در حال حاضر متعلق به جمعیت

تقریبا با Marxian تقارن سود ساخت قدرت از جمعیت متوقف توسط همه گیر شد و به سرعت اصلاح شده به عنوان قدرت سیاسی ا

توسط NEWS-SINGLE در 15 تیر 1399
Protesters in Brooklyn in June.
تقریبا با Marxian تقارن سود ساخت قدرت از جمعیت متوقف توسط همه گیر شد و به سرعت اصلاح شده به عنوان قدرت سیاسی از طریق سیاه زندگی مهم جنبش است.عکس توسط مایکل شریف جونیور / گتی

رمان نویس همین Linzi در "مائو دوم" منتشر شده در سال 1991 پیشنهاد می کند که "آینده متعلق به جمعیت." رمان ارائه می دهد یک سری از تصاویر قوی از جمعیت پیوست, نور, مطرح, طرح و متحرک توسط oracular تفسیر. تصاویر از 1989: چینی معترضان طرفدار دموکراسی پراکنده توسط نیروهای نظامی در میدان تیان آن من; چندین میلیون عزاداران جریان را از طریق خیابان های تهران برای تشییع جنازه آیت الله خمینی; "چادر شهرستان" ظهور در Tompkins مربع پارک; صدها فارسی طرفداران فوتبال گذراند در برابر یک زنجیره لینک حصار در طول یک مسابقه در هیلزوو ورزشگاه در شفیلد به دنبال "مانند یک نقاشی با آبرنگ روی گچ در تاریک کلیسا شلوغ پیچ خورده دید با عجله به مرگ به عنوان تنها استاد از سن می تواند رنگ آن را."

آینده ای که متعلق به جمعیت ما در حال حاضر. در مارس شما می توانید از فکر می کردم که "جمعیت بیش از"—به عنوان مردم آمریکا بودند پراکنده از مناطق عمومی با اقامت در خانه, سفارشات, فیزیکی, فاصله, و ترس از عفونت است. جمعیت به بیش نیست البته. تا سال 2020 در امریکا است که در حال حاضر تعریف شده توسط تصاویر از جمعیت به رقیب آن از 1989: مردم در انتظار مایل صف های طولانی در بانک های مواد غذایی; ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای برطرف کردن معترضان در میدان لافایت; بیش از ده هزار نفر با تجمع در مقابل ساختمان موزه بروکلین در حمایت از سیاه و سفید ترانس حقوق; جمهور تهمت روی صحنه در کمتر از شلوغ عرصه در تولسا. فوری سوالات عمومی ما زندگی شامل جمعیت: ماهیت خود را خود را و قدرت خود را از خطرات خود را غیر قابل اجتناب است. پس از انجام پرسش از آنچه اشکال جامعه ما باید در آینده نزدیک, در آینده تحت الشعاع قرار توسط یک بیماری همه گیر و شات طریق با آگاهی از بی عدالتی است که به شرح زیر است که پلیس در درمان شهروندان نه به افراد بلکه به عنوان اعضای یک گروه—جمعیت.

در بسیاری از جهات جامعه آمریکا است که کمتر شلوغ تر از آن یک بار بود. یک قرن پیش در قسمت پایین سمت شرق بود و تراکم جمعیت چهار بار به عنوان بزرگ به عنوان امروز است. مترو ridership اندازه گیری در برابر یک ضرب المثلی اوج 2.1 میلیارد سواران در سال 1946. این sellout جمعیت برای یک بازی حذفی در استادیوم یانکی در ماه اکتبر گذشته—49,277—دوازده هزار طرفداران کوچکتر از sellout جمعیت جهان در یک سری بازی در استادیوم یانکی در سال 1928. ما در خیابان های وسیع در مقایسه با کسانی که از لاگوس و کلکته. اما جمعیت که نه نازک آنجا منتقل شده از طریق سیاست های عمومی است که به مبلغ کنترل جمعیت در مقیاس بزرگ است. پس از جنگ توسعه در نیویورک و شهرهای دیگر به صراحت دعوت سفید مردم را به حومه شهر و محدود نژادهای عمومی-پروژه های مسکن تا حد زیادی به تفکیک مدارس و محله که در آن پلیس اعمال توقف-و-frisk استراتژی استفاده نمی شود در جای دیگر. بزرگراه های آبیاری و تهویه مطبوع عجله به حل و فصل از جنوب و غرب را قادر می سازد تعداد زیادی از مردم را به زندگی می کنند که قبلا در مکان های از راه دور. این خاطره از شهرستانها به عنوان "مناطق شهری" زخم تمرکز جمعیت و همچنین توزیع آن است. نقشه از COVID-19 نقاط در ایالات متحده امروز نشان می دهد کشور از مکان های شلوغ از دریا به درخشان دریا. وجود دارد پنجاه و سه متحده در مناطق شهری از یک میلیون نفر و یا بیشتر; پشت نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو یکی دیگر از پانزده شهرستانها از سه میلیون نفر و یا بیشتر از جمله مینیاپولیس-سنت پل; آتلانتا; سیاتل; Washington, d. C.; و محفل ققنوس —هر یک سایت از درگیری ها در هفته های اخیر.

آن را از طریق جمعیت به ویژه که COVID-19 گسترش, آیا در مردی Gras در نیواورلئان و یا از طریق زندگی روزمره در نیویورک که در آن جمعیت تقریبا دو برابر به عنوان متراکم در متراکم ترین شهر سان فرانسیسکو است. به عنوان stay-at-home سفارشات اثر در زمان روشن شد که چگونه به طور کامل ما زندگی عمومی ساخته شده است در اطراف جمعیت. دانشگاه گرد هم آوردن افراد نسبتا کوچک در فضای فیزیکی به دلایل عمیقا زخم به مفاهیم عالی آموزش و پرورش است که با دانش آموزان پراکنده مدارس مجبور به تجدید نظر نیست فقط مدل های کسب و کار را آموزش مفاهیم خود را از جامعه و شیوه های خود را از ورود و خروج. زنده رویدادهای ورزشی در هم تنیده هستند و با حضور بلیط-خرید تماشاگران که ورزش حرفه ای در حال حاضر به نظر می رسد نه پایدار است و نه لذت بخش و بدون آنها. در حالی که لیگ برتر اضافه شده ضبط صدای جمعیت به پخش از مسابقات فوتبال بدون طرفداران لیگ اصلی بیس بال صاحبان و بازیکنان مذاکره برای سه ماه به یک بن بست, به دلیل صاحبان' از دست دادن دروازه رسید از فروش بلیط ضروری بخشی از درآمد خود را; امریکا سرگرمی ملی نزدیک به سقوط.

بنابراین مسافرت هوایی. عامل پروازهای مسافری قبل از همه گیر درگیر جذب جمعیت از مردم که برای راحتی سفر با هواپیما از یک مکان به مکان دیگر در هزینه کاهش می یابد و تمایل خود را به نشستن در مجاورت بسیار نزدیک به صد یا بیشتر از غریبه ها برای چند ساعت. به عنوان مردم در خانه باقی مانده leery از جمعیت داخل هواپیما و میلی به قرنطینه به مدت دو هفته یک بار بر روی زمین های هواپیمایی هشدار داد از فروپاشی مالی به دلیل هزینه سازه که آنها را در جای خود قرار داده بستگی دارد هر جنبه ای از عملیات خود را در حال اجرا در ظرفیت کامل تمام وقت. آن دسته از سازه های دیگر اعمال می شود. سفر هوایی در این هفته به پایین است که هفتاد و پنج درصد از این زمان در سال 2019; واشنگتن پست گزارش می دهد که "اکثریت مردم می گویند که آنها نمی خواهد پرواز تا حداقل دو ماه بعد از تمام COVID-19-مربوط به محدودیت های پایان است." حتی پس از آن, زانو به زانو نشستن در مربی ممکن است یک چیزی از گذشته.

تقریبا با Marxian تقارن سود ساخت قدرت از جمعیت است که این بیماری همه گیر قرار دادن یک توقف به سرعت اصلاح شده به عنوان قدرت سیاسی از طریق سیاه زندگی مهم جنبش است. تظاهرات ماه گذشته نشان داده اند که در حال حاضر همیشه به عنوان فوری ترین و دراماتیک راه را برای مردم در یک جامعه آزاد به ثبت نارضایتی و تماس برای تغییر است که توسط انبوه در خیابان. کسانی که مردم بیشتر با پوشیدن ماسک های جمع آوری شده در فرانک و خطر ناک سرپیچی اجتماعی-فاصله دستورالعمل. (اعتراض به نظر نمی رسد که منجر به یک افزایش قابل توجه در موارد شاید به این دلیل که جمعیت خارج شد و از آنجا که خیابان که در آن آنها مونتاژ شد در غیر این صورت تا حد زیادی خالی و یا آن را به سادگی ممکن است خیلی زود به بگویید.)

اندازه خالص و مدنیت از تظاهرات ایجاد جمعیت تصاویری که ایستادگی با شکوه در مقایسه با تلفن همراه تصویری از جورج فلوید مرگ است. که تصویری قطاری چهار افسر از قانون به آرامی و بی تفاوتی کشتن یک مرد—تنهایی—و انجام این کار به عنوان اگر آنها از نمایش عمومی; تصاویری از تظاهرات دیده می شود توسط ده ها میلیون نفر از مردم نشان می دهد ده ها هزار نفر مونتاژ قانونی و صلح و دوستی به عنوان امنیت داخلی عوامل نظارت آنها را از هلیکوپتر. جمعیت هستند چه لحظه ای احساس تحول—در هنگامی جدید و جانشین تابستان سال 1968 یک لحظه ای که در مورخ جیمز میلر فرمول یک نسل احساس که "دموکراسی در خیابان."

معترضان در میدان لافایت در ژوئن 1st, تا به حال outsized اهمیت نه فقط به این دلیل که آنها در خارج از کاخ سفید بلکه به این دلیل که مرد در داخل آن بنا به ادعای خود را به عنوان یک پوپولیستی که مشتق حکم خود از توانایی های خود را به منظور جلب جمعیت و برای آنها صحبت می کنند و همچنین به آنها. در طول همه گیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محروم از تظاهرات که استوک نفس خود را و نشان می دهد که او محبوب پشتیبانی خارج شده بود کلی خود را در دخمه پرپیچ و خم. زمانی که جمعیت فراوان در خارج از کاخ سفید به دنبال او به مخالفت آن با عجله محشور کاخ گارد. در توییتر او خواست هواداران خود را به عجله به میدان لافایت در ضد تظاهرات. که جمعیت نمی تحقق. بنابراین او ساختگی به نام تجاری خود را از پوپولیسم به مردم از طریق یک کمپین تجمع برای کارولینای شمالی و سپس با انتقال به اوکلاهما که در آن شرکت کنندگان خواهد بود موضوع به فاصله فیزیکی. دوباره جمعیت نمی تحقق. شش هزار نفر که آیا حضور داشتند فقط در مورد تعداد که می شده اند وجود دارد و اگر این سازمان تا به حال اجرا فاصله گرفته است. در هر صورت آن را سرپوشیده جمع دقیقا اشتباه اندازه: به اندازه کافی بزرگ به خطر انتقال COVID-19 اما نه به اندازه کافی بزرگ را به مبارزات انتخاباتی تصویر از یک جمعیت که رئیس جمهور craved.

در حال حاضر این ویروس در حال گسترش است به راحتی دوباره انتقال فرد به فرد از طریق جمعیت از مردم گرد, میله, رستوران ها و کلیساها و مراکز خرید در کشورهای که در آن اقامت-در-خانه سفارشات یا سهل انگاری وجود ندارد. برخی از کشورها در حال حاضر با عقب کشیدن خود را دهانه و بستن میله و سواحل به ویژه; اما به نظر می رسد ممکن است که این جمعیت در ایالات متحده است که باز اولیه را از بین نمیبرد و این که تمام مناطق کشور را به صورت اتفاقی و همراه با این ایده که تراکم هم حق است و چیزی که به انجام -- از لحاظ اقتصادی سیاسی روحانی—حتی اگر این بدان معنی است که دهها هزار نفر از قابل اجتناب مرگ و میر ممکن است در نتیجه. جمعیت ما با این طرز تفکر و COVID-19 مرگ و میر هستند بخشی از هزینه های ما انسان ذاتی جامعه پذیری.

جمعیت از مردم Linzi مشاهده شده در "مائو دوم" می تواند الهام بخش ترس, ترس یک حس دینی از امکان و تحول و یا ساده بدن لذت بردن از پیوستن به "خروش از موقع ظهر جمعیت" در میدتاون منهتن. همراه با کسانی که برداشت قوی, جمعیت در حال حاضر هم بزنید شخصی عملی نگرانی در مورد ایمنی که هر یک از ما احساس می کند از یک لحظه به بعد. و وسیع سوالات جمعیت و زندگی به ارمغان آورد به مشاهده این بهار با همه گیر و اعتراضات هنوز در انتظار توجه کامل ما. آیا این حق است که رئیس جمهور demonizes عمومی مجمع حیاتی از مبارزات انتخاباتی خود استراتژی به عنوان یک تهدید برای جامعه مدنی (و خواسته است که آن را ای اداره به شدت) که مخالف شیوه های آن ؟ آن است که معقول به راه اندازی مجدد اقتصاد در چنین راهی است که امکانات از فرودگاه به گوشت پردازش گیاهان را باید مردم در کنار یکدیگر به عنوان محکم که از لحاظ جسمی ممکن است ؟ آن را پایدار فرض کنید که اندازه گیری از موفقیت یک کسب و کار سازمانی است که آن را جذب جمعیت از مشتریان—که آن را "می رود به مقیاس"? اینها سوالاتی است که ما به عنوان یک جامعه باید به درخواست یکی دیگر -- در خانه های ما, برقراری ارتباط از طریق دستگاه های ما و بله در جمعیت در خیابان.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن