مشکل با چین Victory Lap

سیاست حزب کمونیست چین در تلاش است تا حضور خود را به عنوان یک رهبر جهانی در همه گیر پاسخ. اگر آن اعلام موفق

توسط NEWS-SINGLE در 9 فروردین 1399
Kevin Frayer / گتی ایماژ

در ژانویه 24, چند روز پس از ایالات متحده تایید آن coronavirus مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز قدردانی خود را برای چین "تلاش و شفافیت" در برخورد با یک ویروس است که رهبری این کشور تلاش برای هفته ها به پوشش است. به نمایندگی از مردم آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: "من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور یازدهم!"

در آن همه گیر شد و در راه خود را به wreaking ویران در اقتصاد ایالات متحده و شهروندان آن' راه زندگی—حداقل نه به دلیل اقدامات Xi Jinping خود دولت است. در عین حال در ماه فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ستایش یازدهم در توییتر نوشته است که "او قوی و تیز و با قدرت متمرکز که منجر به ضد حمله روی Coronavirus ... بزرگ نظم و انضباط در حال وقوع است در چین به عنوان رئیس جمهور یازدهم به شدت منجر به چه خواهد شد بسیار موفق عمل است."

از آن موارد سر به فلک کشید در سراسر ایالات متحده که در حال حاضر دارای بیشترین تعداد موارد تایید شده در هر نقطه در جهان با بیش از 100 ، 000 نفر آلوده. در عین حال تهمت نظرات منعکس تبلیغات پیروزی برای Xi. و به عنوان ایالات متحده رویکردهای ارتفاع آن شیوع تقلا برای صرف تریلیون ها دلار برای نجات اقتصاد خود را درخواست کشورهای دیگر برای جبران آن کمبود دستگاه, درخواست پزشکان از خارج از کشور و هنوز در تلاش برای آوردن رشته شهروندان آن هیچ معتبر ادعا می شود مسئول ابرقدرت پیشرو هر کس خروج از بحران. یازدهم صعودی استبدادی با نظارت دولت و ظالم دستگاه امنیتی خود را در اختیار او می خواهد انتخاب کنید تا گوشته.

با مقابله با ویروس فوری ترین نگرانی ایالات متحده است نمیفهمد چگونه برای وادار کردن چین به خود به کاستی های آن در مدیریت این بحران—ham-handed تلاش برای نام تجاری این بیماری به "چینی" ویروس وجود. یازدهم است که در حال حاضر مانور برای تبلیغات و پیروزی دیپلماتیک ارائه کمک و مشاوره در سراسر جهان است.

ایالات متحده در حال ورود به چه شاید سخت ترین مرحله خود بحران -- آن مشکلات داخلی hobbling آن از ارائه قابل توجهی کمک های بین المللی و یا هماهنگی پاسخ جامع. (ایالات متحده آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را به حال ساخته شده در دسترس $274 میلیون دلار در کمک های اضطراری به 64 کشور جهان است.)

"در مرحله جهانی [چین] امید برای پر کردن جای خالی ایالات متحده به رهبری" عجله Doshi, مدیر استراتژی چین ابتکار در موسسه بروکینگز به من گفت. "آنها یک راه طولانی برای رفتن اما آنها در تلاش هستیم."

ذهن هرگز که چین قرار دادن جهان در این مخمصه در وهله اول. دو ماه عظیم اجتماعی مستند در چین با موارد جدید این بیماری کاهش—حداقل در آمار رسمی—Xi آماده است تا اعلام پیروزی در خانه است.

او ساخته شده یک valedictory مراجعه به ووهان, کانون کشور شیوع در اواسط ماه مارس. این مستند در اطراف استان برداشته شده; حمل و نقل عمومی در حال اجرا است در ووهان دوباره. یازدهم نیز با ارسال میلیون ها نفر از ماسک و هزاران نفر از هواکش به اروپا و گرفتن ستایش از وزیر امور خارجه ایتالیا برای کمک به "صرفه جویی در زندگی می کند در مرحله اول از اورژانس." به تازگی به عنوان دیروز یازدهم ارائه شده چینی به پشتیبانی ایالات متحده آمریکا در یک تماس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن.

"این اتفاق می افتد در سراسر جهان در حال حاضر می گوید:" دیوید Shullman یک چین متخصص بین المللی جمهوری خواه موسسه. "[وجود] یک لیست طولانی از مکان های که در آن چین ارائه شده است این تجهیزات و کمک های ... همچنین می آید با یک پیام که " نگاه به آنچه اتفاق می افتد در تاسیس دموکراسی.'" چینی-حمایت حساب باید آب گرفتگی توییتر با ستایش برای این کشور پاسخ; چینی سخنگوی وزارت خارجه تحت فشار قرار دادند تا به غلط ادعا می کنند که ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد این بیماری به کشور چین; و یازدهم را تشویق کرده است رسانه های چینی به فشار مثبت داستان در مورد چین پاسخ.

اما هر دو در چین ادعا موفقیت در برابر ویروس و آن کمک به دیگران در شرایط مشابه ممکن است کمتر از ملاقات چشم. برای یک چیز, مدل چینی توده دستگیری شهروندان و نظارت گسترده با هیچ واقعی بهداشت عمومی هدف نیست و یا نباید صادراتي به دموکراسی و دموکراسی مانند کره جنوبی و تایوان را از طریق خود و موفقیت در برابر ویروس ثابت شده است که استبداد است نه مورد نیاز از مواد تشکیل دهنده. سرکوب حتی ممکن است موفق اند و همچنین چین می خواهد برای تبلیغ. پرستاران در ووهان باید گفت: بار مالی از "پنهان عفونت" رفتن گزارش نشده در چین آمار رسمی است. "اگر چین در موعد مقرر اعلام پیروزی و آنها اشتباه است که می تواند منجر به موج دوم عفونت" Doshi گفت. "این کاملا جدی به فکر می کنم آنچه که برای جهان همه گیر پاسخ و اقتصاد جهانی است."

بیشتر بلافاصله می تواند به این معنی است که coronavirus زمین صفر همچنان به تولید و صادرات بیشتر موارد.

از جان گذشته کشور بودند خوشحال به پذیرفتن چینی کمک کند. اما نه همیشه فراهم نجات بخش تجهیزات رود. در اوکراین برای مثال آندره Stavnitser است که کمک به هماهنگ کردن coronavirus پاسخ در اودسا منطقه گفت: "شورای آتلانتیک" که یک مرکز وجود دارد دستور داد هزاران نفر از coronavirus آزمون از چین در هزینه های بزرگ—تنها به دریافت "آنفلوآنزای معمولی تست" بود که "هیچ چیزی برای انجام با کوروناویروس."

واقعی در کوتاه مدت خطر چین را رهبری ورزش است که باید این کشور را محاسبه و به جایزه اقتصادی و بهداشت عمومی-ایمنی نگرانی دیگر کشورهای رقیب با این بیماری همه گیر را ویرانی اقتصادی ممکن است پیدا کردن خود را وسوسه به دنبال کت و شلوار. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر گفت: او می خواهم به ایالات متحده بازگشت به کار, عید پاک, حدود سه هفته از هم اکنون—اگر چین مستند ماه به طول انجامید. به عنوان بحران در drags بیشتر و بیشتر رهبران خود را پیدا کنید رو وحشتناک محاسبات در مورد شدید اقتصادی تلفات و نگهداری پایین مرگ و میر. که در آن نقطه چین مدل ممکن است حتی بیشتر وسوسه انگیز است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de