چهار شنبه, NHL, پیش نمایش بازی: تورنتو افرا برگها در دالاس ستاره

خطوط هوایی آمریکا مرکزFACEOFF: 7:30 p. m.تلویزیون: Sportsnetرادیو: Sportsnet 590 فننیاز به دانستنچگونه او بن?

توسط NEWS-SINGLE در 9 بهمن 1398

خطوط هوایی آمریکا مرکز

FACEOFF: 7:30 p. m.

تلویزیون: Sportsnet

رادیو: Sportsnet 590 فن

نیاز به دانستن

  • چگونه او بن? جیمی بن شده خود را برای اولین بار چند هدف بازی از نوامبر. 19 زمانی که او به ثمر رساند یک جفت از جمله اضافه کاری برنده در 3-2 تصمیم بیش از خلیج تمپا در روز دوشنبه. "جیمی انجام شده است بسیاری از چیزهایی که برای این تیم که لزوما دریافت به رسمیت شناختن شب و شب: big hits مبارزه بچه ها او انجام شده است بسیاری از چیزهای خوب" دالاس دروازه بان بن اسقف گفت: NHL.com. "آن را به خوبی برای دیدن او را به پاداش باشد." بن را 14 اهداف ثانیه بر روی ستاره. او 25 امتیاز سوم هستند.
  • به دنبال جرم: دالاس (28-17-4) نشسته در یک نقطه حذفی با وجود یک جرم به ثمر رساند فقط 2.57 اهداف بازی, 28th در لیگ. ستاره ها' دفاع که مجاز است فقط 2.45 گل در برابر یک بازی است که شماره 1. مربی ریک Bowness گفت اخبار صبح دالاس او و کارکنان خود را در نگاه بسیاری از فیلم ها روی شکستن و سعی کنید برای پیدا کردن راه به نمره بیشتر. "ما در بسیاری از بازی ها آنچه ما را به خوبی هجومی که در آن ما باید بهتر ادبانه. من به همه مربیان یک انتساب" Bowness گفت. "ما سخت کار تیم ما دفاعی خوب تیم ما می تواند برنده بازی است. اما آن را بسیار خسته کننده هنگامی که شما از دست دادن بازی 2-1."
  • فهرست یادداشت ها: ستاره از دست دو بازیکن به آسیب دوشنبه. به جلو Roope Hintz چپ بازی پس از حفظ یک تنه بالایی بدن آسیب خود را تغییر. ستاره رو به جلو اندرو Cogliano چپ بازی در 13:41 از دوره دوم با پایین بدن آسیب است. هر دو ذکر شده بود که روز به روز ... Defenceman Stephen جانز بازی دوم خود بازی پس از بازگشت از تقریبا دو سال غیبت با توجه به پس از سانحه سردرد.

بعدی

شنبه در مقابل اتاوا 7 p. m.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر
Kevin McGran


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب