خواه محرک لایحه پر از چاله

به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus اسپرد تقریبا همه در کاپیتول هیل در حال حاضر موافق است که یک مقیا

توسط NEWS-SINGLE در 2 فروردین 1399
A meeting to discuss the coronavirus relief bill on Capitol Hill.
به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus اسپرد تقریبا همه در کاپیتول هیل در حال حاضر موافق است که یک مقیاس بزرگتر مالی بسته لازم است.عکس اندرو بیلبائو / AP

در روز پنج شنبه بعد از ظهر میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا منتشر شد, دو-صد-و-چهل و هفت-صفحه گذراندن لایحه طراحی شده برای ایجاد ثبات در اقتصاد در طول COVID-19 shutdown. این امر با ارائه کمک های مالی به افراد و کسب و کار از جمله پرداخت های مستقیم تا دوازده هزار دلار برای آمریکایی ها که درآمد کمتر از یک صد هزار دلار در سال است. اگر چه این لایحه نمی آمد با قیمت رسمی برچسب تحلیلگران برآورد کل هزینه آن پیشنهاد شد و در حدود هشت صد میلیارد دلار است.

با وجود این لایحه را در طول انتشار آن صرفا پیشنهاد باز در مجموعه ای از مذاکرات آغاز خواهد شد که در روز جمعه. با مک کانل هفت کوتاه از شصت و رای لازم را برای تصویب, اندازه, او را مجبور به شرکت در برخی از اسب-تجارت با دموکرات ها ، به عنوان اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus اسپرد تقریبا همه در کاپیتول هیل در حال حاضر موافق است که یک مقیاس بزرگتر مالی بسته لازم است. (روز چهارشنبه سنا تصویب اورژانس هزینه های لایحه به ارزش حدود یک میلیارد دلار است.) اما وجود دارد مقدار زیادی کمتر توافق در چه بسته بزرگ باید باشد. این مک کانل لایحه نقطه نسبت به کمک به کسب و کارهای کوچک و شرکت های بزرگ است. دموکرات ها می خواهند پول بیشتری برای افرادی که در حال از دست دادن شغل خود و برای کشورهایی که در حال مبارزه با ویروس.

پنج شنبه شب من با صحبت ژن Sperling, که در خدمت به عنوان رئیس شورای اقتصاد ملی کاخ سفید تحت بیل کلینتون و باراک اوباما. او از نزدیک درگیر در بحث و گفتگو در مورد 2009 بسته محرک نجات کرایسلر و حقوق و دستمزد-کاهش مالیات از سال 2010. زمانی که من به او فقط به پایان رسید خواندن مک کانل لایحه. "تا آنجا که من می توانید ببینید" Sperling گفت: "این چهار سوراخ بزرگ."

برای اولین بار است که این لایحه نتواند به گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی که از جمله در قانون است که مجلس سنا به تصویب رسید در روز شنبه. دموکرات ها بوده است, فشار برای دوازده هفته واجد شرایط دوره اما جمهوری خواهان اصرار بر محدود کردن آن به دو هفته با معافیت برای کسب و کار با بیش از پانصد کارکنان. "اگر شما در خانه بمانند به دنبال پس از یک عضو خانواده و در پایان دو هفته شما سقوط بیمار را به خودتان مرخصی استعلاجی خود را اجرا بنابراین شما باید انگیزه ای برای بازگشت به کار و آلوده مردم وجود دارد" Sperling اشاره کرد.

که معنا ندارد. نه این واقعیت است که تحت مک کانل پیشنهاد افراد کم درآمد و معلول را دریافت کوچکتر پرداخت نقدی بیش از هر کس دیگری—به عنوان کمی به عنوان شش صد دلار است. Sperling به درستی توصیف این ویژگی به عنوان غیر قابل توجیه. در پنج شنبه شب و حتی برخی از جمهوریخواهان از جمله سناتور جاش هاولی از میسوری فاصله خود را از این لایحه.

سوم سوراخ که Sperling شناسایی شده است که این لایحه را عدم ارائه کافی کمک های مالی به دولت ها و شهرداری ها که در نیاز ناامید از لوازم پزشکی, تجهیزات حفاظتی و اضافی بیمارستان ظرفیت. با تعداد COVID-19 موارد به طور چشمگیری افزایش نیز وجود دارد که نیاز مبرم به تقویت فدرال به اشتراک گذاری پزشکی فدرال بهداشت و درمان-مراقبت برنامه را پوشش می دهد که هفتاد و پنج میلیون کم درآمد آمریکایی بزرگسالان و کودکان است که ایالات متحده اداره و تا حدودی مالی است. در پایان هفته گذشته من در مورد نوشت: یک برنامه ریزی دقیق از یک گروه عمومی-کارشناسان سلامت و بهداشت سابق مقامات که آدرس این نیاز دارد. این لایحه در مجلس سنا به سختی آدرس آنها است.

با توجه جمهوریخواه تمرد و نافرمانی آن ممکن است آسان برای پر کردن این سه سوراخ. حداقل در تئوری هر چند انجام این کار خواهد بود آسان است. اما چهارمین مسئله ای است که Sperling شناسایی پرسشهای اساسی در مورد چگونه به مقابله با آنچه که به سرعت در حال ظهور به عنوان یکی از بزرگترین مشکلات از همه: جرم افزایش بیکاری. در کالیفرنیا روز سه شنبه هشتاد هزار نفر کاربردی برای مزایای بیکاری لس آنجلس تایمز گزارش داد. که حدود چهل برابر نرخ طبیعی از برنامه های کاربردی و آن را نمی خواهد طولانی قبل از ما دیدن روند مشابه در کشورهای دیگر.

بیکاری-بیمه سیستم است که قدمت آن به معامله جدید است که اولین خط دفاعی در برابر جرم افزایش بیکاری. در آن شکل کنونی آن نیست این کار در دست. کارگران واجد شرایط مجاز به دریافت حدود نیمی از درآمد قبلی خود را تا به برخی از کلاه برای یک دوره شش ماه است. اما سیستم را پوشش نمی دهد فرفره کارگران و دیگر افراد خود اشتغال. برای واجد شرایط برای مزایای شما نیاز به طبقه بندی شده اند به عنوان دستمزد کارکنان در کار شما از دست داده و در اقتصاد امروز بسیاری از کارگران نیست, طبقه بندی که در راه است. Sperling معتقد است بیمه بیکاری باید پوشش صد در صد از نیروی کار حداقل برای چند ماه آینده.

"من صحبت کردن به مردم—رانندگان آموزگار داخلی کارگران و افرادی که آموزش یوگا—و آنها به من گفتن آنها در حال از دست دادن حدود نود درصد از کسب و کار خود را از طریق هیچ گسل از خود را" Sperling به من گفت. تحت جمهوریخواه پیشنهاد بسیاری از این افراد—و همچنین انواع دیگر از کارگران—که واجد شرایط برای دریافت مستقیم پرداخت تا دوازده صد دلار بیشتر اگر آنها فرزندان. اما به عنوان Sperling اشاره کرد از جمله پرداخت "است هرگز به اندازه کافی" برای افرادی که به احتمال زیاد از کار برای ماه, برای پوشش هزینه های خود را اجاره و یا پرداخت وام مسکن و مواد غذایی و هزینه های دیگر. هفته گذشته من مطرح شده این ایده از ارسال چک های ماهانه هزار دلار به همه آمریکایی ها آن را به مقدار اتخاذ موقت نسخه اندرو یانگ جهانی-ابتدایی-پیشنهاد درآمد. این لایحه در مجلس سنا تنها پیشنهاد پرداخت یک بار خواهد بود که محزون می خوانی ناکافی برای کسانی که هدف قرار دادن سخت ترین ویروس خاموش شدن است.

Sperling و تعدادی دیگر از کارشناسان معتقدند این امر می تواند سریعتر و عادلانه تر به ثبت نام خود اشتغالی مردم در بیکاری-بیمه سیستم حداقل به طور موقت. امانوئل سائز و گابریل Zucman دو اقتصاددانان در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی که مشغول به کار در الیزابت وارن مالیات بر ثروت را به جلو قرار دادن یک برنامه در امتداد این خطوط. در زیر پیشنهاد خود اشتغالی "افراد (مانند فرفره کارگران) می تواند گزارش خود را به عنوان بیکار و واجد شرایط برای این ویژه بیمه بیکاری" برای یک دوره زمانی محدود است.

روشن نیست که آیا چاک شومر و دیگر برجسته دموکرات ها را در پشت این پیشنهاد است. "آن است که یکی از این پیشنهادات که در نظر گرفته شد و دور کردن ایده مدتی کوتاه پیش است اما به سرعت در حال تبدیل شدن به عنوان معقول" مایک Konczal مدیر برای مترقی فکر در موسسه روزولت که نوشته است یک راهنمای مفید برای محرک بحث به من گفت روز پنج شنبه. پس از قابل توجه از دو هفته است که تجزیه و تحلیل امر در بسیاری از سیاست های پیشنهادی. در این مرحله هنوز مشخص نیست که آنهایی که آن را به نهایی محرک قانون حتی اگر هر دو طرف می گویند آنها می خواهند به آن را به سرعت گذشت.

یک مورد تقریبا قطعی می شود شامل یک بسته وام برای شرکت های بزرگ است که کسب و کار همه گیر ضرب و شتم مانند شرکت های هواپیمایی. مجلس نمایندگان آمریکا لایحه مجموعه کنار بیش از دویست میلیارد دلار برای این منظور است. شرکت هایی که دریافت وام های دولت را مجبور به محدود کردن پرداخت از مدیران ارشد خود را. اما این شرط متوقف می شود به مراتب کمتر از خواستههای دموکراتیک است که وام گیرندگان باید مورد نیاز خود را برای حفظ اشتغال خودداری از سهام buybacks و کارگران خود را پرداخت حداقل دستمزد از پانزده دلار در ساعت است. "هر گونه کمک مالی باید مشروط بر مجموعه ای از اصلاحات است که کارگران و کسب و کار بیشتر انعطاف پذیر به آینده شوک های خارجی و برای جلوگیری از این نوع گسترده سیاسی بی اعتمادی که به دنبال از ساختار ضعیف کمک مالی در طول بحران مالی" Konczal نوشت و کاغذ را.

در نهایت این سوال مطرح است که آیا این محرک به اندازه کافی بزرگ است. اگر COVID-19 shutdown فراتر از چند هفته که به نظر می رسد بسیار به احتمال زیاد آن را احتمالا نمی باشد. برخی از اقتصاددانان در حال صحبت کردن در مورد یک اقتصادی-بسته نجات از دو تریلیون دلار یا حتی سه تریلیون دلار بودن مورد نیاز است. به عبارت دیگر هر آنچه که اتفاق می افتد در واشنگتن طی چند روز آینده ما به احتمال زیاد دوباره در اینجا دوباره به زودی.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.

  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب