رپتورز' فرد VanVleet نمی خواهد فکر می کنم در مورد 'woulda, زن و شوهر, نباید' به عنوان رایگان آژانس رویکردهای

آن است که با آرامش و منطقی و واقع بینانه چشم است که فرد VanVleet views جهان, هنر و صنعت خود و محل خود را در هر

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399

آن است که با آرامش و منطقی و واقع بینانه چشم است که فرد VanVleet views جهان, هنر و صنعت خود و محل خود را در هر دو.

وجود دارد اندازه گیری بلوغ به 26 ساله رپتورز گارد که ممکن است شما خاموش گارد گرفتن اگر آن نشده است راه او را comported خود را تا کنون از او وارد NBA به عنوان یک اثبات نشده undrafted, کوچکتر نگهبان که پرداخت می شود بدون توجه به فهرست لباس های شسته از همه چیز او ظاهرا نمی تواند انجام دهد.

و در حال حاضر با یک دیدار غیر قابل تصور ارزش حلق آویز در تعادل هنگامی که امرار معاش خود گرداند NBA رایگان-نماینده-به-می شود باقی می ماند بسیار دارند.او نمی تواند و یا نمی خواهد فکر می کنم در مورد ده ها میلیون دلار بعدی خود قرارداد ممکن است ارزش به دلیل آن خواهد بود قدر در این oddest از بار.

"در پایان روز, من فکر می کنم سلامت مردم و رفاه و قاب ذهن (هستند) خیلی مهم تر از یک زن و شوهر میلیون در اینجا و یا وجود دارد چرا که ما همه کثیف غنی نسبت به آنچه ما را از آمد در وهله اول" VanVleet گفت: در طول یک شنبه کنفرانس تماس بگیرید.

"بنابراین من فکر نمی کنم کسی گریه بیش از آن, من فقط فکر می کنم که آن را sucks هنگامی که شما شروع به فکر می کنم در مورد آنچه woulda اتفاق افتاده است نباید اتفاق افتاده (من) سعی کنید به دور ماندن از آن به عنوان آنجا که ممکن است."

آن را به سخت خواهد بود هر چند.

VanVleet است underpaid توسط NBA استاندارد. او در زمان معامله است که ارزش کمی کمتر از 9 میلیون دلار (ایالات متحده) یک فصل و هیچ سوالی از او می خواهم که حداقل دو برابر دستمزد سالانه خود را در بازار آزاد در ماه جولای. اما میلیاردها دلار به احتمال زیاد خواهد شد از NBA خزانه که رایگان آژانس رول در اطراف و VanVleet سهم را رها شتاب.

"من فکر می کنم در مورد آن, من انسان هستم," او گفت:. "من احساس می کنم کار خودم را به یک موقعیت خوب من با داشتن یک helluva سال بود و من برنامه ریزی در داشتن یک برگشتی به کلاه که خاموش ...

"من فکر می کنم بیشتر از نگرانی در مورد آنچه woulda, زن و شوهر, نباید اتفاق افتاده است — آن را بیشتر از آن دوست چه اتفاقی خواهد افتاد. یعنی حرکت تاریخ در اطراف رایگان آژانس حرکت می کند, چگونه آن را تحت تاثیر قرار درپوش?

"کسانی که همه چیز (هستند) آنچه من فکر کردن در مورد در مقابل" آه وای بر من " فقط به دلیل آن چیزی است که اتفاق می افتد به همه. آن را فقط اتفاق می افتد به من و من فقط اتفاق می افتد به در این موقعیت است."

آخرین بار VanVleet شد و آزادی او تا به حال هنوز به طور کامل اثبات خودش به عنوان یک عضو حیاتی یک قهرمانی کالیبر تیم. دو سال $18 میلیون معامله او امضا شده بود احتمالا یک بیت از یک overpay در پول بود اما کوتاه مدت از او به احتمال زیاد سزاوار.

در حال حاضر به عنوان یک چهار سال کهنه بود که به طور متوسط بیش از 17 امتیاز و شش پاس گل برای تیم مشروع فرصتی برای تکرار عنوان NBA قهرمانان پریدن نقطه نقطه برای یک معامله جدید بسیار بالاتر است. پنج سال و 100 میلیون دلار نمی توانست خارج از قلمرو امکان است.

"من یک موقعیت که در آن من احساس می کردم کار من و اثبات ارزش من," او گفت:. "ما میخواهیم موقعیت خودمان را در راه حق, اما همچنین ما نوع انتظار برای دیدن آنچه که ارائه شده

"من فقط دو سال (قرارداد). بهترین سناریو هیچ من نمی را در کوتاه مدت معامله است. اما بدیهی است که این بهترین سناریو برای کسی. من فقط می گویند من انعطاف پذیر است. من باز. من گوش دادن. من فکر می کنم همه می دانند چه بهترین سناریو به نظر می رسد. شروع می کنیم وجود دارد و کار ما راه را به پایین."

در حال حاضر هر چند VanVleet باقی خواهد ماند در برزخ مانند هر کس دیگری در ارتباط با NBA. هیچ کس می توان با قطعیت گفت چه زمانی یا در چه صورت بازی خواهد شد بازگشت — "من شگفت زده نمی شود اگر ما به عقب نمی آمد و من شگفت زده نمی شود اگر ما دوباره گفت: — پس او را در خانه در رککفرد بیمار., حلق آویز با خانواده اش, ساخت اسباب بازی و اسلاید و مسائل را برای او دو بچه ها و تلاش برای ماندن در شکل خوب. او نتواند هم تیمی های خود و متنفر از عدم فعالیت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

"من فکر می کنم همه فقط در تلاش برای آن صبر کنید و اقامت آماده و سالم ماندن و سالم ماندن," او گفت:. "بدیهی است که ما خیلی دوست دارم برای به دست آوردن یک فرصت را به رقابت برای عنوان آنجا که ما احساس ما تا به حال به عنوان یک فرصت به عنوان کسی.

"ما خیلی دوست دارم برای یک شانس برای برنده شدن چیزی در پایان سال است. که همه ما می توانید انجام دهید این است که نوع صبر و امید."

Doug Smith


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب