کهنه که می تواند VP

سیاست ایلینوی سناتور و بنفش قلب گیرنده است که به دنبال اهرم های نظامی خود را تجربه به یک ارتقاء بزرگ.

توسط NEWS-SINGLE در 12 تیر 1399
جو Raedle / گتی

Tammy Duckworth است تا برای ارتقاء بزرگ: جو بایدن مشاوران در حال بررسی صلاحیت او به همسر در حال اجرا. در این میان او با تمرکز بر حفاظت از ارتقاء یکی دیگر از سرهنگ.

این سناتور از ایالت ایلینوی که از دست هر دو پاهای او را به عنوان خلبان هلی کوپتر در عراق و اهدا شد بنفش قلب قرار داده شده نگه دارید—سنا صحبت می کنند برای جلوگیری از آرا در صدها نظامی, تبلیغات, او به من گفت. او را حفظ نگه دارید تا زمانی که او می شود تاییدیه کتبی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر دفاع علامت Esper که او نمی خواهد بلوک پیش بینی ارتقاء الکساندر Vindman این سرهنگ که شهادت در خانه جلسات که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. کاخ سفید را رد کرد Vindman از موقعیت خود در شورای عالی امنیت ملی دو روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه شد پس از آن در سنا محاکمه. (او پس از شده است reassigned به پنتاگون.) اما Duckworth نگرانی که لگد زدن Vindman از 1600 پنسیلوانیا نمی خواهد به اندازه کافی برای مغلوب ساختن پیشی جستن که نمره حل و فصل شده است در حال اجرا از ویژگی های ریاست جمهوری خود را. و او ممکن است شرط بندی که حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک شکست خورده فرمانده کل قوا می تواند برنده شدن او را از توجه به عنوان بایدن را در حال اجرا-mate جستجو تساوی ،

Duckworth نیست دیده می شود به عنوان یک احتمال بایدن انتخاب کنید در حال حاضر. او به خصوص به خوبی شناخته شده و آیا برخی از سیاستمداران' طبیعی صافی در مصاحبه و دیگر ظواهر است. این نوع از دوربین آمادگی است مهم تر از همیشه در یک بیماری همه گیر مبارزات انتخاباتی داده شده چقدر از رای دهندگان قرار گرفتن در معرض به معاون ریاست جمهوری نامزد خواهد آمد از طریق حضور در تلویزیون در زوم. بایدن در حال اجرا همسر را نیز به صورت یک ریسک بالا بحث با مایک پنس که سال ها به عنوان یک مجری رادیویی و سیاستمدار او را بیشتر چالاک در سال 2016 VP بحث از مخالفان سیاسی خود را خواهم کرد.

Duckworth سخت در تلاش است برای افزایش VP شانس, کمک, همراه حوادث—شروع در ژوئن 1, زمانی که اجرای قانون با خشونت پراکنده معترضان به طوری که تهمت همراهی با علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش می تواند مارس در سراسر لافایت مربع و عکس برگزاری یک کتاب مقدس خارج از سنت جان کلیسای اسقفی. او لعنتی که عمل به عنوان یک "سوء استفاده" از نظامی باعث Milley به تماس او یک هفته بعد جلوتر از یک بیانیه ویدئویی که در آن او عذرخواهی کرد برای ظاهر شدن در عکس op. "او آنچه رهبران نظامی بودند قرار است انجام دهد و آنچه این رئیس جمهور نمی کند," Duckworth به من گفت. "او در زمان مسئولیت این اشتباه است که او ساخته شده است. او گفت: این اشتباه خود و او باید آن را انجام داده اند و او تاسف است که او انجام دادیم."

در حال حاضر Duckworth می گوید که تهمت اثبات "بی کفایت" در پاسخ به روسیه گزارش پرداخت طالبان نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی. هنگامی که ما صحبت می کرد او می خواهم فقط از یک جلسه در این مورد در مجلس سنا. من پرسید که آیا آنچه که او شنیده ام او را در سهولت. "نه در همه," او گفت:. مقامات آنها به دولت ارسال به مجلس سنا گفت که آنها تا به حال شده که در جلسه مطبوعاتی رییس جمهور و ترک آنها را قادر به ارائه بسیاری از پاسخ. "من نمی خواهد می گویند وجود خون در دست خود را, اما من می خواهم به می دانم که چرا او را متوقف بررسی این" Duckworth به من گفت با اشاره به تهمت آشکار عدم پیگیری سازمان های اطلاعاتی' یافته ها در مورد نعمت. من او را پرسید که چگونه او می خواهم احساس اگر او اعزام شده بودند در حال حاضر و خواندن این خبر. "من افتخار خواهد بود از خدمات برای کشور من, اما من می تواند کاملا وحشت زده که من رئیس جمهور بود نه برای من و سربازان" او گفت:.

به طور سنتی, سرویس فعال اعضا و جانبازان انحراف خواه. مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح معتقد است که نظم طبیعی جهان در اوایل این هفته توییتی که هر جمهوری خواه که پشتیبانی نمی کند او باید پشتیبانی نمی کند "جدید و قدرتمند نظامی است."

Duckworth مشتاق است برای مقابله با این ایده که نظامی یکپارچه و او شروع به پریدن کرد در مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام سهشنبه شب که او را وتو آینده دفاع-مجوز لایحه به دلیل آن را شامل اصلاحیه به تغییر نام پایگاه نظامی که افتخار مؤتلفه افسران.

"او مراقبت بیشتر در مورد مرده خائن از او در مورد پول برای آموزش از او در مورد پول برای خانواده های نظامی از او در مورد رفع نظامی موضوع مسکن از او در مورد ساخت مطمئن شوید که نیروهای ما باید تجهیزات کافی برای انجام شغل خود را؟" Duckworth گفت. "او مراقبت بیشتر در مورد حفظ میراث مرده خائن از او در مورد ساخت مطمئن شوید که سربازان ما دریافت پرداخت افزایش در حالی که ما باید سربازان و تفنگداران دریایی در معرض خطر در حال حاضر downrange?"

Duckworth به احتمال زیاد امیدوار است این حوادث اخیر ممکن است درآمد خود را در یک نگاه دقیق تر به عنوان یک پتانسیل معاون رئیس جمهور. بایدن است که به وضوح مختل گزارش ها در مورد روسیه و نعمت متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از "مطلق dereliction وظیفه." در روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی او در ویلمینگتون او آشکارا عصبانی او به عنوان رله یک داستان در مورد همسر خود درخواست او آنچه را که او انجام می دهد اگر او می خواهم در مورد این که او در اواخر پسر, کمال بود و هنوز هم در خدمت در گارد ملی. چه کسانی هستند که پدر و مادر فکر کردن وجود دارد؟" بایدن گفت. چه کسانی هستند که پسران و دختران, شوهران و همسران؟"

Duckworth خدمت در گارد ملی قبل از انتخاب شدن به خانه در سال 2012. در سال 2016 در همان شب مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری او انتخاب شد و به مجلس سنا کوه در می رم پشت صندلی بود که باراک اوباما ، همزمانی مانند است که اغلب با طنین بایدن. و وجود دارد برخی از آشکار سیاسی upsides برای چیدن یک زن که مادر تایلندی مهاجر و که پدر می تواند ردیابی ریشه های خود را به جنگ انقلابی—نه به ذکر است یک جانباز که به پاهای او را در خدمت به کشور است و در حال حاضر مادر دو دختر جوان.

Duckworth اصرار داشت که او آوازی نقد از تهمت تا به چیزی برای انجام با VP فرآیند انتخاب. او همیشه صریح: در ماه ژانویه یک جمهوری خواه کنگره ادعا کرد که دموکرات ها که با انتقاد از این حمله که به کشته شدن یک ژنرال ايراني "در عشق با تروریست ها است." او پاسخ داد: "من در سمت چپ قسمت از بدن من در عراق در مبارزه با تروریست ها."

"من احساس می کنم که من یک نقش منحصر به فرد برای بازی در نظر کسانی که در سنا به تماس رئیس جمهور زمانی که او را به انجام کار خود را به عنوان فرمانده" Duckworth به من گفت. او همچنین دارای یک وظیفه او گفت: به یاد همکاران او که از اعضای نیروهای مسلح نیست همه محافظه کار قدیمی سفید مردان است. به عنوان جمعیتی که در نقش رهبری بازنشسته نظامی است که تحت مهم نسل و جمعیتی شیفت.

"این ژنرال Xers که در حال حاضر پرچم افسران. وای در حال حاضر در اواسط حرفه ای. آنها در حال حاضر شرکت فرماندهان," او گفت:. "آنها تنها خدمت با خدمت زنان به سمت چپ و به سمت راست. آنها از سن آمد پس همین حالا بپرسید همین را بگویم." امروز اعضای نیروهای مسلح نگاه و فکر می کنم Duckworth استدلال بسیار بیشتر شبیه به او از مانند Milley یا جیمز Mattis یا جان کلی. و به همین دلیل او به خصوص ناراحت در مورد دخالت نظامی در پاسخ به اعتراضات ماه گذشته. "بسیاری از آنها اعضای خانواده احتمالا کسانی که در آنجا بودند و آنها نشان داد و کار خود را انجام داد به هر حال," او گفت: "صحبت می کند که به حرفه ای ما نظامی—چیزی از این رئیس جمهور به نظر نمی رسد به نمایشگاه خود را در شخصی خود را انجام."

در روز سه شنبه بایدن گفت: پتانسیل معاون ریاست جمهوری میدارد عبارتند از: "تعدادی از زنان از رنگ. وجود دارد Latino زنان است. وجود دارد،" در بایدن لیست تنها Duckworth و هریس که مادر شد, هندی, مناسب دومی توضیحات. بایدن همچنین گفت: انتظار می رود این روند به رفتن نگه دارید برای چند هفته. "من نمی توانم به شما تضمین اوت 1, اما از آن خواهد شد در اوایل ماه اوت," او گفت:. "چند هفته قبل از کنوانسیون." که مدرج به پایین کنوانسیون برنامه ریزی شده است برای شروع اوت 17.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب