شب مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی خود را از انتخاب مجدد پیشنهاد

سیاست شب گذشته دولت از اتحادیه بود بیشتر کمپین تجمع از وحدت مدنی آیین. درو Angerer / گتی وجود دارد

توسط NEWS-SINGLE در 16 بهمن 1398
درو Angerer / گتی

وجود دارد بدون دادن شب گذشته بسیار کمتر از هر نوع آشتی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی گیر یک کپی از سخنرانی خود در مجلس نانسی پلوسی دست و پشت خود را به عنوان او تمدید دیگر.

"چهار سال دیگر!" حامیان او نعره میکشید که او مواجه شده و آنها را از این تریبون در مجلس نمایندگان.

تا شروع نخست-زمان راه اندازی از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد پیشنهاد تا لباس پوشیدن و به عنوان یک دولت از اتحادیه گفتار. در طول شب او سطل آشغال سلف خود را میراث و سوال دموکرات پایه میهن پرستی. او صرف زمان کمی شعار دو حزبی سازش به جای آن ساختمان یک مورد که چرا مخالفان خود را باید خرد شدن و در آغوش دستور کار است که در سمت چپ حداقل در نیمی از کشور ؛

او اشاره نمی سنا استیضاح آزمایشی است که در مسیر به پایان بعد از امروز با خود را تبرئه. در عین حال در طول آدرس او سوزن و باعث قانونگذاران دموکرات که می خواهم سعی کردم به او را برکنار و, که انتخابات شکست او در حال حاضر به دنبال مهندس.

Reprising استدلال که او استفاده می شود در تجمعات انتخاباتی تهمت gazed در خانه اتاق و گفت که تعداد زیادی از نمایندگان در صندلی های خود تا به حال "تایید قوانین به اعمال سوسیالیستی تصاحب سیستم مراقبت های بهداشتی ما." او را متهم و آنها را از تلاش برای "ورشکسته ملت ما" با ارائه مراقبت های بهداشتی دولت به مهاجران مستند نشده.

او بیشتر چاخان از دولتمرد تزریق چند دوربین-آماده شکوفا به روز تلویزیون شخصیت او مورد استفاده قرار گیرد برای پر کردن صندلی در مبارزات انتخاباتی خود را متوقف می کند. او به طور خاص به عنوان مهمان در گالری امی ویلیامز که شوهرش در حال خدمت در افغانستان است. مغلوب ساختن پیشی جستن او تشکر کرد و از او دو فرزند جوان خود را قربانی. سپس خود را با بهترین come-on-پایین! بر او درمان او و مخاطبان به آنچه که او به نام "یک سورپرایز ویژه است." نشانه تاونسند ویلیامز decked با مدال نظامی وارد گالری و او را در آغوش کشید در حالی که خانواده جمعیت شعار می دادند "ایالات متحده آمریکا!"

در نقطه دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه کردن در گالری و کارگردانی همسرش, Melania به سبب مدال آزادی ریاست جمهوری در این مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh که اعلام کرد در روز دوشنبه که او تا به حال یک شکل پیشرفته از سرطان ریه است. بانوی اول بخور مدال در اطراف Limbaugh گردن در حالی که کسی در میان جمعیت فریاد زد: "با تشکر از شما عجله!"

خبرنگاران در جلسه مطبوعاتی قبل از دولت یک مقام گفت که این آدرس را در حال حاضر یک "مثبت و رو به جلو به دنبال چشم انداز." اما تهمت صرف مقدار زیادی از زمان به دنبال عقب در های سیاسی شخصیت های منفور خود را هسته ای کرد. باراک اوباما نیست در سال 2020 رای, البته, اما شما لزوما نمی دانم که گوش دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن. بدون ذکر اوباما توسط نام—در تظاهرات تهمت اغلب اشاره به 44 به عنوان رئیس جمهور باراک حسین اوباما—مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهم معکوس "شکست سیاست های اقتصادی" آخرین دولت و تبلیغ این کشور نرخ بیکاری پایین. (بیکاری نیز کاهش یافته است به طور پیوسته تحت اوباما.)

به عنوان برگ برنده انتخاباتی آن را می بیند انتخاب مجدد بستگی به حداکثر رساندن مشارکت از پایگاه خود را. برگ برنده استفاده می شود در این مرحله شب گذشته به تحریک آنها با حملات که خود را به هم بزنید حامیان nativist احساسات. او گسله شهر نیویورک—پس از اجرا توسط یک پتانسیل کلی انتخابات رقیب مایکل بلومبرگ—برای نشان دادن نرمی نسبت به مهاجران مستند نشده که به ارتکاب جرم. او مقصر کالیفرنیا بزرگترین آبی دولت برای اتخاذ همان سیاست. یکی از مهمانان او دعوت به سخنرانی شد برادر یک مرد کشته شده توسط یک مهاجر مستند نشده در کالیفرنیا است.

"من احساس می کنم برای از دست دادن آنها گفت:" مایکل Waldman سابق رئیس speechwriter به رئیس جمهور بیل کلینتون با اشاره به خانواده های قربانیان قتل توسط مهاجران. "اما متا-پیام قهوه ای که مردم در حال رفتن به شما را بکشند."

دولت از اتحادیه سخنرانی قرار است به یک وحدت مدنی آیین: دو طرف و سه شاخه دولت همه مونتاژ در زیر کنگره گنبد یک بار در سال. آگاه از نماد قانونگذاران مخالف احزاب وارد خانه اتاق با هم شب گذشته. بعد از یک غم انگیز ملی تروما مانند استیضاح یک رئیس جمهور ممکن است با استفاده از ایالت متحده آمریکا به تحویل شفا پیام. شاید او ابراز ندامت برای چه او را استیضاح در وهله اول. شاید حتی تعهد به تکرار همان رفتار است که او را به ظروف سرباز یا مسافر. سپس دوباره nah.

که نه مغلوب ساختن پیشی جستن; او عذرخواهی می کنیم. به عنوان دستیاران کار کرده بود از طریق نهایی پیش نویس سخنرانی, مجلس سنا جمهوری خواهان هشدار داد کاخ سفید به هدایت روشنی از استیضاح ترس او خواهد upend یک دادگاه است که در یک مسیر سر خوردن به تبرئه. "شما نمی نیاز به نگاه در این تفرقه زمان" یک فرد نزدیک به یک جمهوری خواه مجلس سنا به من گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن acquiesced; او مدیون آنها است. رهبر جمهوریخواهان سنا میچ مک کانل هماهنگ سریع محاکمه و به ضرب و شتم تلاش برای تماس شاهدان که ممکن است اضافه شده تازه به جزئیات در این مورد.

آن را آسان به تصور کنید که تهمت وسوسه شد به منظور بالا بردن موضوع است. در همه جا او نگاه وجود دارد یادآوری. پشت سر او نشسته "دیوانه نانسی" پلوسی که در حال حرکت تنظیم استیضاح پرس و جو است که مصرف او را برای ماه می باشد. نشستن در صندلی های قبل از او بود "مداد گردن" آدام شیف نماینده کالیفرنیا و استیضاح manager که به نام تهمت اساسا amoral.

برگزاری هزینه او هیچ چیز ، وجود دارد 273 روز قبل از انتخابات—مقدار زیادی از زمان برای اقدامات تلافی جویانه شخصی. و در هر صورت تفرقه پیام نبود از دست دموکرات ها در اتاق. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید پلوسی ایستاده بود تا در زمان کپی از این سخنرانی که رئیس جمهور تا به حال دست او پیش از آن در شب و پاره آن را در نیم.

آن صحنه دیگری در واقعیت تلویزیون نشان می دهد مستقر در کاخ سفید است. استیضاح امروز به پایان می رسد اما جدیدترین قسمت در راه است. و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر تصویب رتبه بندی—49 درصد بالاترین پس از مراسم تحلیف خود—نشانه هر کشور می تواند در یکی دیگر از چهار فصل.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب