مبهم تصمیم دیوان عالی کشور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند با استفاده از روده متمم اول قانون اساسی

ایده های رئیس جمهور ممکن است قادر به کنترل آنچه که محتوای Twitter و Facebook, اجرا, اما او هنوز هم می توان

توسط NEWS-SINGLE در 28 خرداد 1399
اقیانوس اطلس

آن بود در سال 2020 شرایط زمین شناسی عصر—تقریبا کامل سه هفته پیش که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده خود را "فرمان اجرایی در جلوگیری از سانسور آنلاین." اعلام رعد و برق در مقابل توییتر برای واقعیت-چک کردن غلط های ریاست جمهوری, صدای جیر جیر, سپس مدعی یک دور گرفته تا توطئه برای سرکوب محافظه کار صدای در رسانه های اجتماعی. آن را تا حدودی مبهم تهدید به تغییر بخش 230 قانون ارتباطات نجابت—که محافظت از وب سایت هایی که میزبان یا انتشار مجدد سخنرانی—مگر اینکه این رسانه ها با MAGA برنامه.

حتی تهدید به انجام است که به شدت خلاف قانون اساسی (کنگره می نویسد: قانون y'know) و فراتر از آن فقط ساده رنگ ورو رفته. پس از ساخته شده است فعالیت سیاسی خود را در تمایل توییتر به اجازه توهین آمیز و زشت توییتهایی آن بیمار امر مستلزم مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود بر روی پلت فرم که در آن displeases او. علاوه بر تغییر قانون نمی مغلوب ساختن پیشی جستن در نتیجه او می خواهد—بدون بخش 230 توییتر ممکن است پیدا کردن خود را گرفتار در یک هزینه افترا با توجه به زمان بعد از آن اجازه می دهد تا تهمت به متهم که یک مجری از قتل و دچار روان زخم کردن یک خانواده بی گناه و در نتیجه آن ممکن است کاهش به ارسال صدای جیر جیر خود را.

توجه من این بود که با یک مورد عجیب استنادی در این جهت است که رفته است بیشتر مورد توجه قرار نمیگیرد. در بخش 4, "فدرال بررسی ناعادلانه فریبنده یا اعمال و یا عمل" منظور آمده است: "این سیاست ایالات متحده که بزرگ سیستم عامل های آنلاین مانند Twitter و Facebook به عنوان مهم به معنی ترویج جریان آزاد از سخنرانی ها و ایده های امروز, باید محدود و حفاظت شده بیان. این سایت در حال ارائه یک انجمن مهم عمومی برای دیگران به شرکت در آزادی بیان و بحث است. Cf. PruneYard مرکز خرید v. Robins, 447 آمریکا 74, 85-89 (1980)."

PruneYard?

در صورتی که نام بدون در نظر گرفتن احساس بد نیست—حتی برای متمم اول قانون اساسی پیشرفته PruneYard مبهم است. شاید گنجاندن آن است که فقط تصادفی: Slapdash وکلا گاهی اوقات استناد inapposite موارد به قرض دادن خود تقریرات لمس الکی کرامت است. (من یک بار می دانستند قانونی محقق که footnoted کلمه سوفله با دیوان عالی کشور مورد داغ-سگ چرخ دستی.) بنابراین شاید برخی از مشتاق junior کارمند بود فقط با متصل کردن یک مورد خوانده نشده به متن.

اما من بدانم که آیا استناد قانونی است تخم مرغ عید پاک پنهان نشانه با اشاره به این جهت است که ویلیام Barr وزارت دادگستری خواهد بود به قانون است. اگر دولت این است که جدی در مورد افزایش PruneYard به عنوان یک rallying cry برای اینترنت تنظیم آن را علامت دیگری کنجکاو ناهنجاری که Trumpism تحمیل کرده است در چه زمانی به نام محافظه کاری. چون PruneYard بود که تا به حال در نظر گرفته ننگین لیبرال حمله به حقوق مالکیت است. آن را ممکن است یک منادی که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اعمال یک نوع جدید از دامنه برجسته به فضای مجازی است.

PruneYard آغاز شد و در نوامبر روز در سال 1975 هنگامی که یک گروه از دانش آموزان دبیرستانی در تنظیم یک جدول کارت در Pruneyard مرکز خرید در نزدیکی سن خوزه ، آنها به دنبال امضای یک طومار مخالفت با سازمان ملل متحد قطعنامه در محکومیت صهیونیسم به عنوان "شکلی از نژاد پرستی و تبعیض نژادی." پرسنل امنیتی به آنها گفت که آنها نمی تواند انجام دهد که بدون مدیریت اجازه و آنها به سمت چپ.

دانشجویان شکایت کرد با این استدلال که اخراج نقض حقوق خود را تحت هر دو متمم اول قانون اساسی و کالیفرنیا قانون اساسی را تضمین جداگانه از حق "درخواست دولت برای جبران نارضایتی." یک دادگاه را رد کرده و ادعا می کنند. آن را به درستی اشاره کرد که دیوان عالی ایالات متحده تنها سه سال قبل تصمیم گرفته بود در لوید شرکت v. تنر که متمم اول قانون اساسی نیست محافظت از حق ضد جنگ معترضان برای ورود به خصوصی مرکز خرید به توزیع جزوات.

"اساسا خصوصی شخصیت یک فروشگاه و خود را متعلق به بخش خصوصی مجاور ملک تغییر نمی کند و موجب شود بزرگ و یا خوشه با فروشگاه های دیگر در یک مرکز خرید مدرن" عدالت لوئیس L. Powell جونیور نوشت: برای 5-4 اکثریت لوید. صاحبان حقوق مالکیت او گفت: ساختگی رایگان-گفتار حقوق leafletters—دقیقا همان نتیجه ای است که محافظه کار تئوری حقوقی را تعیین می کند.

اما کالیفرنیا دیوان عالی کشور در مواجهه با دانش آموز امضا جمع در PruneYardدر زمان یک مسیر متفاوت است. دولت را در قانون اساسی ساختگی همان کسانی که حقوق مالکیت قضات تصمیم گرفت. لویدآنها استدلال:

آیا مانع قانون در کالیفرنیا که مستلزم آن است که صاحبان مرکز خرید مجوز رسا فعالیت در اموال خود را. به نگه دارید در غیر این صورت دست انداختن کل توسعه قانون در مورد متحده قدرت را به تنظیم استفاده از ملک و قرار بود دولت بهره در تقویت متمم اول قانون اساسی حقوق تحتانی به جای ترجیح موقعیت.

این Pruneyard صاحبان با تکیه بر لوید گرفت و پرونده به دیوان عالی ایالات متحده—و از دست رفته 9-0. قضات استدلال که ایالات متحده یک قدرت عمومی برای تنظیم منافع اموال در داخل مرزهای خود را و می تواند اگر خود را از قانون اساسی ارائه شده نیاز به صاحبان اموال به اجازه بیان فعالیت هایی که متمم اول قانون اساسی نمی قیمومیت.

دقیقا همان چیزی است که اصل—که یک دولت قانون ممکن است جابجا حقوق مالکیت و حمایت از آزادی بیان—در سفارش تهدید فدرال مقررات از سخنرانی در یک وب سایت خصوصی?

بسیاری از محافظه کاران را برای چهار دهه در نظر گرفته PruneYard سابقه با وحشت. یکی از برجسته محافظه کار مفسر گرگوری Sisk از دانشگاه سنت توماس مدرسه قانون نوشته شده است دو بار فراخوانی برای "ریشه کن کردن PruneYard." در سال 2008 او گفت که در این مورد بود "فقهی جذاب مزاحمت برای تغییر شکل تفسیر قانون اساسی" و یک سال بعد اضافه شده که از آن شده است "به طور کلی بی اعتبار به عنوان یک نادرست و غلط بازمانده از یک فعال دوره در قانون اساسی است."

یک ایمیل به من Sisk شفافی است که "من فکر می کنم PruneYard شده است اساسا رد در متمم پنجم takings زمینه"—به معنی حکومت است که دولت ممکن است اشغال و یا سلب مالکیت خصوصی اموال مگر اینکه اموال را به "استفاده عمومی" و نمی تواند انجام دهد بدون دادن صاحب "فقط جبران خسارت است."

محافظه کاران همچنین توجه دولت فدرال و دولت قدرت دامنه برجسته با سوء ظن. در سال 2005 دادگاه عالی تصمیم گرفت یک مورد به نام کلو v. New London. پنج-عدالت اکثریت تصمیم گرفت که متمم پنجم ممنوع نیست New London, کانکتیکات, از گرفتن یک زن خانه دور نمی کند چرا که آن رنگ باخته و نه برای استفاده توسط دولت اما به منظور انتقال اموال به یک شرکت خصوصی برای مقاصد "توسعه اقتصادی است." برای دادن یک ایده از محافظه کار در واکنش به این تصمیم در نظر بگیرید که در سال 2011 قاضی آنتونین اسکالیا علنا گفت که کلو بود قبر اشتباه در تاریخ همتراز با درد اسکات v. Sandford و Roe v. Wade.

مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, را دوست دارد کاملا برجسته دامنه. در سال 1993 او آرزو درب خانه بعدی خود را به آتلانتیک سیتی نیوجرسی, کازینو. هیچ چیز اشتباه است با اما تهمت می خواستم فضا برای یک لیموزین پارکینگ. هنگامی که صاحب یک بیوه به نام ورا کک حاضر به فروش تهمت کردم یک بازی دوستانه در شهر دولت محکوم خانه. کک در نهایت ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در دادگاه اما او نه توبه. "دامنه برجسته است یک ضرورت مطلق برای کشور خواند و گفت: در یک سال 2016 بحث است. "بدون آن شما نمی خواهد که در جاده ها شما نمی خواهد که در بیمارستان شما نمی خواهد که هر چیزی." (یکی دیگر از چیزی که شما نمی توانید بدون این مرز دیوار و دولت آغاز شده است و پرونده های حقوقی برای به دست گرفتن مالکیت خصوصی در مرز مورد نیاز برای مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا ابتکار.)

ها در این زمینه به همین دلیل است که PruneYard در مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی ،

بارز ترین آن مفهوم مزخرف—به یاد داشته باشید که دیوان عالی کشور گفت: در این صورت است که ایالات متحده یک قدرت عمومی برای تنظیم اموال که به آنها اجازه می دهد به اجازه استفاده از اموال خصوصی برای برخی رایگان-گفتار و فعالیت های. آیا دولت فدرال به طور کلی قدرت بیش ملک ؟ اکثریت در PruneYard گفت که "به عنوان یک گزاره کلی ... ایالات متحده به عنوان مخالف به چند متحده [است] برخوردار از قدرت باقی مانده است که آن را قادر می سازد به تعریف 'ملک' در مثال اول است."

اما منظور اجرایی به نظر می رسد نشان می دهد که فدرال کنترل لازم است برای ترویج "آزادی بیان است." Sisk به من گفت که "مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام نیاید متمم اول قانون اساسی با هدف قرار دادن محتوای خصوصی سخنرانی در یک راه هرگز فکر حتی توسط PruneYard." آنچه که می تواند معنی است ؟ این است که خود من حدس و گمان اما من فکر می کنم این می تواند مشکل واقعی چند سال پایین جاده. گرفته شده برای آن منطقی, افراطی, نظم منطقی ممکن است بعد از حمایت از یکی دیگر از نظم است که در آن دولت فدرال ادعا میکند برخی از نوع "متمم اول قانون اساسی ارتفاق عبارت" و یا "دولت سخنرانی" علاقه در وب سایت های خصوصی.

واضح است که این دولت نیست تشکر شده توسط ارادت خود را به متمم اول قانون اساسی. ما دیده ایم پاسخ به اعتراض مسالمت آمیز. در ضمن تهمت و قطعا به نظر می رسد فکر می کنم که رایگان-گفتار و حمایت در برابر افترا مناسب باید محروم دور و سوزاندن پرچم باید غیر قانونی است. (در اوایل این ماه خود وکلا را تهدید به شکایت CNN برای گزارش یک نظرسنجی نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی جو بایدن در میان رای دهندگان در سراسر کشور.) دولت ممکن است آماده به استدلال می کنند که برخی دیگر از قدرت چیزی می گویند در بر تفسیر ماده دوم قانون اساسی—مجوز دولت نیاز به رسانه های اجتماعی برای اجرای دولت-عرضه مطالب شاید در پاسخ به انتقاد از رئیس جمهور. ما در حال حاضر دیده می شود پس از سفارش, یک تقاضا از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که سی ان ان عذر خواهی برای این نظرسنجی نشان دادن رئیس جمهور در حال اجرا در این زمینه است که به خوبی بر این اساس که آن را دوست دارد خود را در نظر سنجی بهتر است.

نباید آن را کار می کنند اما ممکن است در نظر گرفته شده به یک پایه جدید به تهدید
توییتر برای ترساندن این و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی به مارک زوکربرگ–مانند تسلیم. و که حتی می توانید مطمئن باشید که "متمم اول انجمن" بحث نمی خواهد کار در دادگاه ؟ تمام متمم اول قانون اساسی حقوق به احتمال زیاد به می آیند تا برای بررسی در چند سال آینده و سوابق که به نظر می رسید ironclad چهار سال پیش در حال ذوب مانند شربت در خورشید است. محافظه کاران در حال حاضر ابراز احترام به حقوق مالکیت اما چندی پیش آنها همچنین مخالفت گسترده مقامات فاسد, رفتار سیاست خارجی ریاست جمهوری غصب کنگره قدرت مناسب بودجه ریاست جمهوری, اعزام نظامی به داخلی اختلال و دخالت سیاسی در تعقیب کیفری. در حال حاضر تعدادی از آنها متوجه شده اند که تدوین کنندگان مشتاقانه در نظر گرفته شده تمام کسانی که همه چیز فقط و قطعا به عنوان که طوفان به رهبری بود برای Alabama. چقدر سخت خواهد بود برای برخی از بلند پروازانه علمی به آمده تا با یک ادعا می کنند که بنیانگذاران خواست دولت و به خصوص رئیس جمهور به نامحدود ارتباط با مردم بی واسطه توسط حریص رسانه شرکت ؟

شاید من فقط تجربه اضطراب برانگیخته توسط بدخیم تغییر در جو است. اما جیمز مدیسون یک بار نوشت که "آن است که مناسب برای زنگ در اولین آزمایش ما آزادی." مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او خود را نشان داده اند به مشتاق آزمایشگران. به ما آموخته است که در سال گذشته Federalist جامعه کنوانسیون فعلی فضای میان وکلا و قضات است که دقیقا "خواب خرد" است که هنرمند فرانسیسکو گویا نوشت: "تولید هیولا."

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب