حزب آزرده

ایده های همه گیر نشان داده است متحرک سازی نیروهای حزب جمهوری خواه در عصر مغلوب ساختن پیشی جستن. Jaso

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399
Jason Connolly / خبرگزاری فرانسه / گتی

تیوی روز پس از اعلام دستورالعمل ملت فرمانداران می توانید استفاده کنید برای انجام منظم بازگشایی کشورهای خود را که در چنگال یک بیماری همه گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—از طریق سلاح های خود را انتخاب توییتر—آشکارا را تشویق اعتراضات اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت هایی که باید ذخیره ده ها هزار نفر از آمریکایی زندگی می کند.

همانطور که نیویورک تایمز در گزارش, در انجام این کار رئیس جمهور به نظر می رسد به "واگذاری هر صورت ظاهر از رهبری ملی در گیر و انتخاب به جای تقسیم کشور به سیاسی خود را پایه."

Maskless تظاهرات—برخی از ویژگی های امریکا بزرگ دوباره کلاه, سلاح های نیمه اتوماتیک پرچم با rocket-propelled grenade موتورسواری و آمریکا و مؤتلفه پرچم—در حال حاضر صورت گرفته در وزارت امور خارجه پایتخت در کلرادو, ایندیانا, مین, مریلند, میشیگان, نوادا, کارولینای شمالی و اوهایو و ویرجینیا و تگزاس و واشنگتن است. بیشتر برنامه ریزی شده.

"آنها رو cabin fever" رئیس جمهور گفت: از معترضان. "این مردم بزرگ" با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن. "این مردم عاشق کشور ما است."

تعدادی از معترضان در این تظاهرات متنوع از چند ده تا چند هزار. اهمیت تظاهرات نیست خیلی خود را اندازه بلکه آنچه آنها نماد. این یک اشتباه است به اخراج آنها.

اعتراضات را تبدیل به یک نقطه وحدت برای حق تشویق talk-رادیو و رادیو فردا شخصیتهای مانند Laura Ingraham, جانین Pirro تاکر کارلسون و برایان Kilmeade. ضد اجتماعی-فاصله تظاهرات هستند به کشورشان روزهای اولیه جنبش حزب چای.

Protesters in San Diego calling for the state to reopen.
آریانا DREHSLER / خبرگزاری فرانسه / گتی

استفان مور که در خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن شورای اقتصاد برای بازگشایی این کشور گفت: "بنابراین در این زمان آقایان و خانم ها برای نافرمانی مدنی. ما نیاز به رزا پارکس در اینجا و اعتراض در برابر این دولت بی عدالتی."

حتی اگر کسی معتقد است که برخی از این اقدامات که در محل قرار داده و در حال بیش از حد محدود این است که به سختی رزا پارکس لحظه. معترضان به سهم خود هستند نه افتراق خود را با ساخت ریز کالیبره نقاط مورد اپیدمیولوژی و یا ارائه بیشتر تصفیه شده اجتماعی-دورى برنامه. آنها شلاق در نا امیدی و سرخوردگی و خشم است که در حال تحریک توسط رئیس جمهور و بسیاری از—اگر نه همه—از همراهی دستیارش در سمت راست.

Tکفل اشتیاق به نور فیوز چیز جدیدی نیست; آن را به سادگی آخرین جلوه ای از رئیس جمهور بی نظم ذهن است که من در مورد قبل نوشته شده. او رضایت ندارد و در حل و فصل درگیری در افزایش آن. که درست بوده است برای بسیاری از زندگی خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

در میان کشنده گیر آمریکایی ها در حال تلاش برای انسجام اجتماعی و همبستگی. آنها ممکن است در عین حال رسیدن به آن است اما اگر از آن خواهد شد با وجود این رئیس جمهور نه به خاطر او. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را برای تقسیم ما را به نگه داشتن مردم در لبه عدم اعتماد و در یکی دیگر از گلو. به این منظور او را حتی تشویق افرادی که در حال نقض خود را مدیریت اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

اما نیز وجود دارد که روش به تهمت جنون. از لحظه ای که او در زمان دفتری رئیس جمهور به دنبال یک پایه-تنها استراتژی است. به جای تلاش برای برنده شدن بیش از تبدیل تهمت تصمیم گرفته است مسیر خود را به پیروزی در ماه نوامبر نهفته است با برافروختن پایگاه خود را نگه داشتن هواداران خود را در یک حالت ثابت و اضطراب و حتی در صورتی که نیاز به فریم "یک علم پیچیده/سیاست بحث به عنوان شر ستمگران در مقابل قهرمانانه قربانیان" در کلمات روانشناس اجتماعی Jonathan Haidt.

و به این ترتیب رئیس جمهور اقدام تنها راه او می داند که چگونه بلکه در راه است که طنین انداز با پایه ، او موفق شده در ایجاد حداقل در میان برخی از تعداد قابل توجهی از حامیان او تقریبا cultlike پیوست. پاسخ به COVID-19 سپس اقدام like a CAT اسکن در آمریکا درست است. آنچه در آن نشان می دهد نگران کننده است و برای کسانی از ما که مادام العمر جمهوری خواهان dispiriting.

من نیاز به اضافه کردن هر چند که آن را بیش از حد ساده می گویند که آنچه که رخ داده است با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و پس از یک "تصاحب خصمانه" از ایران. مغلوب ساختن پیشی جستن—فقط شناخته شده هنرمند باهم توطئه بازرگان و پاتولوژیک دروغگو در سال 2016 ایران زمینه—به پایگاه حزب چه می خواست آن را حتی به عنوان او که آن را تقویت همه بدترین گرایش آمریکا به سمت راست. به چه میزان تهمت اساسا حزب جمهوریخواه و تا چه حد او به سادگی personified آنچه در آن بود در حال تبدیل شدن است یک سوال غیر ممکن است برای حل و فصل. آنچه که ما انجام می دانم این است که پایه اوباما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با هم ادغام شدند. هیچ جدایی. (تهمت را تصویب امتیاز در میان جمهوری خواهان است که 93 درصد گالوپ.) ایران است به همان اندازه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امروز به عنوان آن بود که رونالد ریگان در سال 1980.

این همه گیر و پاسخ به آن را آشکار برخی از چیزهای مهم در مورد نگرش که تحریک و تشجیع حزب جمهوری خواه در عصر مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان نمایش تعمیق بی اعتمادی از تجربه و تخصص از هر نوع از جمله پزشکی و ارقام مانند Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. در تظاهرات در سراسر کشور به معترضان در حال شعار "آتش Fauci! آتش Fauci!" و برگزاری علائم و گفت Fauci دروغ ، خیابان اصلی درگذشت.

Fauci است که به سختی کامل; هیچ کس می تواند در هنگام برخورد با یک رمان مانند ویروس coronavirus. اما واقعیت این است که Fauci در میان با تجربه ترین و مورد احترام اپيدميولوژيستها در جهان نه تنها نمی اطمینان معترضان; برای برخی از تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان این است که بیشتر به دلیل به شک او پس او باید بخشی از به اصطلاح دولت عمیق است که آنها به عنوان implacably مخالف رئیس جمهور.

یک نفر من می دانم که بسیار دلسوز به ناروا و تهمت حامیان است و در تماس مداوم با آنها دیروز به من گفت که مردم او شنیدن از احساس همبستگی با معترضان. (این فرد خواسته نامش فاش نشود به صحبت رک و راست در مورد این گفتگو.) مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در زمان رئیس جمهور قبلی در آغوش چنین دستورالعمل به عنوان شواهدی وجود دارد که او "در حال گول خورده با 'عمیق دولتی مانند Fauci" این فرد به من گفت. "بومیان در حال گرفتن بی قرار است."

در طول همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان تکیه به شدت در رادیو فردا و رادیو گفتگو که می تواند چشمه از اطلاعات غلط. همه گیر راکد شده است که نارضایتی خود و tribalistic وفاداری. و ما دیده ایم که چگونه مشتاق, بسیاری از رئيس جمهور حامیان حال تصور کنید که خود را به عنوان چهره قهرمانانه در را باور درام به عنوان اگر خواستار حق رفتن به سالن بولینگ یا یک سالن ناخن در طول یک بیماری همه گیر باعث می شود آنها را مدرن روز Thomas Paines.

"دولت الزامی افراد بیمار به ماندن در خانه است به نام قرنطینه. دولت الزامی سالم شهروندان را به ماندن در خانه را وادار به کسب و کار و کلیساها به نام استبداد" می خواند یک بیانیه منتشر شده توسط ساکنان نیوکاسل برابر بیش از حد شده است. یکی Harrisburg, پنسیلوانیا, معترضان را نشانه به نقل از جفرسون: "من ترجیح می دهم خطرناک آزادی بیش از, صلح آمیز, بردگی است."

اما آنچه ممکن است بیشتر نگران کننده فقط در حال حاضر این است: در یک لحظه زمانی که ایالات متحده و جوامع محلی در تلاش هستند تا با هم کار می کنند, زمانی که بسیاری از کلیساها و جوامع مذهبی به دنبال به عوامل پشتیبانی و شفا هنگامی که مراقبت از سلامت کارگران را به خطر می اندازند زندگی خود را برای نجات دیگران به رئیس جمهور و بسیاری از بیشتر اختصاص داده شده به هواداران در حال دامن زدن به هرج و مرج را بدست آورد و نفرت و بیزاری. آنها می خواهند COVID-19 به آخرین میدان جنگ در هرگز پایان دادن به فرهنگ جنگ.

این امر به ویژه نگران کننده زیرا در حالی که برخی از بحران می تواند وحدت یک ملت و بیماری های همه گیر در طول تاریخ ناشی از مردم به نوبه خود یکی دیگر از. در این لحظه ما باید به عنوان رهبر ملی یک فرد است که می تواند شکستن دیوار تقسیم که می تواند ما را تقویت اوراق قرضه از محبت برای یکدیگر ما یک رئیس جمهور است که temperamentally مصمم به نابودی تعارف یک روح از فضل و عزت دادن و احساس همدلی و همدردی.

حداقل به عنوان نگران کننده است رئیس جمهور توانایی مارشال ارتش از هواداران که مدل خود را پس از او که خود را منجر شود و اجازه می دهد که احساسات خود را به شکل او.

استثنا وجود دارد ، برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان که به شدت به حمایت از سیاست های خود را به من بگویید آنها تنفر خود را اخلاقی تجاوزات و antics. من می دانم که بیش از حد قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که در خصوصی صحبت می کنند کاملا به شدت مورد رئیس جمهور. اما توجیه و rationalizations در حال گرفتن یک کمی خسته کننده به عنوان برگ برنده را تایید می کند با گذشت هر روز برخی از بدترین نگرانی در مورد او—روانی و عاطفی و شناختی و اخلاقی است. او به شدت آسیب دیده روح که تساوی انرژی با عمل در راه است که در حال تجزيه و بیشرمی.

این است که به سختی راز و در عین حال تقریبا هر کس در حزب خود او—با چند استثنا محترم مانند یوتا سناتور میت رامنی و فرماندار مریلند لری هوگان—در حال همدست رئیس جمهور desecrations. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکسته است آنها را.

یا نه از حزب جمهوری خواه می تواند بازیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن سال بستگی دارد در چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن داستان به پایان می رسد. به عنوان یک محافظه کار به اعتقاد من حزب جمهوری خواه را می توان نجات داد. اما آن را به ارزش صرفه جویی. یک گام ضروری در جهت ترمیم انکار—از تهمت و از Trumpism. ایران برای شکستن رایگان از هر دو و به زودی.

این ممکن است به نظر می رسد متناقض اما کسانی که مراقبت در مورد آینده حزب جمهوری خواه نیاز به امید شکست این جمهوری خواه رئیس جمهور.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب