انتخابات نوامبر است برای رفتن به یک ظرف غذا

ایده های فاجعه قابل اجتناب است—اگر قانونگذاران قانون در حال حاضر. Juj وین / گتی / اطلس رای دهندگان

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
Juj وین / گتی / اطلس

رای دهندگان آمریکایی صورت یک کابوس در ماه نوامبر. اخیر کشش اولیه انتخابات مطرح شده است و کشت و پرچم قرمز از اشکالات اشتباه بی کفایتی و بدتر است که می تواند طاعون ملی انتخابات در ماه نوامبر. در ویسکانسین شکست انتخاباتی برای ارسال رای غیابی درخواست شده توسط رای دهندگان و عدم خدمات پستی ایالات متحده به ارائه آنها در زمان مجبور کسانی که رای دهندگان به لحاظ جسمی رفتن به پای صندوق های رای در این بیماری همه گیر. هنگامی که وجود دارد, آنها مواجه صف های طولانی در بخشی به دلیل به شدت کاهش می یابد و تعداد حوزه های رأی گیری. در گرجستان وضعیت مشابهی رخ داده است. دولت تا به حال عمده کمبود انتخابات, نظرسنجی کارگران و عملکرد ماشین های رای گیری. همه این اشکالات خطوط تولید بسیاری از ساعت و مقامات خود را شکست وعده به ارائه به اندازه کافی برگه کاغذ به رفع بحران. رای دهندگان شاهد یک طوفان کامل از بد شانس تخلفات و نادانی. کنتاکی شد مورد تحسین قرار گرفته برای آن نسبتا گیر-رایگان اولیه بلکه دیدم تعداد نگران کننده ای از آرا توسط ایمیل رد صلاحیت شده در باریک زمینه.

این دولت ها هستند و نه تنها آنهایی که با مشکلات آشکار در سیستم انتخابات. مجرم هستند نه همه قرمز متحده—یا آنهایی که انتخابات در حال اجرا توسط سوال پارتیزان. نیویورک, در میان بسیاری دیگر شده است گرفتار سوء مدیریت از آن انتخابات و آن هم با داشتن مشکلات انجام غایب-رای درخواست; به عنوان همه گیر باعث شده درآمدهای مالیاتی به شیرجه رفتن در نتیجه کمبود مالی ممکن است ترک های انتخاباتی با منابع به چاپ برگه های رای. خدمات پستی کشیده و نازک مواجه خصمانه جمهوری خواه در واکنش به آن درخواست برای پول بیشتر و چندساله نظرسنجی کارگر و کمبود خواهد بود به احتمال زیاد تشدید این سال توسط این واقعیت است که نظرسنجی کارگران تمایل به بزرگتر و در نتیجه بیشتر در معرض COVID-19 و آنفولانزا. بسیاری از علائم نشان می دهد که گسترش COVID-19 این سقوط می تواند شدید -- حتی بیشتر از آن اگر همه مدارس باز هستند—و یک بد فصل آنفولانزا می تواند اضافه کردن عوارض.

در حال حاضر در نظر بگیرید یکی دیگر از مشکل است. رای گیری برای سقوط ریاست جمهوری مسابقه را نمی توان چاپ شده تا هر حزب گواهی آن نامزد. که اتفاق می افتد برای دموکرات ها و جمهوری خواهان در خود کنوانسیون در اواخر ماه اوت. اما اگر احزاب دیگر مانند سبزی یا آزادی خواهان تاخیر و مدارک نامزدهای خود را تا اواخر سپتامبر ؟ (در بیشتر پارانوئید لحظات من نگران که تاریک-پول گروه طرفدار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است پاداش یک شخص ثالث برای انجام درست آن.) در این صورت برگه های رای را دیگر به چاپ و پست الکترونیکی به رای دهندگان به این معنی که شاید میلیون ها نفر نمی خواهد خود را دریافت رای گیری در انتخابات روز—و دیگران ممکن است تنها چند روز به پست الکترونیکی آنها را با هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را در زمان می رسند. بسیاری از رای دهندگان را به پای صندوق های رای و فایل موقت رای گیری که نیاز به زمان بیشتری برای tabulate. و اگر تعداد زیادی از آرا توسط ایمیل در حال رد صلاحیت شده به دلیل از دست رفته امضا و یا دیگر هيچ حقوقی, چالش های اجتناب ناپذیر می شود.

تصور کنید یک انتخابات برگزار شده در نوامبر 3, با افزایش آرا توسط ایمیل uncounted تا چند روز یا حتی چند هفته پس از انتخابات به دنبال چالش های بیش غایب و موقت برگه های رای. این اختلافات می تواند کشیدن به دسامبر و اثرات موج دار شدن در انتخابات دست فرمان توسط قانون است. به عنوان آن می ایستد متحده باید گواهی خود را انتخاب کنندگان در دسامبر 8 و انتخاب کنندگان باید رأی گیری در ماه دسامبر 14; کنگره دیدار خواهد کرد به گواهی رای و تصویب نتایج در ژانویه 6 و رئيس جمهور افتتاح مي شود ظهر روز 20 ژانویه. اگر چه برخی از کشورها قادر به حل و فصل خود را در انتخابات مجادلات دسامبر 8 یا 14 دسامبر? اگر چه مشروعیت انتخاباتی برخی از قواره است در اختلاف—متحده و ارسال جداگانه قواره برای کنگره به داوری? و اگر بدتر شدن بیماری همه گیر مانع از اعضای کنگره از سفر به واشنگتن در زمان به سوگند و حل و فصل این اختلافات? اگر چه سال 1887 انتخاباتی تعداد عمل را پوشش می دهد برخی از این شرایط بسیاری از ابهامات باقی می ماند.

این مشکلات نشان داد در طول فصول اولیه به احتمال زیاد ضرب در یک انتخابات عمومی که سنگین تر مردم در انتخابات است به احتمال زیاد. ترکیبی از کمتر از حوزه های رأی گیری به دلیل همه گیر نیاز به فضا از رای دهندگان در خطوط و کمتر نظرسنجی کارگران به نوبه خود می تواند نوامبر 3 به یک فاجعه است که برجها به ماه ژانویه است. گسترش عمده ای از رای گیری از طریق پست—که در حال حاضر مورد بحث در بسیاری از ایالات—تنها بهترین مرحله یک دولت می تواند برای جلوگیری از این ظروف سرباز یا مسافر.

هنوز هیچ تغییر کافی است و برخی از خلاقیت است. در اینجا شش گام های دیگر است که می تواند به جلوگیری از یک روز انتخابات قتلگاه:

1. چاپ یک منبع بزرگ از رای غیابی و بازگشت پاکت نامه. اگر دولت های محلی و مقامات انتخاباتی نمی توانیم برای انجام این کار آنها می توانند به بخش های خصوصی و دولتی با استفاده از منابع از پایه شرکت ها و دیگران به آن انجام می شود.

2. ایجاد تعداد زیادی از این رای غیابی در دسترس در هر مکان سنجی اولیه رای گیری روز و در روز انتخابات—اما به خصوص در آن حوزه که در صف های طولانی می تواند منطقی انتظار می رود

3. اجازه دهید رای دهندگان که رای گیری غایب نمی رسند در پست الکترونیکی دریافت یک در رای گیری محل که در آن آنها می توانید آن را پر کنید در نقطه ای—و یا آن را در جایی در این نزدیکی هست برای انجام این کار—و سپس واریز آن را در یک محیط امن سلولی در محل رای. آنها را در یک خط جداگانه در حوزه های رأی گیری برای کوتاه کردن یکی برای کسانی که با هیچ مشکلی. این استراتژی به خوبی کار می کرد در Kenton County, Kentucky در اولیه خود را.

4. اجازه می دهد هر رای دهنده که ترس در انتظار در خط برای ساعت گزینه پر کردن یک غایب رای گیری و ارسال آن در محل رای. رای دهندگان را به گواه, مجازات شهادت دروغ, که آنها واجد شرایط برای رای دادن در آن حوزه.

5. در کشورهای که نیاز به امضا در رای غیابی به محضری استخدام محلی سردفتران به ارائه خدمات خود را در حوزه های رأی گیری که در آن صف های طولانی و تاخیر انتظار می رود.

6. اصرار مدارس و کالج ها و دانشگاه ها به جذب دانش آموزان به عنوان نظرسنجی کارگران است. آموزش آنها در مدارس و به آنها اعتبار برای خدمات خود را.

علاوه بر این در اینجا دو مرحله کنگره باید یا در قانون جداگانه و یا در یک COVID-19 بازیابی بسته:

1. مستقیم بودجه به طور خاص به انتخابات به قرار دادن تعداد زیادی از رها کردن جعبه در دسترس برای رای دهندگان به دست تحویل ایمیل خود را آراء—چیزی است که در حال حاضر انجام می شود در بسیاری از ایالت ها از جمله, Washington, پنسیلوانیا, کانکتیکات و کلرادو است.

2. نیاز به خدمات پستی به مهر باطله تمبر پست تمام برگه های رای طریق پست فرستاده می شود. در حال حاضر برخی از پست تحویل داده شده است بدون مهر باطله تمبر پست که بدان معنی است که انتخابات نمی تواند بگوید که آیا دیر-ورود به انتخابات فرستاده شد قبل از نظرسنجی بسته شده است.

این مراحل را حل نمی کند همه بالقوه انتخابات مشکلات. دولت و دولت های محلی نیاز به افزایش بودجه برای ساخت زیرساخت های مورد نیاز برای فرایند و شمارش تعداد زیادی از آرا توسط پست الکترونیکی که در این سال که به خوبی می تواند به معنی بدون قطعی نتیجه انتخابات برای روز پس از انتخابات ، متحده و استان ها باید خود را بررسی قوانین انتخابات به مطمئن شوید که آنها می توانید پیاده سازی ایده های فوق به خوبی به اندازه کافی به جلو و معتبر و صالح در انتخابات. اما هر کجا که رای گیری-طرفداران حقوق می توانید پیدا کردن روش های عملی برای جلوگیری از بی نظمی که همراه ویسکانسین و گرجستان اولیه رای گیری متحده نیاز به پیاده سازی آنها.

کنگره هم می تواند یک نقش سازنده با برگزاری جلسات در انتخابات تعداد عمل و ایده آل تصویب تجدید نظر قبل از ماه نوامبر است. در میان آنها می تواند ارائه انعطاف پذیری بیشتر برای انتخاب کنندگان به رای خود را تنظیم پس از آن مهلت اگر رای شمارش کامل نیست توسط دسامبر مهلت و ارائه دستورالعمل های بهتر در حل و فصل رقابت های انتخاباتی قواره. به عنوان مثال اگر برخی از ایالات آمریکا نیست و در نهایت داشتن خود در انتخابات آرا شمارش خواهد 270 رای هنوز هم نیاز به اعلام ریاست جمهوری برنده ؟ کنگره باید برنامه برای تمام امکانات. که شامل چشم انداز است که این بیماری همه گیر ممکن است نوار کنگره از برگزاری جلسه در تاریخ های مهم شروع با ادای سوگند در اعضا در ژانویه 3. حتی اگر کنگره روش در حال حاضر در حال استفاده در خانه برای کنترل از راه دور رای گیری توسط پروکسی باقی می ماند و آنها به هیچ وجه در پوشش برگزاری یک کنگره جدید که در آن هیچ قانون وجود دارد بسیار کمتر تمام اعضای خود را از ادای سوگند ، سنا, در ضمن هیچ طرح احتمالی در همه.

اگر آمریکایی ها خوش شانس هستند که هیچ یک از کابوس سناریو اتفاق خواهد افتاد. که اشکالات رخ خواهد داد در دولت نوامبر انتخابات است نزدیک به یقین است. اما رای دهندگان می تواند امید که حاشیه در انتخابات ریاست جمهوری و در مجلس نمایندگان و سنا است—خواهد بود به اندازه کافی گسترده به محو هر گونه شک و تردید در مورد کسی که برنده شد. اما یک دموکراسی نمی تواند تکیه بر شانس است. کار سخت است و در حال حاضر لازم است به مطمئن شوید که برنامه در محل—فقط در مورد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب