انتقام از هرگز Trumpers

ایده های محافظه کاران که رد رئیس جمهور یک بخش ضروری از این ائتلاف است که می تواند انتخاب بایدن—و تغییر شکل

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
مندل فا نگن / خبرگزاری فرانسه /گتی

کمتر از یک سال پیش به اصطلاح هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش شده بود و سمت چپ برای مرده.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در بیانیه ای یاد عمدتا به دلیل نهایی آن عبارت که "هرگز Trumper جمهوری خواهان هر چند در ماسک با بسیاری از چپ ها در برخی جهات بدتر و خطرناک تر برای کشور ما از هیچ چیز دموکرات. سازمان دیده بان برای آنها انسان هستند تفاله!"

در نگاهی به گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به ماسک به نظر می رسد عجیب و غریب در نور از coronavirus بیماری همه گیر. اما چنین نزدیک به مرگ استعاره مشترک بودند در آن زمان با اشاره به هرگز Trumpers یک گروه فعلی و سابق محافظه کاران که به درجات مختلف رد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان " نامزد و سپس به عنوان رئیس جمهور. "NeverTrumpism مرده است, اما از آن است که در زندگی و حمایت بدون امکان بازگشت به حیات آن نمایش داده می شود در سال 2016" دیوید Azerrad یک میراث بنیاد محقق نوشت: در یک op-ed. "نبود رسانه های خبری اشتیاق برای تقویت صدای کسانی که از آنها بدم میاید رئیس جمهور این جنبش را در طول زمان تنزل به مبهم تر گوشه از اینترنت است." "هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن, جمهوریخواهی, نیست, کاملا مرده اما مطمئن شدن نزدیک" مقاله نویس دیمون لینکر نوشت: در این هفته.

برخی از این انتقادات شد تلاش برای توصیف آنچه به نظر می رسید به یک سقوط واقعی در محافظه کار مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن; و دیگران بودند نوشته شده توسط نویسنده است که آیا در سمت چپ و یا Trumpist حق مشتاق بودند تا تخفیف اهمیت این حوزه. گزارش از هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش مرگ تبدیل به اغراق شده است. در هفته های اخیر به عنوان coronavirus ادامه به پاره از طریق ایالات متحده به عنوان برگ برنده همچنان به رفتار نامنظم و خود را به عنوان نظرسنجی شماره ادامه به اسلاید هرگز Trumpers را به دست اورد جدید اهمیت به عنوان بخشی از برنامه سیاسی است که می تواند کمک به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش و فقط ممکن است ثابت برای مدت های طولانی از حکومت مفاهیم. آنها نیز لذت می برد یک اپراتور سیل تبلیغات—برخی از آن چاپلوس برخی از آن آمیخته با ترس و التهاب, اما تقریبا همه آن را تصدیق جناح تمدید ارتباط.

گیرنده بیشتر از این توجه شده است که لینکلن پروژه یک گروه تاسیس شده توسط George T. کانوی III—تهاجمی مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد و شوهر از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کلیان کانوی—و ریک ویلسون, Steve اشمیت و جان ویور سه که قبلا جمهوریخواه فعالان سیاسی. به عنوان سازمان رول ad پس از بدون نگه می دارد-منع تبلیغ علیه رئیس جمهور آن را به دست آورد انتقاد از هر دو سمت چپ و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن حق است.

پروژه "کمی بیشتر از بی پروایی نشان دادن انتخابات-فصل grift در حافظه اخیر" نوشت: عامل محافظه کار ملی بررسی شکایت که تبلیغات "پیشرفت دموکراتیک روایت."

در ضمن نویسندگان در سمت چپ—که بسیاری از آنها صرف چند سال گذشته به امید سیاسی ربطی هرگز Trumpers—شروع به هشدار دادن در مقابل اجازه دادن به گروه تبدیل به بیش از حد تاثیرگذار است. "تبلیغات سوزن تهمت اغلب سرگرم کننده, اما آنها در حال هل دادن یک شوم دستور کار" Jeet موبائل lg استدلال در این کشور—یعنی "تمایل به بازگشت به خط تجاوز نظامی دولت جورج دبلیو بوش دوران است."

با کمی کمتر از 100 روز باقی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری چقدر موفقیت هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین است که با داشتن ناشناختنی است. بله رئیس جمهور حمایت فرسایش اما با توجه به کاخ سفید را شکست حاوی coronavirus و تهمت خود رفتار نامنظم—علت است که به عنوان overdetermined به عنوان یک متغیر می تواند باشد.

یکی می تواند اندازه گیری تاثیر در دیگر مناطق ، به حدی که لینکلن پروژه با هدف شخصا ترول, رئیس جمهور, ads به نظر می رسد به کار: وال استریت ژورنال گزارش داد که تهمت های اخیر شلیک از مبارزات انتخاباتی خود مدیر براد Parscale بود باعث در بخشی از یک breathy لینکلن پروژه ad اشاره که Parscale شد و انباشته شدن ثروت شخصی در هزینه مبارزات انتخاباتی. در توییتر ارز با یکی از ما کانوی استدلال به صراحت که این سازمان هدف این بود که به "دستکاری" رئیس جمهور احتمالا به disorient او و پرتاب مبارزات انتخاباتی خود را به هرج و مرج. در مصاحبه ای با دیگر ریک ویلسون ساخته شده نظرات مشابه نشان می دهد که برخی از تبلیغات طراحی شده برای نگه داشتن جمهور شخصا تعادل و در نتیجه وادار کردن اشتباهات.

و اگر آن را هنوز مشخص نیست که آیا لینکلن پروژه—و مشابه گروه جمهوری خواه رای دهندگان در برابر تهمت—در واقع قادر خواهد بود برای برخی از رای دهندگان به عنوان تنها racking تا views آنلاین, افزایش علاقه هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن گروه است که قطعا در حال آینه در مغلوب ساختن پیشی جستن را تضعیف انتخابات است ، رئیس جمهور مواجه شده است و از دست دادن حمایت در میان کلید حوزه که به او رای دادند در سال 2016 از جمله سفید حومه زنان است. اگر او نتواند به پیروزی کسانی که رای دهندگان خود را از گروههای در معرض خطر جدی است. مبارزات انتخاباتی خود را به نظر می رسد که متوجه شدم این—از این رو تلاش خود را برای خواستگاری سفید حومه نشينان با به تصویر کشیدن شهرهای آمریکا به بمباران کردن hellscapes و خواستار "زنان خانه دار حومه آمریکا" به نوبه خود در برابر جو بایدن.

هرگز Trumpers' سویفت افزایش از خاکستر سابقه ندارد یک علت است. وجود دارد به عنوان یک ماده اولیه این ادراک سیاسی برخی از افراد در سوال. لینکلن پروژه سوزاننده تبلیغات را توسعه داده اند یک فرقه زیر—هر چند آنها نیز کشیده نقد زیبایی شناختی و اخلاقی زمینه. یک سری از فیلم های ساخته شده توسط رای دهندگان جمهوری خواه در برابر تهمت که هدف های مختلف جمعیتی شده اند کمتر جاذب است. ساخته شده توسط رای دهندگان خود این فیلم ها از ویژگی های مردم توصیف شخصی و ملاحظات سیاسی که آنها را منجر به شناسایی به عنوان خواهان و در عین حال رد جمهور. خروجی هر دو گروه شده است گیج و آن شده است کاملا متفاوت از مواد منتشر شده توسط چپ متمایل به لیبرال یا دموکراتیک اشخاص. در یک سطح فکری جدید, مجله این سدیکه راه اندازی شد در حالی که جنبش هنوز جذب زندگی-پشتیبانی از استعاره شده و نهادی خانه هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن نوشتن. در درایو برای ذهن و به اشتراک گذاری این هرگز Trumpers شده اند محکم و موثر—کمک در اندازه گیری توسط خود نخبگان فکری از محافظه کار جنبش است.

آن را ممکن است برای بایدن به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بدون جذب بسیاری از محافظه کار رای. اما ممکن است برای او برای برنده شدن در یک لوله رانش زمین بدون برد متوسط محافظه کار رای. بایدن در حال حاضر در حال اجرا به مراتب جلوتر در نوسان عمده متحده و در حال اجرا رقابتی در محکم جمهوریخواه ایالات جورجیا و تگزاس به دلیل یک کل بسیاری از افرادی که سنتی حزب جمهوری خواه رای دهندگان در حال فکر کردن در مورد ترک حزب خود را نامزد. اگر دموکرات را در مجلس سنا در این سال احتمالا خواهد بود چرا که بسیاری از جمهوریخواهان میانه انداخت زیادی خود را در با دموکرات—دقیقا به عنوان هرگز Trumpers اند. از جمله رای دهندگان هستند نه یک گروه از مردم دموکرات ها به طور غریزی می دانند که چگونه به صحبت کردن. آنها افرادی هستند که هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان می دانم که چگونه به صحبت کردن. بنابراین بیشتر بایدن و دموکرات کنگره' منجر به رشد بیشتر احتمال دارد به حاشیه های رای دادن در انتخابات است و متعلق به کسی دلسوز هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کاری.

حتی اگر آن را ممکن است بسیار مهم محافظه کار حمایت بایدن آلارم برخی از مردم در سمت چپ. یک ائتلاف گسترده و فضای سیاسی بین سابق پلنگ سیاه آنجلا دیویس و برجسته neoconservative بیل کریستول باید تعداد به عنوان یکی از گسترده ترین ائتلاف در تاریخ مدرن این کشور—که لزوما سخت به نگه داشتن با هم, به خصوص اگر آن رهبر خم در نمایشی تغییرات ساختاری است که هزینه های زیادی از پول است. اگر بایدن برنده با یک ائتلاف محدود با هم مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن و او بخواهد—به عنوان هر سیاستمدار خواهد به نگه داشتن که ائتلاف با هم چگونه خواهد که ائتلاف محدود کردن آنچه که او می تواند ارائه است ؟ اگر یک سناتور دموکرات انجام شده است را در سال 2020 در یک موج محافظه کار و همچنین چپ و لیبرال رای می خواهد که سناتور بود بازی برای تغییرات رادیکال که برخی از رای دهندگان خواست ؟

در یک درک مشترک از امریکا و غریب جدید سیاسی, تنظیم رابطه بین هرگز Trumpers و دموکرات ها این است که یک ازدواج مصلحتی: محافظه کاران را ضربه محکم و ناگهانی به حزب جمهوری خواه زمانی که برخی از صورت ظاهر از سلامت عقل را برمی گرداند به آن است. این ممکن است درست باشد برای بسیاری از رای دهندگان اما پارگی بین هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن روشنفکران و حزب به نظر می رسد حداقل در برخی از موارد جبران ناپذیر است.

واقعیت این است که ائتلاف تشکیل پشت بایدن با این حال ناراحت کننده آن ممکن است ممکن است برخی از قدرت ماندن (اگر آن را دریافت نمی کند مختل برخی از عمده بحران در خارج از کشور است که انشعابات کسانی که به نفع فعال مداخلات نظامی آمریکا در خارج از کشور و کسانی که در مخالفت با آنها). وجود دارد به دو دلیل عمده به این فکر می کنم.

برای اولین بار است که برای همه نگرانی در میان چپ که هرگز Trumpers ممکن است کشیدن حزب دموکرات به سمت راست تا کنون مخالف به نظر می رسد در حال وقوع است که بسیاری از هرگز Trumpers که در واقع به سمت چپ منتقل شده و در دو تفسير شده است. این گروه به دور از همگن ، اما بسیاری از برجسته هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن صدای تبدیل شده اند به مراتب حساس تر به رای گیری-دسترسی مسائل از آنها استفاده می شود. جان ویور یکی از لینکلن پروژه موسسان گفته است که سازمان حمایت به صورت اتوماتیک ثبت نام رای دهندگان و احیا حق رای عمل می کنند. همانطور که با هر گونه سیاسی وعده ما باید با توجه به آنچه در این گروه قرار می دهد پول به اما ویور است که به دور از تنهایی در میان ضد مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کاران در ابراز اضطراب بیش از رای دهندگان سرکوب. هرگز Trumpers نیز توسط و بزرگ سخت است برای تشخیص از وحشت زده لیبرال ها در زمینه سوء استفاده پلیس و مسابقه و اعتراض مسائل در گذشته چند ماه. آن را سخت به تصور کنید که یک حاکم ائتلاف دموکراتیک عبور قابل توجه رای دهندگان حمایت و پلیس اصلاحات بدون هیچ گونه برجسته هرگز Trumpers پریدن از واگن.

دوم این کشور در حال حاضر رو به یک غول حکومت چالش است که ایدئولوژیک در شخصیت. وجود دارد مقدار زیادی از نور روز بین معقول محافظه کاران و معقول لیبرال یا چپگرا در مورد نحوه رسیدگی به coronavirus—و وجود دارد مقدار زیادی از توافق در سراسر طیف سیاسی است که برای محافظت از اقتصاد از آن نابسامانی های کشور است رفتن به نیاز به صرف مقدار زیادی از پول. بیشتر تهمت mishandles این صورت فلکی از مسائل دیگر وقت افق در این چالش رشد می کند. پرداختن به این مسائل به احتمال زیاد تسلط بر کل اولین بخش از دولت جدید. اگر بایدن با موفقیت مدیریت این بحران او خواهد بود و به اصطلاح قبل از ویروس بازده به عنوان برترین موضوع به سوالات بیشتر به احتمال زیاد برای جدا کردن خود ائتلاف در امتداد سمت چپ-راست خطوط.

چه اساسا متحد بایدن ائتلاف است که تقاضا برای شایسته و صالح دولت است. اگر بایدن می توانید صفحه نمایش این صفات ممکن است که هر دو سمت چپ و راست ممکن است در نظر او یک موفقیت است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب