حزب Raiders of South Carolina

در کارولینای جنوبی بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر اولیه شرکت کنندگان ندارد و به عموم اعلام شود که آنها متعلق ب

توسط NEWS-SINGLE در 30 بهمن 1398
People wearing TRUMP 2016 stickers.
در کارولینای جنوبی بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر اولیه شرکت کنندگان ندارد و به عموم اعلام شود که آنها متعلق به حزب که اولیه آنها رای دادن در.عکس مارک پترسون / Redux

دوازده سال پیش, Rush Limbaugh, که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت مدال آزادی ریاست جمهوری خواست شنوندگان خود را فوق العاده محبوب و بسیار محافظه کار بحث های رادیویی نشان می دهد به رای دادن برای هیلاری کلینتون در حزب دموکرات مقدماتی. در چهل تکه روند که شاغل به معرفی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بیش از یک دوجین متحده باز کردن مقدماتی است که اجازه می دهد تا ثبت نام رای دهندگان برای شرکت در هر مسابقه. Limbaugh می خواستم کلینتون نزدیک است اما به ظاهر مبارزه با از دست دادن با باراک اوباما برای رفتن تا زمانی که ممکن است بر این نظریه که یک نبرد طولانی خواهد تضعیف احتمالی نامزد. او به نام طرح عملیات هرج و مرج است. Limbaugh فکر نمی کنم که کلینتون بود لزوما ضعیف تر از دو نامزد در واقع او در نهایت به این نتیجه رسیدند که اوباما بود; در ماه مه سال 2008 او هل دادن طرفداران خود را به رای دادن به سناتور از ایالت ایلینوی است. "باراک اوباما نشان داده است که او می تواند آرای دموکرات ها نیاز به پیروزی آبی یقه طبقه کارگر و مردم" Limbaugh گفت. "او می تواند effete snobs او می توانید ثروتمند دانشگاهیان او می تواند جوان و او می تواند سیاه و سفید, رای, اما دموکرات ها برنده نیست با آن است."

کارن مارتین یک ویرایشگر مستقل و حیوان خانگی-نگهدار که زندگی در, Spartanburg, کارولینای جنوبی معتقد است که طرح استراتژیک بیشتر از هرج و مرج. مارتین خالق تهمت 2-29 که دلگرم کننده است جمهوری خواهان برای رای دادن به برنی ساندرز در دولت آینده دموکراتیک اولیه در مارس 29. "ما واقعا دیوانه" مارتین به من گفت که به تازگی با اشاره به همکار-محافظه کاران است. "دیوانه در رئیس جمهور ما درمان شده است برای چند سال گذشته و مایل به انجام کاری در حال حاضر." رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن گزینه نیست: کارولینای جنوبی جمهوری خواه اولیه لغو شد در ماه اکتبر از احترام به رئیس جمهور. ("با هیچ قانونی اولیه چلنجر و رئیس جمهور تهمت رکورد از نتایج این تصمیم به صرفه جویی در مالیات دهندگان کارولینای جنوبی بیش از 1.2 میلیون دلار و چشم پوشیدن از غیر ضروری اولیه" کارولینای جنوبی G. O. P. رئیس درو McKissick اعلام کرد در یک بیانیه در آن زمان است. یک جمهوریخواه سابق دولت نماینده شکایت کرد برای جلوگیری از لغو از دست داد اما در دادگاه است.) اوباما سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود و انتظار می رود به خوبی انجام دهد در کارولینای جنوبی; مارتین می خواستم به رای دادن برای کسی است که می تواند خراب کردن آن را برای او. به عنوان آیووا نزدیک او گفت: "ما تصمیم گرفتیم آن خواهید بود برنی." مارتین شک و تردید است که ساندرز در نهایت دموکراتها نامزد—اگر که اتفاق می افتد "این امر می تواند یک درس بزرگ در آمریکا مدنی 101," او گفت: "به کسانی که نهایی بحث بود بین اعتراف سوسیالیستی و سرمایهداری با رکورد اقتصادی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن می کند که می تواند واقعا یک کنتراست را ببینید. برنی باعث می شود آن را شاعرانه."

کارولینای جنوبی حزب جمهوری خواه هیچ رسمی دخالت در مارتین تلاش, اما آن را نه دلسرد آنها ، مدیر اجرایی کارولینای جنوبی G. O. P. امید واکر با صدور بیانیه ای با اذعان به وجود "فعالان که ممکن است تصمیم به شرکت در باز و دموکراتیک ریاست جمهوری اولویت اولیه" و توضیح داد که حزب "گرفته شده هیچ مقام رسمی در این زمینه است." در ضمن ناتان Leupp رئیس گرینویل کانتی حزب جمهوری خواه گفت: چارلستون پست و پیک "من فکر می کنم ما می توانیم به راحتی نتیجه تاثیر می گذارد. این است برای رفتن به عقب مانند آتش سوزی." Leupp به من گفت که او صحبت کرده بود نه تنها به فعالان محلی اما به پنج ایالت-شهرستان G. O. P. رؤسای مورد طرح آنها به این نتیجه رسیدند که این امر می تواند بهترین برای "مردمی از فعالان این, فشار," او گفت:. (این پست و پیک داستان ذکر شده برنامه ریزی کنفرانس مطبوعاتی بعد از داستان فرار Leupp گفت: تلاش زیادی کردم توجه است که "ما نمی نیاز به یک کنفرانس که در آن نقطه.")

به طور مستقل از مارتین سیاسی و روابط عمومی و مشاور از گرینویل به نام کریستوفر سالیوان به راه اندازی یک کمپین است که گره صراحت بیشتری به Limbaugh نفوذ: عملیات هرج و مرج 2020. "ما قرار داده تا یک وب سایت و ما در حال انجام برخی دیجیتال کار و برقراری ارتباط با ما اعضا و هواداران" او به من گفت. هرج و مرج عملیات 2020 آگهی خارج صادر شد در یک مهمانی ملاقات و دست آورد برخی از توجه در توییتر—برنامه وجود دارد برای تبلیغات رادیو هم سالیوان گفت. هر دو آگهی و وب سایت توجه داشته باشید که در تلاش است یک پروژه از محافظه کار صندوق دفاع نام و نام خانوادگی که ممکن است نشان می دهد یک سازمان بزرگ; Sullivan صندلی و گفت: تنها کارمند تمام وقت. (کارن مارتین گفت: من از خود کمپین "روز دیگر کسی پرسید:" پس چگونه مقدار پول که در پشت این تلاش?' و من تا به حال به خنده. آن زمانی که من می تواند در بین سگ پیاده روی.") اما سالیوان خوشبین است که حتی متوسطی بودجه مبارزات انتخاباتی می تواند اثرات واقعی. او اشاره کرد که در کارولینای جنوبی مقدماتی جمهوری خواهان به طور معمول به نوبه خود از دو برابر تعداد دموکرات—به طوری که حتی درصد کمی از حزب جمهوری خواه متقاطع رای دهندگان می تواند تعیین کننده در قبولی مسابقه نزدیک.

بر خلاف مارتین سالیوان است نه هل دادن هر یک کاندیدای خاص. "یکی از چیزهایی است که مقدماتی حزب دموکرات است که در چنین درهم و برهمی خود را ساخت که این نوع سخت و حتی در این اواخر تاریخ به دقیقا می دانند که نامزد جاوا یکی از بهترین را انتخاب کنید," او گفت:. "شش هفته پیش جو بایدن بود که پیشتاز و همه می گفت او مطمئن بود از نامزدی. و در حال حاضر او را رها مثل یک سنگ است. آن را ممکن است بهترین رای خواهد بود برای سرپا نگه داشتن جو بایدن." سالیوان راه اندازی یک نظرسنجی در عملیات هرج و مرج 2020 وب سایت درخواست "که دیوانه, حزب دموکرات نامزد" شرکت کنندگان در این عملیات باید رای بدن. اواخر هفته گذشته ساندرز برنده شد و در یک زمین لغزش اما بیش از آخر هفته هزاران نفر از رای جدید در آمد برای الیزابت وارن. "من فکر می کنم او سیاست های سوسیالیستی خواهد بود یک بازنده در انتخابات عمومی, بنابراین من می توانید ببینید که چرا جمهوری خواهان می خواهند او را به در بالای بلیط" سالیوان به من گفت. ممکن است که تصمیم گیری که نامزد حداقل به احتمال زیاد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است و ساده تر از تصمیم گیری است که به احتمال زیاد برای انجام این کار.

این نوع رای گیری که مارتین و سالیوان در حال هل دادن برای این است که اغلب به نام حزب خوش آمدید و از آن شده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. اندازه گیری اثر آن دشوار است, اما آن است که معمولا تصور می شود بسیار کوچک است. (در سال 2008 زمانی که Limbaugh بود هل دادن کلینتون و برخی از حامیان اوباما متقاعد شده بودند که بد-ایمان جمهوریخواه رای دهندگان تا به حال برنده ایندیانا اولیه برای او اما این اختلاف شد.) که گفت: کارولینای جنوبی در سال 2020 است "طوفان کامل متقاطع-رای گیری مشوق" با توجه به جاش پوتنام دانشمند سیاسی مستقر در ویلمینگتون کارولینای شمالی اجرا می شود که این انتخابات شرکت مشاوره FHQ استراتژی. پوتنام با اشاره به زودرسی اولیه و فقدان G. O. P. مسابقه در دولت و اشاره کرد که در کارولینای جنوبی بر خلاف بسیاری از کشورهای دیگر اولیه شرکت کنندگان ندارد و به عموم اعلام شود که آنها متعلق به حزب که اولیه آنها رای دادن در. آن را نمی ممکن است صدمه دیده است که رئیس جمهور تهمت است و آشکارا را تشویق حزب خوش آمدید: در یک تجمع در منچستر شب قبل از نیوهمپشایر اولیه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "پس من می شنوم بسیاری از جمهوری خواهان فردا به مجلس برای ضعیف ترین نامزد احتمالی از دموکرات ها. آیا این را حس ؟ شما مردم که نیست!" (نیوهمپشایر نيمه باز اولیه: کسانی که ثبت نام به عنوان یک عضو از یک حزب می تواند رای در هر مسابقه است.) مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: "من تنها مشکل این است که من در تلاش برای کشف است که خود را ضعیف ترین نامزد—من فکر می کنم همه آنها ضعیف!" کارولینای جنوبی تلاش "پتانسیل را دارد که نه تنها تحت تاثیر مسابقه اما چگونه زمینه نامزدها همچنان به باد افشان," پوتنام گفت. "نهایی باقی مانده متغیر ترویج است."

مارتین شده است تلاش برای گسترش این کلمه در Facebook جایی که در مقام تهمت 2-29 صفحه, شما می توانید بحث در مورد طرح آشکار در زمان واقعی است. "برنی پیشرو در این نظر سنجی" چارلستون باشنده Sheri اروین نوشت. "چرا بر روی زمین خواهد رای دادن ما برای او؟" مردی به نام پل Fallavollita پاسخ با برجسته کارولینای جنوبی اهمیت به بایدن و اضافه میکند: "بسیاری از شرکت ها و بانک ها گفته اند که آنها را جلو و کمک های مالی خود را به دور از حزب دموکرات اگر برنی است نامزد. در اینجا یک فرصت به گرسنگی آنها را از بودجه. به علاوه اگر برنی برنده بسیاری از مقدماتی و DNC بازی او رای دهندگان را در خانه بمانند در نوامبر است." ایروین را متقاعد نشد. "این است که چگونه ما غاصب اوباما," او نوشت. سپس یکی دیگر از رای دهندگان کارولینای جنوبی, Clark, Mccauley, chimed در. "حزب دموکرات نمی خواهید برنی که چرا ما نیاز به رای دادن برای او," او نوشت. "او احمقانه ترین." لیزا S. ماری نبود به فروش می رسد. "به خوبی می دانیم که حزب چای در حال حاضر طرفدار سقط جنین و برای سوسیالیسم" او نظر داد. "موفق باشید فروش که!"

ماری است که نه تنها کارولینای جنوبی محافظه کار که به سادگی نمی تواند معده رای دادن به کسی که دیدگاه های واگرا به شدت از خود او بدون در نظر گرفتن پتانسیل نتیجه نهایی. Hal Roach یک پنجاه و هشت ساله و وکیل در گرین ویل به من گفت که او تا به حال دوستان که در اصل "در هیئت مدیره به رای برنی اما پس از نگاه کردن به برخی از این مباحث آنها گفت:" آنها همه دیوانه و به هیچ وجه من احتمالا می تواند و در وجدان خوب همیشه رای برای هر کسی وجود دارد,' " حتی برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن. هنوز هم بسیاری خواهان او معتقد است که کمتر در مورد تضاد عبور بیش از آنها هستند که به را انتخاب کنید. "آیا شما انتخاب کنید عاقل—حداقل دیوانه که من آن را مشاهده دموکراتیک نامزد?" او گفت:. "برای من خواهد بود که ctq. و یا شما انتخاب کنید بزرگترین ضربت سخت زدن کار—که یکی از کلمات مورد علاقه—که به اعتقاد من به برنی." روچ حل و فصل است Sanders.

Gaye هولت "بسیار محافظه کار مسیحی مبتنی بر جمهوری خواه" که با این نسخهها کار برای یک خانواده متعلق به صفحه-چاپ کسب و کار در گریر برای اولین بار شنیده در مورد تهمت 2-29 تلاش در Facebook شده است و به طور کامل متقاعد مورد برای Sanders. "من فکر می کنم او یک کمونیست مارکسیست" او به من گفت. "او می خواهد به همه چیز به صورت رایگان و بدون سرمایه داری در امریکا حتی اگر او پرواز در اطراف در جت خصوصی و اتومبیل های شهر." هولت نیز به من گفت که او تا به حال دیده می شود دموکرات ها انجام می دهند از خود خوش آمدید در طول یک انتخابات قبلی. در سال 2012 جمهوری خواه اولیه او یک نظرسنجی کارگر, او گفت:, و یکی از مشاغل بود به درخواست کسانی که نشان داد که اولیه آنها وارد شده بود به رای دادن در. "تعدادی از مردم گفت: آنها می خواستند در انتخابات پارلمانی دموکراتیک اولیه" او به یاد می آورد. "و من می خواهم توضیح" خوب وجود ندارد دموکراتیک اولیه امروز وجود دارد تنها یک جمهوری خواه' "—که در سال دو مسابقات برنامه ریزی شده بودند یک هفته از هم جدا—"و پاسخ خود را هر زمان که من می خواهم به رای ریک سانتوروم,' " سابق سناتور جمهوری خواه از پنسیلوانیا است. او افزود: "هنوز برای قضاوت هر کسی, اما من می دانستم که این مردم بودند نه خواهان." هولت متقاعد شده است که این افراد شده بود "هدایت کسی" را به رای دادن برای سانتوروم "از آنجا که او خواهد بود که ساده ترین برای اوباما به ضرب و شتم." اگر این انعکاس یک تلاش هماهنگ آن را یکی از موفق: در سال 2012 نیوت گینگریچ برنده دولت جمهوری خواه اولیه. سانتوروم سوم به پایان رسید.

در میان دلایلی که حزب خوش آمدید بعید است که به یک اثر فوق العاده ای در نامزدی حزب دموکرات است که در اکثر ایالت از جمله ایالت کارولینای جنوبی،, حزب جوایز نمایندگان متناسب با توجه به درصد آرا را دریافت کرده است. (جمهوریخواه مسابقه از سوی دیگر بسیاری از ویژگی های winner-take-all متحده است.) زمانی که کلینتون eked از پیروزی اوباما در ایندیانا در سال 2008 اوباما هنوز دریافت سی و چهار ایالت هفتاد و دو متعهد نمایندگان.

اما مارتین تاکید کرد که پایان بخشیدن به دموکراتها نامزد فرایند است که برای او یک هدف ثانویه. مارتین است که یک سازمان برای اسپارتان حزب چای و یک عضو سابق جمهوریخواه کارولینای جنوبی پلت فرم کمیته و او شده است در دفاع از بسته مقدماتی برای بیش از یک دهه است. "هر زمان که یک دموکرات می آید و رای اولیه که من نیز رای گیری در, رای من رقیق شده" او به من گفت. "پس از آن یک چیز بسیار شخصی است. این اثرات که نشان دهنده من است." سالیوان مشاور نیز در حمایت از بسته مقدماتی به عنوان Leupp این گرینویل G. O. P. صندلی. "من رفتن به یک کلیسای باپتیست" Leupp به من گفت. "هنگامی که ما به انتخاب وزیر جدید من متدیست, لوتری کاتولیک و مورمون دوستان نباید یک می گویند." او گفت: "این دموکراتیک اولیه به ارمغان آورده است با توجه به چیزی است که ما احساس نیاز به تغییر. اگر آن را نیز مختل دموکرات پس از آن باشد."

در این رابطه حداقل مبارزات به رهبری مارتین و سالیوان در حال حاضر ساخته شده برخی از پیشرفت. این سناتور ایالت Marlon Kimpson یک دموکرات که نشان دهنده چارلستون تا به معرفی یک لایحه به پایان باز مقدماتی در کارولینای جنوبی و وی جمهوریخواه تلاش برای رای دادن در سال 2020 دموکراتیک اولیه در استدلال خود برای این قانون است. مارتین ارسال شده تصویری از Kimpson اظهارات در Facebook نوشتن "نگاه کنید! گوش دادن! این چیزی است که ما مغلوب ساختن پیشی جستن 2-29 فعالان کمپین انجام شده فقط در چند روز اول . . . خوش آمدید به تیم سناتور Marlon Kimpson!"

"این است که هدف در این ناراضی جمهوری خواهان که در ایمان خوب است رای گیری در اصلی ما در این زمان" Kimpson به من گفت. "این طراحی شده است برای ارسال یک پیام به مردم که می خواهند به ناعادلانه ما را تحت تاثیر قرار فرایند رای گیری برای ضعیف نامزد." Kimpson موافق با مارتین در مورد که در آن است. "حزب در حال جستجو برای یک نامزد معتدل و برنی کشف و ضبط شده در این بخش در حزب. اما با هر نشانه دموکراتیک سوسیالیستی مشکل ساز است. من فکر می کنم ملی داده های خرس که از." در اخیر گالوپ نظرسنجی اکثریت آمریکایی ها گفت که آنها نمی خواهد رای برای یک سوسیالیست اما ساندرز می آید پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در به طور متوسط از سر به سر ملی نظرسنجی و انجام بهتر در این نظر سنجی نسبت به بسیاری از رقبای دموکرات. (ساندرز است که در حال اجرا به عنوان یک دموکرات برای ریاست جمهوری است اما هنوز مستقل در سنا نیز با بیان حمایت در گذشته برای باز کردن مقدماتی است که در آن او اغلب به خوبی انجام می شود.) این امکان وجود دارد که حزب محافظه کار raiders مانند Limbaugh دوازده سال پیش هم بیش از حد اعتماد به نفس در سیاسی خود را پیش بینی. به احتمال لایحه خود عبور Kimpson گفت: "من خواسته ام برای تسریع شنوایی. من نمی دانم که رئیس قوه قضائیه خواهد آن را به من بدهد. صحبت خواهیم کرد این هفته است." او شک و تردید است که آن را خطاب قبل از مارس 29.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب