این بیماری همه گیر در آینده جغرافیای سیاسی موج دوم

جهانی پایتخت های غربی نیست فقط نگران خطر یک تجدید حیات در coronavirus موارد است. شاتر / اطلس با بسی

توسط NEWS-SINGLE در 29 اردیبهشت 1399
شاتر / اطلس

با بسیاری از کشورهای اروپایی با اعتماد به نفس است که آنها در گذشته بدترین coronavirus همه گیر است توجه خود را تبدیل به شانس خود را یک بار تجدید حیات جامعه را برمی گرداند به برخی از صورت ظاهر از حد نرمال است. اما فراتر از اپیدمیولوژیک چالش نهفته است به آرامی گردآوری تهدید است که پاتولوژیک در طبیعت, اما, اقتصادی, سیاسی و نظامی است. این است که در جغرافیای سیاسی موج دومو قدرت خود را در حال حاضر شروع به نگرانی رهبران غربی.

تصور کنید یک سناریو: فقط به اروپا و ایالات متحده شروع به احساس به عنوان اگر آنها coronavirus تحت کنترل در آن طول می کشد نگه دارید و در جهان در حال توسعه. خسته مدیون و جان خود را برای اقتصاد به عقب بر گردیم به سرعت غنی تر از کشورهای در حال بیش از حد آهسته به کمک. وحشت تحقیق و بحث. مهاجران جمعی در جنوب اروپا است که هنوز در تلاش به جلو خود را از coronavirus ناشی از افسردگی است. در جایی حالت پیش فرض بر روی بدهی برگزار شد تا حد زیادی توسط موسسات مالی غربی. در هرج و مرج یک مستبد چشم یک فرصت برای گرفتن زمین. ایالات متحده در حال حاضر تمایلی به سرب برگ چین به گام به درجه اعتبار ساقط است.

این فقط یکی (اختراع) سناریو از تعدادی است که در حال افزایش نگرانی ها در پایتخت های غربی و که گذاشته شد به من در گفتگو با بیش از نیم دوجین پیشرو کارشناسان امنیتی دانشگاهیان و مشاوران دولت در هفته های اخیر. از کسانی که من در صحبت با چند شک است که موج دوم بود. این نگرانی واقعی بود که در آن از آن خواهد زمین.

تاریخ به باراک اوباما گفت: آمریکا پیشرفت zigs و zags. تغییرات بزرگ در تنظیم کردن واکنش های زنجیره ای: سقوط وال استریت در سال 1929 طلیعه جدید مقابله عصر; پیروزی متفقین در سال 1945 ایجاد شرایط جنگ سرد ، هر رویداد سیاسی ایجاد لرزه و روند است که ما به وضوح می توانید ببینید تنها پس از آن. دهه است که به دنبال بحران مالی 2008 و دیدم منطقه یورو تلو تلو خوردن در آستانه فروپاشی بریتانیا رای به ترک اتحادیه اروپا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئيس جمهور انتخاب شد. امروز اقتصاد جهانی رنج می برد یکی دیگر از تشنج ناگهانی تغییر جغرافیای سیاسی به عنوان ایالات متحده-چین تنش افزایش یافته است و تجارت به طور قابل توجهی کند شده است و بخش های ساختاری بین شمال و جنوب اروپا را گسترده تر شد. سوال این است که چه اتفاقی ممکن است در دهه پس از این بحران ؟

"مورخان عشق فصل می شکند" گفت: رابرت کاپلان یک سیاست خارجی آمریکا, کارشناس و عضو سابق دفاع ایالات متحده سیاست های هیئت مدیره که در این ماه در جریان مقامات در 10 خیابان داونینگ در پتانسیل مرتبه دوم اثرات coronavirus بحران است. "COVID-19 خواهد آمد دیده می شود به عنوان یک فصل بشکند."

در میان کاپلان نگرانی این است که چگونه روسیه و رهبر آن ولادیمیر پوتین عمل خواهد کرد, ترس تکرار توسط برخی از با نفوذ ترین صداها در سیاست خارجی که نگران هستند که جغرافیای سیاسی موج دوم COVID-19 ضربه اروپا سخت ترین. مایکل کلارک دفاع-مطالعات استاد در کالج کینگ لندن و مشاور ویژه سابق به انگلیس را به کمیته ملی در استراتژی امنیت که باقی می ماند متصل به این کشور در سیاست خارجی استقرار به من گفت که از لحاظ اقتصادی تضعیف روسیه ضربه توسط سقوط اخیر قیمت نفت به شمار بیشتر در معرض خطر برای غرب منافع امنیتی. "پوتین مهاجم فرصت طلبی احتمالا بدتر" کلارک گفت. "ماهیت پوتین رهبری این است که او نمی تواند ایستاده هنوز هم او را به خاطر هل دادن به جلو. این باعث می شود او بیشتر فرار." چه اتفاقی می افتد اگر روسیه رهبر spooked این کشور را از فروپاشی اقتصاد چشم یک فرصت برای تست ناتو حل و فصل ؟ دیگران مانند برونو Maçães پرتغال سابق اروپا وزیر به من گفت که این بحران ممکن است تشویق روسیه اما فلج می روم آن بیشتر وابسته به چین و آوردن پکن در حوزه نفوذ به مرزهای قاره اروپا است. "بحران" کاپلان اشاره کرد: "قرار دادن تاریخ در سریع رو به جلو است."

آرایه ممکن است موج دوم, عواقب گیج کننده است: چشم انداز این بیماری در نظر گرفتن نگه دارید در حال توسعه G20 کشور—فکر می کنم در هند—که می تواند این ویروس به سرعت دو برابر به اروپا و ایالات متحده آمریکا; نامشخص تاثیر پیشرفت های فن آوری در زمینه هایی مانند هوش مصنوعی به عنوان آنها استفاده می شود برای کمک به مبارزه با این بیماری را گسترش; رکود کشیدن در روابط بین اتحادیه اروپا فقیر جنوب و ثروتمند شمال. کلارک است به خصوص در مورد قوس بی ثباتی از غرب آفریقا از طریق خاورمیانه به آسیا, که در آن جنگ و بی ثباتی را در سال های اخیر مردم مجبور به فرار شد. کارین von Hippel مدیر کل از موسسه سلطنتی خدمات امارات نفوذ دفاع بریتانیا و بین المللی-امور اتاق فکر به من گفت که "برخی از نوع حساب با چین" است به احتمال زیاد به عنوان به خوبی. "برخی از کشورها ظهور خواهد کرد از این تلاش برای چسبیدن به چین ... اما بیشتر از دیگران احتمال دارد به تلاش برای جدا" او گفت:. برای انگلیس و آلمان و فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی متکی به آمریکا چتر امنیتی اما مایل به حفظ روابط اقتصادی قوی با چین مشکل از مدیریت خرید اینترنتی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ضد چین و بلاغت ممکن است در حال حاضر تنها افزایش می دهد.

این است که جهان در کدام کشورها مانند بریتانیا نیاز به فکر می کنم در مورد چشم انداز استراتژیک خود را. برخی از چالش های ممکن است کاملا جدید اما بسیاری دیگر هستند به احتمال زیاد به آنهایی که در حال حاضر در بازی شده اند که شتاب این بیماری همه گیر مانند بدتر شدن روابط بین واشنگتن و پکن است.

بیش از هر چیزی برای دولت های غربی ساده وجود دارد واقعیت اساسی به جغرافیای سیاسی موج دوم: نقدی و یا عدم آن است. "شما کردم بیشتر مشکلات اما پول کمتری برای مقابله با آنها" یک مشاور ارشد دولت انگلیس که خواست نامش فاش نشود به صحبت رک و راست در مورد داخلی مذاکرات به من گفت.

پس از بیش از یک دهه عمومی-کاهش هزینه های مثلا نظامی بریتانیا—قادر به کمک به ایالات متحده حمله به دو کشور عراق و افغانستان کمتر از 20 سال پیش—است و بدل به یک "یک شات" نیرویی است که قادر به حفظ خود را برای بیش از شش ماه در خارج از اروپا با توجه به کلارک. چه خواهد شد و ظرفیت آن نگاه مانند پس از مجموعه ای دیگر از کاهش? بریتانیا و فرانسه در مورد نیاز آمریکا حمایت به مداخله در لیبی در سال 2011. می تواند یک مشترک اروپایی نیروی دوباره انجام این کار در هر نقطه در امتداد آن در معرض کوچک در شمال آفریقا ساحل? می تواند آن را حتی می توان در یک صرفا پزشکی, ظرفیت, به عنوان آن را در طول شیوع بیماری ابولا در سال 2014 ؟

عمده دولت بریتانیا بررسی از کشور های خارجی-امور دفاعی و هوش استراتژی بود که با توجه به انتشار این سال, اما از آن زمان شده است تحت فشار قرار دادند به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر.پیامد فوری این است که نقد و بررسی زمانی که آن اتفاق می افتد کمتر خواهد بود استراتژیک و تاکتیکی بیشتر—رانده شده توسط ملاحظات مالی و نه هر چشم انداز بزرگ دولت می خواست به مجموعه ای از پس Brexit بریتانیا. مقامات در لندن را به تمرکز بیشتر بر روی "چه کاری می تواند استطاعت?" و کمتر "ما چه می خواهید بکنید؟," رویکردی است که در کوتاه مدت ad hoc و دفاعی است.

داخل خیابان داونینگ نگرانی در مورد COVID-19 ژئوپولیتیک موج دوم که با کار در راه به درک تهدیدات بالقوه و آماده شدن برای آنها. دولت بریتانیا انتظار دارد که حمایت از تولیدات داخلی به افزایش زنجیره تامین به ارمغان آورد به ملی تحت کنترل دولت-ملت برای تقویت شود و ایالات متحده-چین در رابطه به تبدیل شدن به بیشتر متضاد—تغییرات است که می تواند دیده می شود به عنوان به سادگی "سفت کردن برخی از اصول" در کلمات از دولت مشاور با من صحبت کرد.

آیا این بیماری همه گیر به ارمغان می آورد در مورد تغییر انقلابی و یا به سادگی تسریع جریان در حال حاضر مشغول به کار در زیر سطح این واقعیت است که اپیدمیولوژیک موج دوم نیست و تنها یکی از ما نیاز به نگرانی در مورد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب