این نتایج امیدوار کننده از سراسر شهر بود اساسی-درآمد آزمایش

اساسی-درآمد برنامه در استاکتون کالیفرنیا در حال حرکت است به آن کشش نهایی و درخواست مشاوره از برنامه های توسعه

توسط NEWS-SINGLE در 25 تیر 1399
Tents set up under an overpass.
اساسی-درآمد برنامه در استاکتون کالیفرنیا در حال حرکت است به آن کشش نهایی و درخواست مشاوره از برنامه های توسعه در سایر شهرستانها در حال جاری شدن سیل در.عکس توسط Jason هنری / نیویورک تایمز / Redux

در ماه اکتبر گذشته یک آتش پاره از طریق مجتمع آپارتمانی در استاکتون کالیفرنیا که در آن لورا Kidd-Plummer تا به حال زندگی می کردند برای مدت پنج سال. نزدیک به یک دهه زودتر Kidd-Plummer خواهد شد که به نوبه خود هفتاد و در این سال بازنشسته شده بود از کار خود را در بخش کمد لباس در اوکلند سالن بزرگ که در آن او کار می کرد برای بیست و یک سال. او در نهایت از نقل مکان به استاکتون در جستجوی ارزان تر اجاره. پس از آتش او و سگ Poopee یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا-Yorkie مخلوط شدند بی خانمان. همیشه از او به من گفت: "من فقط تلاش برای نگه داشتن سر بالاتر از آب است." او در آنجا ماند و شوهر برای یک زن و شوهر از ماه که توسط بیمه پوشش داده و سپس با آشنایان. در مه, او نقل مکان کرد و به یک انبار در شمال استاکتون. او قادر به ایجاد سپرده در آپارتمان با استفاده از وجوه او دریافت کرده است به عنوان یکی از شرکت کنندگان در استاکتون توانمندسازی اقتصادی تظاهرات و یا دانهیک پایه-درآمد برنامه آزمایشی است که ارائه شده بدون قید و شرط, نقدی, نقل و انتقالات از پنج صد دلار در هر ماه برای افراد در سال گذشته و نیم. قبل از دانهکید-Plummer "تا به حال کارت های اعتباری و مجبور به استفاده از آنها را به خوردن," او گفت: "زیرا او تنها واجد شرایط برای شانزده دلار در هر ماه از طریق مواد غذایی. در حال حاضر او قادر به پوشش مواد غذایی است. "من همیشه کار می کرد بنابراین اکثر برنامه های من واجد شرایط برای" او به من گفت. "انتظار نداشتم به انتخاب شود. زمانی که من این نامه را به ایمیل من floored."

برنامه پیشگام استاکتون شهردار مایکل Tubbs شد برنامه ریزی برای پایان دادن به این تابستان: این ماه پرداخت شد و قرار است به آخرین. در اواخر ماه مه Tubbs اعلام کرد که دانه خواهد بود تمدید از طریق ژانویه 2021 در پاسخ به فشار اقتصادی قرار داده و در شرکت کنندگان توسط coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که این ایده از گسترش برنامه شده بود مورد بحث و حتی قبل از گسترش COVID-19, Tubbs به من گفت که شرایط فعلی ساخته شده و انجام این کار یک "اخلاقی ضروری" را به عنوان بسیاری از شرکت کنندگان از دست داده اند و کسانی که به عنوان طبقه بندی شده ضروری کارگران در صورت افزایش خطر. "COVID-19 قرار داده است تمرکز بر این واقعیت است که بسیاری از آمریکایی ها ثابت زندگی می کنند لحظات اقتصادی اختلال چون اصول اقتصاد نیست و مشغول به کار شده است" او به من گفت.

Tubbs که بیست و نه است, استاکتون سیاه شهردار و جوانترین. پس از چهار سال خدمت در شورای شهر او برای شهردار بر روی یک پلت فرم متمرکز در بازیابی از سقوط سال 2008 و انتخاب شد و در سال 2016 با هفتاد درصد آرا شکست یک وقت گرفتار یک رشته از رسوایی. دانه متکی است قابل توجهی خارج از بودجه به عنوان چندین پروژه های دیگر که Tubbs به دنبال از جمله آموزش و پرورش طرح شده است که در اجرا بر روی بیست میلیون دلار خصوصی اهدای. Tubbs برای اولین بار مواجه می شوند مفهوم اساسی جهانی درآمد یا U. B. I. در حالی که او در مقطع کارشناسی در دانشگاه استنفورد در سال 2009 در یک دوره که تحت پوشش Martin Luther King, Jr.'s وکالت برای این ایده در اواخر عمر خود را. امکان صدور بی قید و شرط پرداخت به یک گروه از استاکتون ساکنان آمد تا به زودی پس از Tubbs آن در سال 2017 به عنوان بخشی از کارکنان خود را در پروژه تحقیقاتی در مقابله با فقر است. بیست درصد از استاکتون ساکنان سقوط به زیر خط فقر که هست بالاتر از متوسط دولت و ساکنان رنگ هستند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار. هنوز Tubbs در ابتدا شک و تردید—او نگران بودجه و فکر کردم که این ایده می تواند به اثبات منفور با رای دهندگان. "این بود که من اولین بار انتخاب شدن" او به من گفت. "من نمی خواهم آن را به من گذشته است."

برنامه شروع به شکل گرفتن هر چند که Tubbs ملاقات روسای امنیت اقتصادی پروژه اساسی-درآمد گروه حمایت از, راه اندازی شده توسط Facebook بنیانگذاران کریس هیوز. این سازمان به دنبال یک شهرستان که در آن به آزمایش یک خلبان و به استاکتون یک میلیون دلار کمک مالی. (این برنامه فرمت خواهد شد بودجه به طور جداگانه از طریق خصوصی اهدای.) بودجه اجازه داده یک صد و بیست و پنج شرکت کنندگان هر یک به دریافت پنج صد دلار در ماه یک مقدار است که بر اساس داده ها نشان می دهد که حدود چهل درصد از آمریکایی ها نمی توانیم چهار صد دلار اورژانس هزینه. صد گیرندگان در برنامه ناشناس هستند در حالی که بقیه از جمله Kidd-Plummer, داوطلب شده اند به صحبت علنی در مورد تجربه خود را. مطالعه مجموعه ای را برای اثبات آن است که درآمد اولیه می تواند با توجه به برنامه تحقیقاتی "منجر به کاهش در درآمد ماهانه نوسانات و ارائه بیشتر درآمد کفایی است که به نوبه خود منجر به کاهش استرس روانی و بهبود عملکرد جسمی." یک نمونه تصادفی از ساکنان محله با جمعیت هستند که یا در زیر استاکتون متوسط سطح درآمد تماس گرفته شد. حدود چهل و سه درصد از کسانی که انتخاب شدند به گزارش شاغل بودن یا کامل و یا پاره وقت. ده درصد از آنها مراقبان یک گروه که اغلب نتواند به واجد شرایط برای بیکاری و مزایای دیگر. Tubbs به من گفت که او را نمی بینم اساسی درآمد به ویژه رادیکال اما در عوض به عنوان "این نسل را گسترش ایمنی شبکه" زیر را در مسیر از چیزهایی مانند امنیت اجتماعی کودک-قوانین کار و تعطیلات آخر هفته و چانه زنی جمعی.

شهردار مایکل Tubbs نمی بینم اساسی درآمد به ویژه رادیکال اما در عوض به عنوان "این نسل را گسترش ایمنی net."عکس توسط Jason هنری / نیویورک تایمز / Redux

دو نفر از استادان علوم اجتماعی, امی کاسترو بیکر از دانشگاه پنسیلوانیا و Stacia Martin-غرب از دانشگاه تنسی که تحقیقات انجام شده در جنسیتی و نژادی و ثروت و شکاف آورده بودند به کمک طراحی آزمایشی و ارزیابی نتایج. استاکتون آنها گفت: من یک موقعیت ایده آل: به عنوان 2018 آن متنوع ترین شهرستان در کشور; بسیاری از ساکنان آن را نقل مکان کرد و از بیشتر قطعات گران منطقه خلیج و همچنان به رفت و آمد به کسانی که در شهرستانها کم-شغل پرداخت; و آن را از لحاظ تاریخی به سلب حق اقامه دعوی سرمایه از ایالات متحده است. در طراحی تدارکات مربوط به آنها تاکید کرد "بازاندیشی ما خالص ایمنی با یک لنگر عدالت و کرامت" به عنوان کاسترو بیکر قرار داده و آن را در حالی که پرداختن به "نابرابری مبتنی بر نژادپرستی و تبعیض جنسی."

هر ماه شرکت کنندگان دریافت پرداخت کارت اعتباری که محققان قادر به پیگیری. هیچ محدودیت های قرار داده شده در چه پول می تواند مورد استفاده برای; اگر شرکت کنندگان نمی خواهید هزینه های خود را ردیابی و یا ترجیح می دهند به استفاده از آنها می تواند انتقال پول از کارت. کاسترو مارتین بیکر و غرب نیز تحصیل رفاه مردم در گروه کنترل که دریافت نمی پرداخت. اعضای هر دو گروه تکمیل ماهانه check-ins که در طی آن آنها ارائه به روز رسانی ها و خلاصه وضعیت روانی خود را با استفاده از emojis. در این مطالعه محققان اطلاعات منتشر شده در داشبورد آنلاین که در آن ناظران می توانید به عنوان خوانده شده داستان از شرکت کنندگان و دیدن هزینه های روند در طول زمان تغییر. برای مثال در طول pandemic, درصد از پولی که شرکت کنندگان در صرف مواد غذایی به طور مداوم در بزرگترین دسته بندی رسیده نزدیک به بیست و پنج درصد بیش از میانگین ماهیانه در حالی که این مقدار صرف شده در تفریح و سرگرمی کاهش یافته و به کمتر از دو درصد است.

شرکت کنندگان همچنین با قرار دادن پول نسبت به اجاره ماشین پرداخت و پرداخت بدهی و همچنین به عنوان یک هزینه برای خود و یا فرزندان خود را: جراحی دندان یک مدل لباس, کمپ فوتبال و کفش. آنها همچنین قادر به کاهش در کار دوم و سوم مشاغل; یکی از شرکت کنندگان چهل و هشت ساله و مادر دو دختر که با این نسخهها کار تمام وقت در تسلا قادر به متوقف کردن کار به عنوان یک راننده تحویل برای DoorDash. الکل و توتون و تنباکو به خود اختصاص کمتر از یک درصد از هزینه در هر ماه.

پس از دانه راه اندازی شد, این ایده از یک درآمد اولیه که در نظر گرفته شده است یک حاشیه ایده به دست آورده حداقل موقت پشتیبانی از پاپ, جک دورسی و نانسی پلوسی. اندرو یانگ ساخته شده U. B. I. محور از انتخابات ریاست جمهوری است. اخیرا Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل تخمین زده شده است که به نگه داشته اند دوازده میلیون نفر از غرق شدن به فقر شامل مستقیم و پرداخت نقدی به هر آمریکایی با درآمد سالانه کمتر از هفتاد و پنج هزار دلار و در حال حاضر هشت لوایح در کنگره پیشنهاد برخی از فرم های اضافی انتقال پول نقد به عقب تا چک که در حال حاضر رفته است. در هشتاد و چهار نفر از اعضای کنگره امضا نامه مشترک پرسیدن که ماهانه پرداخت های مستقیم شامل می شود در آینده امداد صورتحساب به عنوان "کارآمد ترین مکانیسم برای ارائه اقتصادی امداد رسانی به کسانی که بیشتر در معرض خطر در این بحران است."

جنیفر سوختگی یک استاد تاریخ در دانشگاه استنفورد به من گفت که حمایت هر دو حزب برای مراقبت در قانون مشخص شده تغییر قابل توجهی در فکر کردن در مورد نقل و انتقالات پول نقد. اگر چه هر دو لیندون جانسون و ریچارد نیکسون به طور خلاصه در نظر گرفته اشکال U. B. I.—جانسون به عنوان بخشی از جنگ با فقر و نیکسون به عنوان یک عنصر از خانواده طرح کمک نقدی و انتقالات اند نه در طول تاریخ شده است به طور گسترده ای محبوب ایده سیاسی. نیکسون پیشنهاد که موفق به تصویب آن در سنا شد انتقاد در سمت راست برای "پاداش بی فایده رفتار" به عنوان سوختگی آن قرار داده و در سمت چپ برای به خطر انداختن برنامه های موجود. در نهایت این ایده اقتباس شده است برای تبدیل شدن به کسب درآمد مالیات بر اعتبار یک سیستم تخفیف برای آمریکایی های کم درآمد است که برخی از شباهت به یک پایه-درآمد برنامه است اما مشروط بر کار. تماس های اخیر برای U. B. I. عمدتا آمده از دره سیلیکون که در آن آزادیخواه-تکیه کارآفرینان در آغوش مفهوم به عنوان یک تعمیر سریع برای از دست دادن شغل به دلیل افزایش اتوماسیون. با توجه به سوختگی بحران کنونی منتقل شده تمرکز به دور از فرضی حوادث نسبت به بی عدالتی که در حال حاضر وجود دارد. در نظر او اتوماسیون استدلال است در درجه اول یک حواس پرتی اما "اگر نگرانی در مورد A. I. کمک می کند تا مردم به اطراف نگاه کنید و فکر می کنم در مورد آنچه در حال حاضر در راه است که خوب است."

هدف از دانه بود که همیشه به ترویج تصویب اساسی-درآمد برنامه در کشور و یا در سطح فدرال به جای زمینه سازی برای یک برنامه بلند مدت در استاکتون. در حال حاضر به عنوان برنامه حرکت می کند به آن کشش نهایی سازندگان آن آب گرفتگی شده است با درخواست برای مشاوره از خلبان برنامه های توسعه در شهرهای دیگر از جمله سیاتل و پورتلند, شیکاگو, نیوآرک, Nashville و نیواورلئان. ماه گذشته ایالات متحده در کنفرانس شهرداران اتخاذ یک قطعنامه رهبری Tubbs که خواستار "شهرستانها ایالات و دولت فدرال به بررسی امکان سنجی از یک درآمد تضمین شده" در پاسخ به این راه است که در آن "COVID-19 به نور بر روی ناامنی اقتصادی و در معرض آسیب پذیری از ما زمان سیستم رفاه." Shenna دم یک سناتور در ایالت مین است که منجر به یک مطالعه کمیته U. B. I. به من گفت که در ماه های اخیر او از تشکیل "باید واقعا تلاش با بیزانس بیکاری و کوچک-کسب و کار-برنامه های امداد رسانی" و او امیدوار است که "این بحران اشاره خواهد شد راه برای ساده تر راه حل است."

Tubbs معتقد است که پتانسیل برای فدرال نقدی-انتقال برنامه لولا در درجه اول سیاسی خواهد شد. "این کشور دارای سابقه پیدا کردن راه هایی برای پرداخت برای چیزهایی که به ما می گویند ماده" او به من گفت. با توجه به هیلاری Hoynes یک اقتصاددان در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی سالانه هزینه واقعا جهانی فدرال-پایه-درآمد برنامه در ایالات متحده خواهد بود در حدود سه تریلیون دلار است که حدود سه پنجم از زمان کل مخارج دولت فدرال. او معتقد است که بیشتر دوام مدل می تواند حداقل در ابتدا ساختار مانند مراقبت در عمل و بذربا درآمد قطع مجموعه بطور قابل توجهی بیشتر از کسانی که از زمان برنامه های رفاهی. (حدود هشتاد درصد از استاکتون ساکنان واجد شرایط برای شرکت در دانه.) هر چند این مدل می افتد کوتاه از جهان شمولی آن را نشانی از یک کلید شکست در آنچه در حال حاضر در دسترس است. به عنوان Hoynes قرار داده و آن را "بیشتر و بیشتر از کمک های که ارائه شده در امریکا است, مشروط, و, بسیار مشهود است در حال حاضر برنامه هایی که شرطی در کار نیست و مفید که در آن کار نیست فراوان است." می سوزد و به من گفت که حتی اگر بحث U. B. I. قطره آن مخالفان "آیا تا به حال به حداقل تعامل با این ایده به دلیل آن ملاقات بسیاری از نیازهای بحران است."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب