این یکی از راه های که آیووا به نظر می رسد مانند حزب دموکرات

سیاست مناطق شهری در دولت در حال تغییر به سمت چپ یک روند است که می تواند شیب نتیجه نهایی در جلسه شب. ا

توسط NEWS-SINGLE در 13 بهمن 1398
استفان Maturen / خبرگزاری فرانسه / گتی

DES MOINES—این هیچ راز است که در آیووا شده است فقط به آرامی لمس با افزایش تنوع نژادی که اتحاد مجدد حزب دموکرات در سراسر کشور. اما در حالی که جمعیتی تغییر آشکار در ائتلاف دموکراتیک تا حد زیادی کنار آیووا کشور شده است را جاروب در حزب مهم جغرافیایی را تغییر دهید.

دموکرات ها در ایالت آیووا در حال بهبود عملکرد خود را در مراکز شهری که در حال رانندگی بیشتر از وضعیت رشد جمعیت در حالی که این حزب به طور همزمان از دست دادن زمین در شهرهای کوچک و مناطق روستایی هستند که یا راکد و یا از دست دادن جمعیت. با آیووا انجمن فقط روز دور تجمعی نیروی این جمعیت تغییر می تواند شیب نتیجه نهایی در آنچه به نظر می رسد به یک نژاد تنگ است.

در روز دوشنبه مسابقه نامزدهای دموکرات خواهد بود و بیشتر متکی به مناطق مترو—به خصوص کسانی که با تعداد زیادی از افراد جوان و یقه سفید حومه پیدا کرده اند—از حتی چهار سال پیش: میان دولت 99 شهرستانهای فقط هفت جایزه خواهد 53 درصد از نمایندگان در خطر است.

این تغییرات ایجاد بارز ترین چالش برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور ctq از مینه سوتا که با تکیه به شدت در مسن تر و بیشتر ایجاد رای دهندگان بر اساس در جوامع روستایی و شهرهای کوچکتر. بزرگتر میزان مشارکت در شهرهای مانند آیووا, شهرستان, صفحه اصلی دانشگاه آیووا به نفع سناتور برنی ساندرز ورمونت -- هر چند منتقدان شکایت دارند که قوانین انجمن طراحی شده برای تضعیف نفوذ از شهرهای. بزرگتر از حضور در یقه سفید حومه اطراف Des Moines, آیووا, شهرستان سدار رپیدس می تواند در درجه اول به نفع سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg—هر چند بایدن و Klobuchar به امید رقابتی باقی می ماند در این مناطق بیش از حد.

هیچ یک از شهرستانها در آیووا است که زیادی با استانداردهای ملی: Des Moines منطقه مترو حدود 650,000 ساکنان. هنوز هم این روند در دولت آشنا هستند به دو روش: برای اولین بار بزرگترین مناطق شهری در حال سوخت رسانی آن رشد جمعیت. هفت آیووا, شهرستان خواهد شد که جایزه اکثر نمایندگان در جلسه هستند پولک (Des Moines), Linn (سدار رپیدس) Johnson (آیووا) اسکات (داونپورت), Black Hawk (واترلو) داستان (Ames) و دوبوک. اما سه پولک Linn و جانسون استان ها—آنهایی که بیشتر جلو راندن دولت رشد: از سال 1990 آنها را به طور کامل اختصاص دو سوم از آیووا متوسط کل جمعیت افزایش 375,000.

دوم روند رو به رشد توسعه شهری و روستایی تقسیم می کند: مانند جاهای دیگر آیووا دموکرات ها در حال از دست دادن زمین در مناطق روستایی و حتی به عنوان آنها را انتخاب کنید تا رای دهندگان در مناطق مترو. زمانی که دموکرات تام Vilsack برنده دوره اول خود را به دولت به عنوان فرماندار در سال 1998 هفت بزرگترین شهرستانهای ارائه شده تنها 42 درصد از کل آرا. در سال 2018 کسانی که همان شهرستان اختصاص 53 درصد از آرا برنده توسط فرد Hubbell این نامزد حزب دموکرات که از دست یک مسابقه نزدیک به حزب جمهوری خواه فرماندار کیم رینولدز.

تاثیر می گذارد که این جلسه به دلیل آیووا دموکرات اختصاص نمایندگان به شهرستان, و آنها این کار را بر اساس سهم از کل دموکراتیک رای کسانی که در شهرستانهای ارائه شده در سال 2018 فرمانداری و ریاست جمهوری 2016 نژادها. تحت این قوانین بزرگ شهرستان در حال رشد در نفوذ: 53 درصد از نمایندگان آنها جایزه کمتر از نصف در سال 2016. "بسیاری وجود دارد که فردی در حوزه Polk County است که ارزش به اندازه و [نمایندگان] به عنوان یک کل روستایی شهرستان می گوید:" پت Rynard بنیانگذار و سردبیر سیاسی وب سایت, آیووا, خط شروع. "وجود دارد یک شماره در Des Moines و [حومه] انکنی و جانستون و کلایو شهرستان که در آن اگر شما قوی هستند به معنای واقعی کلمه فقط در دو حوزه است که به خوبی به عنوان دیگر شهرستانهای استان است."

منتقدان ادعا می کنند که سیستم ناعادلانه رقیق تاثیر زیادی شهرستانها و نعمت مکان روستایی به دلیل یک شهرستان نیست و بیشتر دریافت, نمایندگان اگر بیشتر مردم نشان می دهد تا در جلسه شب. این بدان معناست که اگر مشارکت مردم موج در شهرستانهای کسانی که رای دهندگان نمی خواهد تولید بیشتر نمایندگان نامزدها آنها پشتیبانی می کند.

جان Deeth این سازمان حزبی دموکرات ها در جانسون کانتی به من گفت که او فکر می کند مردم در انتخابات پارلمانی وجود دارد در هفته آینده می تواند به عنوان بالا به عنوان 25,000 از 19,000 در سال 2016. برخی از فردی حوزهاو پیش بینی می تواند 1000 یا بیشتر مردم به نوبه خود یک نقطه عطف است که او معتقد است که دموکرات ها هرگز قبل از رسیده در دولت است.

اما اگر این افزایش اتفاق می افتد, آن را نمی خواهد افزایش 162 نمایندگان دولت اختصاص داده است به Johnson County است. "ما نمی تواند به طور کامل پاداش برای ما بالا حزبی مشارکت" Deeth اظهار تاسف کرد. "در سال 2016 ما 11.5 درصد از کل کشور حضور, اما ما تنها 6.5 درصد از نمایندگان."

Deeth محاسبه کرده است که داوطلبان می توانند برنده شدن یک نماینده با پشتیبانی از مراتب کمتر حزبی را برانگیخت در مناطق روستایی شهرستان در مناطق شهری و یا کالج شهرها. در سال 2016 با توجه به تجزیه و تحلیل خود را از آن زمان پشتیبانی از 122 نفر به نفع یک نماینده در دمای شهرستان است. اما در چند روستایی شهرستان نامزدها می تواند برنده یک نماینده با پشتیبانی از کمتر از نیمی به عنوان بسیاری از مردم است. در ضمن در چهار شهرستان با شهرهای مورد نیاز آن بیش از 200 انجمن آرا به نفع یک نماینده.

دولت حزب عدالت و بسیاری از آیووا دموکراتیک فعالان دفاع از قوانین گفت: آنها وادار نامزدها برای رقابت در تمام نقاط کشور—که آنها اصرار دارند که آموزش خوبی برای انتخابات عمومی. "من به شما تضمین نامزدها بیرون آمدن از اینجا قادر خواهد بود به صحبت کردن با مردمی در غرب میانه بالا" گفت: Troy, قیمت, دولت حزب دموکرات رئیس. "آنها در حال رفتن به روستایی در برنامه در حال حاضر در محل. آنها در حال رفتن به تجربه نه تنها با صحبت کردن به رای دهندگان در Des Moines; آنها در حال رفتن به تجربه صحبت با رای دهندگان ... در Des Moines ایالت" یک روستایی بخشی از دولت است که حدود 150 مایل از شهرستان خود را.

جف لینک دیرین دموکراتیک استراتژیست در دولت گفت که با توجه به حرکت به سوی دموکرات ها در مناطق مترو در سراسر آیووا در سال 2018 او انتظار دارد "حومه رشد خواهد کرد بیش از هر جای دیگر" در مشارکت در انتخابات هفته آینده. اما از آنجا که نماینده تخصیص است و در حال حاضر تصمیم گرفته است که به معنای "تلف آرا" برای نامزدهای قوی در آن مکان—پویا است که می تواند به خصوص صدمه دیده ساندرز داده شده قدرت خود را در دانشگاه. (Iowa دموکرات ها را در گزارش نه تنها چگونه بسیاری از نمایندگان هر نامزد بدست می آورد—سنتی متریک حزب و مطبوعات استفاده می شود برای ارزیابی برنده—اما همچنین چگونه بسیاری از واقعی آراء هر نامزد جذب در قفقاز. اولیه شمارش هنوز هم نشان می دهد که قدرت برای ساندرز.)

حتی بسیاری از کهنه آیووا ناظران دیدن شواهدی وجود دارد که نامزدها در این سال ها کج تلاش خود را بیشتر به سمت مراکز جمعیتی. در میان نامزدهای تنها Klobuchar مبارزات انتخاباتی است در همه 99 استان ها—ماراتن محلی شناخته شده به عنوان "کامل Grassley" پس از سناتور چارلز Grassley دولت جمهوری خواه سناتور که نکردم تور. بایدن و Buttigieg نیز مبارزه کرد و به طور منظم در مناطق روستایی (اگر نه به عنوان سرسختانه به عنوان Klobuchar) هر چند آنها هنوز هم ممکن است هر دو بستگی مراکز شهری: بایدن در دوبوک و دیگر شهرهای صنعتی و Buttigieg در پررونق یقه سفید مناطق اطراف Des Moines. وارن و ساندرز در ضمن باید با تمرکز تلاش های خود را به طور مستقیم در دولت آبادی.

با آخرین آیووا نظرسنجی ها نشان می دهد یک مسابقه نزدیک نتیجه را در جلسه شب ممکن است پایین آمدن به اینکه مردم در انتخابات است و نزدیک به حدود 170,000 که رای در سال 2016 و یا اینکه آیا آن را منطبق و یا حتی بیش رکورد 240,000 که رای در سال 2008. در میان آیووا ناظران اجماع عمومی این است که بایدن که وابسته است بیشتر در حد متوسط مسن دموکرات که به طور منظم حضور در قفقاز است بهترین شانس خود را برای پیروز اگر مردم در انتخابات می افتد در پایان پایین تر از این محدوده است. اما اگر کل آرا موج بایدن "می تواند فقط غرق," Rynard به من گفت.

بزرگ مردم در انتخابات روز دوشنبه تقریبا قطعا تاکید چگونه به طور کامل دموکراتیک مرکز ثقل در آیووا تغییر کرده است به سمت دولت بزرگترین مراکز جمعیت. اما چگونه چنین افزایش مشارکت مردم تقسیم بین افراد جوان و تحصیل کرده حومه پیدا کرده اند می تواند در نهایت تصمیم می گیرید که نامزد برگ دولت با قدرتمند ترین tailwind.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب