آنچه که من بیشتر از دست در مورد سینما

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.به عنوان coronavirus بسته

توسط NEWS-SINGLE در 30 فروردین 1399
به عنوان coronavirus بسته سینما و فیلم جشنواره, این ابهام کشف نشده فیلم رشد می کند عمیق تر از همیشه.عکس توسط Burt Glinn / مگنوم

تغییراتی که سینمایی اکوسیستم است که رفتن را از طریق به عنوان یک نتیجه از coronavirus در حال تکان دادن هسته بسیار از صنعت فیلم است. سینما در نیویورک و لس آنجلس شده اند بسته به مدت چهار هفته و حتی با گسترده صحبت از بازگشایی اقتصاد آن را سخت به تصور کنید که بینندگان تجمع در نزدیکی در سینما دوباره تا یک COVID-19 واکسن می شود به طور گسترده ای در دسترس است. AMC که دارای شش صد و سی و تئاتر در ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر در معرض خطر ورشکستگی در حالی که دیزنی, کسب و کار است که بستگی دارد به طور عمده در مجامع عمومی از سینما به پارک و کشتی به تازگی آورده از بازنشستگی خود دیرین C. E. O. Bob Iger برای کمک به مقابله با بحران کنونی و چهره این صنعت به طور بالقوه در دراز مدت تغییرات. جشنواره های فیلم که بسیار مهم هستند راه اندازی پد برای بسیاری از فیلم های هنری شایستگی ممکن است مشکل بازگشت نه تنها به خاطر آنها شامل تعداد زیادی از تجمع مردم در تئاتر اما از آنجا که بسیاری از شرکت کنندگان باید سفر برای شرکت در آنها. این جشنواره از جشنواره فیلم کن است که برنامه ریزی شده برای ماه مه به تعویق افتاده است و تقریبا قطعا لغو شود.

در عین حال قبل از همه گیر زده ایالات متحده کسب و کار فیلم در میان تغییرات عمده در حال حاضر آنهایی که زده مستقل و بین المللی فیلم بسیار سخت است. تولید کنندگان قادر به پیدا کردن آن سخت تر به امن تئاتر منتشر شده برای فیلم های خود را به دلیل کمتر بینندگان به نظر می رسید به احتمال زیاد به یک خطر در هزینه برای بلیط به ناشناخته ها زمانی که آنها چیزی آشنا و قابل اعتماد در صفحه اصلی به صورت رایگان (یعنی چیزی بالاتر از قیمت یک اشتراک). چند سال گذشته به عنوان یک نتیجه, قرار می گیرد, ویژه تعهد در منتقدان که برجسته از خارج-از-این-راه فرعی از عرضه بیش از تقاضا از این جریان و حاشیه یک تئاتر نمایش شد از همه مهم تر به کمک آن فیلم پیدا کردن مخاطب است. در حال حاضر با فیلم, جشنواره, اختتامیه پایین و کل سیستم را در معرض خطر قرار ابهام از ناشناخته رشد می کند عمیق تر از همیشه و مبارزه برای بلند پروازانه و غیر معمول کار به رسمیت شناخته شود و در همه رشد می کند بیش از پیش به مخاطره انداخته است.

جریان است به طور کلی بزرگ در زمین: با تئاتر منتشر شده در برخی فیلم ها نشان داده شده است در سه هزار multiplexes و دیگران فقط در یک, هنر-خانه, محل برگزاری, در حالی که هر فیلم قرار داده آنلاین—آن است که آیا یک فیلم جدید یک ارجمند کلاسیک و یا بیش از حد مبهم مستقل و یا بین المللی فیلم—به طور مشابه به طور گسترده ای در دسترس (با علامت ستاره که بسیاری از نیاز به اشتراک به طور خاص سیستم عامل). جریان نیز در زمین های قدیمی با جدید: تجدید حیات یک زیر مجموعه کوچک از آنچه در تئاتر, اما آنها خیلی یخ از جریان با تعداد انگشت شماری از فیلم ها که به تازگی منتشر شده به عنوان آن tippiest نکته.

آنلاین ظرفی شبیه بشاخ یا قیف اما مختصات خاص خود را دارد. من پیدا کردم خودم در جریان زمین احساس اغلب به عنوان من در روز از فروشگاه های ویدئویی که در آن حس بودن تا غرق گزینه های فریبنده است که من نمی تواند را انتخاب کنید و در همه اغلب راه را به احساس که محلی من امد و شد زیاد (ویدیو اتاق cinephile سرمایه که در بسته 2019) به هر حال فیلم در ارائه به جز یکی که به من می خواهم برای دیدن در حال حاضر. در همان زمان من تا به حال تعجب دلپذیر برای پیدا کردن در جریان سایت, فیلم, که من فکر نمی کنم من می خواهم برای دیدن دوباره برای سال مانند مریم Goormaghtigh را "قبل از تابستان به پایان می رسد" مستقل فرانسوی docu-داستان از سال 2017 حدود سه مردان ایرانی به بازی کردن نسخه خود را در تلخ و شیرین یک سفر جاده ای از طریق روستایی فرانسه که من برای اولین بار دیدم سال بعد در یک سری خاص در مرکز لینکلن و که تا به حال هرگز در ایالات متحده اکران.

به عنوان یک نماینده از تاریخ هنر شکل جریان گرایش به غیر قابل اعتماد دقیقا به این خاطر آن را اغلب می کند بستگی دارد که چه شده است که قبلا منتشر شد در تئاتر با موفقیت یا حداقل شده و تحسین شده در جشنواره است. یکی از بزرگ مداوم دستاوردهای برنامه نویسان در مجموعه خانه و موزه های بازیابی اطلاعات از گذشته و اکتشاف در حال حاضر. آنچه که من بیشتر از دست در مورد سینما در حال حاضر نیست تجربه فیزیکی از صفحه نمایش بزرگ و اتاق تاریک و حک کردن بلوک مشترک از زمان; آن را در برنامه نویسی از این شهر بزرگ خانه های فیلم. (مثلا من برای اولین بار دیدم سه فیلم که من از جان گذشته دوباره در روزهای اخیر اما نمی توانید جریان—Juleen کامپتون را "رشته" و Fronza وودز "کشتن زمان" و "فنی فیلم" که نیست در هر سرویس—با تشکر گسترده ارائه شده در بم و Metrograph بود.) بسیاری از تئاتری اجرا می شود از این نوع هستند به شدت محدود به یک یا دو هفته برای بسیاری از متمایز فیلم در اولین اجرا و اغلب فقط یک یا دو روز برای تجدید حیات. فیلم انداختن آنلاین می کند بنابراین با کمی واقعی فوریت چرا که آن را (به طور کلی) باقی می ماند در دسترس وجود دارد برای باز دوره در حالی که اکران اورژانس (خوش آمدید یکی).

مجموعه در بازبینی از فیلم های کلاسیک که خاطره و rewatching از عزیزان از همه زمان ها به عنوان یک نقش برجسته در این زمان از سلول. به خاطر دارم یک خط از نیچه است که می گوید چیزی به اثر است که تاریخ به جلو می آید که در حال حاضر روز به نظر می رسد نازک است. من می خواهم اضافه کنم که امروز نیز به نظر می رسد unmanageably پیچیده و همچنین ظالمانه و بدتر و گذشته نگر مشخصات ارائه شده توسط فیلم های قدیمی قدرت برای تقویت روان و روح پایه. من قرار دادن با هم یک لیست از فیلم ها به جریان در هفته های اخیر و من احساس متصل به این روند در یک روش غیر معمول است. در کل من فکر نمی کنم از لیست به عنوان قطعی بناهای اما به عنوان پرتره از اولویت ها در یک لحظه در زمان. در حال حاضر حافظه خود را چیزی است که از یک اولویت و من شده است با توجه به عجیب و غریب و عمیق به خاک سپرده شد خاطراتی از آمدن به سطح ذهن من است. لیست-ساخت نشان دهنده و منعکس کننده چه به جلو می آید و سهام آن با دیگران است. با جمعی فضاهای بسته در حال حاضر و هیچ کافی شاپ و یا آب خنک یا فیلم-تئاتر لابی که در آن به چت در مورد فیلم های که است مهم تر از همیشه.

یک فیلم من شده فکر کردن در مورد "ساعت" Vincente Minnelli را گردباد زمان جنگ, عاشقانه, از سال 1945 که در آن یک سرباز در چهل و هشت ساعت ترک (رابرت واکر) بازديد نیویورک و احتمال دیدار با یک وزیر (جودی گارلند). آنها با هم در یک گیج کننده تور شهر و البته سقوط در عشق در میان آن ریخته و پر جنب و جوش زندگی عمومی است epiphanic برخورد شگرف و اتصالات. در علاوه بر این به فیلم جشن شهری ازدحام من کشیده شده در حال حاضر به صحنه گفت و گو است که در آن یک سرباز Midwesterner صحبت می کند به دوست جدید خود را در طول در مورد زندگی در شهر خانه خود را با خانواده خود و دوستان و همسایگان خود را به ظاهر عادی و در عین حال عمیقا صندوق شخصی از تجارب و مشاهدات که مشخص شده اند او indelibly—که او را که او چه کسی است. من این صحنه به movingly دردناکی سمبل زندگی در زمان جنگ سرباز قریب الوقوع بسیج; آن را به عنوان اگر جلسه دلسوز غریبه او را آپلود حافظه خود را به او در مورد او برای زنده ماندن ندارد. این یک یادآوری از فشار دادن تمایل حتی وظیفه به یاد داشته باشید گرامی به تسبيح و برای تصویب به همراه آنچه را ارزش در حالی که آن را در دسترس است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب