این بیماری همه گیر است یادآور شد آمریکایی ها آنها قادر به پخت

مواد جهان دوري اساسی روزی است غرق ملت آرد عرضه است. آسیا PIETRZYK در طول چند ماه گذشته بهترین مکان

توسط NEWS-SINGLE در 23 اردیبهشت 1399
آسیا PIETRZYK

در طول چند ماه گذشته بهترین مکان برای ردیابی آمریکا در تعمیق همه گیر نگرانی شده است قفسه های مواد غذایی و فروشگاههای جعبه بزرگ. اولین خانواده مشترک کالا به ناپدید می شد ضد عفونی کننده: ضد عفونی کننده دست, Clorox دستمال مرطوب Lysol. آب بطری و کاغذ توالت بودند و چه هنگامی که شرکت ها شروع به ارائه مشاوره به کارگران به ماندن در خانه. بعد تا شد برنج و ماکارونی خشک به دنبال تصویری-کنسول های بازی, میکروفن استفاده می شود برای ضبط پادکست ها و در خانه پدیکور لوازم.

در میان این ناپدید شدن یکی از ماندگار ترین شده است که بسیار معمول قفسه محصول پایدار است که هیچ آشکار لینک به پاکیزگی و یا قرنطینه در همه: آرد. در ابتدا آرد آویزان در اطراف قفسه در حالی که مردم خریداری لوبیا خشک و کنسرو گوجه فرنگی. پس از چند هفته پیش در حالی که امریکا تماشا به عنوان unsold سبزیجات شخم زده بودند را به خاک و مضطرب بیش از اولین شیوع بیماری در میان میانه meatpackers یک تولید کننده آرد دیدم بی سر و صدا خود را به موشک وار رفتن فروش 2000 درصد. آرد بود هیچ جا یافت می شود در فروشگاه و آن را به زودی ناپدید شده از اینترنت. به سرعت شواهدی وجود دارد که یک فرد در حال خرید و استفاده از آرد شد اثبات او irredeemable ولخرجی برای کسانی که عشق به دیوانه آنلاین که رشد نا امید پخت پروژه از کسانی که تا به حال یافت آرد هنگامی که آنها تا به حال. نانوا خانه متهم شدند آرد امتیاز. هرگز احساسات اجرای بسیار بالا در مورد آسیاب گندم.

برای بسیاری از دیگر محصولات بخار توسط pandemic تقاضای منابع تندرست. تولید کنندگان در حال ابتلا و یا سنبله نشست. اما اهدای یک کیسه آرد هنوز هم اغلب بستگی به شانس گنگ حتی به عنوان بسته بندی شده نان و آرد مبتنی بر پردازش مواد غذایی باقی می ماند فراوان است. آن را بسیار کار پلیسی برای کشف کردن که در آن همه در رفتن: Facebook شده و آب گرفتگی با عکس از خانه focaccias پن کیک و نان موز. در توییتر مردم در سوم یا چهارم موج واکنش به خمیر ترش به عنوان یک مفهوم است. آمریکایی ها در حال پخت یک تن و ملت آرد عرضه کاهش یافته است قربانی ما تازه کشف شده سرگرمی.

داستان گم شده آرد به نظر می رسد متفاوت از گزارش, احتکار, بازار سیاه یا وحشت خرید که باعث شده دیگر کمبود مداوم در طول بیماری همه گیر. در مواجهه با سریع فروپاشی این کشور را قوی راحتی اقتصاد است که سازگار با تغذیه, مردم میلیون ها نفر از ساندویچ-برش نان, همبرگر, نان کروسانت و پیتزا يافته هر روز آمریکایی ها مجبور شده اند برای مقابله با اساسی معامله که سیستم غذایی ساخته شده بود از طرف آنها: گسترده در دسترس بودن آماده و فرآوری مواد غذایی به این معنی است که بسیاری از مردم هیچ ایده چه چیزی آنها انجام می دهند در آشپزخانه. در حال حاضر میلیون ها نفر از مردم در حال برخورد از عقب به یک وجود که در آن مکرر breadmaking احساس می کند مانند یک عنصری بخشی از زندگی آمریکایی.

آرد تولید کنندگان سیل آمده است در دو جداگانه امواج. در اواسط ماه مارس آرد قفسه رقیق اما اغلب نمی خالی مردم به جوراب زنانه ساقه بلند در انواع کالاهای اساسی آنها می خواهم نیاز به ماندن در خانه برای چند هفته به طور منظم پخت و پز. "این بسیار شبیه به آنچه که شما می بینید در طول یک طوفان به جز آن اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده می گوید:" برنت Minner یک مدیر بازاریابی برای زادگاه شرکت مواد غذایی که دارای روی, سفید, لیلی, Pillsbury, نوک پیکان میلز و مارتا سفید مارک آرد. واقعی آرد عجله آغاز شد و در اواخر ماه مارس آن را به عنوان روشن شد که آمریکا اولیه اقامت در خانه سفارشات احتمال تمدید شود. Minner می گوید بازار گسترده تقاضا shot بیش از 160 درصد با هیچ نشانه ای از فروکش: "ما در حال ساخت آرد به همان سرعتی که ما می تواند احتمالا و حمل و نقل آن را به مشتریان خود و آن را به پرواز کردن قفسه به عنوان به زودی به عنوان آن می شود وجود دارد."

این ناگهانی تقاضا پرتاب آچار به آرد فرایند توزیع. در امریکا صنعتی-مواد غذایی زنجیره تامین مواد تشکیل دهنده برای افرادی که می خواهید آنها بستگی دارد به مراتب بیشتر از در دسترس بودن مواد غذایی خود را. لوازم گندم که در واقع باقی مانده فراوان برای آرد برندها به دلیل کمتر بودن است فرستاده شده به رستوران ها و نانوایی صنعتی. اما مارک های در حال رقابت با یک دیگر به منبع کاغذی که مصرف کننده آرد بسته بندی شده است در و همچنین کامیون ها و رانندگان لازم برای حرکت آن را در سراسر کشور است. کیسه های آرد در حال بزرگ و بزرگ و در حال اختصاص داده شده نسبتا کمی فضا در قفسه های فروشگاه. و وجود این ماده در ساخت آرد—کارخانه می تواند تا سطح شیب دار تولید خود را فقط بسیار و هنوز هم نگه داشتن کارکنان امن است.

فرز صنعت استفاده می شود بسیار قابل پیش بینی الگوهای مصرف کننده. افرادی که خرید بزرگترین مقدار آرد بیشتر مشتاق علاقمندان قابل اعتماد خود را سالانه پخت نیاز دارد. برای گاه به گاه نانوا شلوغ ترین زمان است که همیشه در اطراف تعطیلات. توسط بهار خرید و فروش و تولید کند بنابراین قرنطینه سنبله ضربه آمادگی بازار است. و نه تنها این بیماری همه گیر را تغییر چقدر آرد مردم می خواهید برای خرید بلکه آن نوع. سوسن سفید شناخته شده است در درجه اول برای آن self-rising آرد است که معمولا استفاده می شود در جنوب سرآشپزها به بیسکویت اما این نام تجاری بسیار کمتر محبوب آرد نان دیده است بزرگترین فروش پرش.

تا ماه مارس ارائه مشاوره به مردم که نان-ساخت مهارت های ضروری زندگی را صدا به مانند بسیاری از گفته بودن به یاد بگیرند که چگونه به بوسیله اسباب گردنده خود کره یا افزایش خود را در انبار. اما همه گیر الهام گرفته از عجله برای پخت یک یادآوری خوب است که بسیاری از آمریکایی ها بازوی طول رابطه با آشپزخانه خود یک پدیده اخیر. چهل سال پیش از آن به مراتب کمتر رایج برای ایالات متحده فروشگاه های مواد غذایی به یک نانوایی و تاب با قرص خمیر ترش و تنظیم کیک تولد. اگر coronavirus برخورد کرده بود در سال 1985 مردم کمتر احتمال دارد که تا به حال به خرید یک کیسه آرد و بسته مخمر به نان ساندویچ, زیرا کسانی که مواد تشکیل دهنده در حال حاضر می شده اند و نشسته خود را در شربت خانه.

پخت نمی کاهش بیش از چند دهه گذشته به خاطر مردم منفور ساخت کوکی ها و یا بدون رضایت از ایجاد یک کاملا با روح ظرف focaccia. به جای ساختارهای زندگی روزمره را تغییر داد. به عنوان آب گرفتگی زنان به نیروی کار در '70s و 80s در این کشور در خانه آشپز و نانوا بود و زمان کمتری برای انجام وظایف به طور معمول نسبت به آنها. به جای انتقال به سایر افراد در خانواده و کسانی که مسئولیت های منتقل شده به فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها. "شکاف بین مردان و زنان در کارهای خانه کاهش یافته است کمی در چند دهه اخیر می گوید:" جوانا Pepin یک محقق در دانشگاه تگزاس که در مطالعات داخلی نابرابری. "بیشتر به این دلیل که زنان انجام می دهند بسیار کمتر کارهای خانه و پس از آن هیچ کس آن را انجام می دهند."

این تغییرات ساخته شد و به عنوان فلسفی به عنوان آنها عملی است. بسیاری از کارگر و طبقه متوسط مادران در بر داشت خود را نا امید گیر کرده بین کار تمام وقت و تمام وقت در کارهای خانه و این که تحت تاثیر قرار چگونه آنها مطرح فرزندان خود را. برخی از مادران هدفمند نیست آموزش دختران خود را چگونه به طبخ. "پدر و مادر ما احتمالا از ترس به افزایش ما به در آشپزخانه می گوید:" دب پرلمن بنیانگذار Smitten Kitchen و نویسنده چندین کتاب آشپزی. "آنها می خواستند ما را به انجام کارهای دیگر و نه گیر پخت و پز برای یک خانواده برای بقیه زندگی ما است." (پرلمن آغاز شده و دستور او وبلاگ در سال 2006 هنگامی که او متوجه شد که او نمی دانم که چگونه بسیاری از چیزهایی که او می خواست می شود قادر به طبخ در خانه.)

این معاوضه کمک کرده است بیشتر unshackle یک نسل از زنان از زندگی پر با کمی بیش از اجباری پخت و پز و تمیز کردن. اما همه گیر می گوید چقدر تمایلی فرهنگ آمریکایی شده است برای انطباق با dual-درآمد خانوار است که در حال حاضر به عنوان بسیاری از پایه های مالی ضرورت برای بسیاری از خانواده ها آن را به عنوان یک عمل مدرن برابری جنسیتی. بدون دسترسی آسان به رستوران های فست فود زنجیره ای و فروشگاه های مواد غذایی است که بر خاست تا به حفاظت از این شیوه زندگی قابل دفاع از همیشه-کار خانواده های آمریکایی, اقامت در خارج از آشپزخانه است که دیگر یک گزینه آسان برای هر کسی است. گیر کرده در داخل و نیاز به هر دو ارزان و فعالیت ها و سه وعده غذا در روز تعداد زیادی از مردم شروع به درک که آنها فقط نمی دانند که چگونه به انجام چیزهای بسیار زیادی را برای خود.

اما همراه با توهم خودکفایی این به طور معمول به دلایل فراوان به سعی کنید ساخت پوسته پای یا کلوچه انگلیسی از بین رفته اند. خمیر که نیاز به اثبات و یا سرما برای چند ساعت ؟ هیچ مشکلی; در اطراف شما می شود. تمایل به باقی چشمان پر اشتیاق نگاه کردن در یخچال خود را در حالی که شما خرید ناهار در محل کار و بیرون رفتن برای شام چند شب در هفته ؟ ناگهان خود را در برنامه غذایی درست کردم خیلی بیشتر قابل پیش بینی است. برو جلو و طبخ.

در هفته های پس از پرلمن و خانواده اش شروع پناه در محل در آپارتمان در شهر نیویورک او را متوجه برخی متمایز تغییرات در چه خوانندگان می خواهم از او و در آنچه که آنها در حال پخت و پز است. "نان سفید بود و چیزی است که من در طول سال ها ساخته شده یک دسته از بار فقط خود من اما من هرگز آن را منتشر," او به من گفت. "می تواند شما را تصور کنید که انتشار یک دستور غذا برای نان سفید? اما در حال حاضر هر کس می خواهد سفید-دستور غذا نان است." در چند هفته مردم نگه داشته tagging او Instagram رسیدگی در ناف-نان تلاش, روند که پرلمن را توسعه داده است یک نظریه است. "من فکر می کنم هر کسی که ساخت نان موز رو تحویل مواد غذایی و مواد غذایی در آمد کامیون های یخچال که خرابه, موز," او گفت:. "و سپس شما باید پنج yucky موز در یک بار."

این yucky کامیون موز یک تازه کار, اشتباه, اما, دوره-تصحیح اشتباهات آن است که در میان جوایز که یک منطقی را تجربه می کند. در زمانی که رفتن به فروشگاه مواد غذایی خطرناک است و ممکن است حتی شامل همه چیز شما نیاز به یک ظرف خاص ساختمان مهارت پایه را به آرد ذرت و یا قرص نان گندم است عمیقا معقول ضربه حتی اگر شما به نوبه خود این روند را به یک Instagram داستان. و پخت یک آرامش فعالیت برای بسیاری از مردم است. آن نیاز به هر دو جسمی و روانی تمرکز. کودکان و نوجوانان می تواند داوطلب خدمت سربازی به کمک. آرد خود را مرتب کردن بر اساس اره منبت کاری اره مویی پازل (یک محصول است که همچنین ناپدید شد از بسیاری از فروشگاه ها در طول مستند) اما به جای یک تصویر از دفاع از قلعه خود و یا معنوی حومه در پایان شما را وادار به خوردن برخی از رول دارچین.

آن را خیلی زود به می دانم که آیا آمریکایی ها مجبور به توسعه خود را در پخت و پز و پخت مهارت را حفظ خواهد کرد بار دیگر رستوران بازگشایی و بازگشت به فروشگاه مواد غذایی فقط برای یک یا دو چیز کمتر احساس زیاده. اما برای افرادی که به فروش آرد یکی از این بیماری همه گیر را توسط محصولات فقط ممکن است یک راه حل به بزرگترین دراز مدت مشکل: متقاعد کردن مردم به پخت یک شات. "سخت ترین چیزی که به انجام این است که مردم را به بیسکویت یک بار" Minner از زادگاه مواد غذایی می گوید. "این یک مهارت است که آنها شاید همیشه می خواستم به انتخاب کنید تا اما درست نیست که در این زمان به آن را انجام دهد چرا که آنها در خانه به اندازه کافی بلند." اگر یک چیز وجود دارد میلیون ها نفر از آمریکایی ها نیست در حال حاضر فاقد آن زمان در خانه های خود. در حال حاضر اگر آنها فقط می تواند با دریافت یک کیسه آرد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب