مشکل با مشاهیر اصرار طرفداران به کمک در طول یک بیماری همه گیر

عرش Raziuddin / اطلس

در اخیر تصویری در Instagram, اشتون کوچر و همسرش, میلا کونیس, تجدید نظر به کوچر را 4 میلیون پیروان. قبل از کوچر می تواند پایان اعلام کرد که این “بی سابقه تایمز” فراخوان “اقدامات بی سابقه,” Kunis وزن در خود حل: “بیشتر نوشیدن!” سپس زن و شوهر معرفی یک محصول جدید به نام “قرنطینه شراب” یک pinot نوآر آنها در حال فروش به نفع coronavirus-تلاش های امدادی. به قیمت 50 دلار برای دو بطری (100 درصد از سود اهدا خواهد شد) قرنطینه شراب فروخته شده است از طریق همکاری با Nocking نقطه یک کارخانه شراب سازی شرکت متعلق به یکی از دوستان خود را.

این ایده در مورد دلیل مانند بسیاری از مردم کوچر و Kunis آمده اند به تکیه مجازی مبارک ساعت به عنوان آنها منزوی در طول بیماری همه گیر. زن و شوهر جدید عادات اجتماعی ممکن است به نظر می رسد relatable به طرفداران خود را جمع آوری کمک های مردمی اعلام کرده است بیشتر مشترک با خیریه حرکات که خود را همکار مشهور ساخته شده اند در هفته های اخیر. رپر مکعب یخ و emo band My Chemical Romance, برای مثال, آغاز فروش مارک کالا به نفع coronavirus-علل مربوط. برخی از فوق العاده ثروتمند و ارقام از جمله خواننده ها و کسب و کار مغول Pharrell Williams گرفته اند به رسانه های اجتماعی به درخواست پیروان خود را به کمک به های مختلف همه گیر-بودجه امداد.

از جمله تلاش های این حسن نیت, خیانت وسرد قطع از واقعیت است که به طور متوسط آمریکایی ها در حال حاضر مواجه است. در آخرین پنج هفته به تنهایی بیش از 26 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری. آنها در میان کسانی که در حال انتظار برای $1,200 محرک بررسی است که می تواند کمک به آنها را اجاره و یا خانواده خود را تغذیه برای ماه. در مقابل کوچر هالیوود فعال ترین دره سیلیکون سرمایه گذار و Kunis یک ترکیب خالص ارزش بیش از 250 میلیون دلار.

البته بسیاری از این ستاره ها در حال دادن پول خود را در علاوه بر این به درخواست کمک های مالی برای شایسته باعث می شود. اما روش خود را به موسسه خیریه, در بخش, نشان می دهد, یک اختلال است که جزء افراد مشهور, فرهنگ و آمریکا فردگرایی حکم بزرگ. حتی به عنوان دولت فدرال است عدم ارائه انبوه, تست PPE مناسب برای مراقبت های بهداشتی کارگران و یا کافی کمک های اقتصادی برای عموم ملت ثروتمندترین شهروندان در حال تخلیه مسئولیت برای سلامت و بقای اقتصادی بر روی دوش مردم بیشتر متاثر از بحران است.

بر خلاف دیگر غنی افرادی که نامرئی به عموم مردم مشهور است که درخواست تجدید نظر به طرفداران برای کمک های مالی در حال طراحی بر پایه اعتماد است. آیا در Instagram و یا توییتر هنرمندان ایجاد پست های خود را با یک درک ضمنی که نظرات خود را در منافع و دیدگاه های سیاسی حمل وزن است. این parasocial طبیعت فن-هنرمند اوراق قرضه است که در آن پیروان سرمایه گذاری یک طرفه انرژی عاطفی به رابطه ennobles مشاهیر ” کلمات. تحت شرایط عادی آن را نمی خواهد به نظر می رسد عجیب و غریب برای هنرمندان می شود غافل از اینکه چگونه طرفداران خود را در واقع زندگی می کنند.

اما به همه گیر همچنان به تعمیق نابرابری های موجود این obliviousness در بیشتر مهلک valence. کوچر و Kunis را قرنطینه سوخت میل به شراب برای مثال منعکس نمی کند که شرایطی که اکثر آمریکایی ها در حال دست و پنجه نرم کردن با. وای روبرو هستند دوم عظیم رکود اقتصادی کار خود را زندگی می کند. حتی مراقبت های بهداشتی کارگران در حال گذاشته شدن. برای بسیاری از کارگران آسیب پذیر این رکود را ترک عمیق روانی زخم است که برای سال گذشته. این کشور در حال افزایش میزان مصرف الکل نیست یک تغییر ناگهانی; این شرح پریشانی اقتصادی و حمل عواقب خطرناک.

“قرنطینه شراب” است تنها یکی از بسیاری دیگر از افراد مشهور محصولات که قاب طرفداران’ کمک های خیریه در شرایط سرمایهداری ارز. با توجه به این مدل مشتریان بخشی با پول خود را اما راه دور با هر دو یک محصول و رضایت داشتن از انجام کاری خوب است. در هفته های اخیر حتی به عنوان بیکاری اعداد صعود این entreaties را ادامه داد. اغلب ستاره ها سعی کنید به اهرم برخی از به یاد ماندنی از جنبه های تصویر خود را و یا شخصیت: رپر, T. I. پوشاک برچسب برای مثال منتشر 4/20-مجموعه مضمون است که کمک خواهد کرد نامعلومی بخشی از درآمد حاصل از آن به COVID-19 دانست.

مزایده خیریه و فروش merch مارس رنده کمتر از یک نادان لب همگام سازی انتخابی. و این غیر قابل انکار است که بیشتر منابع کمک خواهد کرد که سبب شیوع مواد غذایی بانک ها و بیمارستان ها در خط مقدم از coronavirus بحران است. اما همه گیر نیست یک موجود فاجعه است که می توان با مدیریت از راه دور. برای میلیون ها نفر در سراسر کشور این تهدید جدید وجود ندارد در جایی بیش از وجود دارد ، جدا از زندگی روزمره است. این بیماری همه گیر است که مصرف یک مالی و پزشکی و روانی و میر در افرادی که در حال مشاهده مشاهیر’ توییتهایی یا Instagram پست به دنبال کمک های مالی (و کسی که مشمول مالیات در نرخ بسیار بالاتر از حال بارگذاری-ثروتمند بیش از حد).

زبان است که برخی از ستاره رفت و آمد مکرر به در انفاق خود تجدید نظر گفتن است: بسیاری از تلاش برای متقاعد کردن مخاطبان خود با اصرار “همه ما نیاز به انجام بخشی از ما.” در یک اطلاعیه اعلام فروش از مارک تی شرت خواندن check yo self قبل از اینکه شما خراب yo self, Ice Cube تکیه به یک ساده و بی تکلف برابری طلب چشم انداز: “به عنوان یک جامعه جهانی, همه ما نیاز به گرد هم می آیند برای مبارزه با این کوروناویروس. هر شهروند نیاز به گام تا. امیدوارم مردم می توانند با خرید پیراهن و کمک به ما در دریافت منابع به طور مستقیم به دست خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است که به آن نیاز دارید بیشتر.” اما چه پله تا مانند زمانی که شما از دست داده اید ؟

خوشبختانه برخی از امداد رسانی را در بر داشت یک راه برای دادن چیزی را بدون به سادگی درخواست کمک در بازگشت. یک جهان: با هم در خانهویژه پخش این برنامه شامل چندین هنرمندان آغاز شد و با استقبال از آن میزبان, Stephen Colbert, جیمی کیمل و Jimmy Fallon. و اشاره کرد که اولین پاسخ دهندگان و پزشکی کارگران سزاوار بیشتر از فقط تشکر کلبر دستور “هر کس در خانه را از کیف پول خود را—و سپس آنها را دور. ما نیست درخواست برای پول امشب.” کیمل افزود که این رویداد در حال حاضر مطرح شده بیش از 50 میلیون دلار برای سازمان بهداشت جهانی و پس از آن فالون شوخی “نیمی از که فقط از تبدیل جف بزوس وارونه و تکان دادن او برای تغییر شل.” و آخرین شب ستاره نکردم coronavirus-امداد ویژه از شرط بندی به طور مشابه به مخاطبان بسیار مورد نیاز سرگرمی. هر چند این رویداد telethon بود که برای حمایت از یک مشترک صندوق امداد با راه متحد شرط برنامه نیز تحصیل کرده بینندگان در مورد نحوه مدیریت گسترش این ویروس در آسیب پذیر ترین جوامع است.

به عنوان همه گیر همچنان مخاطبان خواهد شد به احتمال زیاد دیدن دیگر ناراحت کننده تلاش های مشهور به جمع آوری پول با کمی نگرانی برای چه پیروان خود را در حال رفتن را از طریق. به خصوص یکی از فاحش اخیر عنوان مثال ممکن است حتی تشدید فشار اقتصادی قرار داده شده بر روی طرفداران—بسیاری از آنها در جمعیت به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار هر دو اخراج و عوارض ناشی از ویروس است. ماه گذشته تولید کننده Swizz Beatz را “Verzuz” نبرد سری را به خود جلب کرده صدها نفر از هزاران نفر از بینندگان ایم که به گوش Instagram زندگی می کنند به تماشای برخی از موسیقی مورد علاقه خود را تولید صورت خاموش در برابر یکدیگر. تا کنون جنگ شده رایگان به تماشای یک مومیایی در طول زمان دشوار است. در حال حاضر اگر چه Beatz است اذیت کردن ممکن است نبرد بین Dr. Dre and Diddy, نوازندگان که تجمعی خالص ارزش بیش از $1 میلیارد دلاربه عنوان یک “pay-per-view برای COVID.”

هیچ چیز متوقف کردن آن multimillionaires از اهدای پول خود و در ادامه به جریان جنگ به صورت رایگان. زیر اجتماعی-فاصله دستورالعمل Dr. Dre and Diddy نباید ترک خانه های خود را به هر حال—چرا باید آنها را به اتهام برای طرفداران تماشای آنها را مات و متحیر کردن خود را برای یک ساعت ؟ این نوع از پیشنهادات بوی cluelessness در مورد گسترده فقر و تحقیر برای طرفداران در بدترین حالت. حتی در حالی که آنها اذعان به “بی سابقه تایمز” در کل جهان وارد مشاهیر جهان می توانیم به بسیاری بیش از 50 دلار به موسسه خیریه, حتی اگر آنها نمی تواند هر گونه شراب از آن است. بسیاری از طرفداران خود را ندارد و لوکس که به خصوص در حال حاضر.


مربوط به پادکست

گوش دادن به هانا Giorgis بحث در مورد این داستان با اسپنسر Kornhaber بر فاصله اجتماعی, اقیانوس اطلس‘s پادکست در مورد زندگی در همه گیر:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست ها و یا Spotify در (چگونه به گوش دادن)


ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>