واقعی مترقی-میانه رو تقسیم بر سیاست خارجی

ایده های انتخابات مقدماتی دموکرات ها از هم جدا شده توسط نگرش خود را بیش از سیاست های خود را. جو Raed

توسط NEWS-SINGLE در 30 بهمن 1398
جو Raedle / گتی

حزب دموکرات است که به وضوح تقسیم همراه مترقی-میانه خطوط در سیاست داخلی اما داستان پیچیده تر است در سیاست خارجی است. در طول دوره اولیه کمپین برنی ساندرز و الیزابت وارن باید تن به تن متمایز مترقی سیاست خارجی است که کاهش بودجه دفاعی به پایان می رسد مداخله نظامی اصلاحات اقتصاد جهانی و در برابر استبداد و شبکه های فساد در سراسر جهان است. مشاوران به هر دو کمپین در حال تلاش برای روشن شدن مترقی جهان بینی و امید به تبدیل دموکراتیک در سیاست خارجی بسیار شبیه به نو محافظه کاران در 1980s و '90s را برای حزب جمهوری خواه البته در جهت مخالف است.

برای کسانی از ما در تلاش برای کشف کردن که در آن ایالات متحده می رود پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ دفتر اتفاق می افتند دموکراتیک اولیه به شمار چند سوال. این کشور در آستانه یک جدید سیاست خارجی انقلاب ؟ خواهد مترقی رئیس جمهور با پس از جنگ سرد اجماع? و اگر رئیس جمهور بعدی است که یک دموکرات میانه رو مانند جو بایدن پیت Buttigieg یا ctq خواهد بود وجود دارد یک درون حزب مبارزه در مورد جهت استراتژی آمریکا?

یک پاسخ این است که تبدیل شدن به روشن: ساندرز خاص ممکن است به طرز چشمگیری تغییر سیاست خارجی اما او تغییر خواهد کرد که کمی برای انجام با ایده های اساسی در رسمی او در نوشته ها و اظهارات و همه چیز را با خود غرایز و اعتقادات.

بر روی کاغذ وارن و ساندرز چشم انداز با وجود آنچه آنها می گویند در مبارزات انتخاباتی است که قابل ملاحظه ای سازگار با کسانی که از فوتبال. اگر شما در زمان نام کردن سیاست خارجی مقالات نوشته شده توسط هر یک از نامزدها گذشته از یک زن و شوهر از بزرگترین تفاوت خواهد بود دشوار است برای تشخیص. همه آنها می خواهم برای دیدن یک سیاست خارجی محور ارزش ها است. آنها می خواهند ایالات متحده به نقش رهبری در امور جهان آنها متعهد به آمریکا و اتحاد و آنها باید مبارزه با فساد در مرکز مبارزات انتخاباتی خود را. این ترقی خواهان به سختی فصاحت در روسیه و چین به عنوان فوتبال هستند اگر نه بیشتر از آن. و بله ترقی خواهان می خواهید برای پایان دادن به این جنگ برای همیشه لطفا برای و عقب نشینی از خاورمیانه اما فوتبال را همراه با بسیاری از این لفاظی بیش از حد.

بسیاری از تفاوت های مترقی و میانه رو در سیاست خارجی به نظر می رسد نگرشی به جای اساسی است. ترقی خواهان به صراحت تماس برای ایده های جدید و تفکر جدید اما علاوه بر مفاهیم برای خاورمیانه چه این دستور به این معنی است که هنوز هم ناشناخته است. چند مترقی فکر می کنم تانک کارشناسان به طور کلی وابسته به جدید کوئنسی موسسه مسئول Statecraft مدافع برای یک کاهش عظیم در ایالات متحده قابلیت های نظامی و جهانی از نو سنگر سازی اما نه ساندرز و نه وارن گفت: هر چیزی از مرتب کردن و هر دو متعهد حداقل در اصل برای ناتو و برای حفظ آمریکا را به اتحاد در آسیا است.

ترقی خواهان به احتمال زیاد به شناسایی تغییر آب و هوا به عنوان ملت امنیت ملی و اولویت است. فوتبال هستند احتمال بیشتری برای گفتن این موضوع است که یکی از سه. آیا رتبه بندی واقعا مهم است ؟ هر دو اردوگاه قصد کار بر روی محیط زیست و نه می خواهد به ژئوپولیتیک امتیاز دادن به چین در ازای همکاری خود را.

ترقی خواهان و به نظر می رسد بیشتر شک و تردید از تجارت و بازارهای جهانی اما همانطور که اوباما و مقامات دولت جنیفر هریس و جیک سالیوان در اخیر تکه فوتبال نیز تفکر سخت در مورد pivoting از یک نئولیبرالی اقتصادی خارجی سیاست به یک رویکرد است که می بیند بسیار بیشتر نقش دولت در سرمایه گذاری و سیاست صنعتی.

اما مترقی و میانه فکری تولید می کند کاملا با سیاست های مختلف در چند منطقه.

ترقی خواهان می خواهید برای کاهش بودجه دفاعی در حدود 12 درصد بلافاصله. حدود یک چهارم از این صرفه جویی می تواند از پایان مداخله نظامی در افغانستان و عراق و سوریه. آنها امید به پیدا کردن بقیه با در نظر گرفتن آنچه آنها را به عنوان یک تهدید نظامی و صنعتی. ترقی خواهان اذعان کرد که این کاهش ممکن است در نتیجه کمتر قابلیت در خارج از کشور, اما آنها استدلال می کنند که ایالات متحده باید به دنبال نظامی کفایت و نه نظامی تقدم است. دستیابی به قابل دفاع-صرفه جویی در بودجه است و به احتمال زیاد اوایل اولویت مترقی دولت حداقل نه به این دلیل که بودجه مورد نیاز برای بلند پروازانه داخلی برنامه است. اگر مالیات بر ثروت و درآمد-افزایش اقدامات موفق در کنگره و یا در حال زده توسط یک محافظه کار دیوان عالی کشور آن نتایج را افزایش می دهد فشار بر بودجه دفاعی.

فوتبال نیز امید به کاهش بودجه دفاعی اما از دیدگاه های مختلف اول پرسیدن که آیا راست نوع نظامی در محل است. آنها بر این باورند که نوسازی و اصلاحات ممکن است در نتیجه پس انداز اگر به درستی انجام می شود. در مواجهه با تجارت کردن بین هزینه و اثربخشی فوتبال را انتخاب اثر در هر زمان. آنها برای پیدا کردن مفهوم نظامی کفایت فازی و ناکافی به ویژه هنگامی که با توجه به رقابت از چین در فن آوری های جدید. ایالات متحده آنها می گویند باید همیشه به دنبال و حفظ قابل توجهی لبه بیش از رقبای خود. آیا می شود جای تعجب نیست اگر فوتبال حفظ هزینه های دفاعی در اوباما-دوران سطح و یا حتی کمی بالاتر است.

فوتبال خیلی بیشتر احتمال دارد به نگه داشتن متوسط حضور نظامی در بخش هایی از عراق و سوریه برای مبارزه با داعش. آنها همچنین پذیرش بیش از نیاز برای حملات هواپیماهای بدون سرنشین علیه شبکه های تروریستی ، و آنها مایل به استفاده از تهدید به زور در مذاکرات با ایران یا کره شمالی فقط به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما بود.

ترقی خواهان استدلال می کنند که ایالات متحده باید سایه جنگ علیه شبکه های تروریستی و درمان مبارزه با این گروه ها بیشتر به عنوان یک ماده در اجرای قانون و ساختار همکاری با متحدان. اگر نادر اعتصاب های مورد نیاز رئیس جمهور باید با مشورت با کنگره و درمان تصمیم گیری به عنوان استثنا و نه قاعده. ساندرز را تهدید زور کردن میز مذاکره; Warren خواهد آن را نگه دارید به عنوان آخرین چاره.

نهایی اساسی منطقه از تفاوت جغرافیای سیاسی است. ترقی خواهان را به طور کلی اجتناب شود بحث امنیت رقابت با روسیه و چین ترجیح می دهند به تمرکز اقتصادی و سیاسی حوزه ها از جمله مبارزه با دروغ و فساد و فرسایش هنجارهای لیبرال. فوتبال با همه موافق است که اما تاکید بیشتر بر حفظ و نگهداری مطلوب توازن قدرت در آسیا و اروپا از جمله تعمیق همکاری های امنیتی با متحدان مانند فرانسه و انگلستان و ژاپن و استرالیا. فوتبال نیز بالاتر برای تحمل ریسک در جلوگیری چینی توسعه طلبی در دریا در حالی که ترقی خواهان به احتمال زیاد ریسک گریزی.

همه از این سیاست خارجی تفاوت مهم است به یاد داشته باشید اما آنها را اضافه کنید تا به اساسی برخورد از جهان بینی. یکی به راحتی می تواند تصور کنید که یک رئیس جمهور میانه رو کمک می کردند صدای مترقی با اتخاذ برخی از اولویت های خود را به ویژه در مبارزه با فساد است. به طور مشابه مترقی رئیس جمهور می تواند یک رویکرد عملگرایانه به استفاده از زور علیه تروریست ها و حتی ممکن است قهرمان جدید استفاده از نیروی مجوز از طریق کنگره است.

بنابراین پس از آن خواهد نامزدها دنبال سیاست های مشابه? نه خیلی سریع.

به همین دلیل سیاست خارجی سیستم عامل بسیار به طور یکسان است زیرا نامزدهای مشاوران عمدا به دنبال آنها ، چقدر نامزدها واقعا معتقدم که آنچه آنها نوشته اند و گفت: در تنظیم قطعه سخنرانی ناشناخته است. مصاحبه مانند یک نیویورک تایمز به تازگی انجام شده مفید هستند اما این مبارزات با دقت craft پاسخ به اجتناب از بحث سیاسی.

یک عنصر بسیار مهم برای حفظ در ذهن: انگیزه های خو پس زمینه و چشم انداز از کسی که دارای ریاست جمهوری مهم است. هر فرد متفاوت است. اوباما از سیاست خارجی جدا از آنچه هیلاری کلینتون می شده اند. تا حدی هر رئیس جمهور آمریکا را در عمل برخی پارامترهای اما واريانس درون این مرزها که فوق العاده مهم است. فرض کنیم در غیر این صورت—که نهادی سیستم و یا ساختاری نیروهای خواهد بود محدود به عنوان برخی هم با مغلوب ساختن پیشی جستن—یک تحلیلی خطا. بنابراین نامزدهای فردی اعتقادات می تواند آشکار.

اگر ساندرز است که انتخاب او بعید است که فعالانه به دنبال upend امریکا جهانی نقش اما غرایز خود را و کسانی که از نزدیک ترین مشاوران را شکل خواهد داد که چگونه او در پاسخ به مشکلات مختلف چهره او به عنوان فرمانده. در هفته های اخیر ساندرز و اعضای مبارزات انتخاباتی خود را ساخته اند تعدادی از نظرات که نشان می دهد خود را در سیاست خارجی ممکن است منحرف است که از کاندیداهای دیگر و از مواضع قبلی خود. برای مثال او به احتمال زیاد مسئله نیست نظامی تهدید مگر اینکه یک کشور به طور مستقیم تهدید ایالات متحده است. او قطعا تغییر سیاست آمریکا نسبت به آمریکای مرکزی و جنوبی. او احتمالا باید یک زمان سخت با آمریکا و متحدان آن باید راست متمایل دولت از جمله با انگلستان بیش از مبارزه با تروریسم در اروپا و استرالیا بیش از تغییر آب و هوا و مبارزه با تروریسم و ژاپن منطقه ای-امنیت رقابت با چین است.

ساندرز به نام چین یک دیکتاتوری اما او نیز بسیار عموم پاره کردن در مورد چگونه برای آشتی دادن این ادعا نیاز به کار با پکن در تغییر آب و هوا. در نیوهمپشایر بحث او mused "به جای صرف $1.8 تریلیون دلار در سال در مجموع در سلاح های تخریب طراحی شده برای کشتن هر یک از دیگر, شاید ما, استخر, منابع ما و مبارزه ما با دشمن مشترک است که تغییر آب و هوا." تصور کنید که او را علنا نگرانی چینی رفتار در داخل کشور و در سطح بین المللی اما اولویت همکاری بیش از رقابت در اقدامات خود را بسیار آسان است.

بسیاری از خارجی-کارشناسان سیاست را درک کرده بود ساندرز موقعیت بود که ایالات متحده باید از خروج از خاورمیانه بلکه در حفظ حضور خود را در اروپا و آسیا. من اطلس همکار Uri فریدمن اخیرا خواسته مت eli valley, Sanders خارجی-مشاور سیاست, در مورد نیروهای ایالات متحده در آلمان و ژاپن و کره جنوبی. Eli valley پاسخ نشان داد که تغییر در آن تفکر: "واقعی وجود دارد سوال در مورد هزینه های نگهداری این حضور نظامی در برخی از این اماکن بنابراین ما قطعا علاقه مند به تفکر سخت در مورد اینکه آیا ما می توانیم کاهش تعداد نیروهای نظامی در این مکان و هنوز هم این [امنیت] تعهدات ما به این همکاران. از لحاظ اقتصادی واقعا پایدار در دراز مدت است."

Eli valley را با سخن گفتن نشان می دهد ساندرز ممکن است حرکت و نزدیک به سمت نو سنگر سازی استدلال پیشرفته توسط کوئینسی موسسه پژوهشگران و ممکن است تکیه بر nonmilitary ابزار برای رقابت با چین و روسیه است. این موضع را بالا بردن ابرو در واشنگتن و متحد پایتخت. ایالات متحده به سختی بزرگ حضور نظامی در این سه کشور—کمتر از 150 ، 000 سرباز در مجموع—و بسیاری از هزینه های تحت پوشش توسط کشور میزبان. تنظیم شده است و از لحاظ اقتصادی پایدار برای چندین دهه است.

این جهان بینی از نامزدهای دیگر نیز شروع به تمرکز. مایکل بلومبرگ بوده است تا حد زیادی سکوت در سیاست خارجی در طول دوره مبارزات انتخاباتی, اما نظرات خود را به عنوان یک تاجر و شهردار در طول 20 سال گذشته نشان می دهد که او خواهد بود بسیار بیشتر مستعد را به همکاری با رژیم های اقتدارگرا مانند چین و کمتر علاقه مند به عقب کشیدن از خاورمیانه است. Buttigieg همواره یک خط سخت تر در چین در مبارزات انتخاباتی از نامزدهای دیگر نشان می دهد که چین را سرکوب داخلی را مادی تاثیر می گذارد ارتباط با ایالات متحده است.

جدی بخشی از مبارزات انتخاباتی آغاز شده است. به عنوان نامزد را در مرکز صحنه را به دقت ساخته شده رسمی بحث در مورد چگونه مترقی سیاست خارجی حرکت بود از آنطرف در اهمیت. در حال حاضر زمان برای گوش دادن به چگونه نامزدهای فردی اعتقادات و پس زمینه ممکن است شکل و جزئیات آن سیاست. تفاوت سپس به طور ناگهانی ممکن است به نظر می رسد گسترده تر از قبل است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب