"من نمی دانم" است نه یک دفاع برای فعال کردن تهمت

رئیس جمهور در واکنش به ادامه اعتراضات تبدیل شده است به طوری سیاسی سمی است که برای بسیاری از مردم در قدرت coppi

توسط NEWS-SINGLE در 24 خرداد 1399
US President Donald Trump walks.
رئیس جمهور در واکنش به ادامه اعتراضات تبدیل شده است به طوری سیاسی سمی است که برای بسیاری از مردم در قدرت copping موقت بی کفایتی به نظر می رسد ترجیح داده شده به انجمن.عکس توسط معاونت / خبرگزاری فرانسه / گتی

عذر خواهی و disavowals شده اند غیر منتظره ای متعدد از اواخر. هنگامی که دو مقام نظامی گفته است که آنها باید فعال و شرکت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر عکس op در لافایت مربع هر دو آنها ابلاغ شده است که آنها کاملا می دانند چه آنها در شرکت شد. "من نمی دانم که در آن من بود" وزیر دفاع علامت Esper گفت NBC News, هر چند روز بعد او مجبور به اعتراف است که او تا به حال شناخته شده حتی اگر او آگاه بود از کتاب مقدس-تکان دادن طرح در تمام جزئیات آن است. بیش از یک هفته بعد رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley گفت که او باید به دنبال رئیس جمهور به عکس op و ناشناس وزارت دفاع گفته اند این بار که Milley بر این باور بودند که او همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروهای نظامی بازرسی.

رهبران این کشور نظامی شد و نه تنها مردان به استفاده از جهل به عنوان یک دفاع شده است. در زمانجیمز بنت که استعفا داد و به عنوان سرمقاله-صفحه ویرایشگر روز یکشنبه گفت که او تا به حال به خواندن این قطعه که منجر به سقوط یک مقاله که در آن سناتور جمهوری خواه تام پنبه حمایت با استفاده از نیروی نظامی برای متفرق کردن تظاهرات. و در روز سه شنبه قانونگذاران جمهوریخواه کنگره ادعا کرد به خواندن یک صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن را ترویج آشفته و نفرت تئوری توطئه در مورد یک هفتاد و پنج ساله می گوید که حمله توسط پلیس در بوفالو, نیویورک. حتی پس از به خبرنگاران نشان داد و آنها را چاپ از صدای جیر جیر آنها همچنان به اظهار جهل.

در هر مورد مردان ادعا کرد که در اثر به استعفا خود را از مسئولیت های حرفه ای: این سخت است که تحت شرایط عادی به تصور رهبران نظامی این ادعا به راه رفتن در هر نقطه کورکورانه یک ویرایشگر ادعا به انتشار یک قطعه بدون نگاه و یا اعضای کنگره تصریح می کند که آنها را پیگیری رئیس جمهور در اظهارات. اما به نظر می رسد تهمت واکنش به ادامه اعتراضات در نهایت تبدیل به طوری سیاسی سمی که copping موقت بی کفایتی به نظر می رسد ترجیح داده شده به انجمن.

جهل دفاع جدید نیست. عبارت "من نمی دانم" ممکن است به خوبی خلاصه ای از خاطرات از متهمان در دادگاه نورنبرگ به عنوان بهتر شناخته شده "من فقط از دستورات." در کتاب خود در مورد نورنبرگ مورخ ان Tusa و همکاری نویسنده و شوهر, جان Tusa آن را "یکی از شایع ترین دستگاه برای اجتناب از هر گونه به اشتراک گذاری از مسئولیت است." این دستگاه که نوشتن اجازه متهمان "را مطرح و اخلاقی انسان است که به رسمیت شناخته شده این اشتباه اذعان کرد که جنایات شده است اما در همان زمان به حفظ که آنها تا به حال زندگی می کردند در خلاء."

در بسیاری از سال از نوشتن در مورد اتحاد جماهیر شوروی تاریخچه من شنیده عبارت "من نمی دانم" یا جمعی-صدای "ما نمی دانیم" بار بیشتر از من احتمالا می تواند به یاد داشته باشید—نه تنها از افرادی که در موقعیت های قدرت اما از شهروندان عادی که حس سوال این رفتار تنها در نگاه به گذشته. مانند مقامات سابق این مردم عادی بودند obfuscating. آنها تا به حال فاقد اطلاعات است. آن را در طبیعت از ترور دولت به پخش خود را—از طریق روزنامه ها و رادیو و تلویزیون, فیلم های تبلیغاتی, نشان می دهد, محاکمه و دستگیری و ناپدید شدن از دوستان و همسایگان و اعضای خانواده. ثابت آگاهی از ترور یک جزء ضروری از ترور. البته آنها می دانستند: همه بود.

و در عین حال این افراد چه کسی گفت که آنها "نمی دانم" گفتن یک نوع حقیقت است. بله, آنها می دانستند که مردم همه در اطراف آنها بودند که بازداشت و زندانی و اعدام شد. آنها حتی می دانستم که در برخی از سطح است که این افراد و یا بسیاری از آنها بی گناه بودند از جنایات که آنها متهم شدند. چیزی که آنها نمی دانند در این زمان بود که آنها زندگی می کنند برای دیدن یک دوره زمانی که این دستگیری ها و اعدام ها می تواند به عنوان جنایات. آنها زندگی می کردند در یک زمان تعریف شده توسط وزارت امور خارجه ترور; چه آنها گفتند من این است که آنها تا به حال شناخته شده است که آنها باید فکر می کنم آن را اشتباه به دستگیری و کشتن مردم بی گناه است. به طور مشابه خلاء که نورنبرگ مدافعان ادعا کرد که زندگی در یک اخلاقی به جای یک خلاء اطلاعات: آنها می دانستند اما آنها نمی دانند زیرا آنها ادعا کردند که آنها فاقد این ظرفیت به شکل یک نظر در مورد حقایق.

این چیزی است که قانونگذاران جمهوری خواه می گویند در اثر زمانی که آنها نگاه چاپ از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها و ادعا می کنند که نه آنها را بخوانید. همه آنها احتمالا قادر به جذب دو صد و هشتاد و شخصیت در یک نگاه—در آن زمان آنها در پاسخ به این سوال که در واقع به عنوان خوانده شده توییت. اما آنها زندگی می کنند در یک جهان که در آن ریاست جمهوری نهفته داشتن آنقدر عادی و آشنا دیگر موضوع را به قضاوت اخلاقی.

تظاهرات مداوم در سراسر کشور ممکن است طلسم پایان این shameless عصر. شاید این حس تغییر جزر و مد با Milley و او را مجبور به عذرخواهی می کنیم. اما اعتراف به اشتباه در حالی که ادعا جهل راه abdicating مسئولیت. سابقه آشنایی با این ترفند می کند و با مهربانی نگاه کنید بر روی آن.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن