همه گیر کارشناسان در حال درست نیست

سلامت بسیاری از آمریکایی بهداشت عمومی متخصصان در خطر سوختن به عنوان coronavirus موج بازگشت. شاتر / عر

توسط NEWS-SINGLE در 17 تیر 1399
شاتر / عرش Raziuddin / اطلس

Saskia Popescu تلفن buzzes در طول شب بیداری او را تا. آن را در حال حاضر buzzed 99 بار قبل از من مصاحبه او را در 9:15 a. m. ET دوشنبه گذشته. آن buzzed سه بار در طول 15 دقیقه اول ما تماس بگیرید. هر زمان که یک COVID-19 مورد تایید در بیمارستان سیستم Popescu می شود یک ایمیل و تلفن خود را buzzes. او نمی تواند سکوت آن است. متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه آریزونا Popescu با این نسخهها کار برای آماده سازی بیمارستان ها برای شیوع بیماری های نوظهور. تلفن خود را در حال حاضر یک بدبختی مترونوم, ticking, کردن ریتم از همه گیر تا کنون بیشتر به سرعت به عنوان آریزونا موارد صعود. "این تقریبا تبدیل به نویز سفید" او به من گفت.

برای بسیاری از آمریکایی ها coronavirus همه گیر است تبدیل به سفید سر و صدا—اخبار است که کمرنگ شده به پس زمینه از زندگی خود را. اما بحران به مراتب بیش از. آریزونا یکی از همه گیر جدید نقاط داغ با 24,000 موارد تایید شده در طول هفته گذشته و افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. Popescu شاهد خروش آمدن "اما به واقع دیدن این بازی دلخراش است," او گفت:. "آن را نمی باید در این راه."

Popescu یکی از بسیاری عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان که در حال آماده سازی شده است و برای مبارزه با این بیماری همه گیر از آغاز سال است. آنها نه درمان افراد بیمار به پزشکان یا پرستاران ممکن است اما به جای ارائه مشاوره به سياستگذاران نظارت بر این بیماری همه گیر را جنبش مدل سازی آن به احتمال زیاد مسیر و اطمینان حاصل کرد که بیمارستان ها آماده هستند.

در حال حاضر آنها استفاده می شود برای به اشتراک گذاری دانش خود را با روزنامه نگاران, اما آنها کمتر عادت به صحبت کردن در مورد خود. بسیاری از آنها به من گفت که آنها احساس وظیفه و سپاسگزار برای کمک به کشور خود را در یک زمان هنگامی که بسیاری از دیگران بیمار یا بیکار. اما آنها نیز بسیار خسته و dispirited توسط امریکا ادامه داد: عدم توانایی در کنترل یک ویروس است که بسیاری از کشورهای دیگر آورده اند به پاشنه. به عنوان همه گیر یک بار دیگر تشدید بنابراین بیش از حد می کند خود را به سرخوردگی و خستگی.

امریکا نه فقط در مواجهه با کمبود تست کیت ماسک و یا مراقبت های بهداشتی کارگران است. آن را نیز به دنبال خشکسالی از تجربه و تخصص به عنوان افرادی که مهارت بشدت مورد نیاز برای رسیدگی به همه گیر در آستانه سوختن.

به کار در آمادگی Nicolette Louissaint گفت: من به طور مداوم خیره در جامعه آسیب پذیری و تصور بدترین حالت ممکن است آینده. غیر انتفاعی او اجرا می شود, بهداشت و درمان, آماده, با این نسخهها کار به جراحی جوامع برای شیوع بیماری و بلایای طبیعی با تضمین این که آنها دسترسی به تجهیزات پزشکی. او شروع به دور کردن عملیات در ماه ژانویه است. در ماه مارس زمانی که کسب و کار و مدارس شروع به بسته شدن و فرمانداران شروع به صدور اقامت در خانه, سفارشات, "ما در حال حاضر در حال اجرا در دود" او گفت:. در طول ماه های مارس و آوریل او دو ساعت خواب در شب. در حال حاضر او را گرفتن ، و در عین حال "من همیشه احساس می کنم هرگز کافی انجام," او گفت:. "مثل یکی از همکاران من گفت: من می توانم خواب به مدت دو هفته و هنوز هم این احساس خسته. آن جاسازی شده در آمریکا در این نقطه است."

اما خستگی فیزیکی است که به مراتب بیشتر تلفات عاطفی از دیدن این تصور بدترین سناریو به واقعیت تبدیل شده. "یکی از تصورات غلط است که ما لذت بردن از بودن حق" Louissaint گفت. "ما بسیار خوشحال می شود زیرا این امر به معنی زندگی در حال نجات داد."

زمینه بهداشت عمومی خواستار یک راه خاص از تفکر است. بر خلاف پزشکی است که در مورد صرفه جویی فردی بیماران, بهداشت عمومی است که در مورد حفاظت از رفاه جوامع. مشکلات آن از سوء تغذیه به اعتیاد به شیوع در حال گسترده تر در محدوده. موفقیت خود را آمده تدریجی به آرامی و از طریق پایدار تلاش گروه زیادی از مردم است. به عنوان ناتالی دین یک biostatistician در دانشگاه فلوریدا به من گفت: "این بیماری همه گیر است که یک مشکل بزرگ اما من نمی ترسم از مشکلات بزرگ."

موفق تر از بهداشت عمومی است اما بیشتر مردم آن را برای اعطا. بودجه کاهش یافته پس از رکود اقتصادی سال 2008. بسیاری از مشاغل ناپدید شده اند. در حال حاضر که این کشور تمام نیازهای عمومی-توصیه های بهداشتی وجود ندارد مردم به اندازه کافی واجد شرایط برای آن ارائه دهد. تعداد اپیدیولوژی که تخصص در بیماری همه گیر در سطح عفونی تهدید به اندازه کافی کوچک است که "من فکر می کنم من می دانم که همه آنها را می گوید:" کیتلین رودخانه که مطالعات شیوع در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

مردم برای انجام این کار داشته اند را مجددا زندگی خود را. از ماه مارس تا ماه مه کالین کارلسون یک استاد پژوهش در دانشگاه جورج تاون است که دارای تخصص در بیماری های عفونی بیشتر زمان خود را صرف تراورس کوتاه فاصله بین تخت خواب و میز خود را. او خستگی ناپذیر و زدم پشت قهوه, حتی اگر آن را تشدید عقوبت و اضطراب: هزینه شد و ارزش آن او احساس کرد که ایالات متحده هنوز هم به نظر می رسید به شانس کنترل COVID-19.

ایالات متحده frittered دور که شانس. از طریق اجتماعی فاصله گرفتن از آمریکا خریداری کشور وقت با ارزش قابل توجهی در هزینه شخصی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید با استفاده از آن زمان به رول کردن یک طرح هماهنگ به سطح شیب دار تا توانایی آمریکا در تست و ردیابی افراد آلوده. آن را نمی. به جای بسیار زیاد سرخوردگی عمومی-بهداشت مشاوران رهبران با عجله به بازگشایی در حالی که اکثر متحده هنوز محزون می خوانی آماده نشده است.

زمانی که فرماندار آریزونا mlb شروع احیای کسب و کار در اوایل ماه مه فشرده-واحد مراقبت از Popescu بیمارستان بود و هنوز هم پر از COVID-19 بيمار. "در درون ما بهداشت عمومی حباب ما عصبی شدن اما بعد از آن شما راه می رفت خارج و آن را مانند Pleasantville," او گفت:. "مردم فکر می کردند ما را فتح کرده بود و اکنون از آن احساس می کند مانند ما در حال غرق شدن است."

این COVID-19 واحد تا به حال به گسترش در سراسر یک بیمارستان تمام بال و بر روی طبقه دیگر. تخت را پر کرده اند با بیماران جوانتر. صف های طولانی در حال snaking در اطراف فوری-مراقبت از ساختمان ها و مردم در حال عبور از 110 درجه حرارت. در برخی از بیمارستان آزمایشگاه آنقدر هولناک است که در آن طول می کشد چند روز برای دریافت نتایج آزمون به عقب. "ما فکر می کنیم می تواند کوچک به جای پوسته پوسته شدن تا" Popescu گفت. "اما به دلیل ضعیف تصمیم گیری های سیاسی است که هر بهداشت عمومی فرد من می دانم که مخالفت با همه چیز است که می تواند به اشتباه انجام داد اشتباه است."

"من احساس می کنم شده ام و به همان توصیه های پس از ماه ژانویه می گوید:" Krutika Kuppalli دانشگاه استنفورد است. آخرین بار او احساس این خسته شد و در سال 2014 پس از گذراندن سه ماه در غرب آفریقا کمک به منطقه تاریخی شیوع ابولا. هر کسی که با تجربه است که بحران, او گفت: من عمیقا متزلزل; او خودش دچار استرس پس از سانحه پس از بازگشت به خانه.

همان کارشناسان هشدار داد که از coronavirus را تجدید حیات در حال حاضر خیره با همان نبوی نگرانی در یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که زور زدن فقط به عنوان فصل طوفان آغاز می شود. و آنها سردرگم مورد بارها و بارها فریاد مبتنی بر شواهد مشاوره به سیاسی درجه اعتبار ساقط است. "آن احساس می کند مانند نوشتن 'بد همه چیز در مورد اتفاق می افتد در یک دستمال و سپس تنظیم دستمال در آتش" کارلسون می گوید.

یک بیماری همه گیر خواهد همواره تخلیه مصیبت. اما از آن است که به ویژه به این دلیل که ایالات متحده به جای نصب یک واحد جلو است بی ربط, cavalier و جبری. هر هفته به ارمغان می آورد تازه بیهوده از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که این کشور باید کمتر تست به داخل سالن اجتماعات از آشکار مردم است.

"یکی یکی مردم از دیدن چیزی پوچ که در آن طول می کشد آنها را از کمیسیون" کارلسون می گوید.

بهداشت عمومی است نه یک تماس برای افرادی که ارزو موردتوجه وتماشای عموم و محققان مانند رودخانه ها جانز هاپکینز استاد خود را پیدا کرده اند ناگهانی شهرت نامطلوب. تقریبا همه از 2000 پیروان توییتر او در ماه ژانویه شد دانشمندان دیگر. بسیاری از 130,000 پیروان او در حال حاضر نیست. این آهسته پرگو در دنیای ارتباطات علمی با توجه به تاول محدود جهان از توییت ها و اخبار بخش.

این بیماری همه گیر است همچنین آوردن دانشگاه ها را تیره تر طرف—رقابت خصومت و تبعیض جنسی و شهوت شهرت. صندلی کارشناسان از زمینه های نامربوط را با موفقیت به موقعیت خود را به عنوان منابع قابل اعتماد. نر دانشمندان در حال انتشار بیش از همکاران زن خود را که به طور نامتناسبی shouldering بار مراقبت از کودکان در طول مستندات. بسیاری از محققان به طور ناگهانی چرخد و به COVID-19 تولید درهم و برهم کار با نتایج مضر. که بیشتر dispirits محتاط تر محققان که در بالا از برخورد با ویروس و ساکت سیاستمداران نیز مجبور به مقابله با همکاران خود. "اگر من نمی تواند منطقی متقاعد کردن مردم من بوده ام با سال است که کار خود را باعث ملموس آسیب آنچه که در آینده ممکن است من را در این مسیر شغلی?" کارلسون می پرسد.

دیگر دانشمندان و مقامات بهداشتی روبرو هستند خشم یک ملت در لبه. بی قراری توسط ماه از اقامت در خانه, سفارشات, اشتباه شایع اطلاعات غلط پریشان بیش از این کشور اشتباهات و درگیر در عین حال بیشتر فرهنگ جنگ بیش از ماسک و مستندات آمریکایی شلاق است. عمومی-کارشناسان بهداشت و زنان به طور خاص—را تبدیل به هدف. چند استعفا به دلیل تهدید و آزار و اذیت. دیگران صورت جریانهای طعن در صندوق خود را و خود را در توییتر خوردها. "من می توانم چیزی بگویم و سختی حمله کردند اما یک مرد که حتی کار در این زمینه را می توانید در تلویزیون ملی و احترام برای گفتن دقیق همان چیزی که" Popescu گفت.

برخی از منتقدان caricatured عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان به عنوان انگشت wagging alarmists پناه میبرند در برج عاج و به دور از زندگی روزمره مردم که رنج می برند محدود عواقب ناشی از توصیه های خود را. اما این دوگانگی غلط است. کارشناسان من با صحبت نیز می ترسم. آنها همچنین احساس به دام افتاده در خانه. آنها همچنین از دست عزیزان خود. Louissaint زندگی می کند که در بالتیمور دیده نشده و او در نیویورک–بر پدر و مادر این سال است.

"من احساس می کنم زندگی در حداقل سه واقعیت در همان زمان" Louissaint به من گفت. او در پاسخ به طور مستقیم به همه گیر, تلاش برای اطمینان حاصل شود که بیماران و بیمارستان ها منابع آنها نیاز دارید. او را در حال اجرا یک سازمان در تلاش برای مطمئن شوید که کارکنان کار خود را نگه دارید. او یک زن سیاه و سفید زندگی از طریق یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی به کشته شدن افراد سیاه و سفید و تاریخی تظاهرات که به دنبال قتل جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery. در طول متعاقب آن محاسبات در مورد مسابقه "من کشیده شده است به طوری که بسیاری از مکالمات در مورد سهام که مردم نبودند داشتن ماه پیش" Louissant گفت.

"کسی به من گفت:" من امیدوارم که شما در حال گرفتن تن از پشتیبانی'," او اضافه شده است. "اما وجود دارد هیچ چیز عملی است که هر کسی می تواند انجام دهد این بهتر, مهم نیست که چقدر آنها را دوست دارم. روانی تلفات چیزی است که شما به راحتی می توانید به اشتراک بگذارید."

این ابراز تاسف احساس آشنا به افرادی که زندگی می کردند از طریق بحران ایدز در '80s در, می گوید: گرگ Gonsalves, یک دانشگاه ییل اپیدمیولوژی شده که HIV برای 30 سال است که این ویروس خود را. "من دوستان که جان سالم به ویروس اما نمی زنده ماندن تلفات آن را در زمان در زندگی خود" Gonsalves به من گفت. "من بی اعتقاد است که من از دیدن این دو بار در طول عمر من است. این ایده که من هستم رفتن به مجبور به دفع کردن یکی دیگر از ویروس ... واقعا می تواند من فقط یکی؟"

اما Gonsalves اضافه شده که HIV جانبازان باید یک چاه عمیق عاطفی ذخایر از قرعه کشی و یک هدف مشترک بین بسیج. توصیه های خود را به نسل جوان دو قسم است. برای اولین بار نیست احساسات خود را نادیده بگیرد: "اضطراب و ترس و خشم هستند, همه, واقعی," او گفت:. پس از آن مردم خود را پیدا. "آنها ممکن است همکاران خود را," او گفت:, و آنها ممکن است دانشمندان است. اما آنها را به اشتراک بگذارید همان مقادیر و متحد در به رسمیت شناختن است که "بهداشت عمومی است نه یک شغل بلکه یک رسالت و یک تماس."

با وجود این تلفات کار کند و فشار از همه طرف های عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان با من صحبت کردیم مصمم به ادامه. "من خوشحالم که من یک راه است که در آن من می تواند مفید باشد" رودخانه گفت. "من احساس می کنم این وظیفه من به انجام آنچه من می توانم."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب