماس کرد گناه را به در اختیار داشتن مواد تحت کنترل به قصد توزیع. تقریبا یک سال بعد با توجه به اسناد دادگاه کامارا راه می رفت به یک غریبه را به خانه فکر خود بود و rummaged از طریق وسایل نقلیه در گاراژ; کامارا متقاعد شده بود که نامادری خود پنهان شد, قرارداد حرفه ای فوتبال باشگاه های ارائه او یک نقطه در تیم خود است. پلیس او را دستگیر کردند و او را صرف بیشتر از یک سال در زندان شهرستان انتظار محاکمه در درجه دوم سرقت و تجاوز اتهامات عنوان شده علیه. در آن زمان کامارا پدرش بیمار مبتلا به سرطان و کامارا غرق احساس غم و اندوه و ناامیدی است. یک ماه پس از دستگیری در کامارا درگذشت. زمانی که کامارا در نهایت به یک دادگاه در سال 2009 منصفه او را مقصر دلیل جنون.

Adjudicated به کلرادو بهداشت روانی موسسه در پوبلو برای توانبخشی کامارا شروع مداوم دارو رژیم برای اولین بار در زندگی خود. پس از سال ها از عدم مصرف دارو به طور مداوم برای درمان وضعیت خود کامارا شده بود به شدت دارو در زندان شهرستان است. برنامه جدید باعث تدریجی و در عین حال قابل توجه برگرد. "ما مخروطی به آرامی دارو را در و او یک فرد کاملا جدید می گوید:" تد اسمیت کامارا را روانی ارائه دهنده در موسسه. در پاییز 2014, بیمارستان تایید کامارا برای یک جامعه-قرار دادن برنامه است که اجازه داده او را به زندگی می کنند در خارج از مرکز در حالی که در ادامه به نظارت توسط کارکنان در موسسه. یک زن و شوهر در محلی Wayne و سوزی Payne آنها کامارا ملاقات کرده بود از طریق دوستان زمانی که او شروع به حضور در پوبلو کلیسا موافقت کرد به او اجازه حرکت در. "او مانند یک عضو خانواده" سوزی به من گفت. "ما انجام خواهد داد هر چه طول می کشد تا به او کمک کند."

کامارا ملاقات Arri چند سال بعد در سال 2016 زمانی که او کار کردم در همان غیر انتفاعی که در آن او کار می کرد. Arri بود وسط کودک با برادر در دو طرف. "ما همه واقعا در حال رشد" دیو Woodson, او برادر کوچکتر به من گفت. "ما تا به حال احتمالا بهترین دوران کودکی هر کسی می تواند برای امید." همه سه تا از بچه ها بودند و ورزشی و آنها اغلب شوت از hoops با هم در جلوی خانه خود. Arri در ادامه به بازی گارد نقطه در یک کالج از چند ساعت دور از خانه. پس از فارغ التحصیلی او به Pueblo پس از نگاه پدر و مادر خود را و شروع به کار در سازمان های غیر انتفاعی, مراقبت از افرادی که از کار افتاده و نیاز به کمک. "این نوع از کلیشه اما او از طریق و از طریق یک فرد خوب" دیو گفت. "او انجام آنچه او به معنای برای—او سرپرست و او لذت می برد که. او با قرار دادن دیگران ،

اولین بار کامارا و Arri صرف زمان با هم خارج از محل کار بود در یکی از شب های اوایل سال 2017 پس از جمع آوری کمک هنگامی که یک گروه از همکاران تصمیم به بیرون رفتن برای نیش زدن به غذا خوردن. کامارا نگهداری چک کردن گوشی خود را در رستوران—او برنامه ای برای دیدار با زن دیگری برای تاریخ در دنور و نمی خواهید به اواخر. Arri طعنه او در مورد اینکه چرا او در چنین عجله بسر می رسانید. او پیشنهاد کرد که کامارا فراموش کرده ام در مورد تاریخ و ماندن با او و بقیه گروه. "او پریشان من که تمام شب" کامارا به من گفت. "ما فقط صحبت کردیم و صحبت کردیم."

Arri قاطعانه بود در مورد نگه داشتن همه چیز حرفه ای در محل کار; هنوز هم همه می دانستند که او و کامارا دوستیابی شدند. "Arri بود این سایت متعلق به فرد, اما زمانی که او را دیدم Idrissa یا صحبت خود را به نام او فقط روشن می گوید:" مورین Meyette یک همکار. در وقت آزاد خود را کامارا و Arri لذت بردم حیاط خلوت کباب با دوستان و خوردن در باغ زیتون. این Woodson خانواده خوشحال بود بیش از حد. "هنگامی که او آمد شما فقط احساس کردم او مرد حق" دیو گفت. در نهایت کامارا شروع به فکر کردن در مورد ازدواج. او آمد تا با یک راه هوشمندانه برای نخستین بار باز کردن موضوع با Arri پدر و مادر. کامارا به من گفت که عادی هنگامی که یک مرد پیشنهاد در گینه او اقدام به خرید زن پدر یک بز است. کامارا توضیح سنت به Arri پدر. نه پس شوخی او افزود: "ممکن است یک بز در آینده خود را."

سالها پیش قبل از کامارا ملاقات Arri پدر و مادر خود را به حال ثبت سبز-نرم افزار کارت برای او. با این حال در آن زمان کارهای اداری خود را برای بررسی کامارا برداشت کرده تا خود را از اتهام مواد مخدر ساخته شده است که او را فاقد شرایط لازم برای قانونی-دائم-اقامت. در سال 2011 کامارا حذف از روان-سلامت موسسه قرار می گیرد و در یخ بازداشت در حالی که دولت بررسی خود را سبز-نرم افزار کارت های, بعد, خود, درخواست پناهندگی و در نهایت تلاش برای اخراج او. قاضی در این پرونده پناهندگی نشان داد که او ممکن است مورد تایید کامارا برنامه به دلایلی که شامل روان-بهداشت و درمان در گینه که به طور موثر وجود ندارد. دوباره هر چند کامارا درخواست معامله از مواد مخدر مورد خط خارج از برنامه و به دولت دستور داد او را از کشور حذف. چه اتفاقی افتاد بعد نامشخص است. با توجه به کامارا فعلی وکیل هانس مایر به نظر می رسد که مقامات قادر به هماهنگ کردن روند اخراج با گینه. با جا به اخراج کامارا دولت فرستاده او را به بیمارستان دولتی در پوبلو در سال 2012 قرار داده و او را تحت آنچه شناخته شده به عنوان یک یخ منظور از نظارت.

سفارشات مشترک بودند در دوران جورج دبلیو بوش و باراک اوباما دولت. ترتیب اجازه مهاجران مستند نشده که کشورها نمی خواهد آنها را به عقب که در حال بررسی موارد قانونی یا که دلسوز شرایطی مانند دیرینه روابط به یک جامعه و یا یک بیمار عضو خانواده—برای جلوگیری از بازداشت و اخراج به عنوان طولانی به عنوان آنها در آنجا ماند و از مشکل و به طور منظم چک در در یک بستنی زمینه ، کامارا انطباق با سفارش خود را به مدت شش سال بدون حادثه است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار این غیر شهروندان تحت دستورات نظارت شد اهداف برای حذف; مهاجرت کارشناسان از جمله سابق یخ سرپرست در دولت اوباما جان Sandweg مراجعه کننده به این گروه به عنوان "پایین آویزان میوه." برخی از مهاجران تلاش برای جلوگیری از اخراج با پنهان شدن در کلیساها که تحت اوباما تعیین شده بود "نقاط حساس" در تلاش برای تضعیف اجرای فعالیت در چنین مکان. کامارا نبود زیر سرفصل اما او فکر می کنم این عجیب و غریب بود زمانی که او یک تماس از یک یخ در تابستان 2018 درخواست او را برای آمدن به حوزه ، "او واقعا من را در سهولت" کامارا به من گفت توصیف تماس بگیرید. "او ساخته شده آن را به نظر می رسد مانند آن را یک معامله بزرگ است." کامارا گفت که زمانی که او راه می رفت در درب یخ عوامل احاطه او قرار داده و او را در دستبند. "این درست مثل این است که آن را شما می دانید ؟ امیدها و رویاهای مرده و رفته" کامارا به من گفت. "اشتباهات ساخته شده بودند در طول راه وجود دارد اما نمی شود [هر] فرصت برای اصلاح آن و در یک مسیر که در بالا شیب. آن را فقط مانند شوک است."

کامارا اجازه داده شد به اطلاع Arri از آنچه اتفاق می افتد از طریق متن. "من فکر کردم من در هواپیما به سمت راست و سپس و وجود دارد," او به من گفت. در عوض, Arri و وین Payne یافت مایر که قادر بود برای به تاخیر انداختن روند اخراج در حالی که او در تلاش برای مبارزه با کامارا مورد و کامارا شروع چه خواهد تبدیل به یک اقامت طولانی در یخ بازداشتگاه در شفق قطبی. "خواهر من چراغ راه در تلاش برای گرفتن او منتشر شد" Arri برادر دیو به من گفت. "من می دانم که برای یک واقعیت او در آنجا ماند تا شب های بی شماری مشغول کار بر روی این پرونده است." پس از چند ماه قادر به برنامه ریزی عروسی با کامارا بازداشت زن و شوهر بداهه. Meyette خود را همکار انجام شده در این مراسم است که سقوط از طریق تلفنی—Arri در یک اتاق آرام در محل کار و کامارا در بازداشتگاه. "او نشان نمی دهد احساسات زیاد اما آن روز او" Meyette به من گفت. "او خیلی خوشحال است." Arri امضا مدارک راست و سپس پس کامارا می توانید ببینید.

اما به عنوان کامارا را بازداشت کشیده در Arri بود صدمه زدن به. در اواسط ماه آوریل 2019 او فرستاده و شوهر او یک کارت عید پاک. در جبهه بود یک عکس از یک تخم مرغ و یک خرگوش با "Hippity مبارک Hoppy عید پاک" نوشته شده مزین حروف. داخل Arri نوشت: در مورد چگونه او می خواهم به تازگی به یک بازی بیس بال است و تا به حال او را به یاد سال قبل هنگامی که دو نفر از آنها بودند گرفتار یک بازی با هم. او همچنین نوشت: در مورد چگونه به خرد کردن آن بود که یکی دیگر از تعطیلات آینده شد و آنها قادر نخواهد بود به آن را صرف با هم. او امضا کارت: من شما را دوست دارم و دست شما یک مقدار باور نکردنی. عشق, Arri. پاکت مهر باطله تمبر پست دو روز قبل از او درگذشت.

یکجلسه یک هفته بعد از مرگ همسرش, کامارا در پوبلو زندگی در یک اتاق یدکی در Payneses'. یخ منتشر شده بود او را از زندان در زمان برای او را به حضور در Arri مراسم تشییع جنازه خدمات; او می خواهم نه ماه را صرف در قفل. در بیانیه ای یخ سخنگوی Alethea Smock گفت: کامارا منتشر شد برای "دلایل بشردوستانه." Smock ارائه یک جدول زمانی از کامارا را مورد مهاجرت و تعامل با اجرای قانون است اما به نظر بیشتر با استناد به دستورالعمل حفظ حریم خصوصی. کامارا است یک بار دیگر بر نظارت و انتشار فقط او بود سال قبل است.

در این هفته پس از Arri مرگ کامارا به سختی به ترک خانه خواب بسیار است که او از دست پیگیری از روز. او در نهایت شروع به پیاده روی های طولانی از طریق مرکز شهر Pueblo رودخانه. "این واقعا سخت بود چرا که شما در آغاز مراحل پردازش همه چیز را که اتفاق افتاده است" کامارا به من گفت: "تلاش برای یافتن معنا در میان آن همه است." در نهایت او به کار در سازمان های غیر انتفاعی که برگزار شده بود کار خود را برای او. "رفتن بود و انفجار شادی اما نوع غم انگیز در همان زمان" کامارا گفت.

حتی پس از همه مبارزات و تراژدی مرگ همسرش, کامارا هنوز مشخص ایالات متحده به عنوان یک سرزمین فرصت یک محل که در آن رفاه را می توان از طریق کار سخت نجابت انعطاف پذیری و شانس دوم. "مردم در حال انجام بهترین خود را با آنچه آنها" او گفت:. آیا کامارا قادر خواهید بود اقامت در این کشور اما در سوال باقی می ماند.

سرنوشت خود را در حال حاضر به این نتیجه تعدادی از ویژگی های استدلال حقوقی. برای اولین بار است که اخیر فدرال مدار-دادگاه قانون مورد نشان می دهد کامارا مبارزه با مواد مخدر اتهام دیگر ممکن است واجد شرایط به عنوان یک جنایت تشدید معنی مایر استدلال می کند, دولت باید قادر به تجدید کامارا پناهندگی ادعا می کنند. مایر نیز جذاب کامارا پرونده جنایی در بخش, بر این اساس که او بیمار روانی در زمان و در نتیجه متناسب با توان تصمیم گیری در مورد درخواست رسیدگی کند. بیشتر چه, اگر دولت تا کنون برای بازگشت به ورزش تشخیص در موارد مهاجرت مایر معتقد است کامارا را خوب استدلال را که او باید قادر به ماندن در کشور است. "او واقعا در حال حاضر به عنوان مثال کامل از توانبخشی راه رستگاری" مایر به من گفت.

پس از آن وجود دارد موضوع کامارا ازدواج به Arri. به طور معمول افرادی که ازدواج با شهروندان آمریکایی قادر به درخواست برای اقامت قانونی. اما دوباره کامارا مبارزه با مواد مخدر شارژ میله های زندان او را از انجام این کار است.

با وجود چالش های حقوقی خود را وضعیت کامارا نمی بینم خود را به عنوان همه که متفاوت از هر آمریکایی دیگر. او به اندازه کافی خوش شانس را به سقوط در عشق با خوشحالی مشغول به کار در یک شغل ثابت برای ذخیره کردن و شروع یک خانواده.

در حال حاضر تمام کامارا می توانید انجام دهید این است که صبر کنید. او به طور منظم کار می کند اضافه کاری در پوبلو غیر انتفاعی در امیدوار است که او ممکن است قادر به ماندن در آمریکا پرداخت و راه خود را از طریق کالج. او می خواهد به مطالعه روانشناسی, زمینه که در نهایت کمک به او را به مقابله با او روان-سلامت. "من مشتاقانه منتظر به قرار دادن تمام تلاش من و پول من را نجات داد به سمت رفتن به مدرسه و گرفتن مدرک لیسانس خود را," او به من گفت. زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ضربه کامارا ماند مشغول است. او اعلام کرد ضروری کارگر در سازمان های غیر انتفاعی که در آن او در حال حاضر می پوشد یک ماسک در همه زمان ها به طور منظم sanitizes سطوح و درجه حرارت خود را چک سه بار در روز. داشتن به خود منزوی به عنوان یک مرد زن مرده شده است اما آن را در کامارا طبیعت به مثبت باقی می ماند. "یک روز می رود و بدون فکر کردن در مورد او," او گفت:. "این یک یادآوری به صرف زمان با کسانی که شما در مورد مراقبت."

دیو Woodson شده است قادر به گرفتن برخی از آرامش در دانستن است که او دیگر رنج می برند. "این چیزی است که من می شود از طریق روز," او گفت:. به عنوان او آن را می بیند آن را در زمان مرگ خواهر برای یخ به انتشار کامارا از بازداشت و آن لطمه می زند. قبل از Arri مرگ دیو گفت: او را دیدن, داستان, در اخبار در مورد چگونه دولت بود درمان مهاجران, اما او هرگز فکر نمی کردم در مورد چگونه است که ممکن است تاثیر بر خانواده اش روزی. "دولت فعلی و راه آنها در حال انجام کارهایی برای مردم—من فکر نمی کنم انسان مسئول می داند که او را تحت تاثیر قرار خود را با کلمات و سیاست" دیو گفت. "آن را از بین برد خواهر من زندگی و شکست همه قلب ما."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de