رپتورز' پاسکال Siakam را بهبود بخشد در آخرین سه بازی — او دارای یک تاریخچه از بهبود بعد از همه

ققنوس—پاسکال Siakam دهکدهای از دست رفته بسیاری از عکس های سه بازی گذشته برای رپتورز بسیاری از راست-در-این-عکس

توسط NEWS-SINGLE در 13 اسفند 1398

ققنوس—پاسکال Siakam دهکدهای از دست رفته بسیاری از عکس های سه بازی گذشته برای رپتورز بسیاری از راست-در-این-عکس لبه بسیاری از عکس های او نگاه بی ربط و discombobulated در back-to-back-to-back شکست.

او می داند که آن مربیان خود را می دانم آن هم تیمی های خود آن را می دانم.

و هیچ کس را فوق العاده نگران آن است.

همه چیز رپتورز که مورد نیاز Siakam را برای دو فصل او را انجام داده است. مبارزات خود ساخته شده اند بیشتر قابل انتشار توسط تیم مبارزات اما Siakam قبول مسئوليت که او چه کسی است و می داند که او را ضربه محکم و ناگهانی خود را اسلاید.

"من بازی نمی کند بدیهی است که او گفت:" در دنور در روز یکشنبه بعد از 6-برای-21 تیراندازی شب در یک 133-118 از دست دادن. "من گم شده بسیاری از عکس — آسان چیزهای عکس من معمولا. من نمی توانیم به کسانی که عکس های ..., به ویژه هنگامی که من در مقابل لبه شما می دانید. من قادر به پایان آن است. من به بازی بهتر است."

Siakam اخیر گلایه آسان برای کشف کردن. او از دست رفته 11 از گذشته خود 12-اشاره گر — همه که "باز" و یا "باز" با توجه به NBA.com's شات ارزیابی. بدتر شد این واقعیت Siakam از دست رفته چهار عکس در عرض چهار پا از سبد برابر قطعات یک outlier در کلیت خود فصل است.

او در حال تیر اندازی کمی خیلی زود شاید در گذشته خود سه بازی او تا به حال شش عکس در هر بازی در شش ثانیه از ساعت شات — و او را نگاه کرد و مردد در تلاش با ساعت های پیچ در پیچ پایین.

"آن نگاه مانند او در راه خود را به رانندگی و او می خواهم جلو و میدوی و نه بسیار خوب نگاه کردن و یا هر" رپتورز مربی نیک پرستار گفت:. "او سه توپ خیلی تمیز به نظر می رسد. و کسانی که واقعا نمی شد در حال سقوط و بسیاری از درایوهای فقط کاملا در ریتم شدن به یک نقطه و در تعادل و چیزهایی مانند آن."

ثبات پذیر است. Siakam است که توانایی به لرزش عجیب و غریب بازی بد و بازگشت به حال معمول خود غالب خود.

"من برای بازی بهتر است," او گفت:. "به عنوان رهبر تیم شما رو به بازی بهتر است. شما نمی توانید بازی مانند (یکشنبه) و من احساس می کنم مانند آن بوده است بیش از حد بسیاری از کسانی که. این نا امید کننده است اما در همان زمان به شما اعتماد کار خود را. من قصد دارم برای ادامه به انجام me, i'm رفتن به ادامه بازی سخت و مثل من گفت: من باید بهتر شود.

"این در من وجود دارد هیچ کس دیگری. هیچ کس دیگری در حال رفتن به من کمک کند ... اگر من آن را تغییر ندهید, اگر به من را ندهید این اتفاق می افتد."

در برخی از راه Siakam قربانی خود موفقیت است. در هیچ نقطه این فصل از سال چهارم به جلو بوده است قادر به دزدکی حرکت کردن مخالفان و یا انجام هر کاری که آنها آماده هستند برای. او نقطه کانونی از مخالفان سراغ گزارش هر شب و در بیشتر قسمت ها او را به کار گرفته و آن را کاملا.

حتی هنگامی که شده است متوسط — برای استانداردهای خود را — به عنوان عالی تیم در حال دروغ گفتن در انتظار برای او.

"کسی تا به حال برنده ترین بهبود بازیکن (جایزه) دو سال در یک ردیف؟" دنور مربی مایکل مالون گفت facetiously در روز یکشنبه. "این مرد فقط همچنان به تعجب و آنچه قابل توجه است نیک, پرستار, کارکنان خود را, تیم خود را سزاوار اعتباری بسیار. زمانی که Kawhi چپ همه احساس رفتن آنها دوباره به بسته. خوب در 42-17 آنها به دور از آن است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"آنها رو از بچه ها که معتقدند در سیستم خود و پاسکال می رود وجود دارد و فقط نقش خیلی سخت است. او حملات و هر منطقه بود که به اصطلاح ضعف او را بر بهبود یافته است."

که همه درست به عنوان Siakam است که گرفتن عکس های بیشتر ضربه بیشتر عکس dishing از کمک بیشتری در این فصل از در هر یک از سه نفر قبلی. که او تا به حال یک زن و شوهر از بد بازی ممکن است به عنوان بسیار به کار با کسانی که در اطراف او به عنوان خود را بازی. با فرد VanVleet, Serge Ibaka و Marc Gasol از این معادله به عنوان آنها بوده است در دو بازی گذشته با توجه به Siakam می شود حتی بیشتر شدید.

این هیچ بی احترامی به ترنس دیویس پت McCaw و کریس بوچر اما تیم نیست به خصوص نگران در مورد آنچه که می توانید انجام دهید. و تاثیر بر Siakam واقعی است.

"چشم در کایل (لوری) و پاسکال و این سخت است که 10 چشم بر شما در همه زمان ها و آنها در حال گرفتن شانس و ارسال تعداد زیادی از بدن و متصل کردن شکاف ها و سوئیچینگ بر شما و دو-teaming شما" پرستار گفت:.

Doug Smith


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب