میخانه بسته هستند اما استرالیایی ها حفظ Quizzing

جهانی در یک دوران اجتماعی فاصله یک موسسه انگلیسی ثابت کرده است که انعطاف پذیر. رز ونگ "کدام کشور طو

توسط NEWS-SINGLE در 25 فروردین 1399
رز ونگ

"کدام کشور طولانی ترین خط ساحلی?"

"که تلویزیون شخصیت ها در ارتباط با ویمبلدون?"

"Sniffled فاسد است و مقلوب آن شخصیت کارتونی معروف?"

من نمی دانم هر یک از پاسخ ها. و قضاوت توسط بسیاری از چهره ژولیده در مقابل من تنها نبود. برخی از تصمیم به مشورت با شرکای خود را, مطمئن شوید که به نوبه خود دهان خود را دور به طوری که هیچ کس ممکن است خواندن لب های خود را قبل از تند کردن پاسخ خود را. دیگران به ظاهر استعفا داد و به سرنوشت خود را در زمان یک جرعه طولانی نوشیدن آبجو و تکیه به عقب در صندلی خود را. به پایین نگاه خود من مقاله من می دانستم که شانس تیم من—فقط خودم و دوست پسر من برنده این مسابقه میخانه بود و باریک. اما هی همیشه وجود دارد دور بعدی.

این پرسش به چالش کشیدن شاید نه بر خلاف کسانی که می خواسته می شود که از "دوستدار فوتبال" در هر یک از هزاران میخانه آزمونها که به طور معمول برگزار شد در شب در سراسر بریتانیا است. تنها این نبود معمولی امتحان شب و نه آن را در یک میخانه. بلکه این مسابقه اتفاق می افتد از طریق زوم تماس در تاج آغوش "مجازی میخانه" که تا چند هفته پیش تا به حال هیچ دلیلی وجود داشته باشد.

شیوع کروناویروس را تغییر داد. اولین موارد ظهور در بریتانیا در اوایل این سال و در هر صورت ظاهر از زندگی عادی است و پس از آمدن به توقف سنگ زنی. اجتماعی-فاصله اقدامات شده اند به محل قرار داده و غیرضروری مناطق جماعت از جمله رستوران ها و ورزشگاه و سینما در حال حاضر بسته شده است. در سراسر کشور تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس حتی ارزشمند نهاد مانند میخانه—شاید یکی از قابل تشخیص ترین نمادهای عادی انگلیسی, زندگی در امان ماند.

اما بارها نمی ناپدید می شوند به طور کامل; در عوض, آنها اقتباس شده است. برخی از ارائه مواد غذایی و نوشیدنی به رفتن را از طریق وانت و یا تحویل خانه, در حالی که دیگران تبدیل به موقت فروشگاه های مواد غذایی ارائه اقلام ضروری مانند تخم مرغ و شیر و نان است. به عنوان بیشتر و بیشتر در زندگی واقعی بارها بسته درهای خود را هر چند مجازی آنهایی که شروع به ظاهر شدن به جای خود. ایجاد شده توسط موجود boozers و مشاغل افراد به طور یکسان از این پناهگاه های دیجیتال ارائه همه چیز سنتی میخانه ممکن است: یک محل به معاشرت با غریبه ها به اشتراک گذاشتن یک نوشیدنی با دوستان و البته به بخشی از یک هفته pub quiz—همه از راحتی از خانه خود.

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آزمایش انعطاف پذیری تقریبا هر نهاد—از دموکراسی به پارک های محلی—در برخی از موارد آن نیز مجددا ارزش خود را. در زمانی که مردم در حال محدود به صفحه اصلی برای آینده قابل پیش بینی آشنا آداب و رسوم مانند pub quiz باید به عنوان یک نماد پایدار عادی یک درمان برای جداسازی و اگر هیچ چیز دیگری, راه برای سرگرم کننده است.

آخرین باری که من رفتم به یک مسابقه میخانه در زندگی واقعی آن را در ماه دسامبر در واکر از وایت, سه-داستان انتشارات پنهان در کوچه و خیابان فقط چند دقیقه به دور از میدان ترافالگار در مرکز لندن. بر خلاف بسیاری از میخانه آزمونها من به این یکی تا به حال یک تم (Brexit) جوایز (لیوان قهوه) و متاسفانه برای خودم تند رقابت: کارمندان فکر می کنم تانکر و سیاسی خبرنگاران—تمام انواع از مردم شما می توانید تعداد به یاد داشته باشید دقیقا چگونه بسیاری از نمایندگان مجلس رای دادند ترزا می Brexit معامله در اولین تلاش از عبور دقیقا که سال ها در قرن 20 بریتانیا برگزار می شود انتخابات پارلمانی در ماه دسامبر و که خاص اتحادیه اروپا سیاستمدار به عنوان سرپرست و رئیس کمیسیون اروپا در ماه نوامبر. پاسخ های زیر می باشند: 230; سال 1918 و در سال 1923 و فرانس تیمرمانس.

اما این مسابقه نیز تا به حال تمام چیزهایی که من می خواهم به یاد بگیرند که هر یک باید: باهوش اسامی تیم; قابل شنیدن quizmaster که می تواند حتی شنیده می شود با این تیم در بازگشت از اتاق یک نقطه نمایشگاه سیستم (در این مسابقه هر تیم درجه یکی دیگر از تیم پاسخنامه); حداقل یک تیم است که همه دیگران می تواند بی سر و صدا خشمگین برای بودن بیش از حد خوب و البته مقدار زیادی از مواد غذایی و نوشیدنی به سوخت شب است.

بریتانیا شده است یک ملت از مسابقه مصرف کنندگان—هر چند نه همیشه در میخانه. در میان قدیمیترین نمونه قدمت آن به ژانویه سال 1938 هنگامی که بی بی سی پخش آن اولین رادیو مسابقه: اطلس زنبور عسل املایی در بین دانشجویان در دانشگاه هاروارد و کالج رادکلیف در ایالات متحده آمریکا و دانشگاه آکسفورد. در آن زمان به طور کلی-دانش آزمونها بودند یک مفهوم خارجی در بریتانیا و ایالات متحده صادرات بی بی سی مجبور به توضیح به عنوان "بسیار محبوب با آمریکا شنوندگان."

این مفهوم با این وجود در زمان نگه دارید و به زودی به بی بی سی پخش شد بیشتر "زنبور عسل" که برخی از آنها در نهایت هیچ ربطی به املا. در آوریل همان سال به طور کلی دانش زنبور عسل متولد شد. رادیو برنامه سوال شرکت کنندگان در همه چیز از کشاورزی به نیروی هوش است. "آن را واقعا شروع به صورت جدی در [جنگ جهانی دوم] زمانی که همسرم متوجه آنها می تواند با استفاده از این قالب املا زنبور عسل به صورت مدنی آموزش" آلن کانر نویسنده شادی, امتحان سابق و یک سوال ویرایشگر برای سی مسابقه نشان می دهد تنها اتصالبه من گفت. در یک چنین نشان می دهد او گفت: "آنها می توانید air-raid نگهبانان از لیدز و هوایی-حمله نگهبانان از منچستر و بررسی کنید اگر آنها می دانستند که این پروتکل به درستی و اعلام برنده جفت از آنها را."

برای یک بازی ریشه در حقایق تاریخ چگونه quizzing ساخته شده انتقال از رادیو به میخانه فوق العاده مبهم. هنوز هم وجود دارد چند سرنخ: با 1940s شب امتحان شروع آگهی در روزنامه های محلی. این رویدادهای برگزار شده توسط سازمانهای مبتنی بر جامعه مانند زنان موسسات و مادران کارگری شد و پیش بینی می شود سالم و بی خطر در امور محلی شهر و یا مرکز مدنی. "تا آنجا که من می توانید این بود جالب اینجاست که تلاش برای نگه داشتن menfolk دور از میخانه برای یک شب" کانر گفت و اشاره کرد که آن را احتمالا نمی کنند مردان به درک که "اگر آنها نوشت و به سوالات آنها می توانید آن را در روباه و سگهای."

که یکی از نظریه حداقل. این امر با این وجود نگاهی به چند دهه بیشتر برای pub quiz برای ظهور به عنوان محبوب مفهوم است. هر چند بارها وجود داشته است به عنوان یک نهاد اجتماعی بریتانیا در قرن آزمونها واقعا تبدیل به یک ویژگی مشترک در درون آنها تا 1990s. "من شکل وجود دارد تقریبا هیچ میخانه آزمونها 30 سال پیش" مارکوس Berkmann نویسنده یک موضوع از حقایقبه من گفت. آن را در اطراف آن زمان که Berkmann با حضور در اولین مسابقه میخانه. او شده است برای رفتن به یک جریان در شاهزاده ولز میخانه در Highgate یک برگ محله از شمال لندن به مدت 25 سال و اجرای مسابقه وجود دارد تقریبا به عنوان طولانی است. "که یکی از اولین" او گفت:.

بسیاری در آن زمان تغییر. امروز تخمین زده می شود که حدود نیمی از تمام بارها در انگلستان باید به طور منظم مسابقه—یک دلیل است که در درجه اول برای انجام با پول است. هر چند بارها تمایل دارند که هیچ مشکل پر شدن خود را تا روز جمعه یا شنبه آنها معمولا خالیتر در weeknights مسئله ای است که میخانه آزمونها در نظر گرفته شده برای رفع. "آزمونها سودآور هستند چرا که آنها هزینه بسیار کمی" Berkmann گفت و اشاره کرد که پخش بازی های ورزشی, مقایسه هزینه های میخانه صاحبان ده ها هزار پوند در تلویزیون هزینه یک سال با بازگشت مالی. "افرادی که به تماشای فوتبال تمایل برای نشستن وجود دارد و یک پاینت ... و سپس در پایان بازی" Berkmann گفت. مسابقه شرکت کنندگان از سوی دیگر معمولا چوب در اطراف برای ساعت خوردن و نوشیدن در حالی که همه. "Quizzers نوشیدنی مانند, ماهی," او اضافه شده است.

در میان برای اولین بار به رسمیت شناختن سود مالی از میخانه آزمونها شد شارون سوختگی میخانه صاحب مستقر در سواحل زبان انگلیسی شهر ساوتهمپتون. در سال 1983 او رفت و به کسب و کار با او رئیس سابق و مربی تام پورتر و تاسیس سوختگی و پورتر یک شرکت اختصاص داده شده به سازماندهی میخانه آزمونها. این شرکت تحت سلطه نوپای صنعت با توجه به مشخصات سوختگی در مارس 1988 موضوع از مدیر مجله نظارت بر 6,000 تیم و بیش از 100000 مسابقه مسابقات یک سال در اوج خود است. آنها نیز منتشر شده یک سری از کتاب ها در آزمونها. "تا زمانی که کسی به من می گوید آنها هرگز در یک شب آرام در میخانه" سوختگی گفت: کارگردان "من متوقف نخواهد شد اعتقاد به وجود یک بازار بزرگ برای تهیه طیف وسیعی از فعالیت های سازمان یافته."

سوختگی به فروش کسب و کار در سال 1988 اما آن نقطه quizzing در حال حاضر به دست آورد مقدار زیادی از زمین در انگلستان ظاهر می شود در فرم از سکه میخانه-مسابقه ماشین بازی های هیئت مدیره (Trivial Pursuit که برای اولین بار منتشر شد در سال 1981 بود "ضربه بزرگ" Berkmann گفت) و تلویزیون نشان می دهد مانند متفکر, شمارش معکوس, و چه کسی می خواهد به یک میلیونر ؟ این پدیده حتی شروع به گسترش فراتر از بریتانیا. در آمریکا برای مثال چیزهای بی اهمیت شب تبدیل شده اند بیشتر امری عادی در آمریکا بارها و رستوران ها. "من می گویند اکثر میله نوعی از چیزهای بی اهمیت شب, حتی اگر آن را فقط ماهانه" برایان جونز مسابقه میزبان مستقر در واشنگتن دی سی به من گفت. "بارها آن را به عنوان یک راه خوب برای مردم است. آن است که معمولا بسیار ارزان و آن را تکرار کسب و کار."

اساسا هر چند میخانه آزمونها هنوز هم بسیار یک موسسه انگلیسی. "این ترکیب ما دو عاشق: نوشیدن و حق بودن" در انگلیسی نمایشنامه نویس جیمز گراهام که بازی مسابقه تواریخ یک کسی که می خواهد به یک میلیونر ؟ فریب داد, رسوایی گفت اقتصاددان. اما دلایل دیگری نیز وجود دارد که میخانه آزمونها گرفته شده است در طول سال. "من را در مورد چرا مردم لذت بردن از آزمونها تا آنجا که آنها این است که ما پر مغز ما با دانش در مدرسه و ما استفاده می شود برای گرفتن تست شده برای آن" آلن کانر گفت. در بزرگسالی وجود دارد هیچ آزمون. "هیچ کس مراقبت چقدر شما می دانید خانواده و دوستان خود را تحت تاثیر قرار نمی شود اگر شما می دانید که سوازیلند تغییر نام آن به تازگی ... پس quizzing یکی از فعالیت های که در آن شما می توانید به پاداش و احساس خوبی در مورد داشتن حفظ اطلاعات است."

برای Berkmann به دلیل موفقیت pub quiz است که اساسی تر: آن را می دهد مردم این فرصت را به بیرون رفتن و بازی. "آن را مانند ورزش برای unsporting," او گفت:. "اگر شما نمی توانید بازی تنیس به یک استاندارد بالا و یا شما نمی توانید بازی فوتبال یا کریکت شما می توانید با اینحال رفتن به میخانه و پاسخ به سوالات است که هیچ کس دیگری می داند که پاسخ به, و شما می توانید از همان وزوز خارج از آن."

این روزها میخانه آزمونها تبدیل شده اند بیش از فقط یک فرصت برای انعطاف پذیری برخی از دانش و رقابت با دوستان. در یک دوران اجتماعی فاصله که در آن سنتی تجمعات ممنوع شده میخانه مسابقه بعید است نجات دهنده برای کسانی که نیاز به چیزی برای انجام و یا کسی که برای (تقریبا) با اویختن. در این هفته از انگلستان رفت و به مستند ده ها تن از آنلاین میخانه آزمونها پدید آمده برای پاسخگویی به آن نیاز دارید—بسیاری از آنها اقتباس موجود quizmasters در سراسر کشور است.

Berkmann که هفتگی شاهزاده ولز pub quiz شده است rebranded "مسابقه شب در Covid اسلحه" میزبان مجازی مسابقه شنبه شب با استفاده از Facebook Live, با برخی از مسابقات جذب بیش از 50 تیم است. جونز که سه هفتگی چیزهای بی اهمیت شب لغو شد پس از پایتخت ایالات متحده بسته آن کافه ها و رستوران ها در ماه گذشته نیز آغاز شده میزبانی یک شنبه چیزهای بی اهمیت شب از طریق Facebook Live, که او به طور معمول به دعوت حدود 20 دوستان است. "بیش از هر 20 و من فقط نمی تواند نگه دارید تا" او گفت:.

تاج اسلحه که دارای بیش از 8000 پیروان و یا "به طور منظم" در Instagram, استفاده از چند سیستم عامل به میزبان خود هفتگی شب امتحان. من با حضور در جذب 52 شرکت کنندگان در زوم و اضافی 200 بازیکنان زیر همراه در Instagram Live با برخی از تنظیم در از جاهای دوردست که اتریش و اسپانیا و کانادا است. اگر من می توانید ببینید همه بازی در کنار من بر روی صفحه نمایش لپ تاپ من می توانم شنیدن هر یک از آنها نمی تواند مرا بشنوی. این quizmasters خاموش همه شرکت کنندگان را به مطمئن شوید که هر کس می تواند شنیدن این سوال هر چند که نمی شود چند stragglers (از جمله خود من) از مصرف به پنجره چت به درخواست برخی از سوالات تکرار شود. (پاسخ به سوالات من نمی دانم راه بودند و کانادا Wombles و فرد Flintstone.)

بر خلاف عادی مسابقه میخانه که در آن تیم های مونتاژ در جداول مختلف, این, اجتماعی دور, نسخه تا به حال برخی از اعضای تیم های رقیب از مکان های مختلف آنها را وادار به مشورت با یکدیگر را از طریق سیستم عامل های مانند WhatsApp و Facebook Messenger. همچنین بر خلاف عادی pub quiz, تاج اسلحه استفاده مجازی خود تنظیم برای دریافت خلاق با برخی از سوالات. در یک دور quizmasters عمل کردن به معروف پوستر فیلم و وظیفه بازیکنان با نامگذاری این فیلم است. در یکی دیگر از آنها لب همگام سازی به معروف آهنگ ها—در حالی که در قطع به تماشای همه—قبل از درخواست بازیکنان به نام این آهنگ و برای یک نقطه پاداش هنرمند.

همه که نبود جایگزینی مناسب برای مسابقه میخانه ، برای یکی از امتحان بستگی به شرکت کنندگان نیاز به دسترسی به تلفن یا لپ تاپ وجود دارد هیچ راهی برای پلیس در برابر خیانت—چیزی است که می تواند به راحتی به نام در میخانه-مانند تنظیم. هر دو Covid اسلحه و تاج سلاح های خود را بپرسید تیم به پیگیری خود را نمرات که آنها پس از آن دعوت به تسلیم و پس از بازی به پایان می رسد برای tallying. مجازی آزمونها نیز تمایل به عدم رقابتی و ظریف فضای یک سنتی است. هر چند برخی از سیستم عامل اجازه می دهد تا شما را به دیدن بازیکنان دیگر بر روی صفحه نمایش خود را شما به ندرت اجازه به آنها را بشنود. عدم jeering و تشویق باعث می شود آن را سخت به شکل کدام تیم است به ضرب و شتم. "شما نمی توانید تکرار این رقابت در اتاق و نیمه شوخی خشم نسبت به smart-ass تیم در گوشه" کانر گفت.

برای بسیاری از شرکت کنندگان در مجازی میخانه آزمونها, اما, نقطه نیست به تکرار آنچه که از دست داده شده است; آن را در مورد زن و چه حتی در این ترین و بی سابقه ای از زمان می تواند حفظ شود. برای بهترین آزمونها این به معنی ساخت سوالات به چالش کشیدن اما غیر ممکن نیست (هیچ کسل کننده سوالات مانند "چه پایتخت پرو?", Berkmann گفت); نگه داشتن رقابت پر جنب و جوش اما کم ریسک (آنلاین ترین میخانه آزمونها ندارد و جوایز و یا هزینه ورود هر چند تاج اسلحه را تشویق شرکت کنندگان به منظور کمک به هفته خود را جمع آوری کمک برای انتخاب موسسات خیریه); و حصول اطمینان از که این مسابقه به اندازه کافی سرگرم کننده برای مردم می خواهم به دوباره هفته بعد (حتی اگر آنها احتمالا لازم نیست که مقدار جریان در لحظه ای به هر حال).

اما شاید مهمتر از همه برای این لحظه خوب pub quiz باید با ارائه یک منبع از سبک سری. به عنوان تاج اسلحه امتحان زخم با بسیاری از شرکت کنندگان انتخاب به چوب در اطراف پس از مسابقه به پایان رسید به چت با دوستان و مقایسه نمرات روشن بود که آن را به حال.

"فراموش نکنید که به نوع اقامت در داخل خانه" هری یکی از میزبان گفت. "و شستن دست های خونین!"

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب