قبل از همه گیر جهان بود و داستان

کتاب چه coronavirus شیوع نشان می دهد که نه واقعیت از ما حاضر است اما توهمات را میشکند. هانا Whitaker

توسط NEWS-SINGLE در 27 فروردین 1399
هانا Whitaker

سال پیش من شروع به نوشتن یک داستان کوتاه در این فرض بود که این همه ساعت در جهان از توقف کار در یک بار. نه وقت خود را فقط کنوانسیون از زمان. زندگی یخ در محل. شخصیت, که با این نسخهها کار در میدتاون منهتن بالا-افزایش طول می کشد آسانسور پایین به لابی و پیاده روی بر روی خیابان برای پیدا کردن جهان در مکث اجتماعی آن ریتم و فعالیت های تجاری به حالت تعلیق درآمد. در هوا رو به رشد است احساس اولیه هرج و مرج است. من در مورد میدوی را از طریق صفحه 3 و متوقف شده است. من نمی دانم آنچه در آن به معنای.

یک کلمه من شنیدن که به تازگی مقدار زیادی است غیر واقعی. بیشتر من شنیدن آن از دهان به خاطر من به خانه به سمت چپ در یک ماه بلکه من آن را بشنود از دوستان در زوم و یا اسکایپ و از اخبار در تلویزیون و یا آنلاین. غیر واقعیو یا تغییرات آن: واقعی نیست, سورئال, این نمی تواند واقعی باشد.

البته فاجعه جهانی آشکار است هیچ چیز اما واقعی است. بازار سهام تشنج را نابود کرده اند در چند روز لانه تخم مرغ ساخته شده است بیش از چند دهه. بیش از 16 میلیون نفر در ایالات متحده برای اعمال نرخ بیکاری بیش از سه هفته. در مورد تعداد مرگ و میر رشد با هر رفرش صفحه.

و در عین حال بخشی از من هنوز هم نمی خواهند بپذیرند که این فجایع هستند واقعا اتفاق می افتد. نه واقعا. چه معنی آن را به می گویند که این را احساس نمی کند ، احساس به نظر می رسد به استخراج از این فرض است که زندگی قبل از همه گیر "عادی" زندگی واقعی بود. که ما را ترک کرده اند از آن به خاک عجیب و غریب.

اما اگر آن را دقیقا راه دیگری در اطراف ؟

چه در زمان بحران و ما در پاسخ به آن فرد و نهادی به ما یاد آوری است نه واقعیت از همه گیر است اما توهمات را درهم شکست آن:

گراند مشترک توهم است که ما جدا از طبیعت است.

که زندگی بر روی زمین است که به طور کلی پایدار نیست به مخاطره انداخته است.

که علیرغم آنچه ما می دانیم از تاریخی و زمین شناسی و بیولوژیکی سابقه تمدن بشری—به لطف پیشرفت در علم و پزشکی و اجتماعی و ساختارهای دولتی وجود دارد در داخل یک حباب محافظت از این نوع از رویداد زمین شناسی ما در حال حاضر تجربه.

آنچه که من آموخته ام در چند هفته گذشته است که از این قرار است فن آوری حباب بود که: یک لایه نازک است که ظهور به راحتی.

قوی تر حباب است که همچنان ادامه دارد روانی است یکی است. حتی به عنوان ما استارک جدید واقعیت روشن می شود آن را سخت به قبول است که "عادی" بود داستان. آن را برخی از زمان به اجازه از طولانی-برگزار می شود به ندرت-سوال فرضیات از زندگی روزمره: که فردا را مانند دیروز سال آینده مانند گذشته است.

این فرضیات به یک لوکس. برای من آنها عبور محصول از من متقاطع امتیازات: متولد شده در ایالات متحده به حرفه ای پدر و مادر در یک مقطع از تاریخ که در آن زندگی من اقدام از طریق یک سری از رونق اقتصادی بدون عمده اجتماعی و یا تحولات ژئوپولیتیک. یا حداقل با تحولات به اندازه کافی دور برداشته شود به طوری که به من اجازه می دهد به احساس جسمی و ذهنی عایق. زندگی با این فرضیات برای مدت طولانی ایجاد کرده است یک نوع امید به به چه چیزهایی تمایل به رفتن که زندگی من به نوعی از حس.

اما اگر آن را نمی کند? مکانیک کوانتومی ارائه ممکن است مفید باشد اگر خشن و تمثیل. در سطح بنیادی واقعیت فیزیکی مخالف ما اساسی ترین شهودهای در مورد علیت و محل است که می گویند در مورد زمان و فضا است. ما حواس و ادراکات تکامل یافته برای فرار از ببر و گرفتن مواد غذایی به درک خواص از فوتون ها و ذرات زیر اتمی. با وجود بیش از 100 سال تلاش پیشرو در جهان فیزیکدانان و فلاسفه کوانتومی عرصه باقی مانده است incomprehensibly عجیب و غریب است. آن را به عنوان معلوم تخیلی نمی تواند چیزی اختراع عجیب و غریبتر از این حیوان از جهان خود را. این واقعیت است که ما نمی توانیم درک آن است که یک فرم از محیط زیست عدم تطابق.

ما ممکن است به یک نوع مشابه از مفهومی مشکل دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر. مغز ما ممکن است به طور طبیعی مناسب برای برخورد با مشکلات از این مقیاس و یا طبیعت است. حتی ما زبان ما مفاهیم هستند inapt, ابزار, آثار قبلی ما واقعیت است. بی سابقه, تاریخی, ما, اعلام, با, هر, جدید, گریم نقطه عطف. به عنوان اگر سابقه و تاریخچه را تحمل یک ویروس است که تنها به دنبال به حداکثر رساندن نسخه از خود را.

شاید بیشتر آشکار است که چگونه ما می گویند آسیب خرید اینترنتی و سرعت که در آن همه چیز اتفاق می افتد احساس غیر قابل تصور, یک کلمه گفتن هر دو در درستی آن و wrongness. ما "تصور" این نوع از فاجعه تمام وقت در ما dystopian-رمان trilogies ما bingeable جریان miniseries. و مشهورترین ما در تابستان پاپ کورن جهانی-فاجعه پرفروش نیز فرسوده نوع است که مشتق آن لذت و ترس از همان منبع: به معنای واقعی کلمه تصور بدترین. ما وارد خنک تئاتر در اواسط جولای پورتال به جهان های دیگر که در آن انواع حالات روز قیامت ، اما در اینجا کلید: ما همیشه پشت یک پارچه استری مبل وغیره ایمنی یک سد بین آنچه ما فکر می کنم به عنوان امکان پذیر است و غیر ممکن است. ما به تماشای این فیلم به عنوان توریست در یک واقعیت به دانستن است که ما دور سفر طول می کشد دو ساعت و نیم و پس از آن ما خواهد بود, خانه امن در واقعی و خسته کننده در جهان.

و البته رمانما تماس بگیرید, آن, اما, SARS-CoV-2 بوده است در بعضی از فرم برای هزاران سال یا بیشتر. این رمان تنها به ما انسانهای هوشمندبه یک گونه است که تصور آن بقا و موفقیت خود را به عنوان مرکزی روایت داستان از این سیاره است. یک داستان با یک آغاز و میانه و پایان است. یک داستان است که ساختار و قوانین. یک داستان است که به معنی چیزی.

در فصل جاری از این داستان وجود دارد نمایان خائنانی: برخی از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت (از جمله خود رئيس جمهور) و مقامات در سطح دولت شده اند که بی پروا یا بی کفایت و یا خود علاقه مند و یا کوته یا همه از بالا. وجود قهرمانان و همچنین: برخی از فرمانداران و شهرداران علم مشاوران و مراقبت های بهداشتی حرفه ای, افرادی که در زمان قطعیت انجام شده با شجاعت وظیفه و تخصص و فداکاری.

اما واقعیت این است که زوم کردن به بزرگترین مقیاس مبارزه با این بیماری همه گیر به طور موثر نیاز ما به اقداماتی که در برابر غرایز ما ما شهودهای چیزهایی که ما تکامل یافته را به خوبی در. همکاری—دوربین استراتژیک مشترک اقدام مورد نیاز است برای شکست دادن دشمن است که متکی بر ما فیزیکی انسجام. ما می توانید پیدا کردن معنا در ما چگونه به مبارزه با آن, اما ما با تکیه بر پیر توهم فرض کنید که ما به عنوان انسان پیروز خواهد شد که خطرناک است. زندگی برای ما و ویروس است در مورد DNA تبلیغ خود را. هیچ مقدار از تفکر جادویی و یا هیاهو و یا می توانید انجام نگرش می تواند به تغییر این واقعیت است.

به عنوان ما از شنیدن گزارش اوج مرگ و میر و منحنی های صاف, آرام wonderings در مورد زمانی که زندگی به حالت عادی بازگشت را بلندتر کنید هر روز. به عنوان زمزمه های رشد آن مهم خواهد بود به یاد داشته باشید: هیچ چیز نیست که به حل و فصل در راه است که کار همه درست برای ما یا برای اقتصاد ما به صورت خاص هر سیستم یا روش زندگی است. چیزهایی که لزوما رفتن به خوب در یک بازه زمانی معقول فقط به این دلیل ما آنها را می خواهید به. به فکر می کنم در غیر این صورت به تسلیم به داستان پناه منابع غنی از طرز فکر (احتمالا نه به اشتراک گذاشته شده توسط میلیاردها نفر از مردم که زندگی در شرایط فرار هستند و در نتیجه تحت هیچ توهمی).

پانصد سال پیش از کوپرنیک دوباره در مرکز جهان دور از ما بیرون است. این COVID-19 شیوع یک یادآوری: جهان نیست و ما بخشی از آن هستند. ما نه بازیگر اصلی این فیلم است که فیلم ، بعد از این همه درد و رنج و خرابه فروکش کرده یک چیز خوب برای ما زنده ماندن طولانی مدت خواهد بود که ما تغییر طرز تفکر است. به دست آورد یک فروتنی.

من می گویم فروتنی به دلیل آن را به عنوان نظر می رسد غیر قابل تصور می گوید بیشتر در مورد محدودیت از تصور ما از واقعیت خود را. آنچه ما واقعا معنی که هنگامی که ما می گویند که این بیماری همه گیر احساس "غیر قابل تصور" است که ما تا به حال نه آن را تصور است. فقط به عنوان تخیل می تواند گمراه کردن ما اگر چه از آن خواهد شد تخیل علمی—مدنی و اخلاقی—که به ما کمک می کند تا پیدا کردن راه های جدید برای انجام کارها کمک می کند تا به ما یادآوری می کنند که تا چه حد ما باید به عنوان یک گونه است. چقدر ما هنوز درک در مورد جایگاه ما در این جهان وحشتناک و افتضاح در حال حاضر -- اما همچنین چقدر ما هنوز هم برای کشف. چگونه شکننده و نادر ما دستور داده ساختار ما خیالات و چه قیمتی. چگونه در زمان آینده ما ممکن است بازسازی آنها قوی تر است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن