مشکل بودن 'در جنگ' با کروناویروس

جهانی رهبران استناد به نبرد اصطلاحات برای آبکاری اقدام ملی خطر دستیابی به مخالف است. پل Spella / اطلس

توسط NEWS-SINGLE در 12 فروردین 1399
پل Spella / اطلس

اگر مهار گسترش coronavirus شبیه به اینکه "در جنگ" و سپس آن را بر خلاف هر گونه جنگ جهان تا به حال مبارزه است.

هنوز بی نظمی خاص این مبارزه متوقف نشده رهبران از استناد به تصاویر زمان جنگ. در چین که در آن شیوع آغاز شد و در اوایل سال جاری پینگ قول داد به راه انداختن "جنگ مردم را" در coronavirus. به این بیماری در سراسر جهان نبرد اشارات دنبال کرد. فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد این کشور در جنگ با "نامرئی گریزان" دشمن است. ایتالیا به ویژه کمیسر coronavirus اضطراری گفت: این کشور باید تجهیز خود را برای یک "جنگ اقتصاد است." نخست وزیر بوریس جانسون گفت: انگلیسی ها که ایشان مبارزه بود که در آن هر شهروند بود "به طور مستقیم داوطلب خدمت سربازی." در ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن refashioned خود را به عنوان یک "جنگ به رئيس جمهور."

با انتخاب به قاب این بیماری همه گیر در شرایط نظامی دولت به وضوح تلاش برای برقراری ارتباط گرانش عمومی-بهداشت بحران—که نیاز به این نوع از دخالت دولت و فداکاری شخصی ترین ملت ها را تجربه نکرده در زمان صلح. اما رسم این ناقص موازی می تواند پیامد ناخواسته باعث ترس و وحشت بیش از حد. یک نگاه بی ثمر قفسه های سوپر مارکت و خروش در آمریکا اسلحه گرم فروش نشان می دهد که ممکن است باید در حال حاضر که تاثیر است. اگر هدف از چنین تصاویری است که برای وادار کردن مردم به عمل در جهت منافع ملی فریم این بحران در جنگ شرایط ممکن است دستیابی به تنها مخالف. در این "جنگ" اکثر مردم نمی خواسته به بسیج آنها خواسته شده تا در خانه بمانند.

آخرین باری جهان در مواجهه با بیماری های همه گیر از این مقیاس آن را در وسط یک جنگ واقعی. آنفولانزای اسپانیایی به نظر می رسد در طول پایانی ماه از جنگ جهانی اول قبل از اینکه به سرعت گسترش در سراسر جهان آلوده کردن یک سوم از جمعیت جهانی و کشتار ده ها میلیون نفر از مردم است. بر خلاف با جریان همه گیر استناد به تصاویر زمان جنگ نیست لازم به خار اقدام علیه آنفلوآنزای اسپانیایی. در آن نقطه در جنگ "هر کس در حال حاضر بوده است ساخت این همه فداکاری" علامت Honigsbaum پزشکی مورخ و نویسنده این پاندمی قرنبه من گفت و اشاره کرد که بسیاری از کشورها در حال حاضر ایران در برابر یک دشمن مشترک آلمان "پیش از این نهان دشمن آنفولانزای اسپانیایی همراه آمد."

وجود سابقه طولانی رهبران جهان فریم در برابر بیماری در چارچوب جنگ. از ریچارد نیکسون "جنگ با سرطان" به "ابولا جنگ" سیاستمداران باید استناد نبرد شباهتها به برقراری ارتباط جدی بودن مسئله و galvanize ملی پاسخ. (همان را می توان گفت برای مسائل که هیچ ربطی به بیماری مانند لیندون جانسون را جنگ فقر و جنگ جهانی علیه ترور.)

در برخی از راه این جنگ استعاره را حس. جان Baugh یک زبانشناس در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس به من گفت که زمانی که سیاستمداران و مقامات بهداشتی استناد این زبان را اغلب به دلیل "آنها احساس می کنید که هنوز انجام نشده مشکل جدی" مسئله ای است که تا همین اواخر بود که تقریبا به طور قطع در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. بسیاری از کشورها شد و آهسته به شکل از چگونه بهترین برای پاسخ به بحران بزرگ عصری جمعیت خود را آشکارا مسخره اجتماعی-فاصله راهنمایی. زمانی که به شدت در نهایت شروع به نزول رهبران جهان در ایران واژه هایی مانند طرح نبرد, دشمنو خط مقدم به عنوان وسیله ای برای بیداری مردم تا به فوریت وضعیت و تقویت حس همبستگی.

اما در حالی که زمان جنگ, تصاویر می تواند ترویج انسجام ملی آن را نیز می تواند نژاد ترس است که می تواند در نوبه خود درایو اضطراب و وحشت. شمار تغییرات ساخته شده به دستمزد این "جنگ"—از جمله اجرا مستندات تعطیلی مدارس و کسب و کار و به تعویق افتادن رویدادهای مهم مانند انتخابات و چشم انداز بلندی از یک رکود اقتصادی جهانی است نه تنها به ایجاد عدم قطعیت اما بسیاری از مردم محروم از هر گونه حس کنترل. یکی از قابل رویت ترین راه این ترس است آشکار شده است در افزايش شيوع خالی سوپر مارکت ها -- یک محصول از آنچه به نظر می رسد افزایش وحشت-خرید ساخته شده است که به تازگی با ارزش کالاها مانند ضد عفونی کننده دست و صورت و ماسک و کاغذ توالت کمیاب و یا در برخی موارد گران. (موارد دیگر مانند قاچاق مواد مخدر و سلاح گرم را تجربه مشابه افزایش در تقاضا است.) در این مورد فراخوانی جنگ نیست فقط هشدار مردم به شدت از این وضعیت است. برای برخی از آسیب پذیرترین اعضای جامعه از جمله سالمندان و مراقبت های بهداشتی کارگران این بحران بسیار بدتر است.

مشکل دیگر با استفاده از نبرد شباهتها این است که آنها نیست به خصوص به خوبی برای مردم آنچه نیست را انجام دهد. "جنگ استعاره تماس برای بسیج برای اقدام برای انجام کاری" ورونیکا کلر یک زبانشناس در دانشگاه لنکستر در انگلستان به من گفت. در این بیماری همه گیر دولت ها درخواست از مردم برای انجام مخالف: به چشم پوشی روال عادی و جلوگیری از بیرون رفتن. قرار داده به سادگی به انجام هیچ چیز نیست.

جنگ استعاره نیز تمایل به خوب استعاری است. آنها فاقد دقت و وضوح که هر دو به شدت در تامین کوتاه مدت در حال حاضر. در بریتانیا که در آن در واکنش به شیوع کروناویروس کند بود و بد تعریف جانسون اعلام کرد که این کشور خواهد بود قرار داده و در زمان جنگ جای پای نیست توضیح آنچه که در واقع به معنای. "از زبانی نقطه نظر, آن را هنوز هم روشن نیست" کلر گفت: در اشاره به نخست وزیر تلویزیونی, آدرس هفته گذشته اعلام محدودیت بیشتر به عنوان بخشی از یک مستند در سراسر کشور. وقتی که می آید به آنچه که انگلیسی ها باید یا نباید انجام کلر افزود: "هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اصلاح در آن وجود دارد مانند اگر ممکن است و در حالت ایده آل و یا تنها در صورتی لازم است. و که muddies ها پیام است."

جنگ نیز با ماهیت خود تفرقه—است که به خصوص مفید در میان یک بحران است که نیاز به همکاری جهانی. این بخش در حال حاضر شروع به بازی کردن در میان مردم به ویژه با افزایش بیگانه ستیزی در برابر شرق آسیا جوامع و کسانی که تصور می شود به احتمال زیاد حامل ویروس. اما آنها شروع کرده اند به نظر می رسد در سطح دیپلماتیک هم در قالب یک بازی سرزنش بین ایالات متحده و چین بیش از کدام کشور است مسئول بیماری همه گیر.

اگر زمان جنگ اصطلاحات مناسب نیست و برای توضیح یک بیماری همه گیر پس از آن چه شده است ؟ زمانی که من این سوال را به کلر او گفت: وجود دارد احتمالا فقط یکی درست فریم یا استعاره. به جای "آن را در مورد پیدا کردن تعادل بین گالوانیزه مردم و آنها را آگاه باشید که آنها باید به طور جدی از این و ... نه ارسال آنها را به تکمیل وحشت."

برخی از رهبران در حال حاضر نشان داد راه reframing این بیماری همه گیر است که کمتر احتمال دارد به منظور برانگیختن وحشت. در دانمارک, ملکه, Margrethe دوم تشبیه ویروس به یک "خطرناک مهمان" و خواست دانمارکی به "نشان می دهد ما هم با نگه داشتن از هم جدا است."

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی استناد شاید یکی از چیزهایی که بهتر از هر جنگ در وحدت ملل: ورزش است. "شما نمی توانید برنده شدن در یک بازی فوتبال تنها با دفاع از" او در توییتر نوشت. "شما باید برای حمله به عنوان به خوبی."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im