همه گیر ثابت کرد که پرداخت پول نقد کار

ایده های اضافی $600 یک هفته اقدام به خرید آزادی از ترس است. شاتر / اطلس مانند میلیون ها نفر از دیگ

توسط NEWS-SINGLE در 20 تیر 1399
شاتر / اطلس

مانند میلیون ها نفر از دیگر کارگران Bridgit Fatora بود رو به یک پرتگاه مالی. قبل از همه گیر ضربه او یک عکاس آزاد و پاره وقت پرستار بچه در سیاتل. Coronavirus ساخته شده از شغل قابل دفاع است. او عکاسی رزرو ناپدید شد زمانی که واشنگتن ممنوع تجمع جرم و شاغل خود را به سازمان دیده بان بچه های خود گذاشته و او را بیش از حد.

به طور معمول او ساخته شده 375 دلار در هفته برای nannying و اضافی $150 و یا پس از کار به عنوان یک عکاس و بچه نگهدار. در استاندارد بیمه بیکاری (UI) درآمد او کاهش یافته است که به حدود 200 دلار در هفته به اندازه کافی برای هر کسی در زندگی برای هر نوع تمدید دوره و در زیر خط فقر فدرال. اما کنگره اورژانس قانون اضافه شده پاداش پرداخت 600 دلار در هفته برای UI گیرنده و گسترش این برنامه واجد شرایط شامل فرفره کارگران است. Fatora نه فقط ماندن از فقر. درآمد او رفت تا $735 یک هفته.

"این اولین بار من از نظر مالی پایدار پس از فارغ التحصیلی کالج," او به من گفت. "من قادر به پرداخت کردن بدهی کارت اعتباری و برخی از مرتب کردن بر اساس از حساب پس انداز که من هستم رفتن به مجبور به استفاده از زمانی که 600 دلار در هفته از بین می رود."

UI جایزه در مراقبت عمل منقضی می شود در پایان ماه ژوئیه و کنگره در میان roiling بحث بر سر اینکه آیا به گسترش آن باد افشان کردن آن و یا پایان آن به طور کامل. دموکرات ها تا حد زیادی به نفع نگه داشتن پاداش پرداخت در محل با توجه به دامنه رکود است. جمهوریخواهان استدلال کرده اند که اجازه می دهد کارگران را به ماندن در خانه به جای دنبال شغل جایزه است که آسیب رساندن به بهبود است. مقامات کاخ سفید در حال هل دادن آن را به پایان ،

اما شواهد اقتصادی و همچنین به عنوان مشتریان از آمریکایی ها دریافت جایزه پشتیبانی نه فقط نگه داشتن 600 دلار پرداخت اما گسترش آن به شامل میلیون ها آمریکایی های بیشتری. به سادگی به مردم پول نقد تبدیل می شود به یک راه قدرتمند برای محافظت از کارگران در طول بهداشت عمومی بحران برای کاهش فقر و توانمند سازی کارکنان برای چانه زنی با کارفرمایان. عمو سام نیاز به مقدار زیادی بیشتر است.

مراقبت در قانون تغییرات UI سیستم شد بی سابقه است. با 40 میلیون آمریکایی از دست دادن شغل خود را در یک ماده از هفته و نرخ بیکاری افزایش و بالاتر از اوج آمار در طول رکود بزرگ دموکرات مذاکره یک ماده است که اضافه گیگ و غیر رسمی کارگران به سیستم و یش 600 دلار در هفته بر روی حالت استاندارد پرداخت که به طور کلی بین $100 و 500 دلار در هفته است.

اثر چشمگیر بود. دولت فدرال مانع افزایش بیکاری از تبدیل به درآمد واقعی از دست دادن میلیون ها نفر از خانواده ها است. دو در سه UI دریافت کنندگان به پایان رسید تا بیشتر از قبل از آنها با 600 دلار افزایش با یک پنجم کارگران دو برابر درآمد خود را. و UI توسعه همراه با $1,200 زمانی چک که کنگره فرستاده شده به بسیاری از بزرگسالان حداقل به طور موقت مانع از نرخ فقر از افزایش—یک شاهکار شگفت آور با توجه به اندازه و دامنه اقتصادی shutdown.

در بیشتر شرایط انسانی هلیکوپتر پول و UI افزایش نگهداری می شود خانواده ها در خانه خود را با مواد غذایی روی میز گاز در خودرو و قبض برق پرداخت می شود. بدون UI دست انداز "من می شده اند کاملا پیچ" کری Callison المپیا واشنگتن به من گفت. او یک دانشجوی تمام وقت و پاره وقت منشی در بهار قبل از او فارغ التحصیل شد و از دست او کار در یک اولیه-مراقبت درمانگاه در مدت زمانی کوتاه. او کمک های مالی و چک ثابت ناپدید شد همه در یک بار. خانواده که شامل او شریک زندگی و شریک زندگی خود را, جوان, پسر ممکن است قادر به نگه داشتن به پرداخت اجاره بها, او گفت:.

UI پرداخت کرده اند نیز کمک کارگران انتقال از یک بخشی از بازار کار را به دیگری. در طول همه گیر دهها هزار نفر از شغل ناپدید شده اند در میله کنسرت سالن های هواپیمایی و مراکز کنفرانس و بعید است به بازگشت به ماه, اگر نه سال است. جورج وات پورتلند مین مشغول به کار بود به عنوان یک درمانگر ماساژ—یک کار است که حامل خطرات بالا و به احتمال زیاد خواهد شد در تقاضا کم تا یک coronavirus واکسن می رسد. "من بسیار همه کاره," او به من گفت توصیف فرفره کار او گاهی اوقات انتخاب کنید تا به عنوان یک باغبان یا زمستان بلند اپراتور در اسکی. اما با UI ضربت او گفت: او تا به حال در حال گسترش است رزومه خود را که شامل یقه سفید مهارت های است که اجازه خواهد داد که او را به کار در خانه. "من شده است با استفاده از این زمان برای یادگیری بسیار به کار بر روی چیزهایی مانند بازاریابی و فتوشاپ و طراحی وب سایت."

UI گسترش نیز داده شده کارگران تنفس اتاق منتظر یک کار خوب به جای حل و فصل برای یک بد جا از یاس و نومیدی. پول "است که اجازه می دهد من به یک کمی choosier به خصوص با ماهیت کار من که در آن شما ایجاد روابط" بریتنی Griebling یک مددکار اجتماعی بالینی در توسان آریزونا به من گفت. "من می خواهم یک کار که در آن من می توانم اقامت برای چند سال به دلیل در برداشتن و حرکت در اطراف بسیاری به عنوان یک درمانگر مشکل ساز است برای شما و مشتریان شما." او گفت که او ساخت بسیاری او تا به حال تا کنون ساخته شده است در حالی که بیکار با وجود داشتن دکترا.

علاوه بر UI دست انداز اجازه داده است کارگران به ماندن در خانه هنگامی که پیدا کردن یک شغل ممکن است خطرناک یا غیر قابل دفاع است. بسیاری از کارگران من مصاحبه گفت که ترس از سقوط بیمار هرحال تروما از بیکاری است. دیگران نشان داد که UI دست انداز تا به حال به آنها کمک کرد مذاکره از دست دادن فرزند خود مراقبت دیگر دلهره آور مانع برای پیدا کردن یک جدید فرفره. "من وحشت زده به همه جا بروم به مصاحبه برای یک کار" گفت: Callison که می خواهد به کار در بهداشت عمومی. "و راستش مراقبت از کودک یک موضوع است چرا که این ویروس در حال حاضر. من فوق العاده در دسترس برای تماس های تلفنی و یا انجام مصاحبه." افزایش داده و کارگران برخی از خرید برخی از قدرت چانه زنی. "این قطعا به من متوجه است که من نمی خواهم به underpaid و جنبهی و به طور بالقوه ابتلا به بیماری برای یک شغل است که تنها 15 دلار در ساعت" Fatora به من گفت.

پول بیشتری نیز با توجه به دریافت کنندگان فضای عاطفی و مالی و روانی assuaging احساسات خود را از precarity در طول زمان از مرگ و بیماری و درگیری های داخلی. "من و زندگی من کل زندگی بزرگسالان بدون داشتن هر نوع خالص ایمنی" گفت: Rachael Cottle گذاشته خاموش متصدی بار در شهر فینیکس در حال حاضر این سایت از یک coronavirus سنبله. "فقط با داشتن کمی از امنیت زیادی طول می کشد بار خاموش. من می دانم که من قادر خواهید بود به پرداخت برای همه چیز من نیاز دارد. این بهبود کیفیت زندگی بسیار کمی در شرایط استرس و نگرانی در مورد بی خانمان بودن و یا نداشتن به اندازه کافی به غذا خوردن."

جمهوری خواهان در حال حاضر این استدلال که سود صرفه جویی در خانواده ها از بی خانمانی و گرسنگی هرحال نیاز به کارکنان به کار می کنند. آنها را به نظرسنجی ها نشان می دهد که برخی از کسب و کارهای کوچک هستند مشکل استخدام و استدلال می کنند به طور گسترده تر این است که دولت نباید حمایت از ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها با چه مقدار سخاوتمندانه دل است. "ما در حال پول دادن به مردم به کار" گفت: لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی در اخیر مصاحبه تلویزیونی. "این بهتر از حقوق خود را دریافت کنید."

پرداخت پاداش مطمئنا ایجاد برخی از بازدارنده برای بیکاری به دنبال کار و اولین چیزی که می آید همراه است. اما چیز اصلی پیشگیری از کارگران از گرفتن یک کار در حال حاضر مواج همه گیر عظیم رکود اقتصادی و ضرورت گسترش بهداشت عمومی خاموش شدن ناگهانی ناشی از دولت فدرال بی کفایت پاسخ به این ویروس. کسب و کار در حال مرگ هستند; بیکاری کارگران تعداد پوزیشن های باز توسط چهار به بسیاری از پوزیشن های باز بیش از حد خطرناک برای کارگران که سالمندان باید موجود شرایط پزشکی و یا زندگی با کسی که با مشکلات سلامتی; میلیون ها نفر از کارگران کافی ندارند, مراقبت از کودک, با مدارس و مهد کودک هنوز بسته; و تقاضا برای کالاها و خدمات ضعیف است در سراسر اقتصاد است. این جایزه پرداخت می شود و چسباندن نقطه. "من تلاش برای بدست آوردن شغل در دولت های محلی—که زمینه به عنوان شما می توانید تصور کنید که شده است به طور کامل نابود" جاشوا Baum جنوب کالیفرنیا تحلیلگر اقتصادی گفت: من. "من تا به حال چند مصاحبه به انتظارنشسته بودند. همه آنها فقط لغو شد."

علاوه بر این 600 دلار پاداش پرداخت شده و اقدام به عنوان یک تاسیسات برای کل اقتصاد نه فقط فرد بیکاری کارگران است. بدون UI اضافی پرداخت میلیون ها نفر از آمریکایی ها را نه شغل و نه پول نقد به صرف در مواد غذایی, اجاره و.... اقتصادی انقباض را تبدیل به سخت تر و نه کمتر. در واقع بدن بزرگ از تحقیقات نشان می دهد که گسترش UI پرداخت ها یکی از موثر ترین رکود اقتصادی-مبارزه با هزینه های موجود به دولت با هر $1 در UI حمایت از حدود 2 دلار در فعالیت های اقتصادی است.

زمانی که این بیماری همه گیر تحت کنترل در آورده است و اقتصاد وارد یک بهبود مستمر قانونگذاران می تواند در نظر, اصلاح, پرداخت پایین کمی به جای داشتن آنها را به طور ناگهانی ناپدید می شوند. یک گروه دو حزبی از کارشناسان سیاست از جمله اوباما-دوران وزیر خزانه داری و جورج دبلیو بوش مشاور اقتصادی گلن هوبارد اند را به جلو یک پیشنهاد است که کراوات UI پرداخت به نرخ بیکاری است. بسیاری از دموکرات ها بارها و بارها تحت فشار قرار دادند برای یک تغییر.

به جای اجازه پرداخت پاداش پایان, چرا که نه گسترش آنها به جای توجه به موفقیت این مراقبت عمل می کنند ؟ چرا استفاده از پرداخت های نقدی به کاهش نرخ فقر در زمانی که بار مالی هستند ؟ چرا حمایت از دستمزد پایین خانواده ها با پول نقد صرف نظر از اقتصاد کلان شرایطی ؟ کارگران فقدان اهرم در برابر کارفرمایان خود را توسط یک بومی مشکل پس چرا آنها را بیشتر قدرت چانه زنی? چرا پایان فقر با استفاده از پول نقد دوره?

یک برنامه آزمایشی در استاکتون کالیفرنیا انجام شده است که فقط. Zohna اورت رو گذاشته از یک شغل ثابت در وزارت دفاع دو سال پیش تلاش می کرد با بیکاری است. او منابع مالی بیشتر و بیشتر می شد ناچیز. سپس سازمان از استاکتون توانمندسازی اقتصادی تظاهرات—تضمین-درآمد برنامه راه اندازی شده توسط دفتر شهردار و خصوصی تامین می شود کمک های مالی—اطلاع او که او را دریافت 500 $در ماه هیچ رشته های متصل برای ماه ها در پایان. "من درب داش–ing در اینجا وجود دارد که من می توانم اما اگر من می توانم قرار دادن گاز در ماشین من می توانم آن را انجام نمی," او به من گفت. "من مشکلات مالی—از آن همه فقط خراب کرد برای من. من عکس در سر من برای میگرن, بنابراین من نمی باید منافع و حتی بیشتر خراب کرد. [پول] فقط یک برکت و رحمت است."

نقدی tided او تا زمانی که او در بر داشت قرارداد کار و در نهایت کار دائم به عنوان یک تولید کاردانی تسلا. آن را نیز به او کمک کرد زمانی که او قرارداد COVID-19 بهار امسال او به من گفت. "من نمی توانستم به سختی نفس من خفه کننده حتی نشسته بود و کسی بود که با قرار دادن یک بالش بر سر من," او گفت:, توصیف, اسهال شدید, خستگی, هذیان و آسیب زا پریشانی ناشی از این بیماری است. اما نگرانی در مورد داشتن حداقل برخی از پول نقد در بانک. $500-یک-ماه بررسی از استاکتون برنامه خواهد آمد بدون توجه به آنچه. "همه داشتن مشکلات," او گفت:. "من نمی باید به نگرانی."

توانایی نگران نباشید: این چیزی است که اقتصاد را انکار می کند و بسیاری از میلیون ها نفر از کارگران حتی زمانی که بار اقتصادی خوب هستند. آزادی از ترس چیزی است که جامعه باید با ارائه خانواده های کم درآمد به خصوص در حال حاضر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب