بازگشت از ورزش می تواند شروع یک سفر جاده ای یکی پس از دیگری

کمبود ورزش در این سیاره به معنی پخش نیست پخش مسابقات مشترکان پرداخت کرده اند را ببینید. این قرار است میلیاردها دلار در پخش هزینه های در معرض خطر و می تواند به معنای تباهی مالی برای برخی از ورزشکاران و تیم های.

انگلیسی پروموتر بوکس ادی Hearn در تلاش است برای پیدا کردن یک راه حل است. او یک 1 میلیارد دلار (ایالات متحده) معامله با ورزش جریان شرکت DAZN به هوا خود مبارزه می کند و او دارای یک آنتونی جاشوا مطابقت با برنامه ریزی برای لندن در ژوئن 20. او فکر می کند این ممکن است به تعویق افتاد و این راه حل می تواند به برگزاری مسابقه در جایی دیگر.

“ما اولویت مطلق است (یوشع) به مبارزه در انگلستان” Hearn گفت. “اما اگر ما نمی تواند آنچه ما می خواهیم در انگلستان و سپس ما می تواند به ایالات متحده در شرق دور و یا در هر نقطه.”

آن را برای تلفن های موبایل غیر ممکن است با توجه به محدودیت در حرکت است که در جای خود در بسیاری از کشورها است. اما در مناطق که تقریبا عاری از ویروس مقامات ممکن است فکر می کنم آنها می توانید مدیریت خطر سرایت. و اگر آنها در میان فشار برای افزایش اعتبار بین المللی به عنوان یک ورزشی مقصد قبل از همه گیر آنها ممکن است بخواهید برای انجام این کار.

پتانسیل جغرافیایی آربیتراژ نگه دارید ممکن است بالقوه برای ورزشی مانند بوکس و تنیس و گلف. حوادث شامل کمتری شرکت کنندگان و کارکنان پشتیبانی از, می گویند فوتبال, پس از تست و quarantining که به ناچار ملزم به حرکت مسابقات به مناطق دیگر جهان نمی تواند به عنوان طاقت فرسا.

Hearn که صحنه آنتونی جاشوا مبارزه در عربستان سعودی در ماه دسامبر نمی گویند, چه مناطقی او در نظر دارد برای ماه ژوئن جلسه و یا دیگر 40 مسابقات در سال 2020 برنامه. پادشاهی میزبان نخبگان فوتبال از اسپانیا و ایتالیا در حال حاضر این سال است و روشن ساخته تمایل خود را برای میزبانی بیشتر بین المللی ورزش به عنوان همسایه آن در دبی است که در صحنه بین المللی گلف تنیس و راگبی دهه و بحرین که دارای فرمول یک مسابقه اتومبیل رانی.

DAZN متعلق به میلیاردر لن Blavatnik دارای هشت سال قرارداد به هوا Hearn این مسابقات و بسیاری از دلایل به مطمئن شوید که آنها اتفاق می افتد — لندن با شرکت هشت میلیون مشترک بسیاری از آنها لغو می در یک ماه توجه کنید. این سرویس در دسترس است نه سرزمین و این ویروس در حال حاضر مجبور به تاخیر برنامه ای برای گسترش جهانی در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه تا سپتامبر با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

مانند Hearn, فرمول یک است که به دنبال در سراسر جهان برای نجات آن فصل است. این سازمان متعلق به میلیاردر جان مالون آزادی رسانه آهنگ از چین به کانادا و می تواند در پیاده کردن آن برنامه به اطمینان حاصل شود اولین مسابقه پیش بروید در مناطق که کمتر آسیب دیده توسط ویروس.

تعقیب کری, F1, مدیر ارشد اجرایی روز دوشنبه گفت 2020 برنامه خواهد بود “قابل توجهی” متفاوت از آنچه در اصل برنامه ریزی شده و F1 انتظار “روشن تر بینش به وضعیت در هر یک از ما در کشور میزبان و همچنین مسائل مربوط به سفر به این کشورها در ماه آینده.”

این است که می گویند تغییر برنامه ساده است: این برنامه با دقت دستور داد برای جلوگیری از درگیری با دیگر حوادث و با توجه به شرایط آب و هوایی محلی. اما F1 گرفته است یک گام به حرکت همه چیز در اطراف. آن تیم باید چشم پوشی از حق خود برای وتو, تقویم, تغییرات به مدیریت دست به بازسازی این فصل با توجه به یک فرد آشنا با این بحث.

که کمک خواهد کرد F1 آب و هوا این بیماری همه گیر. از آن ساخته شده $632 میلیون برای غربالگری حقوق برای سال گذشته مسابقات با توجه به شرکت براده بیش از یک سوم از کل درآمد. فصل جاری را 15 تا 18 مسابقات از 22 در اصل برنامه ریزی شده اما به عنوان طولانی به عنوان آن را ارائه حداقل 15 هزینه آن را دریافت از رسانههای خواهد بود.

وجود دارد همچنین پیشنهادات فوتبال اروپا حرکت در خارج از کشور اگر این قاره باقی می ماند در lockdown برای ماه می باشد. برخی از لیگ ها می تواند نجات خود را در فصل جابجایی به عربستان سعودی و چین گفت: Simon Chadwick استاد اوراسیا ورزشی در Em-لیون مدرسه کسب و کار در پاریس. چین می خواهد برای تبدیل شدن به پیشرو در جام ملت سال 2050, او گفت:, و برگزاری مسابقات اروپایی می تواند کمک به آن متوجه است که جاه طلبی هر چه زودتر.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>