واقعی درس از دانشجویان و تعطیلی

Gabriela Bhaskar / نیویورک تایمز / Redux

زمانی که برخی از دانشجویان برای اولین بار این خبر که خود مدرسه بود لغو کلاس های حضوری به دلیل شیوع کروناویروس آنها را شکست به خود به خودی ناهار خوری-سالن رقص احزاب شوخی در مورد توقیف خاک-پروازهای ارزان به ایتالیا و رسم شوخی استادانه درست شده برای گول زدن استادان خود را بیش از چت تصویری.

اما برای بسیاری از افراد کم درآمد از دانش آموزان سیل از کالج ها که بسته درهای خود را به دلیل COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus نشده منجر به عیاشی. “این واقعا هرج و مرج” اندرو پرز یک دانشگاه هاروارد ارشد از لس آنجلس به من گفت. “بودن نسل اول آن احساس می کند مانند یک فروشي نداشتن پدر و مادرم به دیدن من راه رفتن در سراسر مرحله است.”

طی هفته گذشته موسسات از جمله کالج امهرست و Asnuntuck کالج گرفته اند گام بی سابقه ای به طور موقت بسته شدن دانشگاه و تغییر تمام کلاس های آنلاین. برخی از کالج ها آن را در زمان یک گام بیشتر ارسال به تمام دانش آموزان خود را در خانه برای بقیه سال.

این کاملا احتمالا تنها ترین مخل رویداد در آموزش عالی آمریکا حداقل نیم قرن است که در سمت چپ دانش آموزان در تکاپوی به داد و بیداد کردن پروازهای خانه و بسته کردن اتاق خوابگاه خود. زمانی که دانشجویان در دانشگاه دیتون داده شد فقط 24 ساعت به فرار پردیس, آنها همچنین پرتاب بطری در افسران پلیس و پریدن بر روی ماشین. حتی در دانشگاه هاروارد ثروتمندترین دانشگاه جهان, برخی از دانش آموزان بودند از چپ به crowdfund جایگزین مسکن و حرکت ترتیبات.

Coronavirus تبعیض قائل نیست—دانش آموزان فقیر و غنی از دانش آموزان والا آیوی لیگ موسسات و متوسط رفت و آمد مدارس تمام خواهد شد مجبور به سخت isolationist اقدامات به نام اجتماعی فاصله. اگر چه برای برخی از کالج ها تعطیل پردیس می تواند خفیف مزاحمت برای اکثر دانش آموزان در کمتر معتبر آنهایی که یک بسته می تواند به مقدار پنج زنگ خطر آتش سوزی.

“داستان واقعی است نه دانشگاه هاروارد می گوید:” سارا Goldrick-Rab یک معبد استاد دانشگاه اجرا می شود که امیدواریم مرکز, کالج, جامعه و عدالت است. “این در بانکر هیل کالج در سراسر شهر. این چیزی است که اتفاق خواهد افتاد به جامعه دانشگاه فیلادلفیا.”

نخبگان کالج ها بهترین موقعیت برای سوار کردن جنجال و هیاهو از بسته شدن به دلیل ساده ترین و اقتصادی معادله در اطراف آنها مواجه نگردند با نسل über-غنی است. سی و هشت کالج نخبگان از جمله بسیاری از لیگ آیوی ثبت نام دانش آموزان بیشتر از 1 درصد نسبت به پایین 60 درصد است. اما معمولی آمریکایی کالج, دانشجو نیست چادری در کانادا غاز است. او را به سختی گرفتن. زمانی که Goldrick-Rab و همکاران او مورد بررسی نزدیک به 167,000 دانشجویان در بیش از 200 نهاد در سراسر کشور در مورد رفاه خود در سال گذشته آنها دریافتند که نزدیک به نیمی از دانش آموزان دچار مسکن بی ثباتی در حالی که نزدیک به 40 درصد رفته بود گرسنه در ماه گذشته است. در کالج کسانی که نرخ بودند و حتی بالاتر. دانشگاه هاروارد را تا حد زیادی ثروتمند بدن دانش آموز ممکن است آماده برای مقابله با مالی و علمی خرید اینترنتی از یک بیماری همه گیر باعث مدرسه shutdown اما بسیاری از دانش آموزان در جاهای دیگر نیست در همه.

دانشجویان بین المللی که هیچ خانه در ایالات متحده علاوه بر خود کالج, شاید باید بیشتر به از دست دادن از بسته شدن. استفان Nwalorizi ارشد در بری کالج در کنتاکی دست پاچه شد هنگامی که در مدرسه به او اعلام کرد که آن را به طور کامل لغو بقیه ترم. Nwalorizi فکر حرکت بود “رفتن برای پایان دادن به آموزش و پرورش” او به من گفت چرا که او یک شهروند نیجریه که اضافه شد به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سفر-لیست ممنوعیت ماه گذشته. مدرسه در نهایت او داده معافیت برای ماندن در پردیس بنابراین وضعیت مهاجرت خود است در حال حاضر امن است.

حتی دانش آموزان کم درآمد که در ایالات متحده در معرض خطر هستند از ترک کالج ، “وجود دارد یک شانس بسیار واقعی است که دانش آموزان در مواجهه با بحران های مالی—که در حال بدتر هم نخواهد بود در حال بازگشت به مدرسه” Goldrick-Rab می گوید. “این یک فاجعه است. شما با قرار دادن محروم ترین دانش آموزان در یک بزرگتر آموزشی نقطه ضعف است.”

دانش آموزان در برخی از موسسات ممکن است هیچ جای دیگری برای رفتن پس از خود دانشگاه می بندد و در عین حال بی رحمانه طنز است که دانش آموزان بیشترین نیاز به کمک به شرکت در موسسات هستند که حداقل قادر به ارائه آن است. نخبگان مدارس مانند دیویدسون کالج و دانشگاه پرینستون کمک به دانش آموزان خود را با هزینه بلیط خانه و doled براش وام بگیرم لپ تاپ برای کسانی که به آنها نیاز دارید—اما این نوع از شبکه ایمنی گزینه نیست در کالج ها بودند که نقدی-گرسنگی حتی قبل از اقتصاد رفت جنوب. (دانشگاه هاروارد $41 میلیارد وقف بزرگتر از ترکیب حساب بانکی هر یک کالج در آمریکا—و آن را حتی از راه دور نزدیک است.)

“اکثر دانشجویان از رفتن به مکان هایی که بسیار کمتر شده اند نه تنها در وقف اندازه بلکه در منابع به بافر اثر بسته شدن یک دانشگاه می گوید:” W. کارسون برد, یک جامعه شناس آموزش عالی در دانشگاه لوئیزویل. کمتر ثروتمند مدارس خواهد شد که مشکل با یک میزبان از فرآیندهای او می گوید: “این که آیا آن را تلاش برای ترویج آموزش آنلاین و یا کمک به دانش آموزان در درک چگونه شما انجام پایان ترم? آیا شما فارغ التحصیل است ؟

کار-دانش آموزان کلاس من با صحبت در خارج از آیوی لیگ هنوز پردازش شوک از تعطیلی مدرسه در حالی که آنها در تلاش برای acclimate به دنیای جدید از کلاس های آنلاین. “من نمی باید قابل اطمینان ترین دسترسی به اینترنت گفت:” میکی آرک ارشد در Bucknell University. “من نمی خواهم به پرداخت یک تن برای دریافت آنلاین آموزش و پرورش است.” دبی Miszak یک تاریخ در دانشگاه ایالتی میشیگان تحصیل در رشته روزنامه نگاری همچنین ابراز نگرانی در مورد ساخت دوره های آنلاین کار می کنند. “یک زن و شوهر از کلاس های من هستند نه فوق العاده مناسب به آنلاین بودن” او به من گفت.

کالج تعطیلی یک یادآوری که دقیقا به پایان خواهد رسید تا بدتر زمانی که گرد و غبار از coronavirus همه گیر در نهایت حل و فصل. دانش آموزان در دوره نقرهای عمیق به جیب کالج که فرماندهی بسیاری از رسانه ها توجه خواهد شد تا حد زیادی بود فقط خوب است. آن را به هر کس دیگری که ما باید به نگرانی در مورد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>